Opinie o D&H Engineering Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie D&H Engineering Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&H Engineering Poland sp. z o.o. w Toruń

Dramat

Firma tragedia, brud, (usunięte przez administratora) kiła i ubóstwo. Żeliwo obrabiane na sucho powodują wszechobecny brud. Marne podstawy + premie której nikt nigdy nie widział w całości. Ucinana za każda bzdurę. Przy produkcji ok. 4k detali w miesiącu za 8 braków ucinają premie za jakość. I tak zreszta człowiek się finalnie nie dowie za co ta premia została zabrana bo jest przydzielana wedle widzimisiów P.S. Kadra zarządzająca to kółko wzajemnej adoracji. Nie wierzcie w ich piękne hasła : „ Wynagrodzenie rośnie wraz ze wzrostem umiejętności” bujda jakich mało. Obiecanki bez pokrycia. Rotacja pracowników na poziomie 4-5 osób miesięcznie. Mało kto decyduje się tutaj zostać, ze względu na marne zarobki jak i brud. Ludzie po 12h pracy wyglądają jakby z kopalni wyszli. Wdychają opary olei do mycia tarcz, który podobno „są nieszkodliwe” a od samego stania tam boli głowa. Nie polecam. 2 stracone lata w nadziei na rozwój, dobre zarobki. Maksymalne zarobki pracownika na produkcji to 3000brutto podstawa plus 50% premii. To jest maks. Nie ważne czy jesteś operatorem czy ustawiaczem i tak więcej nie zarobisz. Firma chce inwestować w rozbudowę ale nie będzie komu robić bo nawet Ukraińcy uciekają z tej firmy kiedy tylko zorientują się o co tu chodzi.

Małgorzata
@Dramat

@Dramat Dziękuję Ci za tak obszerną wypowiedź. A czy w ramach zatrudnienia D&H Engineering Poland sp. z o.o. zapewnia świadczenia pozapłacowe?Nic na ten temat nie wspomniałeś. Nie widzę obecnie nic o aktualnie prowadzonych rekrutacjach w tej firmie. Także czy z tą rotacją to sprawdzona informacja? Będzie mi miło jak odpowiesz.

@Małgorzata

DH szuka 365 dni w roku nowych pracowników

Małgorzata
@Daro

No ale to jeszcze przecież nie oznacza jeszcze niczego złego. D&H Engineering może się rozwijać i właśnie stąd to zapotrzebowanie. A orientujesz się może, czy zatrudniają tam osoby zainteresowane pracę jedynie na część etatu?

Johnn
@Małgorzata

Rotacja bardzo duża, zdrowie siada a i wypadki też się zdarzają. Bez inwestycji w pracownika nie ma mowy o rozwoju.

Były pracownik Gdańsk

Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora) taki że masakra śmierdzi papierosami na hali ponieważ 90% pracowników to palacze 2 z 12 godzin każdy (usunięte przez administratora) spędza na papierosie są osoby które zamiast pracować chodzą co 15min na papierosa w normalnej firmie z zasadami była by kara za palenie w miejscu pracy poza przerwą. Zbierają sie w grupach a zwłaszcza panowie z Ukrainy. Palarnia jest pod brama i caly zapach tytoniu wchodzi na hale brak słów jestem osobą nie paląca i mi to przeszkadzało bardzo dlatego się zwolniłem. Totalny brak zasad a potem płaczą że nie ma pieniędzy jak ludzie stoją na dworze zamiast pracować. Żenada!

Zbyszek
@Były pracownik Gdańsk

Czy ty jestes normalny? Człowiek nawet niepalący wyjdzie zapalic, bo lepiej zakurzyć, niż wdychać ten pył i toksyny z myjek do rozgrzanych tarcz hamulcowych przez cały czas. Nie wiem kto pisal ten komentarz, ale mentalnie jestes w glębokim komunizmie, bo wyjscie na papierosa nie obniza wydajnosci, zwlaszcza przy pracy na automatach, gdzie maszyny chodzą nawet w czasie przerwy, by wyrobic normę, ktorej wyrobienie nie zawsze tutaj jest powiazane z otrzymaniem pelnej premii.

