Opinie o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurosteel-a.geshirt-spawalnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurosteel-a.geshirt-spawalnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia w Kielce

Trąbuś

Też tak sądziłem jak większość szczególnie jak pozostałem na bruku z trójką dzieci bez środków do życia i z zarzutami w stosunku co do mnie ale suma sumaru zawdzięczam tej firmie coś czego nie osiągnołem pracując w podrzędnej firmie w polsce zarzuty i naśmiewanie się z biura jest dla mnie tchurzostwem bo biuro mówi wprost a nie oczernia za plecami co odczuwa cała firma pozdrowienia dla Rolnika z wierzbicy i starej ekipy jak również pełen szacunek dla Pani Agnieszki i całusy dla Ani i całego biura Ps. przepraszam za błędy EWRO składa sąsiad z wiochy

Rabarbar

Pytanko. Czy szefowa zabroniła rozmawiać kadrowej z pracownikami zagranicznymi w biurze że kadrowa jest zmuszona wychodzić za budynek w którym pracuje i prowadzić tajne rozmowy w kryjówkach? A Zima idzie musi szykować kalesony bo tam akurat jest przeciąg. Ciekawe co to za sekrety.. Dziwne...

Alladyn

Zatrzymanie ruchu. "Czlowiek od zatrzymania ruchu" jak myslicie dlaczego znany jest pod takim pseudonimem juz od dawna? Chlopaki z hali maja wieksze pojecie i umiejetnosci lecz po co maja pokazywac to jak i tak doceniony bedzie ten ktory przyslania w swojej kanciapie oczy zielonymi papierkami. Wychodzisz na hale i chlopy po 60lat rozwijaja Ci kable mecza sie choc sami nie maja sily ale ukladaja je mimo ze sa grube ciezkie a Ty stoisz i udajesz ze myslisz .nie wstyd Ci nierobie ?byle by sie schowac i uciec od roboty? Z glupim kablem ,flexem czy uchwytem do spawarki juz nawet nie chodzimy do Ciebie bo skrecenie do siebie dwoch kabli trwa nawet i 3tygodnie. Co Ty tam k .ur wa robisz pozamykany w tej dziurze cale dnie? Przestan obsmarowywac z kolega kazdego z pracownikow i nie tylko i wez sie za cokolwiek do roboty.Moge napisac ze zastapic umiejetnosciami by Cie mogl co drugi z hali ale z racji tego ze jestes nierobem nr 1 to rownie dobrze kazdy potrafil by tam zamknac sie na 8h i splawiac wszystkich. jak to realne ze tak wielu rzeczy biuro nie widzi i cie trzymają.jak? To Twoje stanie i udawanie ze niby myslisz jak cos zrobic jest tak żałosne ze juz z łaski swojej od razu moglbys mowic ze Ci sie nie chce i isc zamknac sie w kantorku i strugac kredke albo z samozwanczym robic robote czy tam obsmarowac kogos . Sztuka jest nie narobić sie i zarobic ale nic nie robic i zarobic to juz poziom expert.-gratulacje.

Helena
@Alladyn

Cześć, wspominasz o pracy na hali w Spawalni Eurosteel-a.geshirt. Czy Twoim zdaniem kobieta poradzi sobie w pracy w tym dziale firmy? Powiedz, czy praca jest wymagająca pod względem siły fizycznej?

Nikoś Dyzma
@Alladyn

Alladynie aleś mu dowalił!!!Szczera prawda,która kole w oczy.Chodzi teraz po hali i szuka alladyna.Kto sie urodził krukiem kanarkiem nie umrze

@Nikoś Dyzma

On zawsze ma czas na chodzenie i udawanie że pracuje i "myśli" :D niektórzy nie mają kiedy spokojnie zjeść (nie ja) a i tak zarobią mniej niż gość który za nic nie robienie dostaje pieniądze.

Rabarbar

Pozwalnialas dobrych ludzi teraz dzwonisz do nich i sie pytasz czy by nie wyjechali za granice. 0 wstydu. Wyslij łysego na te magiczne wyjazdy od .. do nie wiadomo kiedy ;)

Norweg
@Rabarbar

On pilnowac musi przez okno ludzi i smarowac

@Norweg

Pilnuje ale jeden drugiemu tam przez to okno czy czysto jest w terenie. :) Teraz to smutni bo mało ludzi na hali nie ma kogo pod (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eurosteel-a.geshirt-spawalnia? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Świąteczny gość

