Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Tutu

I co, dostał ktoś z was już wypłatę na umowę o pracę? Bo nie wiem czy się napalać na jutro

...
@Tutu

Dostałam normalnie 7 ale ty jutro nie dostaniesz ty dostaniesz wypłate od zusu skoro masz umowe zlecenie a zus ma 30 dni na rozpatrzenie wniosków dni roboczych oczywiście a wnioski ponoć od firmy napłyneły do zusu 16 kwietnia wiec jak jestes bystry to sie domyślisz że kasa może być nawet w czerwcu.

@Tutu

normalnie 7 była wypłata na umowe o płacę

Tutu
@ona

Pytam, bo ktoś pisał, że na umowę o pracę jeszcze nie dostał

Skoti

W zachodniopomorskim też wyrzucili wieloletniego RKS, a w jej miejsce jest typ który z pół roku temu awansował z trenera mobilnego. Który nawet nie jest miły, a podobno motto tej firmy to "mili pracownicy" xD

Zen
@Skoti

Który to koleś? Jest z zachodniopomorskiego?

@Zen

z Poznania, poszerzony ma region

Monia
@Skoti

No bo Ty taki super jesteś i w ogóle, po nicku wiadomo o kogo chodzi, każde Twoje posty na grupie na FB to beka była, bo o najmniejszą pierdołę się pytałeś, więc zastanów się czasem co piszesz i o kim, bo sam złoty nie jesteś

@Monia

Wiem, że wiadomo kim jestem, bo ja się nie muszę ukrywać pod nickiem, jak co niektórzy xd ciężko się nie pytać o (usunięte przez administratora) gdy ktoś Ci wmawia że wygrany kupon zagrany za bonusowa podwojona pierwszą wpłatę nie może zostać wypłacony w gotówce od razu, tylko musi potem być jednokrotnie wypłacony. Więc lepiej pytać o każdą bzdurę niż zrobić coś źle ;)

Jednokrotnie obrócony

zleceniobiorca

Dostał ktoś postojowe za kwiecień ????

Nie
@zleceniobiorca

Nie dostalam

dziwne

Milenium jest nawet na dalszym etapie, bo nie przyjmują zakładów, a na sąsiednim forum piszą, że za marzec i kwiecień nie dostali pieniędzy. Też to wygląda dziwnie, jakby likwidacja firmy była celowa. A jak jest naprawdę, to tylko pewnie zarząd wie i właściciel.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Zibi

POS został dofinasowany kwotą 2000 zł. 15 maja ruszamy.

@Zibi

15 po zasiłki ha, ha, ha ...

Majki
@Zibi

Postojowe za nic nie robienie. Tak samo jak w pracy chca kase za obijanie się i leniwe podejscie do pracy.

Joker
@Majki

Prawda placa za ściemę w pracy.Czeste zamykanie punku i bieganie na zakupy 12x dzienne pogaduchy z kolezaneczkami albo ciagle wiszenie na telefonie..Jak to napotykam w jednym punkcie na Dolnośląskim.Za co tam niektorym osoba płacą- jak widac za lenistwo

Amigo

Podolski już nie jest "twarzą" Totolotka. Mamy go wyrzucić na śmietnik. Za dużo kosztował.

Monia
@Amigo

Albo sam zwinął manaty nie dostał kasy i bajo

kasia

dostał ktoś juz wypowiedzenie umowy o pracę na czas nieokreslony?

Postojowe

Ktoś dostał już postojowe? Albo ma jakieś informacje o nim?

Ola
@Postojowe

Skoro nikt nie pisze to chyba dostali i są zadowoleni XDDD

@Ola

Ja nie dostałem jeszcze

nadzieja

Wysłałam CV do Fortuny. Po latach pracy w Totku nie wyobrażam sobie pracować w innej branży.

Angela
@nadzieja

Ja to zrobiłam w październiku i dostałam od razu prace po ponad roku pracy w tym calym totobajorze... Poten jak zaczeli zwalniac ludzi skrytykowałam tu totolotka... A teraz co? Nareszcie ktos tez zmienia ten cyrk na fortunę. (usunięte przez administratora)

Asia

Czy ktoś wie dlaczego nie dają wypowiedzeń osobom na umowę o pracę z tych punktów, które zamykają?

