Opinie o REMY w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REMY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMY w Głogów

miotła

wielki koniec po nowym roku padamy na ryj........ dziekujemy dyrektorowi[usunięte przez administratora]

the end

Ogłoszenie Upadłości Firmy 31.12.2012r

remo-trup

janku koniec będzie znany już 12.11.2012-upadłość lub zwolnienie połowy pracowników,a reszta która zostanie,będzie jeszcze bardziej upokarzana.

janek

Ludzie wszystko jest juz jasne,Firma Remy TONIE..TONIE w dlugach,pytanie jest tylko jedno-Kiedy nadejdzie KONIEC tej firmy?Przelom nowego roku?jak tak dalej bedzie to byc moze nie zobaczycie nawet wyplaty na oczy...osoby ktore prowadza i kieruja ta firma nie staraja sie nawet o jakiekolwiek wygrywanie przetargow wg nie startuja w przetargach,a wiec o czym tu mowic jezeli nie ma prac to firma popada w coraz to wieksze dlugi...Pol roku i bedzie ogloszona upadlosc takie jest moje zdanie.Nie ma pracy nie ma placy,premia zabrana i co to dalo?NIC!!!Panie Prezesie, moze w koncu pora powiedziec pracownikom do czego Pan dazy...nie czarujmy sie tak zle juz dawno nie bylo!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie REMY, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
lupaczek

Firma Remy składa się z ludzi którzy starają się uczciwie i sumiennie pracować i tych z kadry którzy nic nie robią i biernie przyglądają się pracującym. Prezes myśli że zadania produkcyjne będą realizowane bez nakładów finansowych, Kierownictwo sądzi ze firma przetrwa w jakiś cu (usunięte przez administratora) y sposób,remy to nie jest nowoczesne przedsiębiorstwo kapitalistyczne to siedlisko nepotyzmu karierowiczostwa i zwykłego cwaniactwa, Brak kompetencji ignorancja jest codziennością.Odradzam wszystkim normalnym ludziom prace w tej firmie bo sam jestem skazany na to. Myślę i mam nadzieję że decydenci z kghm podejmą konieczne kroki by tą sytuacje zmienić .pozdrawiam wszystkich ludzi pracy.

MAJSTER KLEPKA

Firma ktora byc moze w najblizszym czasie zostanie przegoniona z kghm,kierownicy oraz caly zarzad chcialby zarabiac kosztem pracownikow,premia zabrana ciekawe co bedzie nastepnym krokiem aby upokorzyc pracownikow(moze kartki sniadaniowe?)...caly sztab kierowniczy martwi sie tylko o swoje zarobki oraz o pieniadze ktore wplywaja do ich kieszeni pracownicy dla nich sa ZEREM!chcielibysmy normalnie zarabiac a tu co wielkie G.... zamiast placy mamy zapier...w niedlugim czasie za naszymi plecami beda stac nasi majstrowie i beda popedzac nas zeby robic jeszcze wiecej i wiecej byc moze dostana pozwolenie od kierownikow aby popedzac nas batem.to co sie dzieje w tej firmie jest chore!!!to nie pracownicy powinni sie leczyc psychicznie tylko cale kierownictwo.Zastanowcie sie co robicie chcecie upodlic nas nie tedy droga dajcie zarobic wtedy wam sie odwdzieczymy!!!!miejmy nadzieje ze czas kruzysu sie zakonczy oby do czerwca...oby do wladzy doszly osoby ktore znaja sie na robocie a nie tak jak to jest teraz wielki roz (usunięte przez administratora) ziej nic wiecej...przydalaby sie zmiana kierownikow oraz majstrow.FINITO

