Opinie o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Mus

To zależy kto.

Sympatikoooo
@Mus

Zarabia się bardzo mało w Fundacji, nie są to zarobki porównywalne w państwowych placówkach. Każdy zarabia inaczej i zależy to...no właśnie nie wiem, skoro rozpiętości między płacami nauczycieli o tej samej liczbie godzin sięgają nawet 100%. Oczywiście lepsze to niż bezrobocie, ale bardzo poniżające dla ludzi, którzy kończą studia i marzą o pracy nauczyciela. W każdej branży będą słabe ogniwa. Znam osobiście panią z Fabianowa i współczuję niskiego wynagrodzenia, gdyż wiem, że boryka się z wieloma tematami finansowymi.Jest to nauczyciel z powołania, ale niedoceniany w obecnym miejscu w sposób należyty. Smutne , ale prawdziwe.

Pracus

Jak sobie zapracujesz to wyskoczysz :) lunch oczywiscie jak najbardziej ale nie wychodzisz o 16:00, bo czas lunchu nie wlicza sie do czasu pracy.

MARIA

to co Pan napisal winno zostac wyslane - zgloszone do organu sadowego - o znieslawienie, niweczenie wizerunku tylu cennych osob ( nie tylko wladz ,ale "szarych"pracownikow ,w tym nauczycieli , oblsugi) , ich dorobku, opinii . Drogi Panie - prosze podpisac sie pelnymi danymi ,a nie lac jad skrytym 'bezpiecznie' za ekranem komputerka! podyskutujemy ....

sluchacz

jeżeli już z takim przytupem odpowiedź i podsumowanie - to szlaG , a nie szklaK by trafił ;-)... może jednak lepiej by pani nie racowała ??hmmm coz dopiero z dziecmi ak na forum publicznym taka anty- wizytówka- zawodowa autoprezentacja ;-) A poza tym każde z dzieci ma takie same szanse rozwoju , opieki jak w innej publiczne placówce. Wiec i logicznie oczekiwania wobec nauczycieli nie moga byc mniejsze gdy placowki te nie sa dla przedszkolaków miejscem zesłania. Mozna zawsze zmienic prace - a narzekać konstruktywnie - nie na jakośc wymagań ,ale adekwatnie do oczekiwan rodziców i dzieci.

Mar
@ sluchacz

wszystko fajnie tylko w gdańśku jest dyrektor były ksiąc i kłamca Szymek kradnie jak tylko może i gdzie może nauczyciele sie zwalniaja niema na niego bata smieje sie z wszystkich i robi co chce byłam światkiem jak nauczycielki przez niego płakały ordynarnie zachowuje się do rodziców wpowadza dziwne metody wyłudzania pieniędzy sama szkoła jest ok bo tworzą ją nauczyciele nie ten cham i prostak może ktoś sie weżmie za niego ale raczej wątpliwe bo taki (usunięte przez administratora) jest potrzebny fundacji

Ona8
@Mar

Lepsza nie będzie, jeśli "szefostwo" lubi skłócać ludzi, donoszą na siebie nawzajem, a jak szefostwo ( przynajmniej w Gdańsku) niekompetentne albo ktoś nie szczędzi wulagrnym wręcz słowem to nikt się nie odzywa. Taka prawda. Każdy chce pracować i się boi, bo jak wyrazi swoje zdanie, zostanie zwolniony...

Aga
@Ona8

Nieucza sie wogule dyrektora tej szkoły interesuje tylko kasa dzieci mają zabawę i zero nauki normalne ze kazdy rodzic ktory zobaczy ze jego dziecko ma bardzo dobre oceny nie powie zlego słowa na dyrektora znam kilka rodzicow ktorzy sa zachwyceni ze ich pociechy w ciagu tygodnia dostaly bardzo dobre oceny z przedmiotow z ktorych zazwyczaj mieli bardzo zle stopnie tag zwany cód Leonardo rodzice obudzcie sie poki nie jest za pozno dzieci wychodzace z tej szkoły mogą miec potem problemy z nauką w innych szkolach czy nikt tego niewidzi???? W tej szkole wszyscy maja dobre oceny wirtualnie adyrektor zbiefa laury

polonista
@Aga

Gratuluję... Pani chodziła z pewnością do lepszej szkoły " wogule: pisze się w ogóle, "Nieucza" nie uczą pisze się oddzielnie, a "cód" to nie miód :))

Pani x
@Aga

W Leonardo jestesmy kukiełkami pana dyrektora wiele pań jest zastraszanych i to się nie zmieni nauczyciele nie maja nic do gadania dlatego zmieniaja się nauczyciele w klasach 0-3 teraz czas na zmianę klasy 2 a. Osobiście nie oddała bym mojego dziecka do szkoly nr 29.

