Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michalczewski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Robert

Mało płaci dziadowska firma, żadnego socjału, jak na warunki warszawskie to kpina z kierowców

kierman

A kto tam jest?

Połykacz żołędzi 4
@kierman

W MZA podwyżka o 800 zł - czekamy na ruch PKS Grodzisk

Aaaa

Ma być podwyżka - będzie dobrze .

kiero

Początki były trudne i dało się z dyrem.. pogadać i premie dał za paliwo chętnie się pracowało. Dyro prosił by przyjść do roboty, to się przyszło.. teraz jest do (usunięte przez administratora)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Michalczewski Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kiero

Czy to wszystko ma tak nadal wygladac i krecic sie az do 2025. Coraz wiecej pracownikow z uk... I autobusy w stanie tech... Jak kazdy widzi..

Beata
@Kiero

Ale przepraszam, co dokładnie ma tak wyglądać? Chodzi ci o pracowników z zagranicy? A co jest z tym nie tak?

@Kiero

Czy można w firmie się nachłapać

Jaka atmosfera jest między działami w Its Michalczewski?

Aaaa

Super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super super

Kowalski

Mam informację z pewnego źródła, że w MZA od września, będzie reforma systemu płacowego. Będzie jedna stawka 6200+300 zł premii oraz przywrócą wysługę.

Mordzaty
@Kowalski

A u Majkela to samo badziewie kradziejstwo zabiory premi i złe naliczenia i truchła ledwo zipiom

Kukułeczka z paproci
@Kowalski

A ja słyszałem że będzie 7000 plus premia 600 zł oraz wysługa dla tych co pracuje ponad 15 lat

Cześć, jaka jest aktualnie stawka i wysokość premii? Jest szansa na nie pełen etat albo zlecenie? idzie się dogadać z dyspozytorami odnośnie zmian? Pzdr.

Paulina
@Kandydat

Hej, także dowiem się czegoś odnośnie tego jak dyspozycyjnym trzeba być w firmie. Interesuje mnie kwestia grafiku pracy. Czy jest elastyczny i można go dopasować do jakichś swoich innych obowiązków? Nie ma problemu by się w tej kwestii dogadać? Dajcie znać.

Brat Kminka
@Paulina

Dogadać to się możesz z chłoptasiem - tu trza z............

Na jakie benefity można liczyć w Its Michalczewski?

Pasjonat

10h bonusu dodatkowo do wyjeżdżenia po wyjeżdżonych 260.

siema siema

no a tam na stacji stacji było rozstanie i chyba rozwód takze dyrektor na minusie.. no le chyba szybko zapomniał bo wydaje sie że teraz z panią Izabelą kreci :) prawda to czy tylko plotka ?? osobiscie widziałem ich jak jechali autem słu,zbowym w Zacharzycach.. czyżby do lasu ? :):):)

Kiero

Mi już wpadła premia 550zł na Święta Bożego Narodzenia. Dzięki i tak trzymać. Kto z Was już dostał? U mnie w Alior Banku po 14stej już była.

Pączek w maśle

Powiem, że czuję się jak pączek w maśle. Nic nie muszę robić, nie mam żadnej odpowiedzialności a kaskę zgarniam, jak się pytają o podwyżki, któruch nigdy nie będzie, wyciągam ksiązki i czytam znane cytaty poetów, ponieważ swoich odpowiedzi nue mam, ale na wasze nurtujące chetnie odpowiem, podwyżki żadnej do 2025 roku nie będzie, bo zatrudniamy obywatelów z zagranicy i ba umowy zlecenie a sprzęt? Autobusy co mają 5 lat a wygladają i są technicznie jakby 20 mialy.

Inspektor
@Pączek w maśle

Już nie daje rady, nie radzę sobie ze wszystkim, z pracownikami , z zarządzaniem, nawet w moich książkach nie znajduje dla siebie ratunku, co chwilę ktoś pyta o podwyżki, a ja mówię wprost, że ich nie będzie! Niestety tak naprawdę mogę obiecać tylko jedno, że nic się nie zmieni

opowiadabajki
@Inspektor

Za to świetnie daję sobie radę ze swoją sekretarką. Chociaż to może ona świetnie sobie poradziła ze mną.. Ach te babcie z werwą.

Gostek

To u Was na zajezdni odpowiada się poezją, cytatami czy sentencjami? To wam kilka podam. Pieniądze "Chciwość pieniędzy jest największą przeszkodą w otrzymywaniu ich." Praca "Pracuj jakbyś nie potrzebował pieniędzy..." Autobus Rozchwierutany MAN służy za twój drugi dom pod jednym warunkiem. Tym warunkiem jest pojedyncze, samotnie czekające na ciebie w ukryciu miejsce siedzące. Musisz mieć miejsce siedzące. Kiedy moje ciężkie ciało rozlewa się rozkosznie na autobusowym krześle, wiem, że nawet cała horda spragnionych odpoczynku babek po dziewięćdziesiątce, z których każda dzierży w dłoni legitymację znacznego stopnia niepełnosprawności, nie jest w stanie wymusić na mnie powstania. W książce Pawła Reszki "Mali Bogowie" jest takie fajne zdanie. Dosłownie go nie zaczytuję ale napiszę jak mniej więcej jak brzmiało: Nie dawać ludziom podwyżek, wtedy będą pracować po 2-3 etaty i braki same się uzupełnią. A na sam koniec taki dowcip z internetu. Byłeś dzisiaj u dyrektora w sprawie podwyżki? - Byłem. Powiedziałeś, że jak jej nie dostaniesz, to się zwolnisz z pracy? - Powiedziałem. - No i co on na to? Poszliśmy na kompromis. On mi nie da podwyżki, a ja się nie zwolnię.

Przywódca

A ja naoglądałem się filmów z indianami, naczytałem się książek a teraz udaje przywódce stada, ale nie wychodzi mi to, bo nie umiem ludzmi kierować i zarządzać!

Dimitrij

No haraszo,nie budiet robotas u nos, tylko syfa i kiła, autobusa wyglądajet jak śmieciora! nie robijetat nic przy tem! i wy chcejat jeszczo pięcio latet wytrzymajet?z czym do ludziejat?

Grzesiek

Kiedy będzie podwyżka ile mamy czekać na nią? Dlaczego tylko wybrani mają wyjścia z wolnego a my zarabiamy po 2800?

Piter

Kiedy będą podwyżki? Ile mamy czekać?

Władek
@Piter

Zaczeli nam obcinać premie i na godzinach przepracowanych oszukiwać! Końca przepaści nie widać.

Teneryfa
@Władek

Nie marudź jest git premia jest dobrze naliczana a wypłata na czas a że mała to już nie istotne jak mówił towarzysz jak praca taka płaca

Zaczytany

A ja moi drodzy już mam dosyć siedzenia na stołku ktory w każdym momencie mogę stracić, więc czytam książki i szykuje podkop pod lepsze stanowisko gdzie indziej :-)

xyz

@Maro czyli co, skąd jest największa liczba pracowników tutaj?

Maro

Tak sie kończy przyjmowanie pracownikow z zagranicy i nie dawanie swoim zarobić, plus dochodzą do tego trzy weekendy pracujące i kierowcy tez z tego powodu nie wytrzymuja nerwowo i psychicznie, a podwyżki jak nie zobaczylismy tak nie zobaczymy, a co 2-3 autobus nie nadaje sie do ruchu

Admitrij
@Maro

Szo szo wy majet do zza gramanica gupie pajlaki wy nie umajet jaździć wy być (usunięte przez administratora) ni szofery my przejmujet władza na gazowa i bać pany na maście

Nowy z prawkiem

Czy są obecnie przyjęcia do firmy? Biorą ludzi bez doświadczenia ze świeżo zrobionym prawkiem? Jaka stawka na start?

Więcek
@Nowy z prawkiem

Przyjmą i to z pocałowaniem ręki każdego. Stawka na start 23 brutto+10% premii uznaniowej, do tego darmowa karta miejska i nic więcej. Zero tzw. Socjalu. To wszystko co firma może zaoferować. Brak dodatków za prace w niedziele i święta, płatne extra tylko nadgodziny. Zresztą jedynym pracodawcą które płaci dodatkowo za święta to chyba tylko MZA

zyg
@Nowy z prawkiem

2700-2800 netto za miesiąc+ 3 a czasami nawet 4 weekendy pracujące, a w tygodniu wolne

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalczewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalczewski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michalczewski Sp. z o.o.