Opinie o Auchan Polska w Wałbrzych Henryka Wieniawskiego 21

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auchan Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Wałbrzych Henryka Wieniawskiego 21

Gość 1

Taaa.... wciskają " porozumienia" albo degraduja ( wezmą cię (usunięte przez administratora) na stronę i postawią ultimatum podpisujesz jak nie to kopa ), taka forma redukcji etatów POZORNA mocno należy to ZAZNACZYĆ, bo nie wszystkie etaty są likwidowane. Żeby nie umieć się w elegancki ( a bynajmniej humanitarny ) sposób pozegnac z pracownikiem tym bardziej ludzi którzy tam pracowali jak obecny dyrektor mleko pod nosem miał, a jego śnieżynki na kasach wioslowaly!? Świadczy to tylko o firmie... Kolejne pytanie się nasuwa: czy to prostactwo które sobą dyrektor prezentuje i jemu uprzejmie informujacym ma znamiona MOBBINGU czy MOBBINGIEM już jest... dla jasności nie odnoszę się do samej obecnej redukcji ( choc jak dyro i hr potrafią wprost pracownikom powiedzieć że jeżeli nie podpisze tego czy tamtego to będą szukać haka, żeby zwolnić świadczy o pewności siebie i wsparciu przełożonych ), a do przykładów poniewierania, gnebienia, obmawiania, dreczenia psychicznego kierowników i pracowników na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Loter

Pani obsługująca dział alkoholi jest nie miła przez telefon. Odzywa się z pogardą do klientów.

Gość 4

Wigilia w Auchan Wałbrzych,czyli maraton masz piętnaście minut na spożycie okruchów z pańskiego stołu:>:>:>

Gość 2

A jeżeli chodzi o płace pracowników to chyba na końcu tabeli wśród marketów :>:>:>

Czy po rozmowie w Auchan Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Gość 1

Anna, powinnaś zadać inne pytanie.... czy Twój potencjalny pracodawca wie co to na prawdę znaczy POZA FINANSOWE MOTYWOWANIE PRACOWNIKA? (usunięte przez administratora)

Ochrona
@Gość 1

Ooooo tak to prawda, a żeby tylko sobie w oczy patrzyli. Już ja się naoglądałem przez kilka lat te ich migdalenie się. Za poprzedniego dyrektora przynajmniej wykonywały swoje obowiązki teraz zrobisz śniadanko dyrektorowi, przyniesiesz kawę i już proszę awansik. Z DALA OD TYCH DUPOLIZOW....

@Gość 1

Tak.... I teraz drodzy współpracownicy - bo pewnie wszyscy pracownicy Auchan już tu zajrzeli :) - podczas naszej cudownej Wigilii, (usunięte przez administratora) A on będzie miał świadomość że właśnie o tym myślimy. Także... WESOŁYCH ŚWIAT !!!

Gość 1

Anno, warunki zatrudnienia znajdują się w ogłoszeniach na konkretne stanowiska, również te dotyczące prywatnej opieki.....

@Gość 1 A co powiesz o warunkach zatrudnienia w Auchan? Oprócz wynagrodzenia można liczyć na jakieś świadczenia pozapłacowe? Typu opieka lekarska?

Gość 1

pracuję tam i szczerze.... obserwując to co się tam z ludźmi wyprawia ( bez względu na to czy są to pracownicy czy kierownicy ), na pewno wymaga dużo większej uwagi centrali, nie ma sensu liczyć na pomoc (usunięte przez administratora), oczywiście chcąc zachować drogę służbową musisz, ale problem na pewno zostanie zamieciony pod dywan (usunięte przez administratora) kilka przykładów: (usunięte przez administratora) - zaproszenie na ciasto pracowników z okazji halloween ( gest miły ), po czym kilkorgu wręczył upomnienia ponieważ nie odbili się na przerwę jedząc to ciasto. - każde Twoje wyjście do toalety jest skrupulatnie sprawdzane czy przypadkiem nie idziesz na palarnię bądź stołówkę nie wybijając się na przerwę,(usunięte przez administratora) - nadużywanie swojego stanowiska (usunięte przez administratora)

