Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Kiedy skończy się cyrk jeżeli chodzi o maski i okulary?

Stary pracownik

Nie prędko. Okulary już z nami zostaną na stałe tak jak jest w Bielsku. Maseczki? Do póki się epidemia nie skończy to pewnie przynajmniej do końca roku będziemy w nich pracować. Tylko lata sobie nie wyobrażam i tych upałów z tym czymś na buzi.

Cyrkk

Dla niektórych niech ten cyrk trwa jak najdłużej bo nie trzeba patrzeć na ich facjaty które no bądźmy szczerzy niektóre zwłaszcza ze zmiany C mają niezbyt urokliwe

Robol

Co z premią roczną?wie ktoś coś?

@Robol

2240 zł z czego 1440 wypłacone a 800 kwartalnie

Mo

Kiedy wypłacają te 1440?i jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać 100%tej premii rocznej? Czy to każdemu się należy?

@Mo

premia roczna jest wypłacana z wypłatą za luty czyli w marcu. Od głównej kwoty odlicza się proporcjonalnie za każdą absencję (urlop na żądanie, L4, opieka).

Kto nadchodzi?

Ludzie

Nadchodzi, już niedługo...

Oniee
@Ludzie

Nawet nie żartuj.On już tam nie ma wstępu.... Tak myślę. Trzeci raz przeżywać z nim to wszystko? Zakład niemialby wstydu i honoru bo opinia została

logo firmy Pracownik fizyczny przy gospodarstwie
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG

Dlaczego osoba która kompletnie się nie nadaje do tego piastuje stanowisko liderki?

Yyy

Zapytaj kierownika

Tititi

Podejrzewam o kogo może chodzić. Też tego nie rozumiem. Osoba o inteligencji na poziomie zero, wyglądzie ogra, no ale cóż.

Hehe
@Tititi

W punkt! :D

Xp
@Hehe

Nikt jej nie lubi na zmianie , za jej plecami ją obgadują

Wwww
@Xp

Czemu z tym nic nie zrobicie? Nie może być tak, że jedna lidera i wszyscy się jej boją, bo ma plecy u kierownika

XXX
@Wwww

(usunięte przez administratora). Wszyscy o tym wiedza nawet jej facet. Jedyna nadzieją ze zaliczy mega wpadkę i dyrektor ja zdegraduje. Oj wszyscy czekamy na moment jak stanie na maszynie i będą ją je...

ZZZ
@XXX

Czekacie na wpadkę? Sami się tym zajmijcie. Czemu nic z tym nie zrobicie?? Haloo

^^
@XXX

Już jest bacznie obserwowaana więc już niedługo może zaliczy wpade i skończy się ciepła posadka

Xd
@^^

Koledzy się z niej tak śmieją A ona nawet o tym nie wie xD

Ccc
@^^

Oj chyba się nie skończy

19787
@Yyy

(usunięte przez administratora) to zwykly podwórkowy burek . czepiacie się (usunięte przez administratora). ona jeszcze wierzy w karierę w tej firmie , Ryczy a jak nie ma okresu mówi , fakt zastępcy są spokojniejsi , taka jej rola w tej korporacji , tylko sztuki się liczą . ponadto mnóstwo inżynierów od głupiej roboty, wymyślają bzdurne procedury i nie biorą za to żadnej odpowiedzialności , za błędy najlepiej obwinić operatora . ma froncie liderów lekkie przetasowania , i ok , kierownicy zaciskają pętlę i wymyślają pseudo redukcje i oszczędności , ta pętla zaciśnie się prędzej czy pózniej na ich szyjach , teraz jest rynek pracownika i zostaną z rękami w majkach .

^_^
@19787

Karierę to chyba w maku

Rl7

Kto to tak dobrze robi w tej firmie?

Mua
@Rl7

Wieprzowinka od rzeźniczka:)

KtoPytaNieBladzi

Chce dowiedzieć się trochę o pracy w tym zakładzie. Która zmiana jest najlepsza i najgorsza jeśli chodzi o ludzi? A liderzy jacy są? Z której zmiany spoko A z której niezbyt?

@KtoPytaNieBladzi

Przyjdź i spróbuj a nie głupio pytaj,dostaniesz w(usunięte przez administratora) to się dowiesz.

Muuuu

Która zmiana najgorsza? Hehe idź do zmiany C

Błądzi ten kto nie pyta
@KtoPytaNieBladzi

Generalnie nie rozgraniczał bym zmian na lesze i gorsze ( a mam swoje poglądy o wszystkich ). Jeśli traktujesz ludzi dobrze to i oni tak cię traktują. Tylko raz spotkałem się z "nieprzyjemnym zachowaniem" ludzi w stosunku do innej osoby chociaż w moim mniemaniu nie zrobiła nic złego. Przyjdź przekonaj się i sam(a) oceń.

On

Czy to prawda, że podwyżki indywidualne będę opierane na absencji? Nie mniej niż 10 dni w całym roku łącznie z żądaniami, opieką, L4. Jak dla mnie to bardzo mało patrząc na covid, kwarantannie przymusowa nie z winy pracownika. Przedszkola były zamknięte, szkoły itd. Każdy wie. Rodzice musieli sobie jakoś radzić. Niesprawiedliwie to zakład zrobił.

@On

za to inni gdy siedzieliście w domu musieli za was pracować. Jedni mają 500+ - inni podwyżki.

Zdziwiony

Ale jutro będziemy świętować i wszystko będzie cacy. Ryh. Porażka.

