Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Tomi

Czy ktoś wie może które punkty zostają w Wawie?

Zwolniona

Ktos wie czemu jeszcze nie przyslali wypowiedzen ludziom z umową o pracę? Zlecenia juz dostały

Zwolniona

Nie wrócimy, umowy najmu zostaly wypowiedziane. Kolega z punktu dostał juz wypowiedzenie. Rks mowi że nie ma szans na powrot

Możliwe
@Zwolniona

Słyszałam że osoby na umowę o pracę maja dostać wypowiedzenia umów na początku maja jeżeli twój punkt zamykaja i nie przenoszą cie na inny punkt to pewnie w tym tygodniu dostaniesz

Kilimandzaro
@Możliwe

A czy firma wystepowala o dotacje od panstwa? Podobno tak, przeciez w takim wypadku przez 6 miesiecy nie mogą nas zwolnić!! Wiecie cos na yen temat

Pogrążanie się

Totolotek to najgorsza firma na rynku, pogrąża się. Projekt na badziewną stronę internetową to kpina, kto dopuścił do tego. Nic nowego nie wprowadzacie, strona nieczytelna, brak totoligi-totolotka, nieuprzejmą obsługa...bez łaski. W konkurencyjnym STS jest O niebo lepiej pod każdym względem. Powinniście się poddać po tej przerwie to was przerasta.

M
@Pogrążanie się

Nieprawda Totolotek ma najlepszą obsługę klienta jest Pan w błędzie

Haha

Co Ty (usunięte przez administratora) pier...lisz

Justyna
@M

Tak tylko gadali na szkoleniach ze mamy najlepsza obsluge zeby dodac nam otuchy

bzdury
@Pogrążanie się

A po co komu jakaś totoliga czy totogol? Totalizator piłkarski to przeżytek i słusznie, że został zlikwidowany ten skansen, bo nikt normalny w to nie gra, tylko jakieś dziadki. Teraz się liczą tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie.

Diablik
@M

obsługa klienta to nie wszystko, sama obsługa nie zatrzyma klienta nie uratuje firmy

ona
@Haha

a uważasz sie za złą obsługę? Bo ja nie. po zmianie systemu nie zanotowałam spadku obrotu ani utraty klienta. Mam wiedzę i jestem komunikatywna. nie uważam się za złą obsługę. więc, co Ty (usunięte przez administratora) :)

Polacy

To należy zgłosić na policję

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Hej

Witam, czy ktoś wie które punkty będą zamknięte w Małopolsce?

Halina
@Hej

Wszystkie jak na,slasku...bo nie ma sie kto nimi porzadnie zajac jak tam

Kiler

Hej za co to wyrownanie dostalas?

Totolotek upadnie na przełomie 20/21 roku, w tym momencie jest zamykanych 90 punktów stacjonarnych. Będzie możliwość wzięcia maszyny i wstawienia sobie do dobrze prosperujacego baru jak dodatkowy zarobek lub innego miejsca.

Zibi

Do POS dotarły materiały reklamowe. Mamy ruszać 9 maja, ew, tydzień później.

Haha
@Zibi

Materiały reklamowe?oni powinni dostarczyc środku ochrony dla nas rękawiczki maseczki plekse ochronna!!

Zibi
@Haha

Też będą, w przyszłym tygodniu.

klaudi37

W Ostrowie Wielkopolskim na ul. Kaliskiej Punkt żabka nie chcą wypłacać wygranych. Więc w jakim celu sprzedają produkty totolotka ? Przecież to kpina

Skoti
@klaudi37

co ty bredzisz, jakie żabki?

Tomasz
@klaudi37

Punkt Żabka nie może wypłacać wygranych Totolotka.Wypłaca wygrane Lotto;)

Krzysztof

Musze pogadac z znajoma ktora jest dobrym prawnikiem I zglosic to co sie dzieje,remonty maszyny lukas I reszta kasy a potem nawet nie przez korone I (usunięte przez administratora) wszystko sie zamyka I ludzi zwalniaja,napisalem juz list do pewnej osoby ze zostalem zwolniony jak korone oglosili a niby rzad dla ludzi zwalnianyvh I firm pomoc daje,to pomoc moze poszla do ich kieszeni

Ile dostaniemy z ZUS?

Beti

Nieoficjalnie wiem o kolejnych zwolnieniach na Tanecznej. Ponoć trafiło na RKSow. Jest coraz tragiczniej. Polecam wywiad z byłym już prezesem w magazynie E-PLAY (lipiec 2019). Padają stwierdzenia typu: - Totolotek czeka świetlana przyszłość, - Totolotek piwsrsje jak fenix z popiolow - Totolotek to najlepszy bukmacher pod słońcem (sic!) Za to co się dzieje teraz ktoś powinien trafić przed oblicze Temidy! (usunięte przez administratora)

Roberto wisimulacha

Cos musi zostacby prac,konkurencjapatrzy I czekaaz totek sie wyniesie zlokalu by onamogla wejsc

kolektor

tak jest ruszamy. koniec leniuchowania

Mati

4 maja rusza sts wiec my tez pewnie

Hmm

Czy dostał już ktoś postojowe na konto?

...
@Hmm

Dostaniesz 15maja wtedy co wypłata dlaczego miało by już przyjść?

XYZ
@...

Może dlatego że to ZUS wypłaca ?

. .
@XYZ

To wypłaca firma zus zwraca firmie.

XYZ
@. .

