Szwagropol

Kraków

Opinie o Szwagropol

inus 2012-03-29 16:13:40
jak wszedzie u prywaciarzy!!!!! to samo jest w firmie VOYAGER TRANSPORT z gorlic plus to ze ich autobusy na szrot sie nadają !!!!
AAA 2012-05-02 10:36:14
Witam wszystkich moze dzieki tej stronie troszke zmienia podejscie do ludzi z powodu braku kierowców.Firma ta nadaje sie do artykułu w gazecie jest jednym wielkim nieporozumieniem.Pozdrawiam
iiii 2013-07-08 15:37:39
Zapewne wiecie że za każde uszkodzenie autobusu płaci kierowca. Urwane lusterko , zbite lusterko itd jest sciągane z AC i z kierowcy. Lampa tylnia mercedesa 1000zł , tyle musiałem zapłacić , za przerysowanie klapy i drzwi Michał płacił 2400zł a nie wspomnę o Ś.P Krzyściaku . Co to ten nick KF ??? To kierowca od kf-busa tego co już nie jezdzi ??? Pozdrawiam kierowców szwagrów
mlody 2013-08-05 23:14:40
A teraz to się zastanawiam dlaczego starzy kierowcy się zwalniają .chyba jest coś prawdy co tutaj piszą bo myślałem że to mnie tak tylko rzuca po autach a tu się jednak nie liczy ile pracujesz . Jesteś prostu niewolnikiem . Trzeba się pakować z tego bagna . Powodzenia życzę tym co się chcą tu przyjąć. (Ale byłem baran że tu się przyjąłem )
Jurek 2013-11-20 23:01:09
O widze ze usuneli juz negatywne wypowiedzi. To ja napisze aby nie usuneli mnie z forum. Firma najlepsza na swiecie . Najwyzsza mozliwa stawka na godzine to 10 zl brutto ( az tak duzo dostaniesz za wykonywana prace ). W swieta szefowie sa tak dobrzy ze jezdzisz dwa kolka bez wysiadania z autobusu nie mowiac o pauzie 45-ce . Czasem zabiora Ci premie abys wiedzial gdzie twoje miejsce. Zbyt duzo kierowcow od mich odchodzi , wiekszosc z krk
abc 2014-01-12 09:50:42
tyle wychodzi co 18oo zl.Ps.jadac na wycieczke w obsadzie 2 osobowej jesli prowadzisz to masz 10zl a jezeli siedzisz na miejscu obok masz 5 zl chore ale prawdziwe.Brak grafiku informacja o kolejnym dniu o godz 18 oo.Codziennie zmieniaja samochody w kolo tylko sprzatanie czas przelotu to dwie godz.wiec na zakopiance 100 z licznika nie schodzi brak poszanowania czlowieka .zeby zrobic pauze 9 h musisz zaraz po powrocie wylogowac karte a sprzatanie auta tankowanie itp 2h robisz za darmo bo placa z karty.To tyle na temat firmy ktora zabrala mi kilka lat zdrowia.nie bede taki i napisze pozytyw;nowe autobusy na biezao
janek 2014-03-19 14:20:31
polecamy !!!
adam 2014-03-20 14:47:06
polecam tylko jazdy 15h/24 + mycie ,sprzątanie ,tankowanie za 9.50 brutto.
Klimat jak w pks !!!
żona 2014-10-14 22:17:49
szacun dla szwagrow za to jaką zbudowali firmę ale mnie krew zalewa jak teraz traktują kierowców . szwagry może czas się obudzić i zacząć traktować swoich pracowników jak ludzi a nie jak niewolników .
może ktoś w to wierzyć lub nie ale dziennie około 200 osób czeka aż pan MARCIN łaskawie zrobi grafik dla kierowców i już około 19 dzwonią co jutro robią i się zaczyna gorąca linia to teściów to do rodziny czy by nie wysłali dzieci rano do szkoły.
fanatyk 2014-10-19 08:58:24
282 godziny to nie niewolnictwo to przyjemność pracy za 2350.
rychu pks 2014-12-18 13:25:22
