KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Prol69

W nawiązaniu do mojego poprzedniego postu zainteresowanych odsyłam do wywiadu jakiego udzielił Prezes Alcerol Mittal Poland w portalu Wirtualny Nowy Przemysł, zakładka Hutnictwo z dnia 15.01.2015.

Prol69

Panowie po co się kłócicie ? Za rok Mittal zamknie część surowcową krakowskiej huty i wszystkie problemy poruszane przez Was na tym forum rozwiążą się same. Zainteresowanych odsyłam do(usunięte przez administratora)

Maszynista Kolprem

Nie wiem z czego te narzekania, pracuję w kolprem już ponad rok, a wcześniej u innych przewoźników, i nie narzekam. Może nie płacą tak jakbym tego chciał w 100% ale mam teraz więcej niż w poprzednich pracach. Płacą za dojazdy i za doróbki, nie jest źle, co nie znaczy że nie może być lepiej.

seba

Totalna porażka frajerzy pracują za miskę ryżu oraz dobre słowo na niedziele ! Robią U Rycha 500 godzin za free tzw szara strefa :}

o
@seba

dyspozytorzy bez doświadczenia w transporcie kolejowym, każdy z nich powinien rozpocząć pracę od dyżurnego ruchu lub ustawicza z dwa lata, a dopiero później kierować ludźmi w ruchu, , zielonego pojęcia nie mają o pracy , może jeden, dwóch Tabelki uzupełniać to małpkę można posadzić i nauczy się po jakimś czasie= mania tabelek, błazenada.

Murzyn

...jest fasolka po brytyjsku? Jeśli tak,to zrobię turę..Nie chcę nawet tych 5 zł...eie

Pierwszy Tir ze słoikami właśnie przybył do Krakowa

seba

Robić wam się nie chce CTL rządzi zawsze ma wolne, 5 zł za godzinę to i tak wysoka stawka Mr Głowacz czeka na podpisanie umów reszta będzie wypłacona w słoikach z Pamapolu i w pasztecie co byście mieli siłę do pracy :)

y

wolne w święta też dostają wybrani dzwonią przełożonego i wolne ...

lp

oni chcą uruchamiać pociągi w święta, ale pracownikowi płacą zwłaszcza w z wynajętych firm jak za zwykły dzień , a sami zajadają się przy stołach. Dawać pieniądze za święta, noce i inne dodatki to będą ludzie.

brawo kolprem

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Odkąd przyszedł gruby specjalista z ctl tak już stocznia. Zatrudnijcie wiecej takich specjalistów , kierunek słuszny byli ctlowcy do tego z masarni jeszcze kilku i z osiedlowej ławeczki pary alkoholików. Trzymajcie to panowie dyspozytorzy bo sie rozleci:) w was cała nadzieja:):)

kkk

Koniec jest bliski ...

Diesel

Jak to położyli CTL i tera takie błyskotliwe kariery???

Fred

Woźnica ale bedzie derektorem

były

W Kolpremie nie ważne jest wykształcenie i wiedza, tylko kto na jakim stołku ma wujka, sąsiada itd.!! Piszecie o maszynistach a dyspozytorami zarządza ,, szofer ‘’ z ctl

nowy

Panowie w swoje gniazdo sie nie sra ale jest tragedia.

zigi

cała reszta na zeszyt (tzw. czarna strefa)

gagarin railowski

Porazka !! !! !! W tej firmie nie szanuje sie ludzi... liczy sie tylko RELACJA, jak najwiecej relacji dyspozytorzy zmuszaja do jazdy z nie sprawnym taborem !!! Wagonow nie ma komu wybic niesprawnych bo nie ma maszyny i (usunięte przez administratora) trza jechac tak i koniec 4 obok siebie wylaczone aa jak sie nie podoba ,, To sobie zadzwon do kierownika" bo utrudniasz prace... zarobki slabe 1900-2200 kierownik stawka a maszynista 2400-2600.... co daje w tej firmie tyle samo na reke... plus dojazdy oczekiwania wiec wychodzi 2800-3400 za przypominam 15-16 godzin dziennie... co daje 220-230 godzin w miesiacu.... do tego nadgodziny przez umowe zlecenie platne marnie 18zl/h... moglbym wiele pisac ale szkoda nerwow.......

BR 232

Po prostu jesteś frajerem

mik

Nie radzę nikomu szukać pracy w kolpremie. Chyba że nie macie co w domu robić i tak jak kolega powyżej wspominał chcecie pracować po 15,16 a rekordziści po 20 godzin dziennie bo tak pięknie dyspozytorzy organizują podmiany(oczywiście 12h płatne regulaminowo). Dyspozytorzy to w tej firmie śmiech. Jacyś przypadkowi ludzie którzy decydują o bezpieczeństwie drużyn, a przez swoją niewiedzę często wysyłają Cię na minę. Ponoć ryba psuje się od głowy więc zapewne zarząd za to tak naprawde odpowiada. Jaki pan taki kram. Szczerze unikajcie tej firmy bo i tak kwestią czasu jest jak UTK zabierze jej licencję.

tg
@mik

12 pracujesz, resztę Cię wiozą autem lub oczekujesz i płacą Ci jeszcze za to. Przewozy zewnętrzne to nie jest praca stacjonarna, zgodziłeś się na taki tryb pracy to twój problem.

@mik

połowa takich ludzi ja ty to przyjęła się do kolpremu tylko i wyłącznie żeby jum ac paliwo i nic więcej to niedziwne się że przeszkadza ci wszystko włącznie dyspozytorami i kadrą zarządzającą twój tabor to jest 2*30 litrów albo i więcej pozdrawiam

@mik

a w innej firmie to byś nawet nie pierdnął na maszynie jak ktoś z kadry zarządzającej by ci nie pozwolił !!!!!!! kase dostajesz za to co robisz a nie za leżenie i narzekanie !!! mikuś

auto pod nos?? o czym ty człowieku piszesz?? 6 rano u dyspozytora o 8 na zdziechach zmiana od 8 do 20 -tej . konczysz na chałupkach o 20 tej jak zmiana przyjedzie na czas to u dyspozytora jestes na 21-czasami 21:30 to juz jest 15.5 godziny . a płacone masz za 12 i z wielką łaską jak ci dyspozytor 1 godzine wpisze.

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.