Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Czy Totolotek bedzie zwalniał ludzi na zleceniu?

@12345

Nie musi - poczytaj warunki umowy !!!

Wkurzona

Pracownicy domagaja się zamknięcia punktów jeszcze dziś! Nie chcemy ryzykować własnym życiem!

jan ie
@Wkurzona

Żadnym życiem nie ryzykujemy. Nie widzicie, że to jedna wielka ściema? Niestety musieli zamknąć. To wszystko to operacja fałszywej flagi. Wywalcie telewizory przez okno!!!!! Zobaczcie jaka piękna pogoda! Jakie czyste niebo!!!!! Zrozumcie to!!!!!

Abc
@jan ie

Jaka ściema?? Jaka operacja fałszywej flagi?? Proszę zapoznać się z danymi i spojrzeć na kraj który za późno zareagował - Włochy, gdzie z powodu braku odseparowania ludzi od siebie, ostatnio codziennie umierają setki ludzi!

Ksenia

Sądząc po ogólnokrajowej panice i histerii ta liczba wydaje się racjonalna...

Asia

Jak myślicie totolotek to przetrwa...?Szybko nie wrócimy do pracy...Zdrówka dla wszystkich.

Mati
@Asia

Do końca kwietnia na pewno mamy z głowy. A później trzeba będzie liczyć na szczęście że może coś się zmieni na lepsze.

S

Czy ktoś z was dostał polecenie iść jutro do punktu wziąć kasę i wpłacić na pocztę czy tylko w naszym rejonie taki cyrk?

E
@S

Tylko u was

Mimi
@S

A po co to robić? Przecież były wpłaty w piątek, a w sobotę jak było czynne to podejrzewam mało co który punkt utargował

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Asia

Jak będą płacić tym co mają umowę o pracę?

Mini

Ta firma jest nienormalna, wszystko poodwolywane a wy karzecie przychodzić do pracy jak stan zagrożenia jest wprowadzony, was się to niw tyczy? Jakiś inny rodzaj usług wykonujecie, ze ma być otwarte? Zamiast zadbać o bezpieczeństwo pracowników , gdzie tyle pieniędzy się dotyka, nie wiadomo czy klient jest miejscowy czy z poza

Mati

Koniec z bukmacherką. Już nic nie ma do grania.

piotrek
@Mati

jestem nowy, wiadomo czy będą zamykać punkty? i tak nie ma czego grać. został chyba tylko snooker i jakieś resztki, ligi z azji itp.

Justina

Hejka,nie wiecie czy jest dofinansowanie na okulary z firmy,bo wzrok zepsuty przez ten monitor a z tego co pamietam to mozna prosic I wyslac fakture

XYZ
@Justina

Tylko w przypadku umowy o pracę

PIOTR
@Justina

Oczywiscie...umowa o prace idziesz kupujesz jakie chcesz najlepiej armani albo raybany I zwracaja

walter

kto jest teraz prezesem firmy?

Sylwia90

Co to za szklenie z trenerem i egzamin?

Kolektpr
@Sylwia90

Mało istotne rzeczy głównie dotyczące BC

Czy firma zapewni nas w środki do dezynfekcji w walce z koronawirusem? Czy niektóre kolektury mogą zostać zamknięte? To my jesteśmy teraz narażeni na zaraze gdyż mamy kontakt z różnymi ludźmi z różnej narodowości!

@12345

Nie wspomnę o kontakcie z gotówką na której wirus może przetrwać 3 dni! Typomaty staram się częściej przecierać, ale przydałyby się jakieś rękawiczki, co o tym sądzicie?

@12345

Moim zdaniem fajnie by było gdyby firmy wysłała do kolektur płyn dezynfekujący chociażby mały żeby i klienci i pracownicy mogli ręce zdezynfekować.

Lio

Czy ktoś z was nie dostał PITu?

Kierowniczka

Do dyry: Fortuna jest liderem w naziemnej bukmscherce. Bierzemy z nich przykład

Tomasz
@Kierowniczka

Ona to lepiej niech odejdzie z tej firmy ,wszystkim na dobre to wyjdzie.Jest żenująca ze swoimi pomysłami ;w ogóle nie ma pojęcia o sprzedaży

genowefa
@Kierowniczka

Cos mi się wydaje, że za długo to nie popracujesz tutaj. Sympatyczna się wydajesz, ale za młoda jesteś aby innych ustawiać

@genowefa

O kogo chodzi?

Skarbek

Pozdrawiamy Kinge,najlepsza trenerke mobilna;)

@Skarbek

No chyba ogolnie najlepsza trenerke,bo reszta to porazka;)

Ocochodzi

Ile minut robocie przerwy?

Odpowiem
@Ocochodzi

30 min na 12 godzin Ci przysluguje

Hej
@Ocochodzi

45min - 1 godziny. Rożnie

Robert
@Hej

Orientujesz się na temat tego, co się dzieje wewnątrz firmy z tego co widzę. Może powiesz mi w takim razie jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu? Liczę że niedługo napiszesz coś na ten temat.

@Hej

Zalezy ,my dajemy kartke zaraz wracam i laczymy to z przerwa wiec czasem godzinke;)

???

jak myslicie ile to jeszcze przetrwa?

???

dlaczego?

Diablik
@???

Myślę, że do końca roku zwiną wszystkie punkty max dwa lata i nie będzie już totolotka

Fortuna
@???

Przyjęliśmy ponad 50% waszych klientów więc już niedługo to nastąpi oczywiście bardzo się z tego cieszymy????

@Fortuna

Ta napewno, to dopiero awaria

Kamila88

Totololiga i totogol zostają....jedyne z czego firma rezygnuje to lotto ;)

Pati
@Kamila88

To ciekawe czemu oferta na tg i tl jest tak mała ze wcześniej była na kilka dni a teraz tylko na jeden dzień

xyz
@Kamila88

dlaczego rezygnują z lotto?

X
@xyz

A po co lotto? Darmowych murzynów mieli A kasę sami brali. Totoligi nie będzie też

asder
@Pati

Totoliga już prawie zmknięta. W lidze angielskiej i polskiej padła główna wygrana i więcej zestawów par nie ma. Jeszcze tylko ligi inne i koniec. W totogola trudniej trafić 6, więc będzie jeszcze dogorywał przez pół roku.

Lipa
@Kamila88

Totoliga i totogol będą zlikwidowane na 100% tylko klienci muszą rozbić pozostałe kumulacje

@Kamila88

Dziwne namco inne gadali...koniec kumulacji koniec tg i tl

Boicie się koronawirusa?

Dorka90

Czy ktoś się orientuje kiedy dadzą czytniki do totoligi i totogola?

Moni
@Dorka90

Nie dadzą bo TG i Tl ma już nie byc

hania
@Moni

czemu ma nie być? u mnie grają więcej lige niz mixa

gyrnwx
@hania

Nie będzie, bo nikt w to nie gra. Zakłady totalizatora to już przeżytek. Rację bytu mają już tylko zakłady bukmacherskie.

chudy
@gyrnwx

u mnie bardzo dużo osób w to grała ale jak nasza wszechmogąca pani P podniosła opłaty za grę w ligę i gola to nagle przestali

Totoliga
@chudy

Byłem stałym klientem Totoligi, oczywiście lepiej usuwać z oferty niż dodawać...Życzę żeby zamknąć to jeżeli się nie rozwija.

STS

Wpadłem zerknąć co się u Was dzieje i widzę , że nic się nie zmieniło. Powolna destrukcja, brak nowych pomysłów. To naprawdę słabo, że ta firma utrzymuje takich „specjalistów”...jeszcze ta paskudna strona www. Ja już zostałem wciągnięty przez Juroszka i nie narzekam!

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A