Dziennie od 14 do 15 godzin+tankowanie ,mycie,sprzątanie ,brak grafiku około 19 dzwonią co jutro.Dyspozycja cały miesiąc.Dasz rade (pij dużo melisy)
krk 2015-02-23 10:44:21
witam,,,ta sytuacja o której piszecie jest z tych "nie do wiary",we własnym kraju jest praktykowane niewolnictwo chłopów feudalnych!!.A gdzie jest ITD?! gdzie jest PIP ?! itp instytucje...wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym dziadostwem nic nie robi!!! Lekarze walczą o swoje,górnic walczą ,rolnicy także,kolejarze również ,,,a grupa zawodowa kierowców godzi się na wszystko co im prywaciarz podstawi.Tak na marginesie,to nie tylko w szwagropolu jest taki wyzysk,bo w innych firmach jest podobnie tylko w innym wydaniu.
wwwwwww 2015-07-01 13:03:45
ja mysle ze az tak zle nie jest
ohAh 2015-10-01 19:58:44
to nie jest żadna fikcja ! Przykładowo, kurs do Zakopanego 6:10. Musisz być na bazie około 5:30, 5:55 podstawiasz się na dworcu, jedziesz do Zakopanego i o ile przyjedziesz o czasie, to stoisz aż do 10:30. Potem wracasz do Krakowa i kolejny odjazd do Zakopanego o 13:40. O 17:40 ruszasz znów do Krakowa. Dojedziesz koło 20, zjeżdżasz na bazę, tankujesz, myjesz, sprzątasz ... i jak Ci pójdzie to wszystko szybko i sprawnie to koło 21 możesz zakończyć pracę. I co Wy na to? Tak wygląda przeciętny dzień pracy w firmie Szwagropol. Nie ma Cię w domu od rana do wieczora. Kierowcy zatrudnieni na etacie nigdy nie wiedzą kiedy będą mieć wolne, dziewczyna z biura dzwoni późnym popołudniem i informuje Cię "jutro jedziesz o ...". Jak nie zadzwoni to znaczy, że możesz się dzisiaj napić piwa. Zero planowania czegokolwiek z wyprzedzeniem, coś takiego jak miesięczny czy choćby tygodniowy grafik nie istnieje.
ohAh 2015-10-02 10:42:25
oczywiście, jeżeli kogoś satysfakcjonuje 10 zł brutto za godzinę, czyli około 8,60 netto (do ręki) to jak najbardziej może tam pracować.
stanisław 2015-10-14 09:18:57
pracuj w mobilis kraków + dodatkowo u szwagra 160 za dniówkę.
twardziele jeżdżą w każdych warunkach, a nie marudzą
ohAh 2015-11-01 19:21:24
Praca OK + nowe autobusy, tylko wynagrodzenie kiepskie i brak możliwości zaplanowania sobie czegokolwiek. Jeśli komuś odpowiada, to czemu nie.
Rotacja w firmie jest duża, jedni przychodzą, drudzy odchodzą, niewątpliwie o czymś to świadczy. Tym co nie pasuje szukają gdzie indziej. Proste :)
zawiedziony 2015-11-14 10:52:35
Te 10 brutto/h to prawda. Praca może trwać 14h - w nich jest ponoć odpoczynek np 3h ale nie ma Cię w domu.
Twierdzą że 4 dni tak pracujesz i 2 dni wolnego. Twierdzą też że grafik jest ale przyznają, że nie działa. Jest to prawdopodobnie najniższa stawka dla kierowcy autobusu w Krakowie (PTS 15zł/h, Mobilis 17,4/h)
qqq 2016-10-17 12:19:42
cokolwiek... 8 tys zł za uprawnienia i na pocieszenie "da się cokolwiek zarobić".
Nie dziwię się że coraz więcej ukraińców zjeżdża do pracy, bo polak polakowi nie da zarobić.
Co? 2016-10-18 11:57:28
Hahahahahahhahahaha. Andrzejek
Zostaw swoją opinię o Szwagropol - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwagropol