KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

stolec

dajcie cynk kiedy pojedzie pierwszy ładowny to zrobie sobie wycieczke na szlak Niedoradz-Stary Kisielin by zobaczyć ten pogrom!!!

nowy

Do kolegi mietek To ty do tej mniejszościowej grupy co jak maja jechać gdzieś indziej niż ZKZ-DTB jestes obesrany . Jezdziłeś pewnie po Hucie 10 Lat na pilota i znasz HKA I HKB. Bo DTB-ZKZ już nie. Ja kolego poznałem troszkę Polski to wiem jak tam wygląda praca. Życze Ci powodzenia na Niemcy jak będziesz jechał w obesranych majtkach.

wwww

zapomnialem dopisac zebyscie nie zapomnieli zabrac kasku i okularow . Minutki dla bezpieczenstwa sa bezcenne CZEKOLADOWE OSLY

wwww

masz racje Adam na WBB beda ich wysadzac pokoleji Kto tam pojedzie jak 95% NIE ZNA SZLAKU oni mysla ze to ZKZ-DGT A specjalisci nie ktorzy znaja tylko w jedna strone

adam

...i dalej sie drapiecie a ja mam świety spokój...20 kilometrow wiecej do pracy a robotak tak spokojna ze tylko chwalić,i pieniądz dużo lepszy atmosfera nad wyraz spokojna...podejście!!!! maszynista jest maszynistą a nie tylko numerem w statystyce kosztów które ponosi firma,to my drużyny trakcyjne przynosimy zysk firmie a nie jesteśmy jej obciążeniem.....życze z pierwszym pociągiem na rzepin zielonej i "serdeczne" pozdrowienia dla sin siniores dyrektores że tak szybko mi pozwolił odejść z obozu!!!

mietek

do nowy: tak cie bolą te pojedynki, nikt ci nie broni jeździć tylko ty należysz do większościowej grupy w chwili gdy słyszysz ze masz jechać sam to masz pełne gacie, dzięki takim jak ty, za jakiś czas właściciel tego cyrku to zamknie to jest cud ze mając takich "pracowników" to ta firma zarabia cokolwiek, garstka porządnych znających się na robocie maszynistów i kierowników znajdzie prace wszędzie a reszta nieudaczników będzie siedzieć i lamentować

dfdf

kolprem jedzie na Rzepin .... taczkami Supernak na pierwszej

nowy

A ja proponuję połączyć 4 Eu07 w komplet i płacić maszynistą po 2 złote za kilometr.Byli by chętni ? Ja znam jednego

Powinni pociąć jeszcze TEM2 034. 053

Mario

Taboru ponoć ni ma,ale na "Złomex"-ie będą ciąć w najlepsze maszyny S-259,S-240,S-243....

ot
@Mario

Najlepsze to może były ale 30 lat temu.

mmm

kilka osob w tej profesjonalnej firmie kolejowej Kolprem zna kolej z yotuba ....

hairless skull

Robić wam się nie chce, zadymę robicie a reszta to i tak nic w porównaniu do wieczności :} KOLPREM = SIELANKA = BŁOGI Spokój. Płace są ok porównując z Biedronką. I tylko picie kawy, jedzenie bułek z pasztetówką. MNIAM

do człowieka argumenty były powiedziane dyrekcji na ostatnim spotkaniu . i co??? i nic !! cisza

nie rozumieć...
@ja

Tak argumenty od 5 osób do tego w większości (usunięte przez administratora) a reszta w szatni mądra i na lokomotywie a jak co do czego przyjdzie to każdy głowę w d.u.p.e chowa Wszyscy tacy mądrzy a co drugi " maszynista" przepisów i wiedzy o przydzielonej lokomotywie nie ma . Wszyscy chcą robić porządek to niech zaczną od Siebie Potem to możemy walczyć o swoje Niektóre persony to obraza kolei a takich osób nikt nie będzie słuchał i traktował poważnie

r

PODWYŻKI W KOLPREMIE nie będzie bo pracownicy za dużo dodatkowych robią!!! Nominacja do nagrody Darwina!

on

i co kartofel!!! jak ci się mówiło za trzeba odpowiedni serwis do lokomotyw to ty i te twoje przydupasy najmądrzejsi byliście. to teraz masz dużo lokomotyw..................(usunięte przez administratora)!!! a to dopiero początek , następne lokomotywy ledwo zipią, więc jeszcze ze dwa trzy wagony dokładajcie do brutta to im pomoże

mietek

Obiecuje wam ze nikt was tak w uja nie zrobię jak ja wasz oddany kartofel

eseses

Masz racje

nowy

Panowie prawda jest taka że ludzie którzy zaczeli swoją przygodę z koleją od firmy Kolprem nigdzie indziej sobie nie poradzą z małymi wyjątkami. 3 szlaki na krzyż i tyle. A ci ktorzy mają pojęcie o pracy zaczynają powoli odchodzić.

adam

...zgodzę się z jednym gosciem co pisze ze nikt nas na sile nie trzyma,jest wolny rynek a maszynista znajdzie prace wszedzie,ja tej psychozy nie wytrzymalem wiec sie zwolnilem,dziekuje wszystkim za wspolprace za momenty te dobre za zle przepraszam....powodzenia i bez wyklejen....adam

esssesss

licencjat ma racje tylko co tym glabom zrobic ? utk pip byli iposzli dalej prowadzone sa pociagi na firme P Traskiewicza wszystko wrocilo do normy oszczedzamy ....oszczedzamy...trzeba utrzymac te pociotki w biurach..

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.