KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

malype

Za dużo osób i tych durnych licencji powinno to iść Starym stylem licencja zło.

a może już czas się zjednoczyć Panowie , przestać się bać i zrobić w końcu porządek na Kolpremie

nowy

Bo to jest tak oni udają że nam płacą a my udajemy że pracujemy. "A to nie tędy droga Panowie pracujemy przecież w porządnej firmie"

to sobie kup basen, hamak w biedronce i odpoczywaj w drugiej kabinie

prac

Praca w DPZ to wieczne wakacje. Więcej stoisz niż jedziesz . Trzba się cieszyć że i tak płacą za tą robotę.Więcej odpoczniesz niż się napracujesz.

SRK

Lubie to :-D

SRK

Nie wspominając o reszcie ekipy... drukarzu, katechecie i namaszczonemu przez superktosia...

licencja na zabijanie

Zesramy się prędzej niż nauczymy się czegoś o jeździe... Glowna przyczyną to zamykanie ust maszynista którzy mają coś w głowie i nie jeżdżą maszynami nadajacymi się tylko do odstawienia na szope bo pan R zadzwonił i "musicie tym wyjechać". Albo się Superman obudzi albo nie wiem, nie wiem co tu się będzie działo, po złości robicie.

spętaniec

ja ja podejme wyzwanie i 3200 z knurowa wezme sputnikiem,płoza pod szybki skali braknie na amperomierzu a na bez prądowej w Mizerowie jak dupnie to łuna bedzie lepsza jak na żużlowej....tylko więcej gaśnic więcej

JA

TO JUŻ W KOLPREMIE PŁACĄ ZA SZKOLENIA ZWANE ,,POUCZENIAMI'' ?? TO MOŻE DELEGACJE TEZ WAM ZACZNĄ PŁACIĆ!! HEHEHE

@JA

ja to cos tak czuje że za te szkolenia to zaplacą tak jak za nocke w sylwestra i za słynne usprawnienie 067 przez Grzegorza S......a to nic to czekamy pierdolic

r1d

Panie (usunięte przez administratora)zgodnie z przepisami kp i umowami o prace wszystkie szkolenia powinny byc przeprowadzone w czasie PRACY!nic to nie da ze zapiszecie 8 godzin przez firme Pana PPHU TABOR (usunięte przez administratora) Duzo winy lezy po stronie maszynistow ktorzy boja sie cokolwiek powiedziec a teraz sa szczesliwi bo dostali pare godzin na zeszyt....A co ztymi szkoleniami co byl dotej pory??

essess

Adam olej to wszyscy sie spotkamy w CD tylko troszke musimy jeszcze poczekac Kartofel bedzie sam szkolil licencje

Przecież można podjechać do PIP i UTK

@ja

rekultywacja terenu AMP gagarinem 1296....wynik negatywny

tylko niech nie wszczepiają mikrochipa grubemu tomkowi bo on jest tak wydajny na dyspozyturze ze w NASA się systemy zawieszą!!!

cesio

Kolprem kupuje DRONY oraz mikrochipy będzie je wszczepiać pracownikom oraz monitorować ich wydajność

adam

Wiatam wszyystkich tych co i za i co przeciw są....znacie mnmie wszyscy i czesc lubi częsc toleruje a w wikszosc mnie nie nawidzi....powiedzcie mi prosto w oczy nie bójcie sie...wiecie co sie ostatnio stalo....każdemu sie to morze zdarzyc....życze wszystkim powodzenia w tej firmie.....ja spierdalam.

eseses

masz racje trzeba troche Rysia podkrecic ..... utk04@utk.gov.pl

eeeeeee

Firma git najwięcej zarabia się u Rysia ( na lewo). Bo stawki w Kolpremie to lipa. Na pasztetówkę oraz suchą bułkę zarobisz ale kariery nie zrobisz najlepiej przyjdź z referencjami ( art 52 dyrektor będzie zachwycony :))

eseses

a pasztetka ojtam ojtam robi sie sama

misiu

chcesz wyczyscic sobie papiery to zapraszam .Roboty w kolpremie sie nie nauczysz .na rozmowe jak ci sie uda wejsc przez brame to pSupernak naobiecuje ci gruszki na wierzbie TO JEST FIRMA KTORA NIE MA ZIELONEGO POJECIA O PRACY POCIAGOWEJ ps.zarzadaj podpisania umowy przedwstepnej ja jeszcze troche posiedze i spadam

adam
@misiu

roboty jest w (usunięte przez administratora) organizacja nie za bardzo...wina nie dyspozytorow ale dyrektorow...ja sie zwalniam po dwuch latach mimo dobrej stawki....nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.