Magda

powoli nas nie ma już

ZOMBI

Zgadzam się z kolegom same przydupasy i karierowicze.Taki jeden pan Sobolewski pracował w Remach następnie w zanamie po małej Aferze został usunięty i zgadnijcie gdzie znalazł ciepłą posadkę oczywiście w remach na wydziale W-1.Gdzie kierownikiem jest człowiek bojący się wszystkiego.Równocześnie jest właścicielem drukarni intergryf w Głogowie.Ale wracamy do pana Sobolewskiego i jego niesamowitej kariery pracował około 6 miesięcy,w trakcje tego czasu szpiegował z byłym kierownikiem panem Dąbskim który jako pracownik zanamu miał wgląd do papierów przetargowych firmy remy. Obecnie jest wzorowym pracownikiem zanamu i super kolegom pana Kozakoskiego.Tego samego który pana Dąbskiego wyzywał od zdrajców jak ten odchodził do zanamu.A teraz pracują ramie w ramie w zanamie.Pan Sobolewski narobił wielkiego gnoju na wydziale a teraz pracuje gdzie tak tak w zanamie.Nawet obecny młody majster wydziału w-1 nie miał odwagi postawić się panu Sobolewskiemu który dzielił premie,przyznawał nowe zaszeregowania na tydzień przed swoim odejściem,które trzymał w tajemniczy.I tylko jedna osoba na całym wydziale się go nie bała i potrafiła powiedzieć mu prosto w oczy prawdę i co o nim sądzi brawo panie Arku ma pan jaja.A teraz zanam przymierza się do przejęcia całego wydziału W-1 i pan Dąbski dostał listę na której są nazwiska osób wytypowanych do przejścia do zanamu zabrakło tam 3 nazwisk trzech wieloletnich pracowników z doświadczeniem uprawnieniami.Są oni niewygodni dla pana Dąbskiego.Ja sam się zastanawiam kto zrobił tę listę i jakim prawem mają decydować o zatrudnieniu osoby nie odpowiedzialne.Uważam ze ktoś z dyrekcji Zanamu powinien przyjrzeć się tej sprawie a i pewnie by głowy poleciały jak jeszcze kilka innych spraw by ujrzało światło dzienne.Mam tylko nadzieje ze ktoś mądry z zanamu zajmie się tą sprawą.Sprawą przejęcia W-1 i panem [usunięte przez administratora] Ciekawi mnie tylko jeszcze jedna sprawa jak niektóre osoby przejdą badania okresowe do Zanamu.Ciekawe co na to władze firmy remy,ze po cichutku włazi się w dupę panu [usunięte przez administratora] robiąc małe przysługi to jakiś lewy materiał dla pana [usunięte przez administratora] . d jak dupa.i takie inne przysługi.PROKURATOR i polecą głowy.

jozin z bazin

no tak na premie nie ma a zarzad sie powieksza!!! skandal zatrudnijcie jeszcze jednego dyrektora i zabierzcie premie regulaminowa!!! P.S I TAK NIEDLUGO ZNIKNIEMY Z HUTY:(

OLEWATOR-HAMULEC

dziekujemy calej wladzy Remow za zabranie nam premii...ciekawe co w niedlugim czasie wymyslicie i nam zabierzecie,hm ciekawe czy zabraliscie premie sobie?!bo tak bardzo ciezko pracujecie!!!obmyslacie plany co by tu jeszcze ukrasc!!!WIDMO UPADKU CORAZ BLIZSZE!!! JEZELI MIELIBYSCIE WIZJE NA PRZYSZY ROK POINFORMUJCIE NAS WCZESNIEJ NIE TAK JAK ZROBILISCIE Z PREMIA!!! GLOD JEST GLODNY TAK JAK I CALE KIEROWNICTWO!!! OBY PRZYSZLY ROK 2012 BYL koncem TEGO MOLOCHU!!! POWODZENIA

ktm

cudowna firma zarobki super kadra wyśmienita kocham Remy i będę pracowal dopoki nie padną czyli niedlugo.....

z...m

firma ktora juz dawno nie powinna istniec,byli kierownicy byli zlodziejami ale obecni sa jeszcze gorsi kradna co popadnie ludziom obiecuja podwyzki a tak naprawde maja ich gdzies a to dlatego ze biora juz wszystko, zaczyna sie handel Zlomem,nie ma co wywozic to biora najgorsze smieci,co tu duzo mowic biora do wlasnych kieszeni,jedza Busami w wieczorne week oczywiscie z kierownictwem ktore baluje za nasze pieniadze!!Bawcie sie poki mozecie przyjdzie na was jeszcze czas ,piwko i pieniazki kiedys sie skoncza,wtedy poczujecie co to jest praca za 1500zl!!!(mowa tu o busie ktory rozwozi ludzi po h1 i h2).MIEJMY NADZIEJE ZE CO NIEKTORZY PRZEJRZA NA OCZY i w koncu zrobia porzadek z tymi Zlodziejami!!!jeden SYF nie Firma!!!

Widzący

Jedna z najbardziej złodziejskich firm w regionie.Zajmuje się głównie okradaniem swoich pracowników,byłych pracowników KGHM.Wysokie kwalifikacje załogi wykorzystywane są do nabijania kabzy szemranym prezesom i właścicielowi,byłemu kierownikowi [usunięte przez administratora] .Powiązana z politykami SLD.W "firmie" panuje antymotywacyjny system pracy.Przechowalnia dla różnej maśći nic nierobiących obiboków,pociotków i emerytowanych kierowników z KGHM.Jednym słowem sprawa dla prokuratora.Omijajcie z daleka.

pako

jeden wielki syf

Zostaw merytoryczną opinię o REMY - Głogów

• Jak się pracuje w REMY?

Zobacz opinie na temat firmy REMY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMY?

REMY
1.9/5 Na podstawie 67 ocen.
  • żukowicka 1
    67-231 Głogów