Jest w tej FIREMCE lub nastał czas świąteczny.Pracowników którzy chcą spędzić swięta w domowej rodzinnej atmosferze a są poza domem [NORGE] Trzeba ZWOLNIĆ ,BO NIE CHCĄ PRACOWAĆ W ŚWIETA NA CHWAŁE I KORUNKI firemki !!!!A Szefostwo i ta szemrana szajka ma spokojnie zasiąść do stołu aby kumkać potrawy wielkanocne.Coraz lepiej ,roboty coraz mniej,kontrakty uciekają przez palce.Dobrze że znowu uruchomiono Słynną szafeczkę.Dobrze jest stanąć w doborywym towrzystwie i się wzmocnić energetycznie.Ale teraz trza mieć oczy i uszy dookoła głowy,Kabli jest coraz więcej.Nie dajmy się!!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia?

chłop z roli 2

Musisz iść na szkolenie do 3kopar,dowiesz sie co to jest KABLOWANIE CO DZIEJE SIE NA HALI,CO PRACOWNICY GADAJĄ NA RZĄDY

Renata

Cześć, chciałabym zapytać o wymagania pracodawcy wobec kandydatów do pracy w Eurosteel w Kielcach. Czy należy znać jakiś język obcy? Jest to wymagane?

Były Spawacz

Do chlopakow ktorzy pracuka za granica. Panowie proponuje zaczac zdzwonic do biura o podwyzki. Nie wiem czy wiecie ale na Bodo chłopaki pracują za 209.70koron za godzinę. Brat konstruktora po 4miesiacach pracy w Norwegi dostał podwyżkę na 196.50koron gdzie powinien pracować za 188.40koron. Sprawiedliwość jest chłopaki. Jeden z drugim musieli przepracować cały rok za granica żeby dostać podwyżkę.a tu jak się Pani(....) pomaga załatwiać testy to i podwyżka się należy. Ciekawe czy derekcja wie jak marnują pieniądze ciężko zarobione przez chłopaków. Chłopak i którzy siedzieli na kontraktach teraz też pojechali za najniższą stawke

Spawacz

Jak zarabiają spawacze w firmie?

chlop z roli 2

Nieublaganie zbliza sie koniec miesiaca.Jutro godz 14 znowu beda roznoszone podziekowania za udana wspolprace!!Ciekawe kto i ilu poleci?

karramba

Wczoraj 2 kumpli juz nie wytrzymalo tego nacisku i po prostu odeszlo.Jest przyklad.Chodza sluchy ze cos z kontraktami sie sypie.Mialy byc podwyzki bedzie figa.Malo ludzi i tylko 1na zmiana

chlop z roli 2

Znowu 6 zwolnili.Fajowo.Kontrakty nie wyszly.Dokad my zmierzamy?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eurosteel-a.geshirt-spawalnia? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

chlop z roli

Jakie nadgodziny?praca na 2e zmiany.Golutko,chcesz[ zarobic]musisz wyjechac do norge .Ale za bilety placisz,za kampa placisz,za zarcie placisz.jak wyjdzie 5,5to max

ktos

to chyba dobrze jak nie masz nadgodzin nie przepracujesz się, a żryć za darmo chcesz?

MisiekNorge
@chlop z roli

Co tam chłopie, ze Szwajcarii jeszcze nie dzwonili ??? Nerwy puszczają :-))). Wyjazdy 12 - 15tyśzet/msc.

Chłop z roli

Wiesz ja też myślę. Za parobka to niech pracuja z lukowy i Ostrowa. Mnie starczy 8h a reszta z chowu. A tam w Norwegii to ile bulita za kampy żarcie i przeloty? Jak kwarantanna? Jak się NAV dowie że ergo kombinuje to dopiero będzie Dym! (usunięte przez administratora)

@Chłop z roli

Wróć się do szkoły i naucz polskiego, a i Morawica czeka leczenie na głowę Ci się przyda.

pomocnik
@Chłop z roli

Widać ze brakuje Ci 5-klepki. Ludzie nie słuchajcie tego ktosia on nie wie co pisze. firma jest naprawdę oki.

Spawacz

Nie ma słynnej szafeczki chyba że w twoich snach, nie masz już człowieku o czym pisać, mam nadzieję ze wykopią Cię z tej roboty na zbity pysk. A co do pracy robię tu 12 lat i nigdy nie narzekałem.

