Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Nowy90

To prawda że przepytują pracowników z wiedzy?z produktów?ze wszystkiego?

Jack
@Nowy90

Podobno coś tam pytają ale nic trudnego :)

Lolo
@Jack

A oco oni mogoa byc .Tylko jakie mamy bonusy bo nic innego w tej.firmie nie Ma.I tyle.Ale za to jest duzo o zmianacjh ktore sa.bardzo Na Nieee

Justyna
@Nowy90

Wszystko ploty...pewnie to nawet nie austriacy tylko ludzie z rodziny

Jakc

Wie ktoś gdzie jest wizytacja i w jaką stronę się kierują ?

@Jakc

Słuchajcie u tych co będzie wizytacja mówcie wszystko ,co Wam się nie podoba nie ukrywajcie niczego !!!!

Jakostam

Ile?? I po wszystkich maja jeździć nawet tych przed remontem i do zamknięcia?

@Jakostam

Będą jeździć tylko po punktach które nie są do zamknięcia .W ciągu 10 dni chcą obejrzeć wszystkie.Maja jeździć również w wekendy.

Zzzzzzzz
@Lila88

Po punktach do zamknięcia niestety tez jeżdżą

@Lila88

Kupilam dobry odswiezacz,musze sie zrobic i dobrze sie pokazac im,dobrze ze umie po niemiecku;)to moj atut

Słuchajcie a te wizytacje gosci z Austrii jak wygladaja? Mial Juz ktos moze?

XxxxxxXxx

A jest jakaś wizyta??Ja nic nie wiem.

@XxxxxxXxx

RKS mowil ze od dzis jezdza po punktach delegacja z Austrii. Zaczynaja niby od południa Polski

Haha

Od dziś czy od jutra?8 przylatuja niby na 3 tyg

Umowa
@XxxxxxXxx

A ktoś dziś dostał wypłatę bo umowy do 7 a wypłaty brak.Noo chyba ze po 17 przyjdzie przelew

@Haha

Byly dwie wersje. Jedni mowili ze od dzis a inni ze od jutra a finalnie ktos mowil ze niby od dzis. Tez slyszalem ze do konca stycznia maja byc.

Ciekawe czy przynajmniej oni maja gust.i.sie dobrxe ubiorą;)

Monia

I dobrze, niech chodzą, przynajmniej zobaczą jak w niektórych punktach pracują pracownicy, bez porządnego ogrzewania, ze słabo grzejących piecykami :)

zdenerwowana

A można im nawtykać, że to wszystko przez nich i ich system? Hej ludzie z zarządu (Polacy), dyrektor i rksi bądźcie z nami a nie z tymi co rozwalają nam firmę!!!!!!!

RKS

We wtorek SS wylądowali Rzeszowie na lotnisku w Jasionce i maja niby jeździć po punktach

@zdenerwowana

Rks będą z nami ale nie dyrektor.Nie liczył bym na to

jkffdlsd
@Tomasz

(usunięte przez administratora)Nic dziwnego, że ciągle sama. Pewnie zazdrości komukolwiek, że ma rodzinę, bo jest sama jak palec.

JA

Nie ma już tamtego RKS?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
RKS

Likwidujemy punkty bo zatrudniliśmy Podolskiego a on za minimalna krajową nie będzie pracował

Klient olewany przez totomixa

dziś o 1115 znowu na szybie drzwi punktu totomixa kartka ,,zaraz wracam,, co może trwać godzinę lub 2 , tak olewają pracowenicy klientów, miast być lub pisać przerwa od np. 11.05 do 12.05,, to już n-ty raz tak , i mają nas gdzieś bo o swoje dbają a nie o kasę dla firmy ..

Xxx
@Klient olewany przez totomixa

Idź zagrać do konkurencji i tak wkrótce zamkną punkt w którym grasz .

@Klient olewany przez totomixa

jak mają przerwę to jest zamknięte chyba logiczne kodeks pracy się kłania

Jack

Witam, mam takie pytanko. Chce odejść, wie jakoś jak wygląda rozwiązanie umowy zlecenie z totolotekiem?