Sławek

Witam wszystkich serdecznie na tym żenującym forum praca na magazynie Auchan wałbrzych jest Moving owana przez menadżera oraz zastępca jeżeli Szczena się wypowiada że zostałby tam za najniższą krajową i dobrze się współpracowało z(usunięte przez administratora)to ciekawie bo osoba która chwali swoich przełożonych na forum publicznym to przeważnie jest tą osobą czyli przełożonym (usunięte przez administratora) się bardziej ujrzysz napiszesz coś co sama będziesz sam się wychwalać następnie jeżeli Szczena tak bardzo chwalił sobie pracę to zarobki to nie miałem nic do gadania bo na tamte czasy to były idealne zarobki teraz gdzie pracuje na strefie A może strach obleciał że nikt nie przyjdzie na magazyn Zresztą zdania nie zmienię małolata to masz w spodniach a nie na forum takie rzeczy piszesz Wiadomo że jedna na 100 osób zawsze będzie bronić swojego pracodawcy pracuję obecnie w markecie Auchan i widzę co się wyrabia na magazynie wśród innych pracowników w temacie

Szczena

Witam . Pracowałem na magazynie Auchan 5 LAT. Nie powiem jedna z lepszych prac ktore miałem. Na tym magazynie jak sobie wszystko poukladasz to sie nic nie narobić człowiek. Kierownictwo ok nie ma problemu z załatwianiem wolnego Urlop i czy czegoś innego. Skład jest taki sam 3 osobowy co trzyma ten magazyn w rękach tyle ze sa to ludzie od początku i nic i nikt im nie zrobi bo taka polityka. Złego słowa na nich nie mogę powiedzieć. Zarobki najniższa krajowa co roku podwyżki ale przez państwo. W porównaniu ze Strefą to tam jest sanatorium . Donosie Alana dla przykładu to pewnie jakiś małolat który pewnie tylko z tel siedział to sie nie dziwię. Najgorszy zapierdziel to ma PF i napewno tam był. A kierowniczka jest po to zebybpolecenia wydawać taka funkcja . Nikt nikogo nie trzyma za ręce zeby tam pracować. Nigdy nie słyszałem żeby sie dała albo wogole. Surowa jest i w kaszę nie da sobie dmuchać wyrobił a pozycję sobie i dobrze bo potem ona na dywaniku u dyrektora wysluchuje . Dodam tak dla wiadomości ze praca co pracowalem w tym okresie była wykonywana od 3 rano do 11 w południe co było super I plus tej pracy . Sam sobie ogarnial czas I rozładunki i bylo ok . Powiem tak gdyby nie to że musiałem odejść ze względów finansowych to napewno do dzisiaj bym tam siedział i z uśmiechem pracował. Pozdrawiam M.F i resztę pracowników głównych. Nie dajcie się malolatom. Tyle w temacie .

Jan

@Alan, to co piszesz jest naprawdę niepokojące, jeśli takie sytuacje miały miejsce, to czy zgłaszałeś komuś takie zachowania? Czy poza kadrą zarządzającą sama praca Ci odpowiadała? Czy zespół pracowników był zgrany? Napisz proszę, czy można liczyć na elastyczny grafik. A jaka jest wasza opinia o innych działach?

GOŚĆ

https://www.eporady24.pl/udostepnianie_danych_osobowych_osoby_ktora_nie_wyrazila_na_to_zgody_za_pomoca_komunikatorow_konsekwencje_karne,pytania,6,63,4003.html Sławku to odpowiedz dla Ciebie, jeśli działa się Tobie krzywda dlaczego nie poszedłeś do sądu pracy nic za to nie płacisz?? a dla osób które wymieniasz mała podpowiedz jak powinny się zachować.

