Opinie o TNS Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TNS Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TNS Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TNS Group w Warszawa

bara

moze i sa wejdz na ich strone tu rotacja zawsze bardzo duza

zainteresowany

Czy na tą chwilę są przyjęcia do racy jako ankieter zdalny?

Firma krzak. Nawet normalnych zarobków nie ma. Supervisorzy którzy sami g**** się znają a tylko czepiać się umieją. Rotacja wielką.

bara

@kamila najwyzej dostaniesz najnizsza stawke na godzin bo akordu nie wyrobilas :)

Firma TNS Group w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Obsługa Klienta -Dział Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bara

@kamila w tej firmie to nigdy nic nie wiadomo a juz w szczegolnosci jezeli chodzi o pensje ankieterow

Kamila

Witam,chcialam zapytac czy za.laczenie do innych ludzi jest placone? Chodzi mi o czas kiedy trwa "off" i jest napisane waiting interviews number? Czasami to trwa 5 minut, a jak juz polaczy to z automatyczna sekretarka i tak trwa nawet 2h. Dziekuje za odpowiedzi

marynia

Nigdy nie wiesz ile zarobisz,przygotuj się na to że zawsze mniej niż myślisz,13zł to ściema.Ciągle będą do Ciebie dzwonić z pretensjami i połajankami,których musisz wysłuchiwać w czasie pracy na niepłatanych przerwach.Ostrzegam przed tą firmą i współczuję wszystkim oszukanym.

podaruj im trochę słonca
@marynia

marynia zgadzam się Toba w 100%! Robią wszystko żeby zapłacić jak najmniej .Siedzą w zabałaganionej,brudniej piwnicy,bałagan i syf.

bara

znajac tns cos wymysla aby za duzo nie placic

pracownik roku
@bara

Najlepiej wcale nie płacić no i żebyś dużo ankiet robiła

luk

Czy wiadomo już jak tns odniesie się do stawki minimalnej 13zł od stycznia? To chyba będzie musiało być 13zł brutto już po ewentualnym potrąceniu więc normalnie chyba z 15zł brutto powinni dać. Słyszeliście już cos o tym?

znachor

przez ponad rok czasu praca ankietera mmnie rozwinela ....heheeheheh .No chyba pod tym jak oszwabic pracownika :)

kate

Firma zatrudnia na umowę zlecenie niezależnie od aplikowanego stanowiska. Jest to jedyny minus. Praca bardzo rozwijająca, ciekawa.

nerw

oni są oszustami! w niektóre weekendy ściemniali że będą płacić o 2zł więcej a tak naprawdę zapłacili normalnie. jak potrzebowali pracowników na weekendy to potrafili oszukać. idioci, zero profesjonalizmu w ich zachowaniu, to banda oszustów.

znachor

*te 20 minutowe ankiety czesto sie koncza i tak bez sukcesu bo wiekszosc ludzi poprostu odklada sluchawke

znachor

"mowisz" ale to proste jak masz pecha i trafisz na respodentow ktorzy beda miec 20 minutowe ankiety to zarobisz malo , ale jak trafisz na "bezdomnych" ktorzy nie korzystaja z zadnych uslug to norme wypelniszysz

Geniusz mściciel

Jestem na zleceniu a raczej byłem bo dzisiaj uciekłem z pracy - nie mam zamiaru nigdy więcej siedzieć za 7 zł netto. Nie chce mieć z tymi oszustami nic wspólnego którzy przeprowadzają sondarze przedwyborcze a nie respektują Polskiego prawa o najniższej wypłacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aha jak byłem dzisiaj żeby rzucić robotę to czego się dowiedziałem od kierowników - że oni rozkazują mi pracować jeszcze 14 dni bo im przysługuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA UMOWIE ZLECENIE - OKRES WYPOWIEDZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO PRACOWNICY ZATRUDNIENI NA UMOWIE PRACE MAJĄ OKRES WYPOWIEDZENIA ZALEŻNY OD STAŻU PRACY. a NIECH TYLKO SPRÓBUJĄ NIE WYPŁACIĆ MI PIENIĘDZY TO ROZGŁOSZĘ TO WSZĘDZIE DOOKOŁA !!!!!!!! INFORMACJĘ WYŚLE DO NAJWIĘKSZYCH PARTII POLITYCZNYCH W POLSCE I DO WSZYSTKICH TELEWIZJI - CIEKAWE JAK BĘDĄ SIĘ TŁUMACZYĆ JAK UWAGA Z TVN ZROBI O NICH REPORTAŻ!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM KIEROWNIKÓW Z TNS - NA DOLE Z "PIWNICY" - NIECHCĘ JUŻ NIGDY O WAS NIC SŁYSZEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hopeless Dreamer
@Geniusz mściciel

Proponowałbym, żeby grupa starych pracowników TNS zebrała się razem i złożyła POZEW ZBIOROWY przeciwko tym ZUCHWALCOM, wtedy TNS nauczy się Prawa i dowie się co to PUBLIC RELATIONS. Pozdrawiam ciepło.