Xyz
@Jack

Umów zlecenie nie trzeba wypowiadać, wystarczy zadzwonić do KRS powiedzieć od kiedy przestanie się pracowac

Patrycja

Pekao SA ma ktoś wypłatę?

ximotot
@Patrycja

wciąż nie

Anetka
@ximotot

Ja juz mam stypendium;)byla u kogos wycieczka z Austrii?u mnie byla ale Mariola pytac o prace;)

Ciekawy
@Anetka

I jak wygladala ta wizytacja?

ximotot
@Patrycja

korekta..... kasa wpłynęła

Krzysiek

Dzis tez nie bedzie

Wypłaty
@Krzysiek

A to dlaczego? ?Banki nie mają awarii!

X
@Krzysiek

Kadry twierdza że pensje wyszły wczoraj.

@X

A jakoś ich nie Ma.Dzwoniłam na infolinię i awarii Bank Millennium nie mial.Wiec gdzie są te pieniądze. ŚCIEMA JEDNA WIELKA.

@Wypłata

Jest juz wypłata na koncie!

Michal
@Wypłata

Taaa jest....chyba tylko u ciebie

X

@Maja

Do piatku ma byc

Hehe
@Michal

Do piątku. My mamy płacone do 7 wiec Co będą odsetki.

@Hehe

Jeżdżą po kolekturach a nie wstyd ze wypłaty dla pracowników. Nie.ma na czas.Chyba będzie trzeba temat poruszyć. NO zobaczym czy dziś. Się. Znajdzie wypata na kontach.Zła. jestem bo człowiek zarabia mało to jeszcze takie numery

Na Slasku tez punkty do zamkniecia...wyplaty brak zawsze byly o tej porze,coraz gorzej

Lila88

Czy dostał ktoś więcej niż 1zl podwyżki?

Jaca
@Lila88

Podwyżki? W jakim rejonie pracujesz? Chyba podwyżki na stawki minimalne na godz na zleceniu czyli 17 brutto. W Warszawie mamy w zdecydowanej większości 17 brutto i tu bym nie liczył na podwyżki...

@Jaca

Już dostaliśmy mamy po 18 zł

Lubb

W rzesz na rejtana 20zl brutto

Zdziwiona
@Lubb

Skąd takie info że na rejtana 20 zl h???

Wacek
@Jaca

A rks obiecywali podwyzki i dodatki na święta że będzie rewolucja w stosunku do tego co było i jest brak podwyżek i likwidacja punktów. Dziękujemy zarzadowi ze mamy takich zakłamanych rks-ów. Daleko z nimi zajedziecie chyba do najbliższego pośrednika

Ane

Czy dostaliscie aneksy.Bo my Nieeee

@Ane

31 grudnia doszły do mojego punktu aneksy dla tych co maja umowy o prace i dla zlecenie

Żaneta żorżeta

Goodbye totolotek welcome STS

Mika
@Żaneta żorżeta

Mnie zwolnili już dostałam pracę w STS jestem bardzo zadowolona mam umowę o pracę i jest duzo5 lepiej niż w totolotka GÓRĄ STS

To prawda że zamykają punkty masowo?

Czarnula
@123

Tak, masowe zamykanie punktów.. nawet punkty trenerskie i przedstawicielskie.. :-/ docelowo ma zostać 150 Ale nie zdziwię się jak będzie mniej.. Pewnie niezły wał idzie w Warszawce jak zamykają punkty z obrotami po 80-100 tys..:-/ zaraz ta firmą przestanie istniec..

SS
@Czarnula

To się nazywa zagłada punktów totolotka

A czy ktoś dostał może rozwiązanie umowy poleconym?

