Opinie o D&H Engineering Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie D&H Engineering Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&H Engineering Poland sp. z o.o. w Toruń

Pueblo

Przykro to mówić, ale firma jest fatalnie zarządzana przez niekompetenych ludzi. W szczególności Pana kierownika produkcji który się po prostu do tego nie nadaje. W biurze panuje atmosfera co najmniej dziwna, szczególnie negatywne jest nastawienie do pracowników z produkcji, wystarczy że wejdziesz na chwilę tam, żeby coś załatwić u księgowej i już czujesz na sobie te krzywe spojrzenia w stylu "czego tu chcesz głupi robolu". Towarzystwo wzajemnej adoracji mające się za Bóg wie kogo, wielkie kierownictwo a mają problem z wypełnianiem podstawowych obowiązków wchodzących w zakres ich służbowych kompetencji. Chłopak z głową na karku, który był brygadzistą został zwolniony, bo ośmielił się wdać w dyskusję z towarzystwem zza biurek co mu się nie podoba i na jego miejsce przyjęto jakąś mierną kobietę po znajomości jak chodziły plotki.No i wspomniana ekipa z Bytowa co to pozjadała wszystkie rozumy i z wyższością patrzy na każdego. Tymczasem to właśnie na produkcji, utrzymaniu ruchu, na magazynie czy nawet w kontroli jakości przez te kilka lat przewinęły się tak niesmowite, barwne osobistości. Tak super ludzi którzy tworzyli tam tą niepowtarzalną atmosferę, chyba w żadnej innej firmie nie spotkałem. I głównie to mnie motywowało żeby chodzić tam do pracy. Natomiast z biura bym wszystkich zwolnił. Ogrom niekompetencji i zwyczajnego olewactwa aż bije po oczach. Objawiający się tym, że nawet czasami kartonów do pakowania tarcz nie było, bo ktoś nie zamówił na czas, a uszkodona myjka była zanurzona w rustillo dobre kilka dni i tarcze trzeba było myć ręcznie i nachylać się nad tą wanną wdychając tą chemię. Skandal. Ale od pracowników produkcyjnych wymaga się wszystkiego, wydajności, wydajności, a premia jest obcinana nawet za to że zapomniałeś zaraportować płytki z narzędziowni w systemie. Czasami nie wiadomo za co i gdzie podziało się te 5%. 8 braków przy produkcji detali miesięcznej 4000-4500 sztuk i już cięte po wypłacie. Zarobki. Ten temat został już dobrze poruszony. Mizerne. Bardzo nie polecam. I tak się za duzo nie nauczysz. Chyba że chcesz całe życie dusić zielony.

Goniec

Co Wy tu wszyscy mówicie? Jaki rozwój? W tej firmie? Tam jesteś tylko jeleniem od trzaskania normy i tarcz. Nauczą Cię podstawowych pomiarów na słupie i narzędziami pomiarowymi, kilku korekcji w programie i w offsecie i tyle. Zapomnij o jakimkolwiek ustawianiu maszyn CNC, jesteś tylko głupim robolem i za takiego uwaza Cię szczególnie towarzystwo wzajemnej adoracji w biurze. Dla mnie to chore i nienormalne, żeby po roku czy nawet dłużej ustawić pierwszy raz maszynę, jak zaczynałem przygodę z tą branżą, to ustawiałem już po miesiącu. Niemożliwością jest cokolwiek tam osiągnąć czy awansować, nawet jak masz wyższe wykształcenie i pracujesz na produkcji, a były już tutaj takie osoby. Rozmowy kwalifikacyjne z ludźmi przeprowadza człowiek po zawódówce, kibic Lechii, dzięki plecóm i lizaniu dupska kierownikowi. Wszyscy wiedzą o kim mowa. (usunięte przez administratora), nic dziwnego że taka ogromna rotacja, każdy odchodził z niesmakiem że zmarnował tu czas, bo i nie ma co liczyć na sensowne zarobki.

Goniec
@Goniec

Do tego brud, wszechobecny (usunięte przez administratora) bo maszyny chodzą bez chłodziwa, roboty które się co chwilę psują. Ciągle coś nie działa, ciągle czegoś brakuje. Chaos i banda świętych, nieomylnych, wszechwiedzących krów z Bytowa. Prowizorka, doraźne działania. Karta multisport tylko jak przepracujesz ileś tam, ale wtedy już chyba nie masz premii na święta, poza notesikiem i czekoladkami... Zalecam omijać, dla własnego zdrowia psychicznego.

zły

Weźcie ogarnijcie widać że nie chcę wam się pracować najlepiej siedzieć w domu i czekać aż z nieba przyleca pieniędze. (usunięte przez administratora)