@Spawacz

12 lat i nie wiesz o szafeczce? To nie jesteś zaufany! Czyli człek z biura. Kabel

Spawacz 2
@chlop z roli

Widzę ze koledzy Cię biedoku nie lubią, najlepsza ewakuacja dla Ciebie, już nie nadążasz odpisywać na te negatywne wpisy na Ciebie. Ale cóż prawda jest taka że praca w EUROSTEEL jest bardzo wporzo a Ty porywasz się z motyką na księżyc, widać że masz jakieś emocjonalne problemy sam ze sobą. Współczuję twojej rodzinie ze muszą z Tobą żyć. A jak Ci na naszej hali nie pasuje to się zwolnij albo zamknij i zajmij robotą. Ludzie polecam tą firmę i polecam wyjazdy byłem zarobiłem teraz jestem w Polsce ale też nie ma na co narzekać.

@chlop z roli

Ludzie bardzo dobra praca, jest, pensja na czas, wyjazdy zagraniczne za dobrą kasę a że kupi się bilet za 250 zł raz na 4 tygodnie to pikuś do kasy która się zarabia. Ja jestem w Norwegii i szlag mnie trafia na durnoty które się tu pisze.

praconik
@chlop z roli

Robota spoko, wyjazdy są i nie muszę jak Ty sprzątać gówienek po byckach po robocie. Pozdrawiam cię kolego chłopie z roli.

Chłop z roli

Siedzisz ile? 1 miesiąc? O to do 4 to jeszcze daleko. A żarcie to już przyjechało z tym transportem? Czy trzeba kupić? Pracujesz na warunkach norweskich? Podatek. Urlop oddają? Rrzna na max. Dowiedz się więcej o sprawach w sądzie Norwegii o tym co kumple żądają od firemki. Zonka cielecinke ma co noc. A ty na recznym?

@praconik

Również pozdrawiam. A jak się chce mieć swiezutkie mięsko to trzeba i posprzątać. A ty szamiesz chemię. Swiecisz w nocy jak latarnia?

@Chłop z roli

Ból Cie ogarnia że ja zarabiam git kasę a ty dalej nie możesz albo się nie nadajesz do pracy w Norwegii i tu Cię boli. Ktoś z takim małym móżdżkiem niestety nie daje rady, wysłać Cie nie chcą? A moje żarcie moja sprawa. A co do reszty co ty tam możesz wiedzieć, siedzisz w domu nie masz co robić, pozdrawiam II zmianę:)

@Chłop z roli

Cielęcinę to ty masz zamiast mózgu. A ręczny to w samochodzie. bajki Ci się pomyliły. Co do żony współczuje jej ze musi mieć z takim prymitywem do czynienia.

Chłop z roli

Na ty to tramwaj staje. Soku z cytryny. Zalapales?

@Ślusarz Norwegia

Widzisz ja też byłem w tej Norge. Na patrzyłem się na ten plebis i wazeline. I czekanie kiedy transport przyjdzie. Woda gazowa żarcie no i oczywiście Wódka po 250 kr. Tak zarabiasz. A potem na świetlicy chlanie i męskie rozmowy a potem do lekarza na szycie. Niestety nie stać na normalne życie

@Ślusarz Norwegia

Popatrz w lustro. Ręcznego nie muszę używać. Mam zonke. Wiesz bicie konia wzmacnia krew i stajesz się jak lew

@Chłop z roli

Widzę że Ci bardzo żal tej kasy norweskiej, i widać że pewnie niezbyt dobry z ciebie fachowiec skoro byłeś a teraz P A. cie nie chce wysłać.Ale patrząc na twój poziom to z czym do ludzi.

@Ślusarz Norwegia

Czego mam zalowac?Ciut mniejsza mam z badziewia i z chowu.Pochwale ci sie-kupilem ostatnio konia .Objezdzam swoja posiadlosc.Jak hrabia.mysle o drugim i na wynajecie.Miastowe sie pchaja na przejazdzki.bedzie sie golic mieszczuchow

chlop z roli

Ostatnio objezdzam hacjende na koniku.Na polowanie chetnie sie wybiore.Hubertus sie zbliza,bedziesz pomocniku robil za lisa?

Pomocnik
@chlop z roli

Może jestem pomocnikiem ale uczciwie pracuję A Ty kadzisz i obczerniasz ludzi. Brak Ci odwagi żeby się zwolnić tylko jak widać z tej firemki jak to piszesz kasa ci pasuje. ALE ZAWSZE UWAŻAŁEM SĄ LUDZISKA I PARAPETY.

@Pomocnik

I ja sie zaliczam do ;ludziska'Prawda w oczy kole?A wszystko co tu pisze jest dyskutowane przy otwartej szafeczce.Ustalone ze tylko pisze chlop.reszta zbiera opinie.Pracujemy wydajnie,ORGANIZACJA PRACY!!!!

