Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

zdziwiona

Podobno teraz na Pomorzu kierownikiem jest jakaś straszna małolatka? nie oceniam ludzi po wyglądzie, bo gdyby się tym kierować to ma może z 20 lat. To też czyjaś rodzina?

jojo
@zdziwiona

Zazdrościsz jej? Jest mega pozytywną osobą

:o
@zdziwiona

A to ten RKS co z fortuny przeszedł juz wyleciał?

Yoda
@:o

Tak, nie podporządkował się Dyrektor to poleciał. W Fortunie był chyba z 8 lat, od nas wyleciał po paru miesiącach. Kolejny dowód jak w Totolotku szanuje się pracowników :] Btw. z Nową pewnie też tak będzie, to tylko kwestia czasu

Zwariowana
@Yoda

Sam odszedł.... Podobnie jak RKS z Bydgoszcz

Nina
@Zwariowana

Jak komuś się nagle zachciewa wyższego stołka a sobie nie radzi to tak jest, czasami chęci przewyższają możliwości

Fifi
@Zwariowana

Tak, tak... oni zawsze sami odchodzą :D z tym, że na L4, jak już pocztą pantoflową doniesie się do nich że niebawem dostaną wypowiedzenie :D

Dlugoletnipracownik

Czy ktoś się orientuje czy lotto będą zabierać z każdego punktu?

Byliscie metropolistami majac lotto,tl i tg,teraz to wam likwiduja,gdy przejmie to konkurencja to nawet na reczniki papierowe nie bedzie

M
@Monika

Monopolistami :D

Od miesiąca pracuję w konkurencji i nie ma żadnego porównania, warunki pracy lepsze i przede wszystkim stabilniejsze. Śmiało mogę napisać, że wręcz dobrze się stało, że po czterech latach zostałam zwolniona poleconym :) bo na totolotku świąt się nie kończy. Życzę powodzenia

Hohe

Ale kto mówił, że świat się kończy na totolotku? Chciałbym go poznać ????????????

Hohe
@Hohe

Ja pracowałam tylko cztery lata, ale są osoby z piętnastoletnim stażem i w górę i im może być ciężko patrzeć na rozpad swojej firmy, którą tworzyli i to im życzę powodzenia :)

No manager chetnie wypytuje w konkurencji ;)(usunięte przez administratora)

@Monika

A i owszem wypytuje :) a ja nie mam zamiaru ukrywać co stało się z tą firmą krzak ;)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Rks

Do waszej wiadomości Totoliga i totogol jest w trakcie likwidacji

ptysio
@Rks

Ciekawe dlaczego...

Jaś

CO jest kude działa wam?

Upio
@Jaś

Mi nie dziala strona od rana praktycznie. Co chwile wylogowuje, zakladu nie moze przyjac itd. Dzis dramat.

Kama008

W jaki sposób chodzicie na przerwy? O której chcecie czy ustalacie jedną godzinę?

@Kama008

Nie ma ustalone chodzisz na przerwę kiedy masz ochotę i nikt Ci nic nie zrobi

Mati

Dzwoniłem na hotline. Jest awaria. Wkrótce będzie działać

@Mati

Strona nie działa bo jest nielegalna Wszystkie punkty do likwidacji Hitlerowcy przejęli firmę żeby upadła tak jak zrobili z autosanem, starem i innymi zakładami

Gracza 88

Czemu dzisiaj nie działa strona internetowa

RAFAŁ

Od chwili przejęcia przez niemieckiego właściciela: - zlikwidowali stronę internetową, to co teraz jest to komiks dla gimbazy - wstawili maszyny do tych punktów, które zostały - maszyny bez przerwy się zawieszają, drukują kupony bez kodu kreskowego - zamykają punkty sprzedaży - i na koniec - rezygnują z zakładów Totoligi i Totogola; nie będzie już ligi angielskiej, ligi polskiej, etc - po ponad 50 latach obecności na polskim rynku; jak firma mi, tak ja firmie - AUF WIEDERSEHEN...

Noise

Bez ciebie firma przetrfa

@RAFAŁ

Sorry ale mamy dyrektora ds Sprzedaży ,ci Ona zrobiła w tej firmie ???Jeden wielki syfff

graczyk
@RAFAŁ

Stara strona internetowa była zdecydowanie lepsza, teraz jest tylko śmiech na sali. W Totolidze i Totogolu mieli ponad 10 baniek przychodu rocznie. Widocznie właściciel jest tak obrzydliwie bogaty, że te grosze nie są mu potrzebne. Podejrzewam, że Totoliga i Totogol wrócą do Totalizatora Sportowego, ale zakład będzie kosztował 5 zł jak nie więcej. Wszystko wskazuje na to, że Totolotek niedługo zdechnie. Bawiąc się w jasnowidza przewiduję, że jeszcze maksymalnie 2 lata i do piachu. Czy może jednak znajdzie się ktoś, kto uratuje firmę? Jak myślicie?

daria
@Marta

A co mógł zrobić garkotłuk bez pojęcia o czymkolwiek ?

graczyk

W toto-lidze nie ma zestawów ligi angielskiej. Ktoś wie dlaczego tak jest?

@graczyk

Nie bedzie juz Toto-ligi,i gola.Rozbija kumulscje i koniec tej gry

Haha
@Xxx

Skąd takie info?

@Haha

Od kierownika.

jenar

zabki już podobno zamknięte a wołomin do końca lutego, ktoś wie co się dzieje i o co tu chodzi?????

chryzantema
@jenar

Podobno mają zamykać do połowy marca większość punktów, tak słyszałam od RKS-a

Klara
@chryzantema

Czy nie lepiej dopracować ofertę ,dać to co było ,żeby firmę naprowadzić na właściwe tory .Czy to dla naszej Pani jest za trudne?

Chryzantema
@Klara

Ja już się rozglądałam za pracą u konkurencji i są dużo lepsze warunki zatrudnienia. Polecam wam :)

Chryzantema
@Klara

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za to , że ta Pani jeszcze tu pracuje , dopóki dopóty ona tu wiedzie prym to niestety lepiej nie będzie, jestem zdziwiona że na północy ucięli łeb dwóm RKS-om a jej głowa jeszcze nie poleciała.

Diablik
@jenar

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Carter

Konkurs. Opisz swoja Dyrektor w trzech slowach.

@Carter

Nie nadaje się na to stanowisko

Xgz

I tak nikt nie pobije klanu M ludzie bez skrupułów,po trupach do celu

Ahok
@Xgz

A kto to klan M ? ;)

Ahok

I pewnie są to wysokie stanowiska? ;)

Hejo

Ktoś wie czy jakiś punkt w Małopolsce idzie do zamknięcia ?

@Hejo

Parę już poszło, słyszałem że jeszcze 3 i basta.

@No hej

A jakie jeszcze ida aut?

@Xxx

W mlp Ci co maja wiedziec to wiedza od dawna. Z tego co wiem, to w skali kraju pozostala kwestia do 30 miejsc w stosunku do listy zawartej dzis w narzedziach. Zaznaczam, wiedza aktualna na polowe grudnia.

Ja też :/

@Karol

W malopolsce podobno jeszcze 3 w stosunku do aktualnej listy w narzedziach kolektorskich. W Polsce do 30 punktow.

@No hej

To jest jeden rejon a gdzie cala Polska co lokale sa zamykane.

@No hej

W Polsce 30 punktów ma zostać czy zamknąć?

do Karol
@Karol

hej z tego co ja zrozumialam to chyba zostac

??

Aktualna lista??? Gdzie?

@do Karol

30 punktów na całą Polskę ???No brawo strategia gamonia po gastronomiku ,będą hod dogi sprzedawać xD

do Karol
@Karol

co oni zrobili z ta firma.... bylo ok. 250 punktow, oferta normalna i zainteresowanie, mozna bylo latwym kosztem pare rzeczy poprawic w ofercie i dodac typomaty dodatkowo, a nie jako jedyne rozwiazaniee...... a teraz ma zostac 30 punktow tylko? to juz lepiej to zamknac calkiem, bo u mnie przynajmniej byli ami starsi i nie chcieli na typomatach tylko normalnie u mnie nawet jak pokazywalam ze to nie jest taktie trudne............

Alejandro
@Hejo

Ponoc na dworcu i w nowym saczu

Wkurzona #toto
@Hejo

Wszystkie !! Niech zamykają wszystkie punkty! Ludzi niech potraktują jak (usunięte przez administratora) a wszystkich w centrali niech (usunięte przez administratora) z budynku (usunięte przez administratora)!

Beti
@do Karol

Punktów było ponad 500. Był totomixer, konferencje, konkursy z nagrodami dla kolektorów. Odkąd z firmy odeszli ludzie, którzy ta firmę tworzyli to jest równia pochyła. Gastronomka, kibice w marketingu i kierownicy nie widzący dalej niż czubek swojego nosa. Firmą rządzą dwie osoby...plus czwórka klakierów przytakuje, a prezes się boi oddychać. Czy jest druga firma na świecie gdzie wśród osób zarządzających siecią sprzedaży (7 kierowników) jest trzech z jednej rodziny? Ta firma to jeden wielki oryginał...

Niko33
@Alejandro

To jak mają zamknąć punkt z ponad 100tys obrotu to koniec tej firmy

Czy wie ktos jakie punkty ida do zamkniecia procz rybnika i bedzina?ja juz od czwartku w konkurencji zaczynam;)jakzobaczyli gdzie pracowalam to odrazu przyjeli;)

Barto88

Jak tam po wizycie austriakow? Jak myslicie, cos zmienią na lepsze? Są w porządku?

Zoeientoqa
@Barto88

Są w porządku. Jak zobaczyli w jakich warunkach niektórzy pracują to nie mogli uwierzyć. Do niektórych punktów już przyjechały baniaki z wodą dla pracowników i klientów.

@Barto88

Gosc na poziomie. Bardzo konkretnie. Obiecująco bym rzekl. Byle na cieplych slowach sie nie skonczylo.

ta o której piszecie

i po co czytać komentarze sfrustrowanych miernot, niech się trują jadem. oszczędzę sobie złego

Arystoteles
@ta o której piszecie

Przyjaciel wszystkich nie jest przyjacielem nikogo. I myślę, że to idealnie pasuję do kreującej się na troskliwą mamę, która tak naprawdę po trupach do celu :)

zxz

Wierzycie we wszystko, co jest tutaj napisane... Skąd wiecie, że to akurat TA osoba, to napisała

Legniczanin

Slyszeliscie co sie stalo pod Legnica?

Ciekawy
@Legniczanin

Nie. Możesz napisać coś na ten temat?

Nowy90

Czy to prawda że totopprek rezygnuje całkowicie z lotto?przyznam szczerze że jestem tu nowy i lotto mam już dość.

kkll
@Nowy90

a skąd takie informacje że rezygnuje?

Jacko

Wie ktoś jakie punkty idą do zamknięcia?

Ojojoj
@Jacko

Stargard, i jeden w Szczecinie. Robi się (usunięte przez administratora) na maxa. Utwierdzam siew przekonaniu, że kupno naszej firmy to pralnia, niekoniecznie ciuchów.

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A