K
@zły

Najlepiej siedzieć w biurze i wszystkim obrażać, co z tego że firma nie ma na narzędzia i serwis, że maszyny się sypią. Ba najlepiej postawić kogoś z Ukrainy na nowej maszynie bez szkolenia a potem się dziwić że rozwalił głowicę od tokarki za 50 tyś. Przez 3 lata firma załatwiła swoim operatorom jedno solidne szkolenie z firmy zewnętrznej i to nie wszystkim, ale dalej będą się chwalić że zapewniają szkolenia z firm zewnętrznych. Na święta rozdać kajecik i długopis i niech się cieszą, po co komu bony czy coś. Naprawdę ta firmą to dramat, roboty posklejane na taśmę i to nie dlatego że chłopaki z Utrzymania Ruchu nie umieją tego zrobić, nie ma pieniędzy ni czasu na to. Tam się dzieją dantejskie sceny, jak tylko ci się coś nie podoba i to skrytykujesz na głos to pewne osoby z biura po cichu będą robiły wszystko aby cie wyrzucili. Naprawdę żal strzępić ryja na tą firmę, dodam tylko że w każdej innej porządnej firmie dostanie się na start tyle co po 3 latach w DH.

Vc
@zły

Pieniądze to nie wszystko, ale można je zarabiać też tam gdzie atmosfera pracy nie powoduje odruchu defekacji na samą myśl, że znowu trzeba iść do pracy w której nie wiesz jakie zadania dodatkowe dzisiaj wymyślą żeby tylko przerzucić swoje obowiązki, co dzisiaj się zepsuje po raz trzydziesty w tym tygodniu i zostanie zaklejone taśmą bo jakoś to będzie, czy wszystkie niezbędne narzędzia pracy będą dostępne i sprawne. Albo tak jak kolega wyżej pisał uśmiechy, uścisk rączki a po drugiej stronie dużej szyby wylewanie żali na załogę między sobą :) czasem lepiej zmienić pracę i nie nadwyrężać swojej psychiki lub robić swoje i na spokojnie zaliczać kolejne rekrutacje w poszukiwaniu normalności i szacunku człowieka do człowieka bo z tym u Was jest wiele do poprawy. A po za tym różnorodny choć podniszczony park maszynowy (brak serwisów, łatanie na bieżąco taśmą, silikonem i szybkozłączkami), duże możliwości rozwoju pod względem nauki obróbki, możliwość przyuczenia się do zawodu niestety za nieciekawe pieniądze nawet po dłuższym stażu i nabraniu umiejętności ale spróbować warto. Benefity pozapłacowe jakieś tam są ale były już tutaj omawiane więc szkoda pisać.

minister

Firma ma dobre opinie w internecie więc wystarczy dołożyć dobrą prace a zadowolenie będzie!

Operator Cnc

Na rozmowie obiecywano złote góry, zapewniano iż płaca będzie uzalezniona od nabranych umiejętności. Niestety podwyżki to fikcja, podobnie jak wiekszość obietnic. Podsumowując, dwuetapowa rekrutacja, pełna kłamstw i obietnic nigdy niespełnionych. Umowe podpiszesz pewnie dopiero po miesiącu.

Oczekiwania finansowe. Czas wypowiedzenia.

Ola

Jakiego zeliwa? Coś ci sie poje... Tu nie obrabia sie żeliwa. pełno krytyki ale nawet nie wie co sie tu robi. Socjal brak to co w takim razie oznacza: multisport, dodatek wakacyjny, bony (kasa) na wielkanoc i boże narodzenie, ubezpieczenie. Premia 50% i zależy od wskaźników a nie od widzimisie biura. Kłamiesz i tyle Pracuje tu ponad 4 lata i nie wszytsko mi sie podoba, ale dno i muł ty raczej ty

Jaa
@Ola

Karta multisport po 3 miesiącach Jak ja masz o bonach na swieta mozna zapomnieć , oczywiscie mozna nie brać karty i dostac bon tzn 150 zł na Boże narodzenie ???? Szaaaał!!!, ubrania robocze po 3 przepracowanych miesiącach , większość maszyn pracuje na sucho wiec pyli az miło :) same plusy ludzie przychodzą i odchodzą to sa fakty Wiec nie zaklamujcie rzeczywistości !!!.

Szal
@Jaa

Pracowałem w 3 firmach i do każdej musiałem przyjść z własna odzieżą robocza.