Geniusz mściciel

Jestem na zleceniu a raczej byłem bo dzisiaj uciekłem z pracy - nie mam zamiaru nigdy więcej siedzieć za 7 zł netto. Nie chce mieć z tymi oszustami nic wspólnego którzy przeprowadzają sondarze przedwyborcze a nie respektują Polskiego prawa o najniższej wypłacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aha jak byłem dzisiaj żeby rzucić robotę to czego się dowiedziałem od kierowników - że oni rozkazują mi pracować jeszcze 14 dni bo im przysługuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA UMOWIE ZLECENIE - OKRES WYPOWIEDZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO PRACOWNICY ZATRUDNIENI NA UMOWIE PRACE MAJĄ OKRES WYPOWIEDZENIA ZALEŻNY OD STAŻU PRACY. a NIECH TYLKO SPRÓBUJĄ NIE WYPŁACIĆ MI PIENIĘDZY TO ROZGŁOSZĘ TO WSZĘDZE DOOKOŁA !!!!!!!! INFORMACJĘ WYŚLE DO NAJWIĘKSZYCH PERTII POLITYCZNYCH W POLSCE I DO WSZYSTKICH TELEWIZJI - CIEKAWE JAK BĘDĄ SIĘ TŁUMACZYĆ JAK UWAGA Z TVN ZROBI O NICH REPORTAŻ!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM KIEROWNIKÓW Z TNS - NA DOLE Z "PIWNICY" - NIECHCĘ JUŻ NIGDY O WAS NIC SŁYSZEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

degust

biorąc pod uwagę ile ci ludzie generują dla firmy wykonując "taką pracę" byłoby miło gdyby zarabiali więcej niż takie niskie stawki.

Geniusz mściciel

Tzw. efektywność o jest kolejny wymysł państwa z tns. Czyli średnio wysyła się na jakąś tam godzinę 1,7 ankiety a ty masz w tej godzinie podliczone 0,57 to w prokopie jesteś podkreślona na czerwono. I podsumowując : masz zagwarantowaną przez tns najniższą wypłatę w Polsce 10 zł brutto (pisałem już że jest ustawa rozkazująca że trzeba płacić więcej al tns ma to w 4 literach!!!!)!!!! Dla przykładu moja najdłuższa ankieta trwała 28 minut!!!!! Co chwile rozwiały się pytania (ale w skrypcie do przeczytania zawsze masz napisane żeby przeczytać klientowi 5,6 minut - żeby nie uciekł od razu) !!!!! A komuś trafi sie ankieta 11 minutowa . To ty masz większa możliwość na to żeby dowiedzieć się co to jest wypłata - bo mi to nie będzie dane. 7 zł netto to całkowite ubóstwo!!!!! Wstydź się tns polska i ty jesteś znany z tego że dla sejmu prowadzisz sondaże wyborcze!!!???!!!??? Jesteście całkowicie niewiarygodni po tym jak nie respektujecie praw państwa Polskiego!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iks

widocznie pola czuje się doceniona, skoro tyle kasy zarabia tam jako ankieter. bughahah żenada

Geniusz mściciel

TNS polska - nikomu nie polecam . Ten zleceniodawca wstyd i hańba!!!! W Polskim prawie jest napisane że nikt niema prawa zarabiać mniej niż 12zł brutto a te k**** płaca 10 zł brutto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli 7 zł netto na konto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K***y J****E (usunięte przez administratora) yczę wam brutalnie wymierzonej sprawiedliwości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grzegorz 1
@Geniusz mściciel

Wiem od ludzi pracujących tam (w różnych działach) a później zwolnionych, że szły do sądu w sprawie stawek godzinowych, niepłatnych nadgodzin, umów-zleceń i wygrywały konkretne pieniądze (osobiście znam przypadek wygranej w sądzie ponad 30 tys zł). Polecam każdemu i nie bójcie się. Tam jak wpada PIP zawsze wychodzą jakieś nieprawidłowości.

Zostaw merytoryczną opinię o TNS Group - Warszawa

• Jak się pracuje w TNS Group?

Zobacz opinie na temat firmy TNS Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TNS Group?

TNS Group
2.1/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Stanisława Więckowskiego 2
    70-411 Warszawa