Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Bbbb

Ogólnie nie polecam tej firmy. Fakt faktem są wyplacalni ale to jest tyle. Nie polecam dziewczyny z DC K.... Okropna nie miła nie szanuje ludzi.

Życzliwy
@Bbbb

Śmieszą mnie ludzie, którzy nie potrafią powiedzieć w twarz tego co myślą, tylko przyjdą obsmarować człowieka w internecie... oby mniej takich pracowników w tlb.

Zenek

Cześć, pracowałem jakiś czas temu i oto co zaobserwowałem. Chcesz być wyzywany to się odnajdziesz. Agenci co pracuja długo nie pomogą i traktują cię jak zaraze. Fakt że pensja była na czas. Byłem na ubezpieczeniach i psychicznie nie dało się tam wytrzymać, codziennie straszenie. Jak ktoś musi tam pracować to idźcie na tablety bo tam przynajmniej maja miłego szefa nie pamiętam imienia ale dziewczyna ma bardzo dużo tatuaży albo na te reklamacje też te dziewczyny są mile chyna to są siostry. Sale są ładne ale co z tego jak zatrudniają osoby przez które nikt tam nie chce pracować. Wystarczy dobrze dobrać kadrę bo szkoda trudu trenera i pani z kadr.

Rozczarowana

Dno!Nie pracowalam w gorszej firmie! Teraz rozumiem, dlaczego nikt nie chce tam isc. No moze tylko ludzie, ktorzy nie nadaja sie nigdzie inddziej. Ja odradzam, szkoda nerwow

lawyer

Pozytywne komentarze pisze marketing firmy, tyle w temacie. KIEDY USUNIECIE MÓJ WPIS?

yaay
@lawyer

Ta firma nie ma działu marketingu

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mr

Jeśli chcesz pracować w CC to w Radomiu lepszego nie ma. I taka jest rzeczywistość. Jeśli tu nie ogarniesz to znaczy, że to nie jest Twoja bajka. Pensje zawsze na czas i normalna umowa, a nie na czarno i co miesiąc strach, bo nie wiadomo czy wypłacą.

dawid

witam czy na dziale meilowym z reklamacjami sieci play jest prowadzenie szkolenie jeśli tak to czy płatne?

@dawid

Tak, na tym projekcie, jak i na każdym innym jest szkolenie. Po przepracowaniu wymaganej ilości godzin w 1szym miesiącu pracy firma płaci za szkolenie.

Mr
@dawid

Chyba nadal jest ogłoszenie na olx

Xoxoxo

Hej. Co jakiś czas czytam opinie i zastanawiam się kto je pisze. Pracuje 2 lata i jakoś żyję. Kto chce czegoś więcej, może szukać, bo nie jest to praca jak Marzenie, ale kasa zawsze 10go na koncie. Z premiami bywa różnie, to fakt, ale mam kasę godzinowa, więc opłaca mi się pracowac po 8h, a i zdarza się po 10,bo i to jest do wytrzymania a mogę się za to utrzymać. Jak zdobędę magistra, na pewno będę mierzył wyżej, ale obecnie jak na Radom nikt bez doświadczenia nie zapewni mi więcej. Więc nie oszukujmy się. Ludzie którzy piszą negatywne opinie powinni najpierw spróbować czegoś konkretnego, a nie od tak negowac i odstraszyć ludzi. Ja też wiele słyszałam, żeby "tylko nie tam", ale gdzies musiałam znaleźć źródło utrzymania i jakoś mi się udaje, skoro pracuje 2 lata. Więc jeśli ktoś chce zarobić, a Radomskie firmy nie oferują nic odpowiedniego, Telbridge będzie dobrym wyborem choćby na jakiś czas. Tyle ode mnie dla osób szukających zatrudnienia.

Andrzej M

Wyzysk , dno , obiecywanie co to nie oni ,czego to nie zapewnią , nadgodziny niepłatne, zastraszanie. Nie polecam na stanowisko biurowe jak i na słuchawkę, zatrudniają ludzi bez wykształcenia , głupkowato zachowujące się dziewczynki które uważają się za kierowniczki nawet trenerki czy na odsłuchu, nie wszystkie ale większość które pracują od dawna , przyjmują ludzi ulicy i tak też jest w firmie , atmosfera uliczna . DNO Moje sugestie dla Telbridge: Wyzysk , dno , obiecywanie co to nie oni ,czego to nie zapewnią , nadgodziny niepłatne, zastraszanie. Nie polecam na stanowisko biurowe jak i na słuchawkę, zatrudniają ludzi bez wykształcenia , głupkowato zachowujące się dziewczynki które uważają się za kierowniczki nawet trenerki czy na odsłuchu, nie wszystkie ale większość które pracują od dawna , przyjmują ludzi ulicy i tak też jest w firmie , atmosfera uliczna . DNO Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić ludzi w biurach na normalne osoby szanujące drugiego człowieka na równi , oraz nie rzucać słów na wiatr. Mniej lizania 4 liter.

Nie polecam

Weszłam I wyszłam. Dostałam brudne słuchawki do pracy rozumiecie? (usunięte przez administratora) i kasowanie premii bez powodu srubowanie.

Onnai

Nigdy nie zostałam tak źle potraktowana na rozmowie rekrutacyjnej. Ludzie, co to za pytania?! (usunięte przez administratora) To niestosowne. (usunięte przez administratora) Tragedia. Nie polecam.

K...
@Onnai

To nienormalne ciekawe co za pani prowadzi szkolenia czy jest wymalowana he

Wzburzona
@Onnai

W jakim mieście tak traktują?

Zkk
@Onnai

(usunięte przez administratora)Byłam na nie jednej rozmowie o prace w Radomiu i nikt, ale to totalnie nikt już nie zadaje takich pytań., poza tym po co to wiedzieć firmie, która daje umowy zlecenie? ŚCIEMA!!!

