logo DIRECT GROUP SP. Z O.O.

DIRECT GROUP SP. Z O.O.

Opinie o DIRECT GROUP SP. Z O.O.

admin 2015-08-07 19:21
Chcesz pracować w firmie DIRECT GROUP SP. Z O.O.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
tg 2016-05-16 19:24
@krakowiankaa jezeli chodzi o prace teraz u nich to szukaja specjalsity do spraw sprzedazy usług HR- telemarketera w Białymstoku wymagane jest miedzy innymi wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w sprzedaży lub telefonicznej obsłudze klienta..
Aneta 2017-05-29 12:53
Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Specjalista ds. handlowych oraz administracyjnych. DIRECT GROUP oferuje między innymi możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia oraz pracę w centrum Warszawy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć osobom, które rozważają aplikację na to stanowisko? Na co powinny być przygotowane? Jakim pracodawcą jest DIRECT GROUP? Każda dodatkowa informacja będzie cenna.
Zostaw swoją opinię o DIRECT GROUP SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIRECT GROUP SP. Z O.O.