@chlop z roli

Wszyscy normalni widzą co piszesz i wyciągają wnioski więc ja jako normalny spawacz nie muszę się wypowiadać do Twojego wpisu czasem nie warto schodzić do takiego poziomu

@chlop z roli

Do tej pory nie zabierałem głosu bo i po co ale mam już dość więc uchylę rąbka tajemnicy naszym paniom z biura. Trzeba udać się na halę jest tam jedno sekretne miejsce i tam szafeczka. Jak Panie dobrze pochodzą to znajdą. I trzeba zacząć robić kontrolę na II zmianie niektórzy za dużo sobie pozwalają o czym już głośno. Pozdrawiam życzliwy pracownik

chlop z roli

O widze ze narodzil sie lub powstal z oparow Sherlok Holmes!!Jak wpadles na ten trop?Pozyjemy zobaczymy czy znajda?My rowniez pozdrawiamy Zyczliwego pracownika -ka--la.

karramba
@Chłop z roli

Oi to jest szczera prawda!Z tymi transportami co woza kierowcy to juz dawno powinien byc porzadek!Litr wodki 250,zawsze 5-8 litrow jest co tydz.Efekt,czyz nie bylo pogrzebu?Pako zatrzymane przez norweska policje prawko za jazde.damian G szycie nosa.Burdy wymiociny w kampach samochodach,promach.Poniedzialek snucie sie w robocie i leczenie.Ale w tel do firmy- NIEPRAWDA ,TO NIEMY,NIEMOZLIWE

prawdziwy

szkoda mi ludzi którzy przychodzą tu pytac o prace.jednych zwalniają ,drudzy sami sie zwalniają a inni robią za (usunięte przez administratora) :) a szafeczka pelna .szkoda ze ide zaraz na urlop ;)

Produkcja
@prawdziwy

Jak Ci nie pasuje to się zwolnij człowieku i daj innym pracować bo praca jest dobra i nie ma co narzekać

@prawdziwy

Zawsze cos w szafeczce jest.Zostawimy .Jak wrocisz z urlopu zapraszamy,ale nie zapomnij tez przyniesc ,aby zapas byl

@Produkcja

Wez flage firemki i chwal .Jest tera dobry czas

chlop z roli

Prawa reka janka zaczyna dzialac!!Kierownik jest zagrozony dymisja!!Niedobrze zaczyna sie dziac!!Pod rzadami tego samozwanczego menagera kiepsko widac przyszlosc w tej firemce.

prawdziwy

słyszałem ze szykują sie zwolnienia ale ludzie sami chca odejsc bo licho płacą a coraz wiecej kaza robic i jeszcze tyle kamer ze odechciewa sie.patrzą nawet w kiblu jak wchodzisz i wychodzisz .pełna kontrola :) ale szafeczki nie namierzyli ha,ha,ha

@prawdziwy

Jak Ci nie pasuje to się zwolnij a kamery są w wielu zakładach

Ludzie praca oki firma oki, pensja zawsze na czas.

Gall anonim

@pytanie a co cię to tak interesuje i tak nikt cię nie zatrudni przecież nie otwierają ofert (usunięte przez administratora)

Spawacz

Pracuję tu kilka lat wszystko w jak najlepszym porządku, a Ci co tu tak narzekają niech się biorą za robotę.

@Spawacz

Te spawacz, do roboty to ja opuszczam spodnie.Pracuje wydajnie .Kier lukasz jest zadowolony

@chlop z roli

To nie wiem gdzie ty pracujesz bo w Eurosteel na pewno nie, tu konstrukcję się robi a nie spodnie opuszcza.Może ty pomyliłeś firmy.

prawdziwy

czemu obrońcy tej firmy tak zajadle jej bronią jak pis rydzyka .jak ktoś sie przekonac jak tu jest to zapraszam i do szafeczki zrzutka.na pierwszej i drugiej zmianie otwarte :)

@prawdziwy

Jak Ci coś nie pasuje to się zwolnić trza a nie kadzić i narzekać. Pracy nie brakuje po co tu siedzisz człowieku.

@prawdziwy

O drugi chłop z roli się znalazł a może to ty tylko zmieniłeś nazwę. Boisz się naszych miłych Pań z biura. Ludzie!!! ci to tu źle piszą to niestety ale im się robić nie chce. Myślą że będą im płacić za siedzenie. Uczepili się Eurosteel jak kleszcze i piszą durnoty. Ja tu pracuję 2 lata i jest naprawdę dobro robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia - Kielce

• Jak się pracuje w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia?

Zobacz opinie na temat firmy Eurosteel-a.geshirt-spawalnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurosteel-a.geshirt-spawalnia
3.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Chorzowska 22
    25-852 Kielce