Iwona

Jestem po rozmowie i rozpoczynam szkolenie w Radomiu. Bardzo mi się podoba, a jak czytam opinie i tym, ze kasa na czas to jeszcze bardziej się cieszę Moje sugestie dla Telbridge: Tak trzymać! Lubię atmosferę w Telbridge za: Miła atmosfera

Pensja zawsze na czas, nie ma obcinania wynagrodzenia, dużo przerwy przysługuje pracownikowi, generalnie bardzo polecam każdemu!!

ola

wróciłam po 6 miesiącach macierzyńskiego i nadal pracuje jest ok

Wiktoriaaa

Przede wszystkim są wypłacalni - to dla mnie ważne, a jak się trafi na fajnych ludzi, to jest całkiem spoko, bo inaczej wchodzi się do pracy. Zatrudniają na umowę zlecenie, więc mogę pracować i studiować (sama decyduje o swoich godzinach, których nikt mi nie narzuci, BO TO UMOWA ZLECENIE), jak ktoś nie potrafi się ustawic to walczy o swoje godziny pracy... A kasa wg ustawy, nie odejmują złotówek jak u konkurencji. Dla mnie spoko jak na radomski rynek dla studenta. Moje sugestie dla Telbridge: . Lubię atmosferę w Telbridge za: Gadatliwi ludzie, gdyby nie dobry team można zbzikować

ola

kasa spoko, atmosfera tez ok , jest dużo dziewczyn co wróciło po pół rocznym macierzynskim i pracują dalej

Pozytywnie zaskoczona

Tutaj poczułam, że żyję. Teraz jestem panią telemarketerką i zarabiam więcej od mojej znajomej, która pracuje w Urzędzie Miejskim przy biurowym stanowisku. Dodatkowo mam kartę multisport więc mogę zadbać o swoją kondycję fizyczną. Dzięki tej firmie odnalazłam swoją życiową drogę i wiem , że w życiu chce realizować się jako telemarketerka. Polecam każdemu kto chce godnie żyć.

Ja polecam prace w Telbridge. Wychowuje dziecko, które jest do 16 maksymalnie w przedszkolu, a tu mogę ułożyć sobie grafik tak, aby wyjść o 15 z pracy Tez nie mam problemu jeśli w tygodniu coś by się wydarzyło i potrzebowałabym wolnego jak dzisiaj. Jestem zadowolona bo praca została mi polecona przez koleżankę, która tez pracuje w Telbridge od dłuższego czasu i wcześniej opowiadała mi o firmie. Pozdrawiam, Karolina

były pracownik biurowy

Kilka miesięcy temu skończyłem pracę w TLB w Radomiu, trochę czasu tam pracowałem więc dwa zdania ode mnie, które mogą się przydać ludziom, którzy zdecydują się tam pracować, bo jak wiemy firma bierze wszystkich jak leci z uwagi na braki i rotacje ogromne. Kasa jak na Radom spoko, ale tylko w sytuacji gdy się uczysz lub druga połówka zarabia ok 2 razy tyle co ty :), wypłacalna regularnie. Premie zależy jak leży, ja w swoim dziale miałem zerowe albo jakieś śmieszne 100-150zł co 2 miesiące, co potrafi deprymować, bo niestety nie istnieje pojęcie premia uznaniowa, albo jest zarezerwowane dla tych, co umieją wejść wiadomo gdzie ;) przełożonemu i być na każde kiwnięcie palcem. Atmosfera spoko, o ile nie trafi się na kogoś, kto może być dinozaurem w firmie i uważa że wszystko wolno. W moim dziale przełożony równał stawki do średniej radomskiej wynagrodzenia, co jest słabym punktem odniesienia przy wykształceniu wyższym w branży technicznej :), bo odchodząc od razu na starcie nowy pracodawca w tym samym mieście oferował wynagrodzenie x2 podstawowe i normalne, solidne premie i jasne zasady ich przyznawania kwartalnie :). Reasumując, jako pierwsza praca w czasie studiów dla młodych ludzi spoko, ambitniejsi wyczują z końcem edukacji potrzebę rozwoju i doświadczenia poważnej pracy w poważnej firmie, a nie aspirującą do korpo spółki, która myśli, że kartą multisport za 55zł się zdobywa pracowników :) Szkoleń zawodowych oczywiście brak, nawet najmniejszych rozwojowych, to tak jakby ktoś usłyszał na rozmowie, że będzie je mógł realizować. Pozdrawiam serdecznie

Reklamacje

Brak przygotowania do pracy,ludzie robia ci laske ze pomoga , nie polecam!

bywalec
@Reklamacje

Okres przygotowanie do pracy na reklamacjach wynosi 2-3 miesiące. Także na spokojnie można się wszystkiego nauczyć. Są osoby, które pomagają i pokazują co jak zrobić. Jeśli ktoś nie posiada żadnej dozy samodzielności i chęci do pracy to nawet najlepszy nauczyciel nie pomoże.

Alex

Tragedia ! Nie polecam .Brak szkoleń rządza ludzie srednia wieku 25l.zenujace.Najpierw brak szkolen potem wymagaja wiedzy z chmury i mobingowax potrafia.Nie polecam nikomu to praca dla ludzi z nożem na gardle nikt ambitny i normalnie myślący nie dam sie wyzyskiwac tam za bzdziny .

bywalec
@Alex

Nie zgadzam się. Organizowane są szkolenia, które trwają 5 dni i kompleksowo przygotowując do pracy. To od osoby uczącej się zależny czy do nauki się przykłada czy tylko chce się prześliznąć przez ten etap, a potem się dziwi, ze nie daje rady.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.