DobryJasiu
@Zbyszek

Hehehe, widać, że Zbyszek to pracownik starej daty, gdzie za czasów komunizmu można było wyjść na papierosa nawet na pół dnia. Wydajność ma się nijak do tego co piszesz. Pył i toksyczne opary z myjek to raczej podchodzi pod PIP.Pracodawca was truje a WY się na to godzicie. Gdzie masz kierownika działu technicznego lub utrzymania ruchu? powinien dbać o to żeby wam się pracowało normalnie, sprawna wentylacja to podstawa . Ale z tego co wiem to każdy ma wywalone na to czy jest pył czy nie ma. Powinniście się złożyć na kontrolę zapylenia i powinni wam uznać pracę w warunkach szkodliwych. Szczerze to liczyłem że Covid19 zabiję tę firmę ale widzę że nadal się ta "kopalnia" utrzymuje. No cóż firma krzak jak była tak jest i nic się nie zmieni.

@DobryJasiu

Polskie realia są takie, że kontrole są zapowiadane i na papierze wszystko jest ok. Na okoliczność kontroli uruchamia się wentylację na pełnych obrotach i wszystko jest tip top. W tej firmie chyba szefem utrzymania ruchu jest syn prezesa firmy z tego co czytam komentarze, także rękę myje ręka.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Stary pracownik D&H

Witam. Ciężko się dostać do pracy w D&H jak nie masz znajomości to zapomnij że Cię zatrudią od tak sobie . I polecam pracę w Gdańsku miła atmosfera!

@Stary pracownik D&H

zapal i zaangazowanie jest potrzebne, zadne znajomosci wiec nie ma co sie bac

Pan D

Istna padaka, typowa łapanka jeżeli chodzi o niższe stanowiska. Byle robol miał wszystkie kończyny i nie zadawał zbędnych pytań.

Czy w obrębie jednego działu w D&H Engineering Poland sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pawel

Tak. Chociaz na produkcji pełna obsada liderska obecnie, wiec nikogo nie szukaja

Z tego co widzę nikt nie pcha sie na lidera w tej firmie z prostego powodu jest je. Any za wszystko... Dziwie się ze oni to wytrzymują bo w DHE lider zespołu to najgorsza fucha...w biurze wydają polecenia a oni maja to ludzią przedstawiać...zrobili gościa wsparciem produkcji i powaliło chlopa na głowę do pary fantastów ma szefa porodukcji i jego lidera ulubieńca

Operator Cnc

Na rozmowie obiecywano złote góry, zapewniano iż płaca będzie uzalezniona od nabranych umiejętności. Niestety podwyżki to fikcja, podobnie jak wiekszość obietnic. Podsumowując, dwuetapowa rekrutacja, pełna kłamstw i obietnic nigdy niespełnionych. Umowe podpiszesz pewnie dopiero po miesiącu.

Oczekiwania finansowe. Czas wypowiedzenia.

Oddział Gdańsk

Nie polecam nie dbają w tej firmie o nikogo i o nic. Oszczędzane na wszystkim na czym się da, straszny bród na hali produkcyjnej i zwłaszcza w pomieszczeniach socjalnych mowa tu o szatni męskiej i stołówce. Już na samym wejściu do budynku czuć zapach fekaliów wydobywający się z męskiej szatni. Od dwóch tygodni zapchane zlewy w których stoi śmierdząca woda nikt nic z tym nie robi biuro nie widzi problemu ponieważ mają kibelki dla czyścioszków wysprzątane i pachnące. Bo tylko tyle daje radę ogarnąć sprzątaczka jedna jedyna na tak duży obiekt i taka ilość osób jak by nie można było dotrobnic dla tej biednej kobiety kogoś do pomocy. Social w tej firmie leży. Specyfika pracy w tym zakładzie jest taka że można się nieźle pobrudzić. Czesto wychodzisz jak z kopalni czarny poprostu. Środki czystości zamawiane w takich ilościach że trzeba rozwadniać je mówię tu zwłaszcza o paście do rąk i mydle a mimo to ciągle ich brakuje a do tego wszystkiego nie ma gdzie nawet rąk umyć bo w korycie stoi wody po sam rant. Szkoda mi tylko tych wszystkich pracowników którzy muszą korzystać z tej usyfionej szatni śmierdzącej. Oby nikt nie jakiś chorób nie nabawił od tego wszechobecnego brudu i smrodu.