Toto

Jakie ma to znaczenie czy wlazi czy nie. Warszawa bardzo słabo zarabia a jeszcze nie tak dawno najlepszy region. (usunięte przez administratora)

Angela

Jak dobrze że się zwolniłam już dawno temu... Dawid to pajac nic nie widzi dalej niż swoje chore pomysły... Pracowałam 8 mies jak był RKS... Kawał prostaka... 0 szacunku dla pracowników z dużym stażem. Boi się inteligentnych osób

Starszy pan
@Angela

To racja ,teraz choruje ,siła wyższa ale pracowałem z krótką przerwą prawie 10lat aktualnie wprowadziłem nową osobę o półrocznym stażu i już ma wyższą stawkę odemnie bo jest kobietą i pasuje kierownikowi tylko doświadczenia zero niestety,mam to gdzieś już tam nie wrócę bo i nie chce pracować w tym balaganie

Lina

To sam okradał punkty?! W takim razie wół zapomina jak cielęciem był. Bo teraz tego u innych tak pilnuje, że szkoda gadać.

Starszy pan

Moze byscie powiedzieli o kogo chodzi w koncu

@Lina

W dwóch punktach jakiś temu pracownicy grali za firmowe pieniądze. Przez długi czas olewal niezgodności aż doszło ponoć do tego że ponoć policja wyprowadzila pracowników w kajdankach

Joana
@Starszy pan

Obecny RKS dla Warszawy

Lodzia

Ty pewnie trenujesz rks-ów i dyre bo widać fachową rękę ale pracownicy w punktach nie potrzebują takich laików

PIOTR

Trenerki to do siebie mają...są takie "ważne"????,większosc więcej potrafi niż te trenerki;) oprocz wchodzenia komus...

Yre
@PIOTR

Trenerzy to jedno wielkie nie porozumienie.Widzę ze firma ma dużo kasy skoro daje etaty ludzi którzy pracują po rok czasu jako kolektorzy a nie potrafia nic przekazac .Szkolenia są jedną wielką porażka Ale liczy się ze dostała samochód i laptopa wielka pani od szkoleń a za plecami nasmiewaja się z ludzi ze czego nie wiedzą Tak tak panie od szkoleń uważajcie przy kim nasmiewacie z ludzi!!!Dlatego nigdy nie zadzwoniłam u nie zadzwonię do takich zaklamanych ludzi sama sobie poradzę. A FORMA niech weźmie do siebie jakich ludzi zatrudnia

@Yre

Kiedys szkolila jakąś dziewczynę bodaj Eweline... Tak się o niej super wyrażał że da se radę i wogole... Finał był taki ze laske RKS po niespełna 2 miechach wyjebal bo miała jakieś manko i do pracy nie przyszła

Co zgłaszalas

Angela

Byłam na szkoleniu u Basi mój zamiennik również. Czytam tu że ktoś jeszcze też i wszyscy mówią że (usunięte przez administratora) ich nauczyła... Więc po co taka osoba jako trener?

Angela

Chyba albo jesteś Baska albo druga trenera... Baska jest po prostu zrozumiała i fałszywa....

Wkurzona
@Angela

A Ty jaka jesteś ????Zakompleksionym nieudolnym babsztylem ,który pierze brudy na forum .Idź do Baśki i jej powiedz ,ze nie nadaje się do pracy .Tylko po co jak można pisać na forum ,tylko tchórze tak piszą !!!Nir jestem żadnym trenerem ani Baśka ,jestem zwykłym pracownikiem ,którego razi (usunięte przez administratora) i bezczelność innych !!!!

Tto
@Wkurzona

Przecież nikt was nie zmusza żeby być szkoleniowcem!Mówi się nie dziękuję i tyle .A widzę ze prawda w oczy kole.Ja miałam taką odwage i zawsze powtarzam ze szkolenia to o duoe rozbić więcej nauczę się sama niż ze szkoleń. Nie znam pani Basi wić nie pisze o niej .Pisze o swoim rejonie .Powodzenia i więcej dystansu !

Tito
@Tto

Już dawno jej kilka osób jej powiedzialo że jest idiotka....

Pracownica na Wwa

Nikt wam nie karze być trenerami. Nie wiem nawet dlaczego nie które osoby nimi są. Nie jedna osoba która była na szkoleniu u Basi wydzwania po punktach i wypytuje co i jak ma robić nawet w najprostszych rzeczach. Przychodzi do niej osoba na szkolenie a ona sama (usunięte przez administratora) robi a osoba którą ma szkolić posadzi i niech czyta co ona mu da lub posadzi (aktualnie) przy typomacie i tak siedzi kilka godzin.