ZgadzamSię
@Ola

A tak zapytam z której wsi pod Bytowem pochodzisz bo widzę ogromną miłość do firmy ?? Jedz do Gdańska do fabryki zobaczysz wtedy co tam się robi. Tarcze hamulcowe są wykonane z odlewu żeliwnego, widzę że 4 lata w firmie a takie podstawowe braki w wiedzy. Pył żeliwny ( grafit) unosi się wszędzie, obrabiarki zamiast chodzić z chłodzeniem to pracują na sucho. No ale to podobno wymagania odbiorcy detali. Ludzie po całym dniu pracy wyglądają jak z kopalni, czarni i brudni ( podobno zapylenie w normie). Maszyny wyglądają wręcz tragicznie, niby zakład ma 3 lata a wszystko wygląda jak ze złomu. Stare roboty, które cały czas maja jakieś problemy. No ale nie chodzi o maszyny. Socjal ... jaki socjal ?? Ubrania robocze po 3 miesiącach dopiero dostaniesz, stawki dla operatorów? W biedronce kobiety zarabiają więcej. Do tego bardzo niewdzięczna praca, kierownicy to święte krowy, które tylko czekają jak by tu premie obciąć. Pan PS dba o to abyśmy nie dostali 50% premii. Karta multisport jest oczywiście ale jak masz multisport to tak jak ktoś pisał wcześniej , nie należy Ci się żaden BON na święta. Najgorsza w tym zakładzie jest rotacja pracowników, każdy przychodzi i gdy już zobaczy jak to jest to odchodzi. Gorące stołki na stanowiskach kierowniczych no chyba że jesteś z Bytowa i wchodzisz w (usunięte przez administratora) pseudo prezesom, którym się wydaje że są Bogami do tego ekipa świętych krów z fabryki z Bytowa, którzy też myślą że pozjadali wszystkie rozumy od logistyki zaczynając a na UR kończąc. Ogólnie jak ktoś lubi kolesiostwo i lubi być ruch..... to idealna firma. Nic się nie nauczysz ale w papierze będzie że pracowałaś. Przez okres kiedy tam pracowałam przewinęło się naprawdę dużo fajnych ludzi i każdy odchodził z niesmakiem, wkurzony że tam zmarnował czas. Fabryka w Gdansku podzielona jest w jakieś dziwne struktury , którymi niby kieruje niby wspólnik lub drugi prezes MK ,jak zwał tak zwał. Ten człowiek powinien być podany do sądu o mobbing, wiele razy byłam świadkiem krzyków i opr . W każdym razie NIE POLECAM nikomu, na żadne stanowisko bo koniec końcem i tak traficie na MK i dostaniecie zje.... bo akurat miał zły humor.

Gray

A czemu administrator prawde usuwa?????

Niezadowolony pracownik.
@Ola

Widze rowniez brak wiedzy o firmie mimo 4 lat pracy. Fabryka w gdansku obrabia głownie żeliwo. Pyl, smród i wkolo brud bo nie ma kiedy posprzatac liczy sie tylko target. Premia 50% a podstawa beznadziejna. Premia urywana za kazdym razem chociaz 5% i nie potrafia wyjasnic dokladnie za co i kiedy. Jeszcze tu sie mecze ale nie wiele mi zostalo, jak i chyba sporej czesci doswiadczonych pracownikow. P.s. socjal na swieta 150zl jesli sie pracuje dluzej niz rok i nie ma multisporta. Żenujace docenianie pracownika.

NoTak

Byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmowa jak rozmowa - nie było łatwo:p. Chciałam koniecznie zobaczyć jak wygląda park maszynowy, żeby porównać to z poprzednią firmą. Muszę powiedzieć, że widok pracujących robotów robi wrażenie:)Bardzo dużo nowych maszyn. przy każdej stoi robot..:D Nie jestem przekonana, aby ta praca była dla mnie, ale polecam osobą z branży:) Ja szukam czegoś z liniami pakującymi, może ktoś coś poleci?

Dawid, na wydajność czasami ma wpływ wiele rzeczy, nie zawsze zależy to od operatora. Ktoś stara się te problemy rozwiązywać? (chociaż te z surowcem) Z doświadczenia wiem, ze większość i tak zależy od operatora:). Myślę, że warto spróbować.

Sebastian

Bardzo fajna firma polecam ją wszystkim bardzo dużo fajny i miłych ludzi tam pracuje. Atmosfera w biurach bardzo ooook jest. Aż z zapałem tam chodzę.

Ola

W jastrzebiu zdroju to firmy nie ma od lat. Nie pisz pierdołów bo duzo sie zmieniło. Jak masz do liderki problem to nie gadaj na wszystkich

Remik

Mi sie pracuje OK. Kiedyś pracowałem w gastronomii i było jedno wielkie wyzyskiwanie i płacenie na czarno. Tyle ze z napiwków mzna było dorobić. Tutaj nauczyli mnie obsługi maszyn i wyszkolili. Podoba mi sie tu atmosfera i praca. Tyle ja

Iza

Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania? Czy macie w miarę godziwe zarobki?

Biceps

Pracowałem tam jakis czas, super ludzie oczywiscie na produkcji (biuro nie)a tak to więcej minusów , brudno, norma na pierwszym miejscu, nie wazne czy narobisz braków norma ma byc i tyle ,odnosnie biura zwolnił bym wszystkich .Mydlą oczy jakośćiami a tak naprawde brakuje tam podstawowych przyrządów pomiarowych .

Konrad

Interesuje mnie praca w firmie ale taka cisza , że zastanawiam się czy ktoś tu pracuje?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

D&H
@Bartosz

Prowadzi, cv proszę składać na rekrutacja@dhe.pl

Leszek

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza. Tak rzadko piszecie, szkoda ludzie szukają info

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Cezary

Zarobki to bardzo indywidualna kwestia.

Złoty

Jak wyglądają zarobki na stanowisku ustawiacz CNC na okresie próbny i po, jak z warunkami pracy i możliwościami rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o D&H Engineering Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D&H Engineering Poland sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 87 ocen.

D&H Engineering Poland sp. z o.o.