Ryh
@Zdziwiony

Porażka..... Łapki???? Wypisują w większości sami liderzy lub zastępcy.

@Ryh

Program RYH jest przeznaczony dla wszystkich pracowników i powstał głównie w takim celu aby nas zmotywować do redakcji.Łapki są ogólnie dostępne każdy może wypisać nawet pracownicy Ukrainy przy pomocy lidera.

Słyszał może ktoś o podwyżkach?

Nemo

Hahaha podwyzki ??? W czestochowie zatwierdzono podwyzki na kwote 150 zl Brutto wiec mysle ze tutaj bedzie tak samo lub mniej argumentujac to covidem na ktorymZapewne beda jechac przez kolejne kilka lat :-)

joo

Na początku idziesz na szkolenie wstępne (teoria), później masz szkolenie dojo (takie warsztaty gdzie uczą, że masz się wyrobić w czasie cyklu). Tam jest wstępna selekcja. Później trafiasz na linię i tu już zależy na jakiego lidera trafisz; czy "będzie miał czas", żeby Cię przyuczyć. W każdym razie musisz być przygotowana, że za plecami będzie ktoś stał ze stoperem i mierzył Ci czas czy się wyrabiasz.

Zdziwiony

Kierownik chodzi z maska pod nosem a innym wlepia naganę. Są równi i równiejsi.

Ten zakład to porazka ludzi robią w balona mówią że mobing karany a wprowadzany zero konsekwencji pip powinien zainterweniiwac

Jak
@Nowy

Daj przykład a nie (usunięte przez administratora)

Belok
@Nowy

Zadzwoń więc do PIPU

Off

Sami leserzy tutaj robią co zamiast skupić się na robocie to na telefonach siedzą, za co im płacą?

Nowa

Podobno zmiana C to najgorsza zmiana. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego? Czy to przez lidera czy o co chodzi?

@Nowa

Super kierownik, co to z lidera się dostał i co to ja nie jestem. Jego ulubiona liderka A... która pozjadala wszystkie rozumy, mimo nakazu przestrzegania przerw. Ona musi mieć sztuki i rotuje przerwy. Brak premii bo kierownik NIE lubi rozdawać pieniędzy. A ogólnie ludzie spoko,

Hah

Jak może być ulubiona? Z ta aparycją? :D

?

To ta co za kasę zrobi wszystko?

Puśladen

Teren rekreacyjno wypoczynkowy

Pracus

Na zmianie C robią sami konfidenci i plotkary,lepiej uważać na to co się mówi i robi!

Stary pracownik
@Pracus

Ciekawe kogo masz na myśli ????

Hmm
@Pracus

Wyładuj na zmianie b na obudowę u lidera A.. Się dowiesz jak jest tam można narzekać pani I... Rządzi nawet liderem pracownicy że stresem tam idą a Angelo cóż kto to widział żeby kierownik nic z tym nierobil

Patrycja

Macie kogoś chorego w firmie aktualnie?

@Patrycja

Prócz ciebie to nikogo

@Patrycja

Mało to chorych na głowę, szczególnie kierowników i ich piesków

Ona

Czy wiecie co to za karta podarunkowa? Do jakich sklepów

@Ona

Do wszystkich gdzie jest logo Master card lub można pobrać pieniądze z bankomatu, poczytaj na stronie sodexo

TRW
@Ona

Do zabki po wode jedynie

Zabkomam
@TRW

Szkoda boja wolę ta z procentami.

Ktoś899

Odradzam komukolwiek nawet dzwonić i umawiać się na rozmowę o pracę. Powiem tak, byłam na takiej rozmowie, dostałam skierowanie na badania po tygodniu te badania już miałam. Próbowałam się dodzwonić do koordynatorki, cisza. Telefon milczał tydzień. Po tygodniu łaskawa Pani raczyła mnie poinformować, że rekrutacja została wstrzymana. Nie powiem, nic tak dawno mnie nie zdenerwowało. W ten sposób straciłam dwa tygodnie czasu a bardzo mi na nim zależało żeby jak najszybciej podjąć pracę ale słuchajcie dalej, bo to nie koniec jaj jakie mi zafundował rzekomy ZF. W zeszłym tygodniu odezwała się do mnie koordynatorka, że praca jest na już i w ogóle wszystko super pewne, ja uradowana bo nigdzie indziej nie dostalabym tyle ile tam się zgodziłam. Powiedziała, że w piątek prześle informacje na, którą zmianę mam przyjść w poniedziałek. Nie zgadniecie ale w piątek znowu nie doczekałam się odpowiedzi, mimo próby kontaktu telefon milczał. A żeby tego było mało, mam kilku znajomych którym w tym samym czasie wywinęli taki sam numer. Straciłam na tą gównianą za przeproszeniem firmę 3 tygodnie swojego czasu i jeszcze pieniądze z badań. Ogólnie wszechobecna zasada brzmi tak: jeśli chcecie szacunku to sami szanujcie ludzi. Nie pozdrawiam.

@Ktoś899

Powiem ci tak-ciesz się że się nie dostałaś do tego syfu,nic straconego.

Ktoś899
@Robol

To już nie chodzi o to czy tam jest (usunięte przez administratora) czy nie. Tylko (usunięte przez administratora) zawracają i czas marnują. Nie rozumiem jaka jest logika w tym, że dzwonią do kogoś, że jest robota, umawiają się na dany dzień, później jest cisza. A kilka dni później można zauważyć dodane nowe ogłoszenie, że szukają ludzi. Jajca jakieś sobie robią?

@Ktoś899

Niestety tam jest takie traktowanie ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group