Opinie o Grupa A5 Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa A5 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa A5 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa A5 Sp. z o.o. w Łódź

była praconica

uwaga na tę i inne firmy pana JK!!! Grupa A5 upadłość, znika "na papierku" z ulicy Krokusowej i przenosi się do "wirtualnego" biura na Łąkową! Cel??? Może być tylko jeden - odsunąć się od bur..lu, który się sam zrobiło. Jeszcze raz uważajcie na nich.

znajomy

odradzam !!!!!!

pracownica

@kulfon, ale w krokus logistyce?

kulfon

ostatnio nawet na czarno zatrudniają - wstyd i jeszcze rz wstyd...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grupa A5 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
klient

Uwaga! Firmy Esse i wydawnictwo jk to też "dzieła"(usunięte przez administratora) W całości panoszy się nadal(usunięte przez administratora) Krokusowa 1-3 to burdel na kółkach, nie dajcie sie zmylić różnymi nazwami spółek! Uwaga na nich bo długi a5 ciągną się tez za esse, o uczciwej wspolpracy nie ma co mowić także z uwagi na tamtejszą kierowniczkę.

kulfon

co za nowa mała?

@kulfon

@kulfon, jaka nowa mała? bo jak nowa co się rządzi to była jakaś nowa kierowniczka, kumpela Jacka M.

old

To była kiedyś naprawdę fajna firma , szła jak burza, wszyscy zap... bo wiedzieli za co , były nagrody,imprezy itd. ale prezes wyłączył się z firmy na jakieś 3 lata, a gdzie kota nie ma tam myszy harcują , a potem były już tylko próby ratowania, piszecie że prezes jest miękki i daje sobie mydlić oczy, nie doceniacie go...

@old

Nie prawda . Bardzo doceniamy. To prezes mydlił oczy swoim kontrahentom. Tak skutecznie, że nie mogą się pozbierać od tej wieloletniej wydajności (jak napisał Ole).

nnnn

Szkoda tylko tych nielicznych którzy jeszcze tam zostali, ale to tylko kwestia czasu. Ludzie już nie mają siły i chęci tam pracować.Kierownik magazynu słynny Jacek M. robi wszystko aby uprzykrzyć życie każdemu.

gość

Skoro prezes od lat nic nie widzi to znaczy, że nie nadaje się na prezesa. A może widzi, i upadek ma swój cel?

gall

Grupa A5= Krokus Logistyka porażka. Nikomu nie polecam.Szkoda że prezes nic nie widzi co robią z jego firmą. Jak tak dalej pójdzie po Grupie A5 polecą kolejne firmy.

luzik
@gall

Niestety współpracuję z A5:( nieźle mnie wysterowali. Gall czy mógłbyś się do mnie odezwać na priv. e-mail: luzik315@interia.pl

były

Dopóki nie zmienią Kierownika Magazynu w Magazynie nadal będzie zastraszanie i terroryzm Jacka M. Facet tak omamił Prezesa, że ten nie wie co się dzieje z ludźmi na magazynie. Kiedyś było inaczej. Prezes zszedł na Magazyn, porozmawiał z pracownikami itd. Może wpływ na zachowanie Prezesa ma/miała również Fidata. Miała wyciągnąć GrupęA5, a doprowadziła ją do upadku inkasując niezłe fv za swoją robotę. Dla Prezesa nie ma ludzi nie zastąpionych, ale jak widać w końcowym efekcie - decyzje, które podjął razem z Jackiem M doprowadziły firmę do tego gdzie jest teraz. Opinia na temat Grupy A5, a teraz Krokus Logistyki poszła w Świat i tylko wymiana zgniłych jabłek może przywrócić jej blask lub też poprawić wizerunek w oczach choćby pracowników. Na początek proponuję odpalić Jacka M.

kiedyś

Firma upadła przez nieudolność prezesa,który otacza się ludzmi o niespełnionych marzeniach władczych,swego czasu była moc i potencjał w Grupie,ale dziwne ruchy kadrowe i rozstawanie się z osobami mającymi duży wpływ na funkcjonowanie firmy spowodował upadłość , pracowałem tam dość długo ale i za długo ,afer,skandale,wzajemne donosy ...tak to później wyglądało ogólnie jak wiele osób mam nie najlepsze odczucia co do Grupy A5 i do osoby słabego prezesa.

dawna

Ja też nikomu nie polecam tej firmy nawet najlepszym wrogom,(usunięte przez administratora)pracowników w biały dzień, zresztą po opiniach doskonale widać czym to pachnie.

były

Nie ma czego polecać bo ta firma już upadła,a nowa(krokus logistyka)upada przed debiutem z powodu braku zainteresowania u kontrahentów.P.S. nawet na magazyn się nie nadaje!!!

@były

witaj:) czy możesz napisać do mnie na priv: luzik315@interia.pl

pracownica

Radzi sobie dobrze na rynku? Grupa a5 zbankrutowała, a cała firma to kolos na glinianych nogach. Kolejne spółki-przykrywki dla beztalencia prezesa, który nie umie jednej firmy dociągnąć do porządnych wyników. Nadaje się co najwyżej na kasę w Tesco, a bez utalentowanych ludzi wokół do niczego by nie doszedł. Prędzej czy później wszystko to mu się sypnie, przez zatrudnianie znajomych i zakompleksionego kierownika magazynu, którg zamiast pracować spędza czas na terroryzowaniu pracowników. (usunięte przez administratora) Dobrze, że to już koniec mojej przygody z tą koszmarną firmą. Nikomu nie polecam.

Agata

Ach.., miło , dzięki za pozdrowienia :-), PS. imiona piszemy z dużej litery :-P

jar

Pozdrowienia dla agaty i ani dobrze mi było z wami sm i ld

dimisit

Nie mam pojęcia o obecnych warunkach. Moi znajomi dawno się już ewakuowali. Z tego co wiem chodziło o kasę.

Dimisit

Fajna informacja. Ta cała organizacja straciła jaja jakieś 3-4 lata temu. Narzekali na jednego dyrektora który był cwany ale miał miękkie serce to teraz mają drugiego. Z nim nie ma słodkiego ciu...ciu...ciu... tylko jest do roboty albo do roboty i zawsze mało i zawsze źle. Najlepiej jak najmniej płacić, dzień pracy to 12h, zero urlopu, zero rodziny, tylko(usunięte przez administratora) praca. Prawdopodobnie Pan dyrektor szkolił się w Bangladeszu. Żal że tak się dzieje że prezes tradycyjnie ślepy. Zmienić nazwę na GRYPA A5

były dobry pracownik

"Grupaa5" upadła. Teraz mamy Krokus Logistykę - ciekawe jak długo. I tak już na rynku Prezes jest nic nie warty. Proponuję zmienić specyfikę działalności i zwolnić jeszcze parę osób. Wskazówka dla Prezesa. Każda ryba psuje się od głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa A5 Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa A5 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa A5 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa A5 Sp. z o.o.?

Grupa A5 Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 78 ocen.

Grupa A5 Sp. z o.o.