Największy błąd w życiu

Nawet największemu wrogowi nie polecam tej firmy, mówimy o siedzibie w Gdańsku oczywiście . (usunięte przez administratora) i 10 metrów mułu. Czy ktoś z was widział Prezesa ? Nawet wam ręki nie poda jak wejdzie na produkcję mobbing i nastawienie tylko na zysk. Prosić się trzeba o wszystko. No i oczywiście święte krowy z Niezabyszewa jak ktoś wcześniej napisał. Szefowa logistyki , która poławiała ryby i to jest jej doświadczenie w logistyce, Szef UR - który myśli że jest Bogiem w firmie, bo go Prezes "(usunięte przez administratora) z DHI . Szkoda gadać , zastanawiam się czemu ludzie nie pójdą do biedronki.

Brat
@Największy błąd w życiu

To fajnie, że udało Ci się wreszcie uwolnić z tego mułu. Brawo. Lepiej późno niż wcale. W Biedrze na pewno lepiej. A tak szczerze mówiąc wszyscy tu odetchnęli wreszcie

Witam Jakie system zmianowy jest w dh engineering?Sa jakies nadgodziny?

Brudny

Uwaga współpracownicy. Dziś w pracy się nie brudzimy. Nie ma mydła. Nie ma jak się umyć po pracy. Proponowana jest zrzutka na mydło. Juz niedługo zostanie wystawiona świnka skarbonka na środki czystości.

Wojciech
@Brudny

Zgłaszaliście szefostwu firmy braki w środkach higienicznych? Być może wystarczy po prostu zgłosić ten fakt i wszystko zostanie uzupełnione. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek, gdzie brakuje mydła w tym zakładzie pracy.

Brudny

Pudło

WC

Nawet deski w toalecie nie ma...Wstyd na wszystko brakuje pieniędzy nic nie ma. Masakra prezesie!

Żenada

2250 zl brutto+1125 premi ktorej i tak w calosci nigdy nie dostaniesz.pracujesz 2 dni po 12godzin.2dni wolnego i tak na okraglo.raz dniowki raz nocki.Tryb praca porazka wlasciwie zadnego wolnego weeknedu.Pracujac 2 dni po 12 godzin daje ci 180 godzin miesiecznie,dzielac to przez wspomniane 2250 plus premia daje ci jakies 18.75zl brutto na godz o ile dostaniesz cala premie a nie dostaniesz.Warunki pracy straszne zapylenie (usunięte przez administratora) kila i mogila.Lepiej isc do BIEDRY lepsza kasa a i podjesz sobie cos w pracy;)

@Żenada

To dlaczego nie idziesz do Biedry , tylko siedzisz i narzekasz??? Jak i źle i marudzisz to zrób coś z tym i zmień pracę. A jak Ci dobrze to przestań pisać takie bzdury !!!!

Nie człowiek partii , tylko patrzę na to logicznie. Jeżeli jest mi źle to odchodzę z firmy i tyle w temacie. A nie siedzę i narzekam na forum a na pewno w pracy to jest wzór pracownika roku :)

Pit

Jestem na etapie szukania pracy na CNC .Mam tam jakies pojecie o ustawianiu tokarek i frezarek.Moze ty mi powiesz jak wyglada to z zarobkami?Ile mozna dostac po okresie probnym i jak wygladaja zmiany pracy w firmie?Bo po przeczytaniu opini to ciezko wywnioskowac. Bede wdzieczny za kazde info.Dzieki

Hehe
@Żenada

Teraz jest 2600 brutto bo minimalna została podniesiona i już kombinują aby podstawy podnieść ale uciąć z premi 30 procent max ma być premia, prezes szuka oszczędności cała ochronę wyrzucił, szkoda że firma tak nie dba o ludzi a zapominają że to oni zarabiają na ich stołki. Dh zacznijcie szanować ludzi swoich jeszcze trochę to Ukraińcy już nie będą tam robić

Żenads

A kto powiedzial ze pracuje w DH?Po miesiacu pracy jak otrzymalem pierwsza wyplate i zobaczylem warunki pracy,zwolnilem sie!Jest wiele innych firm z CNC i o wiele lepszą stawka.To ty tam siedz i duś ten zielony guzik za minimalna pensje;)

Pit

Hej Moze z Was ktos pracowal w SIM Chwaszczyno? Lepiej w Simie czy D&H Enginering?

Pit.

Dzieki za odp.A z kasa gdzie lepiej?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

S

Co cię interesuje?

Canterbury

Witam. Czytając opinie niezadowolonych pracowników z Gdańska pozostaje zaprosić was do Niezabyszewa. - w naszych maszynach płynie zawsze czyste chłodziwo co całkowicie niweluje problem pylenia - szkolenia średnio co 3msc fakt dla wybranych, albo inaczej nazwałbym to "dobrze się zapowiadających" - do nas nie przyjeżdżają wszystko wiedzący ludzie z Bytowa (oni są tu zawsze więc się nie zwraca na nich uwagi :D) Bony są jakie są ale czy w każdym zakładzie dają wczasy pod gruszą? A to już kilka stów jest. Do wynagrodzenia można jeszcze doliczyć SATYSFAKCJĘ z pracy :)

@Canterbury

I dolicz (usunięte przez administratora) plecy po dźwiganiu X kilowych tarcz. W Gdańsku przez 3 lata było JEDNO SZKOLENIE dla wybranych, ja nie wiem jakie tam macie w Bytowie warunki ale filia w Gdańsku jest zarządzana przez niekompetentnych ludzi i tyle. Jakim cudem brygadzistą może być osoba która nic nie wie o obróbce a jeszcze mniej o detalach które są produkowane na zmianie? Odpowiedz prosta kolesiostwo i układy. PS. Proszę nie wypowiadaj się na tematy które nic nie wiesz, tarcz nie można obrabiać na mokro, więc toczą tam 24/7 żeliwo na sucho które pyli tak jak przy wydobyciu węgla. O

@K

Gdzieś napisałem, że tarcze można obrabiać na mokro?

@Canterbury

Bo biadolisz o chlodziwie, 3/4 maszyn obrabia na sucho żeliwo, pomyśl jaki jest tego efekt. Niech Ci zrobią zdjęcie wnętrza tokarki po jednej zmianie, to może zrozumiesz jaki (usunięte przez administratora) musi być tam w powietrzu.

@K

Ehhh zrozum, że ja wiem o tym jak produkowane są tarcze w Gdańsku. Ja napisałem, że w Niezabyszewie w maszynach jest chłodziwo używane. Więc przeczytaj co napisałem i skończ dyskusje bo ja Ci nie wmawiam niczego.

Olga

@Pato Przede wszystkim firma ma opinię dobrego pracodawca ,ale niestety nawet najlepsi mają swoich maruderów.

@Olga

Bardzo dobry pracodawca, tam nawet kierownicy sami się zwolnili, ale pracodawca bardzooo dobry. Prawda jest taka że pracownik w dh ma być i produkować, a jak jest problem to mu zabiorą z premii i to jego wina ze nie umie.

XD
@Olga

Opinie dobrego pracodawcy? Według kogo? Prezesa? Kierownika? Dobry pracodawca to taki, który dobrze płaci i szanuje pracownika. Tego o DH na pewno nie można powiedzieć.

M
@Olga

W internecie nie ma ani jednej, dobrej opinii o tej firmie

Pato

Siema, jestem zainteresowany pracą w firmie w Gdańsku, przyznam że opinie nie zachęcaja, jednak z doświadczenia wiem że w takich miejscach nie do końca sama prawda jest pisana, jeśli jest osoba która przedstawi mi realne informacje to będę wdzięczny, mianowicie chodzi mi o możliwość rozwoju, zarobki itp

@Pato

Zatrudnij się, sprawdź sam i podziel się opinią po paru miesiącach

@Pato

I jak na szychcie?

