Opinie o Grupa A5 Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa A5 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa A5 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa A5 Sp. z o.o. w Łódź

Xxxx Nowy wpis

Jacek. M pracuje teraz w olmedzie też niszczy tam firmę i ludzi..... Wyzywa pracowników jeśli ktoś się dogaduje to te osoby usuwa z zespołu i też nic z nim nikt nie robi....

Anna Nowy wpis
@Xxxx

Jak to usuwa z zespołu? Powiesz coś więcej na temat tej sytuacji? Co takiego robi?

Xxx Nowy wpis
@Anna

Nie przedłuża umowy... Jest arogancki robi wszystko by czlowiek źle się czul

shadow

Ważne dla mnie jest to, że jest szansa na socjale.

grazynaka Nowy wpis
@shadow

Czy ktos moze podac mi adres grupy A5 potrzebuje RP7 do zusu - byly pracownik.

pracowałam

Kiedyś było fajnie, a bardzo kiedyś podobno jeszcze fajniej. Ale niestety zaczęło się psuć kilka lat temu. Ja też niezmiernie się cieszę, że już mnie tam nie ma. JK w pewnym momencie zaczął tragicznie traktować pracowników, wszystkich, nawet tych, którzy byli zawsze lojalni. Długi GA5 są ogromne. Szkoda, że tak się to skończyło ....

DOMINO

MARYNA nie bądź naiwna i słuchaj ludzi którzy piszą te opinie. Na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś sieje bzdury. Z twojego wpisu wiem jedno - nie masz pojęcia o rynku książki ani o samej firmie. Tak na marginesie to GRUPA A5 nigdy nie była firmą wydawniczą tylko dystrybucyjną. Skoro w "bankrucie" widzisz szansę dla siebie to faktycznie tam pasujesz.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grupa A5 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
była pracownica

Całość to jedna wielka żenada, a była Grupa, Karsen, Esse, to na jedno kopyto robione spółki Jacka K, co kosi kasę od teścia a sam kładzie kolejne firmy. Pozazdrościć stałego dopływu gotówki, mam nadzieję, że komornicy niedługo poradzą sobie z jej nadmiarem:) Oszczędza się na pracownikach, nie płacąc za nadgodziny i każąc płacić na zwolnieniach, a powinno się na biurze, w tym pokoiku prezesa, wielkim jak jego ego. Mniej warte typy od niego to tylko kierownicy poszczególnych spółek, poza Anią z wydawnictwa, która nie wiem, co tam robi.

No to widzę, że pozbycie się mnie z Grupy (szeroko rozumianej) było najlepszym co mogło mi się zdarzyć. Cieszę się, że mnie już tam nie ma tym bardziej, że taki kwas się tam dzieje. Nie pracowałem tam zbyt długo (ok. 3 lat), ale to w jaki sposób ze mną się rozstano nadaje się do sądu pracy. Teraz już wiem, że nie warto spalać się dla takich pracodawców jak Grupa (mowa tu o wszystkich firmach pod tym adresem). Ludzie jeśli macie inny wybór nie podejmujcie tam pracy - szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy.

monia

Tragedia, nie polecam nikomu żadnej z firm, która się tam mieści. Stary Ontom teraz Karsen, stara Grupa a5 teraz krokus logistyka itd. Warunki pracy fatalne,"szefowie" i "kierownicy" niekompetentni. Płace minimalne, nawet jak ma się kwalifikacje. Tną koszty i to widać. Plus do tego co jakiś czas najazd komorników.

gość

Wszyscy najlepsi sami odeszli, powracali ci co kiedyś ich wylano jakaś paranoja

były

czy wie może kto jeszcze został na polu walki w Krokus Logistyka?

iga

Robi - to jakieś żarty??? ha ha ha chyba sam Jacek K pisze

była pracownica

@prito, kierownik nadal jest. zajmuje się głównie mobbingiem, broń boziu pracą. @robi, masz nieaktualne informacje;) grupa a5 już nie istnieje, zbankrutowała i majątek zajął komornik. Byłam przy tym, jak wparowali na krokusową:D teraz jest krokus logistyka i jakoś wśród jej klientów nie widać krezusów:D a współpraca z empikiem to staaaara historia

robi, nie rób sobie jaj

znajomy

a gdzie kierownik znajdzie pracę jak to taki tyran żadna porządna firma go nie zatrudni bo nie będzie chciała mieć problemów z Inspekcją Pracy.

nnn

Czy słynny kierownik magazynu został już odpalony? jeśli nie, nie ma na co dłużej czekać do dzieła

mmm

Pożal się boże działolność

ewus

Nadmienie tylko ze pan prezes JK ma dziwną tendencje do otwierania wielu firm, czego efektem są długi ciągnące się od ok 10 lat - do chwili obecnej nie spłacony zus firmy E+J i podobnych tworów pana Jacka....

BYŁY Pracownik

czy się zwalniamy raczej nas zwalniano, ze stu osób zostało zero. Część tych którzy zostali przeniesieni do innych tworów pana JK jeszcze tam są , a pozostali zostali wyrzuceni na bruk. Tytanic tonie. Praca tam to strata czasu. Nie polecam.

uwaga na nich!!!

Uwaga na Grupę a5, krokus logistyka, esse i inne poronione twory Jacka K.! Wszystko to oszustwo, naciąganie klientów, księgarnia sprzedaje książki, których nie ma stanie, a kontaktu doprosić się nie można! Komornicy kręcą się na każdym kroku nic dziwnego, że przenieśli na papierku firmę gdzie indziej.

była pracownica

do Wiśnia - nie znalazłeś nic o upadłości bo źle szukasz. Należy wejść na stronę https://ems.ms.gov.pl/krs i pobrać wydruk (odpis) z krs - dział 4 są dane o postępowaniu upadłościowym

gość

No i co że nic nie zostało ogłoszone? Siedziba na Łąkowej jest czysto wirtualna, spróbuj tam kogoś zastać. A cel jest prosty - żeby się wierzyciele nie kręcili na Krokusowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa A5 Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa A5 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa A5 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa A5 Sp. z o.o.?

Grupa A5 Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 78 ocen.

Grupa A5 Sp. z o.o.