KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

jedna sek.temu

Jarek Ty jakiś fan czy co?Pamiętasz historie S 257,261 ..dopowiedz sobie resztę ;))

aaa

...nie dobra atmosfera się zrobiła już całkiem tym szumem o 15% ;((

Jarek

Witajcie Panowie! dwa dni temu widziałem lokomotywy S-219 i S-225 ktore jechały do Czech do naprawy. Pytanie takie czy te lokomotywy nadal są należą do KOLPREM-u czy zostały komuś sprzedane??

kosa

Tak masz rację dobrze słyszałeś.Te osoby które skończyły 40-lat pracy zawodowej mogą odejść,ale na Grębałów lub Batowice.

Jarek

Dzięki nieznajomy! Z tego co pamietam to stały w rządku m.in ten "wrak", S-251,S-250.... ale jeszcze rok temu widziałem na Surowcowej S-257,S-261,które potem na naprawę pojechały.

Do Jarka

Podjedź dziś na SuA i zobacz ile stoi "wraków" wyciągnietych z dziury chyba z 7 jakieś numery 235,249 itd Idą chyba na handel ;)

Słyszał ktoś może jakieś informacje o odejściach za kasę? Podobno mają być jeszcze w tym roku albo na początku przyszłego. Słyszałem, że bedzie mogła odejść częsc ludzi którzy mają 40 lat pracy. Wiadomo coś komuś na ten temat?

Jarek

Ostatnio na surowcowej zauważyłem totalny wrak S-200 w zółtych barwach,dokładnie jego obejrzałem z dwóch stron w celu znalezienia jakiegoś oznaczenia. Panowie będe[usunięte przez moderatora] wdzięczny jak ktoś mi powie jaki numer ma ta "eska". Pozdro!

TttT

zielona SM42-2433 --o której piszesz to jest z kolejnej spółki w spółce co wozi wsad dla rur i jest dzierżawiona z PKP ;)) jakimś cudem ,co oczywiście nie oznacza ,że Tabor się sypie ;))Pozdro

Hej! W krakowskim KOLPREMIE macie jak potężne braki taborowe,że na manewrach można spotkać nawet zielona SM42-2433 xD,pomijając fakt że strasznie nie pasuje do tych niebieskich S-400. Za to bardzo ładnie się prezentuje S-425 świeżo po remoncie. Pozdrowionka

Anonim szersze horyzonty wymagają inteligencji a wąskie poglądy są (usunięte przez administratora) warte przedstawiają tylko agresję pobudzoną niskimi pobudkami a gorycz to można w sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić.

Macie czego chcieliście, Zabijaliście się o pracę na pilotach a teraz płaczecie. Jeden przed drugim podpisywaliście przejście do Kolpremu.

nazwiska nie podam

to przykre ale Kolprem idzie na dno. Od połowy 2008 roku nie przyjęto żadnego pracownika na Wydziały Przewozowe, jedynie przez Tabor... układy, układziki, korupcja, nepotyzm po prostu syf :(

xvguuuu

Czytam te racje każdej ze stron wnioski się same nasuwają totalna niemoc, klany rodzinne, [usunięte przez moderatora],łamane przepisy BHP, przerost pracowników umysłowych gdzie są to wirtualne stanowiska w prywatnej firmie,zarobki za nic, a poza tym fizyczni zarabiają grosze pracując za pięciu. Wielozawodowość , piloci zgoda pracowników na dodatkowe kursy, totalne milczenie każdej ze stron, związki skorumpowane maszynka do nakręcania pieniędzy dla niektórych.Szkoda gadać.Wystawię ocenę na pięć dla jaj.

Kolejorz

Tylko nie bierzcie ze sobą kapusi!

Kolpre

...zgadza się, albo niech ludzi będzie proporcjonalnie do umysłowych(90/10) i wtedy stawki pójdą w górę.Przecież kasa /stawki stanęły w miejscu w 2007 roku czy to normalne??

BHP Minutki, oceny zagrożeń itp. to wielka niepotrzebna biurokracja, która w żaden sposób nie ma wpływu na poprawę bezpieczeństwa. Ciągle nas gonią, byle szybciej i wydajniej a bezpieczeństwo ludzi już się nie liczy? Jestem za tym, żeby tak ze 2-3 dniówki popracować zgodnie z przepisami, bez nadmiernego pośpiechu. Wtedy wyjdzie jak na dłoni, że jest za mało ludzi i lokomotyw. Tylko ciekawe co na to szanowny zarząd?

anonim 2

Napisać można wiele ale szkoda gadać jest źle i basta.

CZY NIE UWARZACIE ŻE NADSZEDŁ CZAS PODJAC KONKRETNA DECYZJE \\\"KOLEJARZE\\\" Z DĄBROWY ZJEDNOCZMY SIE OBUDZCIE SIĘ I STAŃMY NA 4 GODZINY TO PODWYZKI SIE ZNAJDA JUŻ CZAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BĘDĄ PODWYŻKI DLA PREZESÓW BO MAJĄ MAŁE WYPŁATY.

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.