Owszem
@Pani x

Owszem są, Jak powiesz, że nie życzysz sobie pomiatania sobą, nie zgodzisz się donosić, albo okażesz się pracowita i uczciwa.

Pracownik Biurowy

Spotkanie z p. Szymczakiem było super, miłe, taktowne, pełne zrozumienia. Fajne pozory. Praktyka okazuje się inna.

Tylko zawodowe, na temat i w granicach przyzwoitości.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
wspolpracownik

Nie generalizujmy- jak napisał ktoś wcześniej. Ja jestem nauczycielem Przedszkola Leonardo Fundacji Familijny Poznań i nasza pani Dyrektor nie jest fikcyjna. Po pierwsze codziennie jest w placówce, a nawet jak czasem wyjeżdża na szkolenie czy służbowo to zawsze mamy z nią kontakt telefoniczny, wspiera nasz awans zawodowy, organizuje szkolenia, integruje zespół, jeździ z nami i dziećmi na wycieczki oraz wraz z całą Fundacją organizuje wiele atrakcji dla dzieci, co uwierzytelnia nasza strona internetowa, na którą serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Atmosfera w pracy jest ciepła , przyjazna pracownikowi , a przede wszystkim - sprzyja podejmowaniu nowych wyznań ponieważ Fundacja wspiera realizowanie nowatorskich pomysłów , które powstają z inicjatywy pracowników oraz czuwa nad bezpieczeństwem i edukacją na naprawdę wysokim poziomie :)

kadra

A ja pracuję od września 2012 roku, fajnie jest...a jesli komuś źle, polecam bezrobocie. Leczy z wszelkich kaprysów))

Odradzam pracę w tej pseudo Fundacji. Pracowałem tam przez 2 lata, napatrzyłem się na przekręty jakie się tam wykonuje oraz w sposób w jaki traktuje się pracowników (brak terminowej wypłaty wynagrodzeń, niskie płace, zwolnienia w poniżający sposób). Fundacją rządzą fikcyjny dyrektorzy, którzy nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi.

Bezrobotny

To po co tam siedzisz? Ja jestem nauczycielem bez pracy od 3 lat. Pozostaje mi praca w handlu, zamienisz się?

przedszkolanka

Tragedia! Płacą o wiele mniej niż w przedszkolu państwowym - a na dodatek nie zawsze na czas. A jak ci starcza od pierwszego do pierwszego a oni dwa dni przed wypłatą informują cię, że wypłata będzie z tygodniowym opóźnieniem to może człowieka krew zalać. Poza tym wymagania mają takie jakby oferowali nie wiadomo jaką pensję. Generalnie szlak by ich trafił.....

mamaLenki

moja córeczka chodzi do żłobka Familijnego Poznania. Jestem zachwycona, opiekunki przemiłe, fachowo zajmują się dziećmi. Ale najważniejsze jest to że moja córeczka rano wcześnie wyskakuje z łóżeczka bo idzie do cioci i dzieci. Polecam i naprawdę proszę się zastanowić, zawsze znajdzie się osoba której coś nie będzie odpowiadało. Pozdrawiam wszystkich

projekt

Sama Pani pisze,że pracowała przy projekcie z EFS. Niestety tak się na pieniądzach z UE pracuje...wpływają w transzach i nierzadko trzeba na nie poczekać. Wszyscy czekali, bo nie ma się co dziwić. Nikt nie będzie wykładał pieniędzy dla 100 pracowników, bo skąd?

Dzjelona

I ja chętnie dowiedziałabym się czegoś w temacie płac...

Płotek

Podłączam się do pytania o warunki pracy i płacy. Pracuje się 30h tygodniowo z dziećmi, a pozostałe 10h to przygotowywanie materiałów do pracy? (robi się to w domu, czy w placówce?)

szeszelka

jestem po wstepnej rozmowie rekrutacyjnej do pracy w przedszkolu jako wychowawca. Prosze o wypowiedzi nauczycieli, którzy pracuja w przedszkolach prowadzonych przez Familijny na temat warunków pracy i wysokości pensji. Etat 30 h. Bede wdzieczna za informacje

pewien pan
@szeszelka

Taka jesteś wykształcona a same błędy robisz, tego chcesz moje dziecko nauczyć? Żałosne...

...

Jestem pracownikiem szkoły na Fabianowie (pracuję od września). Nie zgadzam się z opinią na temat kadry, źle mi z tym, że ktoś uważa, że kadra jest niezbyt dobrze wykształcona. Ja np. skończyłam studia dzienna na UAM z wynikiem bardzo dobrym. Proszę nie generalizować. Jak w każdym miejscu pracy, są lepsi i gorsi pracownicy ale nie zmienia to faktu, iż ja robię wszystko aby dzieciaki były zadowolone i przede wszystkim dobrze wykształcone.