Mylisz się

Wylana po 10 latach

Mój punkt tez zamykają. Doatalismy taką wiadomość od RKS-a. Czekamy na wypowiedzenia. Dostał juz wypowiedzenie ktoś z umową o pracę?. Jakie jest wypowiedzenie? Powinny być odprawy, wiecie cos na ten temat?

Asia
@Wylana po 10 latach

Mój RKS mówił, że Ci z umową o pracę mają dostać odprawy, wszytko zgodnie z kodeksem pracy.Ale z tą firmą nie można być niczego pewnym...

zrezygnowany
@Wylana po 10 latach

Mi kierownik mówił że dla osób na umowię o pracę wypowiedzenia będa z dniem 1 maja, a na zlecenia już dostali do 9 maja.

Masakra

Ten interplay też chyba pić na wode fotomontaż nic już nie wierzę na razie wypowiedzenia nie dostałam

Skoti
@Masakra

Nie rozumiesz że wypowiedzenia poszły i Ci co mieli to je dostali, ewentualnie przyczyn poczty jeszcze nie dostali.? Ty może zostajesz to nie dostałeś, skoro też nic nie wiesz że miałbyś je dostać. I nie trzeba wierzyć żadnym interplay'om

Sytuacja Totolotka

Trzecim bukmacherem, którego najbardziej dotyka kryzys jest Totolotek. Mimo olbrzymiego zaplecza finansowego w postaci przedsiębiorstwa Gauselmanna, bukmacher musi ograniczać wydatki. Firmę dotknęła konieczność redukcji zatrudnienia, a w tej grupie są m.in Mariusz Rzeczkowki, który był z Totolotkiem związany od przeszło 5 lat, a w ostatnim czasie sprawował funkcję dyrektora marketingu. Drugą osobą, która po wielu latach odchodzi z firmy jest Mariusz Paradowski (związany z firmą od przeszło 15 lat). Może to świadczyć tylko o dużych problemach spółki, która musi żegnać się z tak cennymi pracownikami.Totolotek prawdopodobnie też jako ostatni bukmacher zdecyduje się na otworzenie swoich punktów stacjonarnych. Oferta na esport jest uboga, a polityka firmy nie zezwala na wystawianie dedykowanych zdarzeń np. z rozrywki. W punktach – w przeciwieństwie do online gracze mają jednak możliwość gry na sportach wirtualnych. Jaki los ostatecznie czeka Totolotka? Tego nie wiemy.Jesteśmy

@Sytuacja Totolotka

Jestem w szoku.Co prawda jestem juz na wypowiedzeniu bo moj lokal zamnkneli w marcu.,ale dowiedzialam sie z dnia nadzien o likwodacji.Szok taka firma ktora byla najlepsza .Zycze wszytkim Powodzenia.

Askier 1

Jakiego totolotka. To że strony specjalistycznego portalu. Totolek zwija się i tyle w temacie

Jadzia
@Sytuacja Totolotka

(usunięte przez administratora)Dwójka z nich nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi i pracy w takich warunkach

Sebik
@Jadzia

Racja z klanem Rks najlepiej by zrobili porządek i to jaie oszczednosci wtedy dla firmy.

Nikt
@Sytuacja Totolotka

Ładnie przerobiona końcówka artykułu z innego portalu. Nie ma to jak sianie zamętu i wkręcanie ludzi. Prezes uciekł po cichu z Totka kilka miesięcy temu. Teraz wszystkim dyrygują Niemcy i to oni zwalniają. Pomyślcie czasami jak ten świat jest skonstruowany zanim coś napiszecie i nabluzgacie na lewo i prawo!

Beti
@Nikt

Prezes jest ten sam od lat. Wystarczy zobaczyć w KRS. A rządzi gdynianka bez pojęcia i empatii doprowadzając firmę na (usunięte przez administratora) Zjazd tej firmy rozpoczął się od odejścia prezesa Tomasza (choć jeszcze Elfterios próbował reanimować pacjenta) i dyrektora Leszka. Później każdy kolejny rok to zbliżającą się katastrofa. A już angaż pani kolektorki na drugą funkcje w firmie można porównać do tsunami...

Bukmacher
@Nikt

Prawdą jest że prezes uciekł parę miesięcy temu ale z tym zamykaniem punktów przez Niemców to chyba nie do końca tak jest bo znam punkty które są rentowne i są zamykane ale znam też punkty które przynoszą straty a dalej funkcjonują także nie sądzę aby Niemcy zamykali rentowne punkty to jest raczej decyzja pani dyrektor,która ma koleżanki w nierentownych punktach i za wszelką cenę chce utrzymać dla nich miejsca pracy bo one są tej pani po prostu posłuszne.Dalej remonty punktów jak można wyremontować punkt i po paru dniach podjąć decyzje o zamknięciu tego punktu nie sądzę żeby Niemcy mieli takie wspaniałe pomysły?! Aczkolwiek teraz to faktycznie W-wa nie ma nic do gadania tylko co z tego jak teraz już jest za późno a osoby które pociągnęły firmę na (usunięte przez administratora) dalej pracują a osoby które chciały coś zrobić zostały zwolnione.

Worker

Dzisiaj w podkarpackim dostaliśmy listem poleconym wypowiedzenia umów z dwutygodniowy wypowiedzeniem.

SOS
@Worker

Serdecznie współczuję. Podaj nazwiska kto to podpisał - niech cała Polska pozna tych nieudaczników razem z panią dyrektor.

Olina
@Worker

Jaką mieliście umowę?

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A