Chater

Teraz zadajcie sobie sami pytanie. Warto się uczyć, zdobywać zawodowe szlify, dokształcać, inwestować w siebie, skoro ludzi do pracy przyjmuje dresiarz po zawodówce? Z tego co wiem (proszę mnie poprawić, jeśli jestem w błędzie) żeby pracować w HR to trzeba miec jednak to wyższe wykształcenie. Oto przykład jak będąc skończonym dupowłazem, wazeliną i podp... pisząc wielkie elaboraty na maila kierownika oraz nie potrafiąc nawet ustawić maszyny po tylu latach pracy (chyba że się już nauczył, nie byłem u niego w brygadzie)... można się wspiąć na niemal sam szczyt swoich możliwości. Zarówno on jak i kierownik produkcji siebie warci. Skandal. Nie pracuje tam już jakiś czas, ale może kierownictwo czyta te wiadry pomyj jakie są tutaj wylewane na ich śmieszną firemkę i dlatego go wywalili z tego biura. Polska. Kraj gdzie nie liczą się kompetencje, wiedza, umiejętności. Tylko koneksje, układy, kolesiostwo, włażenie w tyłek. Tutaj długo nic się nie zmieni.

jestem nikim
@Chater

Czlowieku sugerujesz ze zdobyty jakis tytul cos zmienia? jak tak to idz do korpo jakies najpierw wylizuj kubeczki z kawa. (usunięte przez administratora) prawda ja poszedlem na studia skonczylem inzyniera i podyplomowke ale w innym kierunku i Ty myslisz ze ja sie uwazam za lepszego w pracy? nie Kazdy jest rowny i liczy sie doswiadczenie i ogranizacja pracy wiec takie pierdzielenie glupot a bo ten a bo tamten nawet zawodowki nie ukonczyl lub ukonczy. Jakbys byl inteligent roznie sie los ludzi toczy i czasami tak wychodzi jak wychodzi. Czlowieku chodzi o checi i jak najwiecej pytan i podstawa pierwszego dnia zeszyt zapisujesz wszystko. ja studia i liceum z checia bym zamienil na zawod a nie toczyc sie po roznych branzach. I nie jestem obronca ale czleniu (usunięte przez administratora) sie planujacym w leb. No i pierdzielenie ze sie jest guzikowcem? serio jak ktos sie opierdziela dla kazdego wazny hajs? a moze by tak jakiejs motywacji w sensie...ja im pokaze naucze sie ogarne bede niezalezny jedno osobowa armia. Powiem tak jesli jest ktos ogarniety i ma ambicje to mozna sie rozwinac i niech nie pierdziela te osoby ponizej. Nie jestem adwokatem tej firmy ale jak ma sie elokwencje to mozna dojsc do prozumienia.

Beka
@jestem nikim

Sądząc po twoim stylu wypowiedzi na pewno nie skończyłeś studiów, a już na pewno nie podyplomówki. Elokwencji to już na pewno Ci brakuje. Można śmiało powiedzieć, że tacy własnie ludzie tworzą tą firmę - niedouczeni służbiści z klapkami na oczach. O czym Ty człowieku piszesz? Zresztą kto tam pracuje/pracował od razu pozna kto to pisał. Nie pozdrawiam. (usunięte przez administratora) ogarnij się ta firm to nie koniec świata, nawet Ty to w końcu zrozumiesz

Niech giną

Dodam od siebie, że na koniec jak będziesz się zwalniał z tego śmietnika to zabiorą Ci cała premię. Wszystko to co zostało napisane niżej to prawda.

A jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? jeżeli jest oczywiscie. Jakis ogarnięty kierownik jest?

Norma
@Zainteresowany

Daruj sobie... Ta firmę szefem utrzymania ruchu jest syn prezesa

Sebastian

A jak wygląda system pracy w UK , bo słyszałem że tam też mają oddział?

Daro

Ostatnio przeszli samych siebie. Bez powodu zwolnili Ukraińca. Żadnych ostrzeżeń, nic. Do tego żaden z kierowników się nie pofatygował pójść mu to powiedzieć tylko posłali brygadzistę. ŻENADA!!!

@Daro

Oczywiście wywalili go z dnia na dzień i to nie z rana tylko na sam koniec po 12H pracy.....

Zostaw merytoryczną opinię o D&H Engineering Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D&H Engineering Poland sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 87 ocen.

D&H Engineering Poland sp. z o.o.