Rodzic

Trudno mi się zgodzić z poprzednim wpisem. Moja córka chodzi do przedszkola na Druskiennickiej. Znam dobrze wychowawcę, pania pomoc, kierownik i dyrektora.Ja jestem zachwycona, bo moje dziecko od września zrobiło bardzo duże postępy. To chyba niesprawiedliwe, żeby tak uogólniać, Jak są zastrzeżenia to można je zgłosic wyższym wladzom, a tak be z konkretów to troche nie w porządku wobec nauczycieli. Życzę wszystkim takiej opieki jak ma moje dziecko i wszystkim Państwu Wesołych Świąt

gość

Wypowiedzi tu zamieszczone są śmiechu warte, skoro pojawiają się w nich stwierdzenia takie jak: "Jednak opinie na temat osób, które posiadają rudy kolor swoich naturalnych włosów w niektórych przypadkach jest zgodny z opinią,że są to bardzo fałszywi ludzie!!!". Zresztą nie od dziś wiadomo, że na forach pisują głównie ci, którzy chcą wylewać swoje żale, a nie ci którzy są zadowoleni z życia i pracy - niezależnie od tego, czego dotyczy forum - polityki, spraw społecznych, kultury etc. Nie chcę się wypowiadać ani za, ani przeciw Fundacji. Pewnie jak większość pracodawców ani nie jest idealna, ani nie jest bandą oszustów. Najlepszy sposób żeby zdobyć wiedzę to zrobić mini "badania marketingowe" - podjechać pod jedno, drugie przedszkole, pod szkołe i zapytać rodziców odbierających dzieci czy są zadowoleni. Zapytać w Kuratorium, w innych jednostkach które kontrolują fundację. Sprawdzić czy się rozwijają - w końcu z fatalnych placówek rodzice będą zabierać dzieci ... A wiarygodność takich opinii będzie duuużo większa niż na forach.

a.w.

No wlasnie. Przerażające. Ale to jak ludzie sobie tu mogą pouzywać!!Jestem pracownikiem Fundacji i jest w porządku. Jak w każdej pracy raz lepiej raz gorzej, ale wciaz pracuje i nie zamierzam zmienic pracy. Fundacja docenia oddanych, odpowiedzialnych i cennych pracowników - zatem Ci którzy tu pisza, chyba do nich nie należą i zazdroszczą? A tych, którzy pracowali na Fabianowie znam i nie dziwie sie że tak narzekaja, bo sami mieli ze soba problemy. I cale szczęście dla tych dzieci, ze juz tam nie pracuja! A z kierownictwem tez mialam okazje poznac i jest to mile wspomnienie. Jak ktos ma jakies osobiste problemy ze soba, to chyba nie miejsce na takie zwierzenia. Wystarczy wejsc na strone fundacyjna przedskzoli i zobaczyc jak tam jest i ile się dzieje - na Druskiennickiej, Fabianowie i 5-godzinnych przedszkolach. Ja bym moje dziecko tam posłała gdyby były bliżej mojego miejsca zamieszkania.

ŁM

Drodzy Państwo, we wszystkich postach piszecie o jednym z ponad 100 przedszkoli, które prowadzi Fundacja! Jak można oceniać całą organizację przez pryzmat jednego przedszkola?! Z postów wynika, że nie wiele Państwo wiecie o Fundacji....cóż może kiedyś będziecie w stanie obiektywnie ocenić jej działania. ....i jeszcze jedno - w Fundacji nie ma kierowników jedyny to kierownik 1 ze 100 przedszkoli....

ŁM

Punkt widzenia pracodawcy zależy od podejścia do pracy. Pracuję w Fundacji już ponad 3 lata i posiadając ponad 10 letni staż pracy mogę przyznać, że jest to wreszcie miejsce dla mnie. Zastanawiam się tylko któż pisze takowe opinie, mam wrażenie, że konkurencja, która nie może znieść rozwoju Fundacji. Co by nie rzec rozwoju, który jest możliwy dzięki ambitnym pracownikom pedagogicznym i administracyjnym. Najbardziej irytuje mnie pisanie bredni o nie wypłacaniu wynagrodzeń....a opóźnienia no cóż niestety wśród pracowników projektowych występują ale każdy kto ma choć trochę pojęcia o projektach z UE wie jak to działa, transze raz na pół roku albo i lepiej....Nie miałam do tej pory tak przyjaznego, prorodzinnego pracodawcy ale mam wrażenie, że każdy musi ocenić to sam. Dziwią mnie również opinie "byłych nauczycieli" bo skoro tak źle się dzieje wychowankom to odpowiedzialny pedagog nie zareagował?! Wstyd drogie Panie!

Zostaw merytoryczną opinię o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY - Poznań

• Jak się pracuje w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Zobacz opinie na temat firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Kandydaci do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
2.4/5 Na podstawie 200 ocen.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY