Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Bronisława

Dzieje się w tym Telbridge... Już 3 dzień pracuję i widzę tylko jak te pseudo trenerki krzyczą na te biedne dziewczynki i chłopców. Ja mam 60 lat i jak do mnie by tak się odezwała to bym ją pogoniła. Nie wiem ile jeszcze tu wytrzymam, ale z tego co widzę to atmosfera jest tragiczna. Ciągły stres , poganianie i poniżanie ludzi.

Zawiedziona

Jestem w szoku jak kadra traktuje konsultantów w Telbridge - poniża ich i straszy, a niektórzy są wyganiani do domu tylko dlatego, że - tu cytat trenerki : "nie podoba mi się twoja twarz". Sama byłam świadkiem takiego poniżania. Odradzam każdemu pracę w tej firmie. Duży stres , płaca mała. Żeby tam pracować trzeba nie mieć godności osobistej.

Była pracownica

Odradzam! Najgorsza firma do jakiej można iść. Nie szanują czasu człowieka. Wyganiają do domu,bo nie ma sprzedaży choć dzień przed miałeś 6 sztuk to mają to w (usunięte przez administratora) i wyrzucają do domu bo drugiego dnia idzie Ci gorzej. Pracuje się po 3h. Nie szanują pracowników. Zawsze im wszystko źle. Nie wiem jak można wytrzymać w takiej pracy. Nie polecam nikomu!

Damian
@Była pracownica

Ja też zostałem w ten sposób potraktowany! Jak można tak podchodzić do pracownika?! Z innymi konsultantami składamy pozew do sądu cywilnego w tej sprawie!

Też były
@Damian

Od kiedy na umowie zlecenie masz realizować etat? Jeżeli pracodawca będzie miał ochotę to da Ci zlecenie na 2 h dziennie, a swoją drogą gdybyś się wykazywał to pracowalbys i po 10h codziennie. Rekrutacja przyjmuje ludzi bez zdolności samodzielnego myślenia dając nadzieję na robotę A później całą reszta musi się uzerac z człowiekiem co zdania nie potrafi złożyć i klika bezmyślnie w okienka. To Nie wina firmy. Ja jak pracowałem to jakoś nikt mnie nie wyganial, była często dodatkową kasa w konkursach i premie też dostawalem Ale tak idź do sądu i powiedz że odmówili Ci pracy do której się nie nadawałes.

Gaweł
@Też były

Do mnie podeszli wczoraj i kazali mi wyjść tak bez powodu, a miałem wyniki. Tak więc oni traktują ludzi jak zwierzęta - bez szacunku i z pogardą. Ja przyłącze się chętnie do tego pozwu sądowego. Tu dochodzi do nagminnego poniżania ludzi!

Wiki

NAJLEPSZY W TELRIDGE JEST KRZYSZTOF MICHAŁEK! I KINGA TA Z TATUAŻAMI!

Damian
@Wiki

Te osoby nie myślą i jak małpy wykonują tylko polecenia

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Pelagia

Serdecznie polecam każdemu emerytowi , bo tu nas doceniają. Ja już grubo po 70tce jestem i dali mi tu szansę. Teraz jestem panią pracującą na infolinii, a ludzie jak mi w słuchawce się odzywają to mówią, że mam taki miły ciepły głos. Zarobki mam tutaj dobre , bo nawet koleżanki zauważyły , że jakość życia mi się podniosła. Mam na lekarstwa, mam na wyjście na miasto i teraz często wyskoczę z koleżankami do klubu seniora , a tam się dzieje, oj dzieje. Polecam tą firmę każdemu kto chce godnie żyć na stare lata.

Dominika
@Pelagia

To bardzo miłe, co napisałaś na temat pracy w Telbridge. Fajnie, że czujesz się doceniona przez swojego pracodawcę. W jakim systemie pracujesz, czy jest szansa na premię lub benefity pozapłacowe?

@Dominika

Pani Dominiko ja pracuję w systemie 6cio godzinnym, bo dłużej nie dam rady ze względu na zdrowie, nie miałam żadnych problemów z umówieniem się na pracę w godzinach porannych ( wytłumaczyłam , że potem boje się już z domu wychodzić, bo teraz przecież już krótsze te dni). Premie to miałam raz, to ta miła Pani co nas prowadzi podeszła do mnie i mnie poinformowała , że mam za wyniki. Benefity, łoj droga Pani to tu całkiem sporo tym młodym proponują te karty na siłownie chyba, ale mi to nie potrzebne już. Ja to idę z koleżankami sobie na naleweczkę na miasto. Dla mnie liczy się przede wszystkim to , że mnie docenili w tym wieku i , że mogę żyć teraz na emeryturze jak w krajach zachodnich.

Ggujn

Pracuje ktoś na połączeniach przychodzących pacjentów, zapisy na wizyty lekarskie itp? Jak jest

Karol
@Ggujn

Ciągle poganiają i trenerki krzyczą na sali do każdego, żeby wyciągać więcej z rozmów... Jak im się nie podoba to każą Ci iść do domu. Nie polecam nikomu.

Śmieszne
@Karol

Jakbyś cokolwiek wiedział, to na luxmedzie nie pracują trenerki. Tam jest tylko jedna szefowa zespołu.

rejestratorka
@Ggujn

Ja pracuję na luxmedzie i bardzo mi się podoba, dużo kobitek, zgrana ekipa, nie ma co narzekać!

Jadzia
@Ggujn

Bardzo polecam, nic nie sprzedajesz, dzwonią pacjenci zeby zapisać się na wizyty. Chcesz to pracujesz po 4 h a jak zależy ci na kasie to możesz nawet po 12. Jak wszędzie są wymagania ale ogólnie lajt miła atmosfera, grafik układany jest zgodnie potrzebami bez problemu. Fajni ludzie !

Misio
@Ggujn

Pracuje od niedawna ... atmosfera super, wszyscy są pomocni, osoby które pracują od dłuższego czasu zawsze ślużą pomocą. Pracowałam w wielu callcenter i tu podoba mi się najbardziej ???? polecam

Antoni

Ok składki rentowe i chorobowe są, a co ze składkami emerytalnymi?? Czy są odprowadzane???

@Antoni

Proszę Pana, UMOWA JEST W PEŁNI OSKŁADKOWANA, co oznacza, że wszystkie składki odprowadzamy.

Antoni

Dziękuję za odpowiedź. Czy są u Państwa teraz przyjęcia do pracy?

@Antoni

Jezeli jest Pan zainteresowany praca, prosze o przesłanie do nas swojego CV.

@HR

Nie umiem cv wysyłać komputerowo - ja już mam 85 lat. Czy mógłbym przyjechać z tym cv do Państwa do centrali?

@Antoni

Mój drogi Panie, niech Pan przyjedzie to porozmawiamy. Tylko proszę zabrać ze sobą książeczkę rencisty/emeryta i aktualną książeczkę z badaniami dotyczącymi stanu zdrowia.

Kiedy zostaną wypłacone zaległe pensje? Czekam już 2 tydzień

@Pelagia

czy ktoś mi odpisze wreszcie? Kiedy dostane pieniądze? Nie mam wypłaty!

Znajomy
@Pelagia

Nie może Pani czekać 2 tydzień bo wypłaty są 10 każdego miesiąca. W firmie nigdy nie ma opóźnień związanych z wypłatami.

Superstar
@Znajomy

Pracowałam tam jakiś czas temu zmieniłam prace ze zwgledu na przeprowadzkę do innego miasta. Zawsze miło będę wspomniała czas spędzony w tej firmie. Pensje zawsze na czas każdego 10 miesiąca chyba ze wypadł w weekend lub święto to zawsze przelew był wcześniej polecam.

Antoni

Dzień dobry Państwu. Czy u Państwa są odprowadzane od wynagrodzenia składki zus?

@Antoni

Witam, Od wynagrodzenia odprowadzane są składki ZUS, chorobowe i rentowe (w przypadku w pełni oskładkowanej umowy).

@HR

Co ze składką emerytalną???

Ja też dorabiam sobie tu do emerytury bo kiepska.(usunięte przez administratora) niech Pan usiądzie koło mnie jak już Pana zatrudnią. (usunięte przez administratora)

Programista Wykęty

Byłem kiedyś na rozmowie o pracę do działu IT. Nie polecam. Kierownicy najmądrzejsi na świecie po radomskiej uczelni

Nikt nikomu za darmo nie płaci. Taka prawda.

Natan

Ciągłe krzyki i straszenie na tych reklamacjach z play'a. Trenerki też straszą , że jak nie będzie wyniku to możesz "już nie wracać". Uciekłem po dwóch dniach. Nikt mi nie pomagał i musiałem radzić sobie sam, a jak coś szło nie tak to wielkie pretensje. Stanowczo odradzam.

@Natan

Uciekłem... skoro tak zrobiłeś to chyba nie jesteś zbyt dojrzały ... w żadnej pracy nikt nie będzie prowadził za rączkę jak w przedszkolu. Trochę samodzielności i w życiu i w pracy... Jest szkolenie wstępne, plus na dysku informatory, które pozwalają rozwiązać większość zgłoszeń.

Doniczka
@Natan

Też odeszłam z reklamacji, ale to dlatego że odezwali się do mnie z pracy w mojej branży. Nie chce mi się do końca wierzyć to co napisałeś. Ja jak zaczynałam to co chwile ktoś do mnie podchodził, sama dużo razy pytałam. Nikt nie miał do mnie żalu o to że słabo mi idzie :D Sam napisałeś, że pracowałeś tylko dwa dni. Moje pierwsze kilka dni wyglądały tak, że dużo z nami siedział ten co prowadził szkolenie. Nie wiem jak jest później bo pracowałam niecałe 3 tygodnie no ale serio było spoko. Ja tam polecam, ale nie każdemu przecież musi się podobać.

Kajla

Ile trwa szkolenie na reklamacje sieci Play? :) Jest ciężko?

Tiruriru
@Kajla

Szkolenia trwa 4 dni. Nigdzie nie jest łatwo ????

Black

A jak jest z zarobkami na reklamacjach? Bardzo pilnują i sprawdzają?

Black.

Mógłby ktoś opowiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie? I jak jest na tym projekcie z reklamacjami sieci Play

Muzykant
@Black.

Na reklamacjach jest spoko, Dorota ta szefowa wiecznie obrażona ale atmosfera spoko i praca ciekawa

Ruch jednostajny prostoliniowy
@Black.

Hej. Pracowałam na reklamacjach i jest całkiem spoko. Największy plus to zdecydowanie brak sprzedaży. Miałam już dość zbijania obiekcji :P Trochę ciężko było mi się odnaleźć, bo jest sporo rzeczy do nauczenia się, ale jakoś dałam radę. Jest sporo osób co pomagają więc jakby co jest się do kogo odezwać. Ja polecam, ale niech wypowiedzą się inni :)

Zofia

Chciałabym pracować u Państwa jako główna księgowa, czy to jest możliwe?

Aktualnie dojeżdża do nas autobus linii 26,17,10.

Hildegarda

Dzień dobry. Mam do Państwa pytanie: mam 74 lata i jeszcze w miarę sprawnie piszę na klawiaturze. Czy mam szansę na zatrudnienie u Państwa? Chciałabym do renciny dorobić , bo marna. Proszę o jak najszybszą odpowiedź .

Dział HR
@Hildegarda

Prosimy o kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)

Magda

Rozpoczęłam pracę dwa dni temu. Każdemu kto się zastanawia, serdecznie polecam, mogę pracować 4 godziny dziennie i nikt mi nie robi problemów, jestem legalnie zatrudniona i to się liczy. Klienci jak klienci, raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie nie jest źle!

Hildegarda
@Magda

czy zatrudniają osoby takie po 70tce? bo ja do renciny chciałam dorobić sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.