KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

andrzej

Ktoś mi kiedyś powiedział ze w Kolpremie pracują przyjeby i debile!!! w 90 % miał racje !!! to tyle na temat tego zakładu !!!

człowiek

Moja opinia : prawda jest taka i tutaj ludzie mają rację dyspozytura leży nie można prowadzić firmy kolejowej na filarze ludzi bez wiedzy kompetencji i zaangażowania w pracę (nie wszyscy oczywiście i nie będę wymieniał po nazwiskach bo nie chodzi o obrażanie drugiej osoby). Druga sprawa zbieranina maszynistów lub ludzi którzy nazywają się maszynistami bo wystarczy ich zmieniać na wozie i człowiek już się przekona z kim ma do czynienia. Pracowałem pod innym pracodawcą i naprawdę ludzie za takie poczynania pracowników w tej firmie już by nie pracowali także trochę się zastanówcie a jak nie pasuje to odchodzę z twarzą i tyle (wolny rynek). A co do biur no to Panowie największa porażka dla mnie to dwóch kierowników dół i góra no i specjalista tego biura bezpieczeństwa czy jak tam się zwie cwaniaki gdyby nie to że mają u góry człowieka który ma wiedzę to by NIE ISTNIELI to jest nie dopuszczalne w innych firmach. Planiści MISTRZOWIE no oni mają swój świat planują co popadnie jak pospolite bezmózgi.

dobijcie mnie
@człowiek

Ciekawe Człowiek ma radę i pomysł na wszystko. Teraz rozwiążą się wszystkie problemy. Nikogo tu nie bronie bo baranów bez elementarnej wiedzy kolejowej w tej firmie nie brakuje ( nawet na "wysokich" stanowiskach ) ale z tego co piszesz widzę że masz blade pojęcie o pracy w strukturach o których się wypowiadasz Coś tam usłyszysz jak grzebiesz w nosie czekając na kierowce i wydaje Ci się że masz cały obraz firmy i że wszyscy są źli a Ty świetny. Zupełnie nie rozumiesz zależności służbowych, nie wiesz za co odpowiadają poszczególni ludzie i jak wygląda ich praca bo nigdy nie spędziłeś z nimi 12 godzin. Faktem jest jednak to że zarówno część "maszynistów " jak i ludzi "biurowych" jest po prostu do wymiany. Chcesz się wypowiadać to niech stoją za tymi wypowiedziami konkretne argumenty.

licencjat

Kolprem srolprem. Banda idiotów na stanowiskach próbuje zastraszaniem zmusić starych wyjadaczy za nastawnikami do posłuszeństwa. Chyba czas skończyć tą nierowna walkę.

instruktor konny

Co za głąby z was za takie pieniądze pracować na takim stanowisku jeszcze was rrzną na kasie za oczekiwania graniczne nadgodziny. Patologia kto ma oleju trochę to ucieka. Nastrój w firmie widzę że nie jest najlepszy.Mistrzostwo świata wodzu życzę dalej takiego podejścia do pracowników, obstawiaj się dalej takimi specjalistami,koordynatorami jak do tej pory Powodzenia Życzę

Szaleje ale Grześ i Tomuś

co tam słychać na Kolpremie pip i utk jeszcze szaleje

co tam słychać na Kolpremie pip i utk jeszcze szaleje

nowy

Ciągle ktoś tu piszę o jakiś zmianach które się nie potwierdzają. Pożyjemy zobaczymy . M62 też mialy odejście i dalej jeżdżą. A ostatnie dni pokazały poziom dyspozytorow i ludzi zajmujących sie utrzymaniem wagonów. Ok 50 wagonów po rewizji polozylo firme nie byli e stanie niczym wyjechac przez dzien i noc. To ja nie wiem o co tu chodzi. To nic stoimy dalej (usunięte przez administratora) to

gogo

A Slawka niema kto podmienic .

kazek

Do roboty nieroby,a nie spac po 5 godz. na prubie i tak nic z tego.

ok
@kazek

sprawdź w słowniku jak się pisze próba

Regulamin

Wesołego Alleluja i do przodu...

Ktoś dwa czy trzy miesiące temu pisał ze Grzesiu z Tomeczkiem rozwalą tą firmę takim zarządzaniem i podejściem do ludzi!!! Nie tędy droga!!!!

spętany

to co panowie? po świętach stalownia wywrot spiek itd.....ech braknie miejsca na tych płaszczatkach!!!

SZCZERO

ZNALEZLI TO NA CO DONIESLI PRACOWNICY , WIEC CZEGO SIE GŁUPIO PYTASZ BARANIE

co ???

gggg

szukali szukali i znalezli

nowy

Dokladnie masz rację kolego tym młody kolegą chyba bardzie zależy niż nam

wy wszyscy mocni jesteście w pisaniu i obrażaniu anonimowo tutaj. Wczoraj było spotkanie z dyrekcją to ilu nas było (usunięte przez administratora) 20- tu. z czego 5 osób z dyrekcji i 5-ciu licencjatów którym jak widać bardziej zależy na pracy w lepszych warunkach w Kolpremie niż wam pseudo maszynistom. ZASRAŃCY ,,nie tędy droga'

nick

A derektor S. = kartofel granatem od pługa oderwany w przykrótkich spodniach dalej myśli że będzie ok...

====

UTK +PIP W KOLPREMIE KONIEC PRACY DLA P TRASKIEWICZA BEDZIE LICENCJA KOLEJOWA BEDZIE JAZDA

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.