Haha

Hahaha bardzo śmieszne Widocznie musisz bronić osób które zostały wymienione w poście to nie jednokrotnie Jeżeli chcesz znać prawdę o magazynie Auchan wałbrzych to się Przyjmij bo wypociny i łzy to pewnie należyte do garnuszka Wpisz sobie co innego na forum i nie tylko na jednym forum jest takie coś wyświetlane No ale jeżeli ktoś broni (usunięte przez administratora) swoim przełożonym to zawsze będzie pisał na ich korzyść dla mnie osoby które zarządzają magazynem nie nadaję się na to stanowisko Pozdrawiam Sławek

Alan

Witam Na wstępie chciałbym zaznaczyć że byłem pracownikiem magazynu w hipermarkecie Auchan Polska oddział wałbrzych dużo wiem na temat pracy na magazynie mimo to moje starania nie były doceniane Chciałbym dodać więcej gdyż praca u(usunięte przez administratora)jest okropna nigdy w życiu nie spotkałem dzisiaj w tak złym podejściem i traktowanie przełożonych do pracowników następnie (usunięte przez administratora)siedzi przeważnie w biurze i wymaga A jak pracownik jest sam na zmianie z nią przeważnie w weekendy to nawet nie wyjdzie i nie pomoże Przydałaby się jakaś komisja na to na ich zachowanie sobowtóra nie mam uprawnień na wózki widłowe wydaje polecenia jak pracownicy mają jeździć na wózku A kto może a kto nie natomiast (usunięte przez administratora)stara się być miła i pomocna siedzi w grupie pracowników(usunięte przez administratora) praca na magazynie w Auchan na początku może wydawać się fajna ale w dalszej współpracy (usunięte przez administratora)lepiej sobie pracuję z nią tą osobą Słyszałem nawet ostatnio i stałem na przystanku autobusowym a nie jestem już pracownikiem że w pracy na magazynie odbywa się mobbing w pracowni innym pieniążki stoją w miejscu Moim zdaniem jeżeli chcecie tam pracować przemyślcie to 3 razy Poznaj dla szuka pracy Będę na pewno nie znajdzie mnie za(usunięte przez administratora) na wypłatę Jeżeli chcecie dobrą pracę pełno jest taki pracy na pewno nie magazyn Auchan

Jan

@Ja, proszę Cię o wypowiedzi kulturalne zgodne z regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Auchan Polska? Twoja opinia w chwili obecnej jest bardzo ogólna i nieuzasadniona w sposób dostateczny. Pamiętaj, że wątek opinii o pracy w tej firmie przeglądają osoby, dla których każda merytoryczna opinia będzie bardzo cenna, przed złożeniem CV do tego pracodawcy.

Robert

Firma na dobrą opinię . Ideałów nie ma i wszystko może się zdarzyć , tam pracują też ludzie!

Szczawno

Pracowałem tam 5 lat do 2003 roku. Praca taka sobie- 1186 netto na wypłatę, do momentu przejścia na myjnie automatyczną gdzie legalnie można było sobie dorobić do wypłaty. Wystarczyło mieć ODPOWIEDNIE KODY od serwisanta aby przestawić liczbę myć. Miesięcznie można było wyciągnąć 1700 zł plus wypłata 1186 i co miesiąc ponad 2886 zł się przynosiło. Pracownicy auchan W-ch i znajomi myli się za darmo :-)

pracownica

dlaczego panowie informatycy a szczagolnie jeden dziala na zlecenie i kasuje wszystkie informacje na temat kierownika ochrony auchana w W-CH pana W starsi pracownicy znaja Historie tego pana i tajemnicze odejscia pracownikow ochrony a wszczegolnosci kobiet

alegoria

Szanowna Pani- do pracownik, Należy zacząć od nader istotnego faktu...osoby na stanowiskach często są narażone i poddawane ocenie ( niezależnie czy o wydźwięku pozytywnym, czy też tym pejoratywnym). Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy pracownik jest zwalniany za rozpowszechnianie plotek. Taki już los kierownika, a że często trywialne życie pokazuje, iż nuda bywa twórcza...za obrażenie szefa rozmowa dyscyplinująca jest pierwszym stopniem w gradacji kary. Nie zajmuję tutaj stanowiska, gdyż Pani stanowisko i moje również jest tylko subiektywną oceną. Słaby kierownik, który kara swoich ludzi za bajanie na swój temat. Na marginesie...nie oceniam ludzi jednostronnie, lecz zawsze opiniuję po wysłuchaniu dwóch stron. Najbardziej bawią mnie uwagi co zdaniem racownika powinien dyrektor, zaś wymagania w drugą stronę zwane są mobbingiem. Na szczęście mój zespół, to ludzie z dystansem do swojej funkcji, z wykształceniem - tj. bez kompleksów.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska