Opinie o Auchan Polska w Wałbrzych Henryka Wieniawskiego 21

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auchan Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Wałbrzych Henryka Wieniawskiego 21

dzidek

to prawda nie da sie tam zarobić nawet i po 7 latach jest jak jest nic tego nie zmieni .prawda poprzedni dyrektor miał klase i umiał rozmawiać z pracownikami na dole a ten tylko do seniorki dzwoni jak ma problem.zero poszanowania

Ja pracowałam w auchan i chętnie bym tam wróciła,tylko nie ma takiej możliwości dla młodych. Zarobki jak zarobki,wszędzie takie same a i praca nie jest taka ciężka jak się wydaje. A co do szefów itp to jeżeli traktuje sie normalnie,to tak samo oni traktują. Towarzystwo ogólnie jest miłe. pozdrawiam ochronę!;p

menager

Zgadzam się z kolegą wyżej:)

Twoja wypowiedź jest również zabawna, a czym to dyr. tak naraził się mieszkańcom Ząbkowic? nie jest zbyt sympatyczny dla prac. ale trochę mu się nie dziwię jeżeli co jakiś czas wybucha afera złodziejska,trudno mieć zaufanie do pracowników

Czy po rozmowie w Auchan Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

pewnie wcześniej były koleżankami a ta obrosła w piórka, dyr. jest bezwzględny,praca była by przyjemniejsza w dobrej życzliwej atmosferze

ala
@pracownik

Kobieto, ależ Ty jesteś nieobyta... Przełożony to przełożony, jakie ma znaczenie jakie stanowisko obejmował? Jestem Dyrektorem, ale zaczynałam lat temu 15 pracując na kasie, dziś zarządzam zespołami po 200 osób...mam ukończoną politechnikę. Nie chciałabym być w skórze podwładnego, który żachnąłby się podobnym stwierdzeniem w moim kierunku, zwłaszcza, iż nie kryję się z moim dosyć ciekawym kilku miesięcznym doświadczeniem.

@ala

Mam pytanie.. Co zrobilabys z takim podwladnym ????

alegoria

Rozmowa dyscyplinująca jest odpowiednim warunkowaniem, poza tym jeśli nie ma się szacunku do przełożonego to jak można oczekiwać go w drugą stronę.

@alegoria

Owszem ,jestem tego samego zdania!! Ale nie w tym konkretnym przypadku... To nie jest tak,ze dziewczyna nie miala szacunku do przelozonego. Byla dobrym,sumiennym pracownikiem. Problemem byla menager tego dzialu (o czym wszyscy wiedzieli) Uwielbiala plotki. Miala pracownice. ktora czesto przesiadywala z nia w biurze i tam sobie plotkowaly.W koncu z tych plotek odbylo sie zebranie w towarzystwie personelu z gory. Znalam ta osobe, nie byla z tych, co donosza. Nie odniosla sie do calej rozmowy(moze wlasnie z szacuku do menager?) I to byl jej blad!!Po powrocie na dzial dowiedziala sie ,iz panie z gory stwierdzily ze jest wredna..Pamietam jak dzis jak ja to poruszylo.Powiedziala menager co lezy jej na sercu .Ta zrobila zebranie pracownikow.I tam padlo zdanie z ust pracownicy do menager:"I Ty na podstawie plotek poszlas wyzej i takie rzeczy opowiadalas ?! Na co padlo ironiczne "Taak" Ta nie wytrzymala nerwowo i powiedziala :"To Ty swinia jestes,jak mozna?!" Za slowo swinia otrzymala dyscyplinarke. Odwolala sie do Sadu Pracy.Przywrocono jej normalne zwolnienie...Napisalam to dlatego bo znalam dziewczyne,wiem jakim byla pracownikiem,a padla ofiara manipulacji. Mysle,ze menagerka tak to uknula bo bala sie o wlasna skore,ze w koncu dojdzie do dyrektora co wyprawia(a powinno!! )i powroci skad przyszla... Denerwuje mnie fakt ,ze ktos nie jest w temacie ,a udziela sie i nadal kozlem ofiarnym jest szary pracownik.Moze personel z "gory" powinien w takiej sytuacji wysluchac spokojnie stron i wtedy oceniac. Jako dyrektor mysle,ze powinnas byc tez czlowiekiem i rozmawiac po ludzku ,a nie z miejsca rozmowa dyscyplinujaca. Sa rozni ludzie jedni zbyt otwarci ,drudzy zbyt zamknieci i czasem ciepla rozmowa czyni cuda .Szary pracownik to tez czlowiek...

Managerka
@alegoria

Na szacunek trzeba sobie zasluzyc i zapracowac, to dziala w obie strony. Same stanowisko nie jest podstawa do oczekiwania szacunku, szczegolnie jezeli wraz z nim nie ma np. kultury osobistej i kompetencji.

musimy wytrzymywać żeby pracować,wiadomo jaka sytuacja ze znalezieniem pracy, harujemy za dziadowskie pieniądze,sami wywalczyliśmy ten smutny los sobie i swoim dzieciom

pewnie z radości pójdziecie na bal w niedzielę

co zrobicie z podwyżką?

lonelu

bo jak się jest szefem ochrony,to porządku trzeba pilnować a nie...Przeznaczenie...dobre:)

olo

Ludzie do roboty. Jak wam nie odpowiada kierownik to na pośredniak zapraszam

bubu

Takie plotki chodzą.[ponoć to nie prawda]

calineczka

w sumie to i ten i tamten nie nadawał sie do obsady tej posady...(usunięte przez administratora).... i chyba tak juz zostanie. trzeba sobie z tym poradzic...

to prawda,że nie znam go na tyle dobrze, porównałam go tylko do poprzednika, (usunięte przez administratora)

calineczka

hmm jak dla ciebie dzentelmen zachowuje sie tak jak on to ja wysiadam .. chyba za malo go znasz...

w porównaniu do poprzedniego szefa ochrony ,to ten pan jest dżentelmenem mimo,że nie ma zwyczaju mówić dzień dobry

Dyr.rzeczywiście budzi grozę ale braku ambicji nie można mu zarzucić da się wytrzymać,żeby tylko więcej dali zarobić

Menager

Nie polecam pracy w Auchan Wałbrzych - ludzie ambitni sa wykorzystywani na maxa, sredni czas pracy wacha sie ponizej roku, rotacja bardzo duza (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska