Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Hedora

Czy firma na tą chwilę jest wypłacalna? Miesiąc temu źle mi kupon rozliczyli online, po reklamacji kupon jest jako wygrany, ale środki nie trafiły na saldo konta gracz. Napisałem wiele wiadomości, ale odpowiedź jest jedna, że przekazali to do działu IT. Sorry, ale miesiąc czasu na naprawienie jakiegoś błędu to kpina. Chodzi o około 5000 zł. Ma ktoś podobną sytuacje, że firma przetrzymuje pieniądze?!

Bankrut
@Hedora

Przecież to bankrut jest, to co Ci wypłaca.

Hedora
@Hedora

Sytuacja trwała długo, ale wyjaśniło się wszystko. Pieniądze już mam na koncie.

Masakra

Wy tu macie naprawdę z głową wkręcacie sobie ze punktów nie ma że zwalniają a oni na interplay ogłaszają ze śledza kiedy rozgrywki sportowe rusza to otworzą punkty... (usunięte przez administratora)

@Masakra

Chyba ty masz coś z głową. RKS informują o zwolnieniach, zamkniętych punktach, więc nie rozumiem w jakim ty świecie żyjesz że w to nie wierzysz lol

Masakra
@Skoti

No cos ty a na interplay piszą że tylko redukcja etatów a milenium napisalo wniosek o upadłość

ona
@Masakra

mnie zwolnili po 15 latach. w największym mieście polski po wawie zostają 2 punkty , a Ty pierdzielisz że (usunięte przez administratora) gadamy.

@Masakra

Ja pracowałem w Warszawie nasz punkt regularnie robił plany ale komuś się to nie podobało RKS stwierdził że nie musimy mieć info czemu ten punkt zamykaja... Wiem że jakiegoś lachona z punktu na Mokotowie przeniósł do innego punktu a jej punkt zamknięto bo był dawno nie dochodowy... Więc RKS i firma ma ludzi za (usunięte przez administratora) karma do was wróci

Alicja

Hej, z jakich regionów i na jakiej umowie były osoby, które dostały wypowiedzenia? Kiedy je dostaliscie?

. .
@Alicja

(usunięte przez administratora)w całej Polsce zamknęli 80 punktów. Jak zamykają punkt obojętnie czy pracownik na umowie czy na zleceniu więc nie rozumiem pytania. Zostanie niecałe 100punktów. W piątek kierownicy dzwonili do osób których punkty zostały zamknięte.

@. .

Nie musisz rozumieć pytania, jeśli nie jest do Ciebie. ;) Pytam na jakich umowach dostali wypowiedzenia, bo umowa zlecenie ma postojowe z tarczy antykryzysowej. Zastanawiam się jak to rozegrali i połączyli. ;)

R.N
@Alicja

Ja dostałam wypowiedzenie, byłam na zleceniu.

Pati
@R.N

Nie mogą Ci dać wypowiedzenia, jeśli podpisałaś oświadczenie o postojowym, warunkiem uzyskania go było nie zwalnianie pracowników ;) Polecam zgłosić to do inspekcji pracy

smutny
@R.N

W piatek poszły wypowiedzenia lokali więc nie mogłaś jeszcze dostać wypowiedzenia. Wypowiedzenia ponoć maja być dostarczane w maju.

Zibi
@. .

W maju 2016 było ponad 460 punktów. Teraz poniżej 250.

@Zibi

Już 100

Mati
@Abc

Co za żenada po prostu... Fortuna ma 549 punktów w całej Polsce, a Totolotek 100... co oni zrobili z tą firmą to woła o pomstę do nieba

Bul Bul Tonę
@Mati

Raczej nasze słoneczko nie podniesie się. W sumie ta firma od zawsze była mało profesjonalna.

Kris
@Alicja

Zjedz jeszcze dwa kotlety I.pomysl...

Jaa
@Pati

Mam pytanie a ja jestem na zleceniu opłacałam składki chorobowe i należy mi się opieka na dziecko do lat 8 to to oświadczenie o postojowy mogę podpisać po opiece? Pozdrawiam

Paulina
@Jaa

Hej też jestem w takiej samej sytuacji i niestety nie moge nigdzie znaleźć info na ten temat

Kriss

Skąd taka informacja?

Alicja

Witajcie. Bardzo Was proszę o odpowiedź bez żadnego hejtu, bo jest to ważna dla mnie kwestia. Czy po remoncie generalnym punktu firma zatrudniła ekipę sprzątająca czy to Wy musieliście sprzatac cały ten (usunięte przez administratora) i doprowadzić punkt do użytku i przyjmowania klientów?

Uls

Wszystko sami robiliśmy

Beti
@Alicja

Co to za firma, która robi punkt i nie sprząta po sobie? Amatorka jak zarządzający tą firmą. Zapomnij o ekipie sprzątającej. Ściera i zakasać rękawy...

Ciekawa
@Beti

A co oni gdzieś remont zrobili dziwne bo prZecież remonty miały być wstrzymane od listopada.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
ludzie są wspaniali

Kochani. Mi też przyjdzie się pożegnać z firmą niestety. Najbardziej w tym wszystkim żałuję, że zarząd sprzedał firmę Niemcom, a nie dogadali się z Totalizatorem Sportowym (może nie było by tej sytuacji). Życzę wszystkim bez wyjątku znalezienia dobrej pracy (idą takie czasy, że będzie z tym ciężko) w tym sztucznie wywołanym kryzysie....

SOS

Przykre ale prawdziwe - Zarząd Totolotka to ludzie którzy pluli i plują na podwładnych. Czują się Bogami. Dla nich samochody i przywileje-robol dla nich jest nikim i upadek mojego kochanego Totolotka to tylko wina Zarządu-tych obecnych nieudaczników i ludzi niekompetentnych , którzy nigdy nie powinni zajmować żadnych stanowisk w biznesie!!!!!!!

Xyz

To prawda , doprowadzić do takiego stanu, WSTYD

Zlecenie

Z jaką datą będzie wystawione wypowiedzenie wie ktoś?

Buly
@Zlecenie

Powiem wam tak wypowiedzenia lokali zazwyczaja msja 2 lub 3 miesieczne wiec beda trzymmac bo tarcza a poznue fo wodzenia .Jak ktos ma konakt z wlascicielem to zapytajcie bo ja dowiedzialam sie po 2 misiacach ze za miesisc jestem bez pracy

@Buly

Jakoś nikt u nas nie trzyma zleceniówek, bo antykryzysowe postojowe i tak płaci ZUS tylko poszły wypowiedzenia

tak

Monia
@Skoti

Pewnie niedługo inne punkty popadają, bo będą wypowiadać umowy najmu... niestety niektórym nie widzi się czekać aż firma zacznie zarabiać

Anka

Ile dostaliście postojowego za marzec?

@Anka

za marzec, przepracowane do 15.03+wg grafiku pozostałe dni tylko do 18:00 licząc nie 19:00

poinformowana

Hej. To niestety powolny koniec Totolotka. Słyszalam, że już zwalniają nawet ludzi z centrali i to jakichś ważnych i sporo tych osób...... a i kilkadziesiąt punktów kolejnych ma iść do zamkaasniecia.

Kris

Ja juz czekam na prace w konkurencji,z otwartymi rekami mnie wzieli I wiem ze w miejscu punktu bedzie nowy konkurencyjny,ciekawe co teraz beda robic lejdi totolotkowe z dlugimi paznokciami I wymalowane jak jajko wielkanocne;)

Grzes
@Kris

One pewnie nas miały w (usunięte przez administratora) krowy jedne więc się o parowy nie martw

Angela
@Grzes

W każdym regionie są takie jeb..ne parowy święte kroowy... Mam nadzieję że wcześniej czy później (usunięte przez administratora) ta trenerke Baske z Warszawy pijaczke lumpeciare... Jak pracowałam to czasem dzwoniła do mnie coś sie podpytać i się okazało że zawsze wiedziała co się dzieje u mnie w punkcie. Normalna (usunięte przez administratora) wazelina i qrwiszon

Angela
@Angela

W dodatku zawsze wiedziała lepiej... A RKS mówił jedno ona drugie

Magnez
@Kris

W każdym regionie są też takie odpady jak Ty Już widzę jak konkurencja Cię przyjmuje z otwartymi rękoma...Oczywiście jak sami teraz mają ten sam problem co totolotek Wszyscy teraz jedziemy na tym samym wózku ale ja się nie cieszę że ludzie tracą pracę .

Pati

A co bedzie z lukasem ktos wie?bo.on stoi w punkcie I czeka...

Misiek
@Pati

A zabierz go do domu, co będzie chłopak sam siedzieć...

Kama

Witam. Możliwe, że to prawda o zwolnieniach i zamykaniu punktów. Też pracuje w firmie i bardzo szkoda by było, ale to niczyja wina, że tak może się stać. Nikt się nie spodziewał takiej sytuacji. Nie szukajcie winnych. Życzę Wszystkim dużo cierpliwości i nadziei na lepsze jutro. Pozdrawiam

ktoś
@Kama

Jak to niczyja wina wina zarządu....Tarcza kryzysowa jest ...można było obniżyć pensję nawet o połowę resztę opłaciło by Państwo A nie zwalniać swoich pracowników w najgorszym możliwym okresie. Grecy potrafili utrzymać firmę na powierzchni ,niestety teraz Góra dba tylko o swoje tylki

Mika
@ktoś

To po co dawali oświadczenia do podpisania na postojowe?

Ktoś
@Mika

Nie wiem po co skoro i tak koniec końców pozwalniali tylu ludzi ...warunkiem uzyskania pomocy od rządu jest nie zwalnianie pracowników

Mika
@Ktoś

To nie da się tego jakoś zgłosić, że pracodawca mimo tego zwolnił kogoś? Ja nic nie wiem czy zostałam zwolniona ale prędzej czy później trzeba stąd uciekać

To potrwa 1,5 roku,
@ktoś

Przecież to potrwa 1,5 roku, wszyscy polecicie:( nie ma sensu jeszcze płacić za stacjonarne punkty.

PIP
@Mika

Każdy niech w swoim regionie zgłosi to do państwowej inspekcji pracy i to sprawdza. Moim zdaniem chcą wyłudzić pieniądze od państwa polskiego. Powinien być zakaz wypłacania postojowego firma zagranicznym ponieważ i tak będę zwalniać pracownikow lub nie będę przedłużać umów.

Prokurator
@Mika

Do prokuratury z tym za wyłudzenie , pracowników i tak zwolnią. Zawsze mogą nowych później przyjąć.

Diablik
@Kama

Oni zwalniali jeszcze przed tą całą epidemią a teraz jest tylko dodatkowy pretekst do następnych zwolnień. Łza się w oku kręci jak widzę jak ta firma upada

@Diablik

To jest karygodne,żeby firma która tyle lat była na rynku bukmacherskim,raz było lepiej raz gorzej,ale byliśmy znani,tak poszła na (usunięte przez administratora) Epidemia tylko w niedużej mieze zaszkodziła.Natomiast ci co zarządzali spieprzyli wszystko,wielkie remonty ,durne szkolenia,trenerzy mobilni,,i poco to było,Co to miało nie być,Zgnoiliscie firmę

Diablik
@Abc

niestety tak to wygląda obiecywali, że będziemy najlepsi na rynku etc no fakt jesteśmy ale najlepszym pośmiewiskiem na rynku bukmacherskim. Jest to przykre bo sama patrzyłam jak rentowny punkt przestaje istnieć po 20 latach. Wypowiedzenia pocztą to jest kpina, taka polityka w tej firmie. Chcieli niemieckiego '' potentata" to mają doprowadził do ruiny firmę która miała potencjał. Korona wirus jest teraz przykrywką bo za masowe zwolnienia nie beknie nikt a dlaczego... a no bardzo proste firma upadła bo epidemia wykończyła nie stać na utrzymanie pracowników więc likwidują stanowiska. Tak własnie się dzieje z większością firm i totolotka można na tą listę wpisać. Niemcy co mieli wyprać już wyprali teraz można zwijać żagle.

@Diablik

Masz rację.kto był odpowiedzialny za tę remonty, gdzie za chwilę i tak punkt zamkli,. Szkoda mi ludzi którzy pracowali lata w tej firmie,a na koniec współpracy zostali potraktowani jak śmieci,co najgorsze przez swoich RKS

Jurgen
@ktoś

Teraz zostawia troche punktow wiadomo po co;)

Trójmiasto
@Jurgen

Ta zostają do końca roku niby tylko. U nas kierowniczka nie może jeszcze nam nic powiedzieć. To jest żałosne. Niech podadzą pełna listę punktów do zamknięcia a nie każdy nie wie na czym stoi.

Tomasz

Firma (usunięte przez administratora) !!!!Tak potraktować pracowników ,wstyd !!!!

@Tomasz

Dostałeś wypowiedzenie?

RKS

Witam wszystkich pracowników dziś zarząd podjął decyzję o stopniowej likwidacji punktów naziemnych. Postojowe zostanie wypłacone za miesiąc kwiecień.

RKS
@RKS

Do pracy jak wróci to tylko garstka pracowników i to pewnie max do końca roku. Wcześniej czy później trzeba będzie się rozstać. Dziękuję wszystkim za współpracę i życzę spokoju i zdrowia

@RKS

Serce boli po dzisiejszych wiadomościach.przezylo się dużo przez te 15 lat dobrych i złych chwil , poznało się dużo osób,.

@RKS

Mnie dziś też RKS podziękował za pracę

Xyz

160 osób dowiedziało się że to koniec współpracy z firmą Ja też

@Xyz

Jestem byłym pracownikiem, interesuje mnie co słychać w firmie.... Powyzsze informacje o likwidacji punktów do końca roku i zwolnieniu pracownikow są prawdziwe?

RIP Totolotek
@RKS

Niestety to już koniec 70% stacjonarnych punktów totolotka.

grazia
@RIP Totolotek

jeszcze nie dostałam żadnej informacji. pewnie to kwestia czasu

Monia
@RKS

Ale to zamykają punkty nawet jak jest jeden tylko w mieście czy to bez różnicy?

Zawiedziona
@Monia

Nie ma żadnego znaczenia w LUblinie nie ma żadnego i teraz na Śląsku nie bedzie ani jednego.

PIP
@Monia

Bez różnicy dostaniecie postojowe za kwiecień i wypowiedzenie

Malik

Witam.Jaka pensje dostaliacie na umowie zleceniu za okres od 16 marca.?

@Malik

Taka jaka powinna, licząc dni pracujące od pon-pt do 18, a w weekendy normalnie. Wszystko zgodnie z grafikiem

Albert
@Skoti

A właśnie, że nie jest normalnie. Od 26 do końca miesiąca liczone były tylko 4h na dzień pracy.

Smieszek

Nawet żal komentować, ale nie ma to jak sprzedać firmę, która od 1992 roku istnieje jakiemuś no-namowemu bukmacherowi, o którym nikt nie słyszał. Oni na starcie zamknęli więcej punktów niż przez pandemie koronawirusa, a podobno tacy bogaci. Śmiech na sali, większego idiotyzmu nie było chyba w żadnej istniejącej firmie. Miliony wywalone w remonty, notoryczne szkolenia, a teraz zamknięcie. Kto tam zarządza? Nawet menel spod żabki by lepiej zagospodarował kapitał.