Pracownica na Wwa

Gdy zwykły pracownik na punkcie, który nie był i nie jest trenerem wyszkolił trzech pracowników to oni więcej potrafią niż wyszkolone osoby u Basi czy u Pauliny.

Ble
@Pracownica na Wwa

Nie znam Basi, ale szkolenia są smiechu warte, u nas dziewczyna po szkoleniu przez kilka miesiecy nie potrafila pojąć co to hp :) za kazdym razem do mnie dzwonila i dawala klienta do telefonu :D nie mowiac juz o tym co to zolte kartki i różne:) kupa smiechu byla :) a co do szkolen grupowych to tez sa idiotyczne, szkoda czasu na nie, co rok to samo, zeby sprzedac produkt trzeba mieć narzedzia do tego, jak wczesniej jako takie byly ale wiele do zyczenia pozostawalo to teraz to graniczy z cudem:D czekamy w naszym puncie na zmiany, miejmy nadzieje ze do euro dotrwamy :)

Nika

Na hot linie nic nie wiedzą kiedy bym nie zadzwonił to zawsze muszę czeka bo się muszą dowiedzieć. Porażka nic nie pomogą

Ocochodzi

Dostał już ktoś aneks do umowy?

Zmartwiona
@Ocochodzi

Jakie aneksy jak kolejne punkty poszły do zamknięcia w przeciągu miesiąca zamkneli 80 punktów.

@Zmartwiona

A co to ma do rzeczy ze punkty zamykają? Od nowego roku wzrasta najwyższa krajowa wiec to ich obowiązek zrobić aneksy czy tego chcą czy nie, tylko pytanie o ile podwyższa tym co maja umowę zlecenie, pewnie znowu marna złotówka

@Monia

Sorry najniższa krajowa*

Krak
@Ocochodzi

Myśmy w Małopolsce już dostały aneksy do umów zlecenie 25zł/h brutto niestety tylko 1 zł na podnieśli :( jak tu żyć?

...
@Krak

25zł????

Pulpa
@Monia

Jeżeli Pani obecne wynagrodzenie jest równe lub wyższe od minimalnego wynagrodzenia, które będzie obowiązywało w 2020r. to proszę nie liczyć na żaden aneks.

...
@Krak

W Małopolsce macie 25zl brutto na na godzinę ? :o to ile mieliście do tej pory przed aneksem ?

@...

Angela@

Druk potwierdzenia salda trzeba było wydrukować 31.12 czy trzeba czekać na komunikat kiedy go wydrukować?

Olaa@

Kiedy drukujemy druk potwierdzenia salda?

Olaa@

Pracuje od niedawna, jak to wgl wszystko wygląda na koniec roku z całe te rozliczenia? Druk salada kiedy się pojawi itp?

@Olaa@

Wszystko masz w systemie

@Olaa@

Jak będzie druk po nowym roku to zapewne pojawi sie komunikat. A w styczniu 3 trzeba zrobic wplate salda do zera, ktore bedziesz mial dzis na zakonczenie dnia.

Szarak6

Ktoś mając umowe o pracę został zeolniony z Totolotka i na jakich warunkach?

@Szarak6

No normalnie. Albo pracujesz na okresie wypowiedzenia albo po prostu Ci placa za ten okres jesli np punkt do likwidacji, plus odprawa za 3miesiace.

A czy ktoś wie ile zamknięto punktów?

Joł
@Piotr

70 zamknęli do grudnia

joker
@Joł

Na Jubilerskiej w Galerii handlowej w Warszawie zamknęli wczoraj punkt, był 10 lat , nawet remont był , więc chyba źle się dzieje w firmie .

Zołza
@joker

Owszem zamknęli ale remontu w tym punkcie nie było jak zwykle coś wiadomo ale nie do końca prawda

XYZ
@Joł

Mozliwe I chyba będą kolejne ...

XYZ
@joker

Punkt istniał od 2005 a może i dłużej Wtedy jeszcze jako mała budka na wejściu do galerii.

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A