Jadzia
@Asia

Na siłę może przezucaja na inne punkty a dwa ze odprawy i dlugi okres wypowiedzenia do 3 miesięcy.... A zlecenie to po prostu info ze wypad z firmy i tyle

on@
@Asia

a dlatego, że odprawa nam sie należy według sredniej 3 ostatnich miesięcy. jakbyśmy dostali od razu to by premie się wliczała, a tak to teraz dostaniemy najniższą krajową razy 3. ja już nie mam punktu, klucze zdane a nawet wypowiedzenia jeszcze nie mam. pracowałem 14 lat. ciężko się na to patrzy. Widząc jak trzech M. zostało, z czego żadne się do niczego nie nadaje poza lizaniem (usunięte przez administratora)

Game over

To już koniec totolotka , nie podniesie się.

Filp
@Game over

Zgadzam się ,nie podniesie się .Znając plan (usunięte przez administratora) patrzymy jak firma idzie na (usunięte przez administratora) razem z klanem M .Wszystko idzie w dobrym kierunku ,konkurencja czeka na takie (usunięte przez administratora):D

zdychają
@Filp

Milenium już nie przyjmuje zakładów i zdycha. Wkrótce do tego dołączy totolotek. Fortuna i STS zacierają rączki ;)

Ann

W regionie Trójmiejskim jest jakaś nowa kierowniczka, a raczej likwidatorka. Kilka punktów już zamknęli.

@Ann

W Gdańsku zostały zlikwidowane cztery punkty z pięciu ale wcześniej niż za jej czasów i też nie sądzę żeby kierownicy decydowali o ich zamknięciu

Wiecie co jest najgorsze?

Że osoba, o której mówię zdąży sobie odłożyć kase do czasu ostatecznego bankructwa firmy, a zwykły pracownik co odłoży? Za takie zarządzanie już dawno powinna polecieć, a nic takiego nie ma i nie będzie miało miejsca. Jak taką firmę można było rozwalić? No jak? To jest kobieta bez żadnych zasad tyle wam powiem. Tylko jak to się stało i kto ja wybrał najpierw na kierownika a potem na dyrektora. Co ci ludzie mieli w głowie i czym się kierowali...

Vera
@Wiecie co jest najgorsze?

Została specjalnie wybrana by doborowdzić firmę do upadku .

Zamyślony

Czy ktoś ma może info czy ruszamy ,4maja?

.,.

Jestem z konkurencji,nie mam gdzie wracać,chętnie Cię zastąpie,Ty zostań w domu,ja będę mieć za co rachunki opłacić

Ula
@.,.

Jestem z likwidowanego punktu ,tez z chęcią Cię zastąpię

Malik

Wez sie do pracy lepiej.Za leżenie w domu nikt ci placił nie będzie.Wiele firm i branż pracuję.Ale w totolotku jestes nauczony do lenistwa,dobijania się i ciaglwgo zamykania punku typu zaraz wracam co troche kartka

@Zamyślony

Podobno wracamy 9 maja.

@Zibi

Całe szczęście beze mnie ....chyba,że odpowiednio zapłacą... minimum 15 zeta netto za godzinę

@junior

To ile ty masz brutto ?

@Skoti

Taki postawiłem warunek bez względu na rodzaj umowy i wszystkim też radzę szanować się...

Eewa
@junior

Nie kumam ja miałam 21 na godzinę to jak to jest ze masz tak mało?

Kuba
@Eewa

A u nas płacą 18 zl brutto, więc śmiechu warte ;) Jaki region?

@Eewa

W Warszawie jak ktoś pracował rok czy ponad dwa lata od stycznia dostał podwyżkę na 18 brutto...(usunięte przez administratora)

Eewa
@Piotr

Rok czy dwa co to za staż pracy? Ja robiłam 10 lat. Lub. Wiec z mniej dupki bym nie ruszyła

@Eewa

10 lat dajesz się (usunięte przez administratora) na zlecenie?

Byla

Jeżeli umowę mam do 9 mają pisałam na maj postojowe to zapłacą za cały czy tylko do 9 maja

Alicja

Ktoś grzecznie pyta a Ty odpowiadasz po chamsku... Słabo z Twojej strony. Prace teraz ciężko znaleźć a ludzie mają rachunki, zobowiązania do opłacenia. Mam nadzieje że Ty jesteś w lepszej sytuacji

Zibi

Startujemy w piątek 15 maja.

@Zibi

Startujecie - Chyba do pośredniaka ...

Kriss

Powiedzcie mi czy faktycznie to wypowiedzenie jest zgodne z prawem jeśli podpisywałem wniosek o postojowe? Pozdrawiam

Worker
@Kriss

Nie Bedzie postojowego. Jeśli by się o to starali nie mogli by zwalniać ludzi przez 6 miesięcy i jak każdy doświadcza dostajemy wypowiedzenia.

@Worker

A podpisywałeś wniosek? Bo mi powiedziano ze za kwiecień dostaniemy pieniądze.

Lachon
@Kriss

Dostaniemy chyba normalnie jednorazowe wynagrodzenie bo postojowego nie będzie że względu na zwolnienie

@Lachon

To wyjaśnij mi jaka w tym logika by była? Wypowiedzieć umowy i stracić kilkaset tysięcy złotych na wynagrodzenia w kwietniu, zamiast ich nie wypowiadać, pokryć je z ZUS i zaoszczędzić. To się kompletnie nie opłaca, więc jak przepada postojowe to nie dostaniemy nic. Bo byłoby to nielogiczne aby nam płacili.

Ferment
@Skoti

Postojowe jest za kwiecień jeden miesiąc a zwolnienia w maju wec zdaje mi się ze za kwiecień ZUS a w maju otworzą te co zostały punkty i po sprawie

...
@Ferment

Ale w kwietniu jesteś już na wypowiedzeniu

Agata

Ponoc tak

@Agata

Z tego co się dowiedziałem za maj mimo wypowiedzenia tez mamy napisać?

Nick bez
@Worker

Rozmawialam z babka z kadr . Firma korzystała z tarczy i nie mają prawa zwolnic przez 6 miesiecy tych ktorzy mieli umowy. Zlecenia dostaly jyz wypowiedzenia wiec ich chyba mogli

@Nick bez

To ciekawe dlaczego zwolnili RKs-ów ???

Barbara
@Krzysztof

RKSi sa wporzadku...

Linkaj
@Krzysztof

Pewnie tez jeszcze wypowiedzeń nie dostali

Asia

Czy to prawda, że osoby na umowę o pracę cały etat mają dostać 2600 brutto wypłaty, nawet jeżeli na umowie mają więcej....???

Linkaj

Zobaczymy jutro.

Nuda

I co dalej?

Wesoły Romek
@Nuda

Powrót w przyszłym tygodniu jeśli nic dramatycznego się nie wydarzy, bez odbioru

ona

Tonący okręt. Bardzo przykro sie na to patrzy, co sie dzieje z Totolotkiem. i to nie wirus nas zniszczył, tylko Niemiec i gówniane zarządzanie Rudego Gebelsa. Bezsensowne remonty, wyrzucanie pieniędzy w błoto. i totalny brak intuicji. Bardzo trudno zakończyć 15 lat zycia...gdy sport i bukmacherka to pasja. Ja się nie mogę pozbierać. Mam pracę inną już od dawna. Ale Tototka będzie mi zawsze brakowało. Zwolniona po 15 latach ;-(

Krzysztof

A kiedy ktoś weźmie się za (usunięte przez administratora)????

Krzysztof

Może jakiś pozew zbiorowy ,jakiś donos do PIP?

Xg

Ja też już nie pracuję jestem na wypowiedzeniu,a rks-sik dzwoni do mnie i chwali się że awansował.Ludzie pracę stracili,a ten dzwoni i mówi,

@Xg

wiem, wiem. Też dzwonił (usunięte przez administratora) tylko nie wie, że to wcale nie awans :)

Mati

Trafiłeś. Własnie te osoby zostały

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A