Werka
@Smieszek

Dokładnie, to jakaś masakra, zrobili najgorsze co tylko mogli...i teraz firma leci na (usunięte przez administratora) oni już mieli problem z kasą zanim wyszła ta pandemia, porwali się z motyką na słońce, remonci i inne duperele, nawet redukcja punktów z 260 na 174 nic nie dała, wzięły się za to osobne które kompletnie się na tym nie znają, wzięli pieniądze za sprzedaż firmy i roztrwonili...

Sprzedawca
@Werka

Ci co wzięli kasę to niby jak roztrwonili? Niemcy sobie koszty zrobili o to chodziło:) teraz dokończą dzieła.

Tomasz

Może my byśmy ją podymali ?xD

Iza

Niestety prawda i ja dostałam telefon. Cały Śląsk out.

Jak myślicie kiedy wracamy do pracy?

Kolo jolo
@Ania

lepiej sie zaczac modlic zeby w ogóle mieć do czego wracać bo tu szans na to póki co nie widać

Ma
@Ania

Konkurencja wraca juz pod koniec miesiaca

Mini
@Ma

To życzę powodzenia, coraz więcej przypadków zakażenia i zmarłych, równie dobrze mogą siedzieć w domu, bo nikt nie będzie przychodził jak jakieś same dziwne ligi grają, ale lepiej puścić cokolwiek nie znając się na tym niż nie grać wcale ;)

Gosc
@Mini

Ludzie z wirusem zejemy cale zycie i to nie z jednym.Nikt nie wspomina ze to moga byc ci biedni ludzie z domow opieki bo co drugi wiek 81 lat.Trzeba wracac do normalnosci w sklepach ludzie pracuja .Tylo firma musi pomyslec o zabezpieczeniu stanowiska jak to robia u konourencjiii

Mariola
@Ania

Slyszalam od kolezanki ze na slasku I w opolskiem punkty beda zamkniete,ktos cos wie?

Mati
@Mini

Tak. Rozpoczęło się zamykanie punktów. Bedą wypowiadane umowy najmu. Niestety

Ola
@Gosc

Ale co ci to da ze wrócimy do pracy jak nie ma czego obstawiać? Fife będą obstawiać staruszkowie hahaha albo lola

SOS

Czy punkty agencyjne czyli wykonujące usługę Totolotkowi będą miały zapłacone za postój ?

SOS

Ajent to ajent i pytanie o miasto jest nielogiczne , gdyż sugeruje , że w zależności od miasta ajenci będą różnie traktowani. Proszę więc jeszcze raz o odpowiedż , czy ajenci będą mieli zapłacone za postój ?

Totoliga
@SOS

Płatny masz % od obrotu, więc nie masz płacone. płacisz sobie ZUS więc jeżeli nie zatrudniasz powyżej 9 osób i dochód nie przekroczył 15 tys to jesteś zwolniony na 3 miesiące.

@Totoliga

Dzięki za odpowiedż. ZUS to nie wszystkie opłaty , bo jeszcze jest czynsz,światło,księgowa,podatek itp. Jedynym wyjściem to chyba zawiesić działalność - jak myślisz ? Przykre , że Totolotek tak z nami może postąpić bo przypomnę , że kiedy Minister Finansów zawiesił działalność Totolotka dostawaliśmy średnią z poprzednich miesięcy więc byłem pewien ,że teraz władze Totolotka też nam pomogą.Pozdrawiam.

Przedsiebiorca
@SOS

Jak zawiesisz działalność to nie dostaniesz zwrotu Zusu a czynsz i media i tak musisz płacić jak każdy przedsiębiorca:) ... pracowników itp.. Zadzwoń do centrali i tam zapytaj

Rmj
@SOS

Traktowanie ajenta w Totolotka to jest pomyłka. Wiem co mówię. Byłam ajentem przez 10 lat. Teraz jestem w Fortunie. Inny świat...

Zarobas
@Rmj

Ale % mniejszy. Ps pracujesz teraz? Ja tez fortuna i pracuje choc oferta słaba

RMJ
@Zarobas

Procent mam większy, niż miałem. Pracujemy. Mam też Lotto.

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A