Opinie o Roberts Europe Sp. z o. o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Roberts Europe Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Roberts Europe Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roberts Europe Sp. z o. o. w Piaseczno

M.N.

Witam. Posiadam WTT sprawne spłacone do sprawdzenia w R.E. Mieszkam w woj. Śląskim mój tel.606-142-876 atrakcyjna cena.

roberto

Rzeczywistość jest taka że kierowcy to tylko kolejny numer którego się olewa gdy sie domaga realnego traktowania dla tego jako kierowca i przewoznik mowie by każdy nie dał sobą poniatac i zapraszam spedytorow na 26 dni w trase niech sie przekonaja ak to wygląda to nie praca a osiem godzin i wolne i mowie zeby przestrzegać prawa i czasu pracy kierowcy bo i na to jest prawo "ulicy"

juliusz

Kierowcy zawsze będzie za mało km... Przewoźnikom tylko zera przed oczami :D

Dziadek
@juliusz

Kto mądrzejszy to odchodzi i łapie spedycje co dają zarobić a zostają Ci którzy lubią stać po kilka dni na parkingach.

Egon

To pewnie wpis "Foremki" bo ludzie uciekają do Euro24.

Kierowca

Rozmowa profesjonalna, szkolenie też, niestety to jedno wielkie kłamstwo, nic się nie zgadza. Pytałem o czas pracy powiedziano mi że przestrzegają a Planiści wszystko widzą i planują co jest nieprawdą bo prowadzimy auta nawet 72h bez przerwy, nie ma nawet obowiązkowych przerw w DE czyli krótka i długa pauza.

kogo informujesz o braku (obowiązkowego w/g umowy) 300E ? My nie dostajemy takich pieniędzy, max 100E, więc po co to pytanie ?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Boxer

4 tygodnie w trasie i mam nie całe 11tyś km. Rekruter się śmieje i dodaje że i tak dobrze! Oto obraz nędzy i rozpaczy .

mła

od lutego jest dobrze te 15 , 16 tys. km się wyrabia. Nie ma co narzekać...

były
@mła

"mila" dobry tekst, PRIMA APRYLIS

wujek

witam bidatransy wracajcie do kopania wegla w biedaszybach transport to ciezki sport nie dla was pozdrawiam wszystkie bidatransy

obecny

Wstawiłem auto na sprawdzenie i wyszło tak jak jest opisane,dziadostwo i nic więcej,auto robi za punkt statystyczny (tj.stoi i sie świeci że jest)w 4tyg auto zrobiło 10tys z tego zabrali mi na start 240eur,teraz auto stoi,kierowca sie denerwuje po co w ogóle wyjechał jak zaś stoi i drepta po parkingu zamiast jechać!!!Romuś wali malego i gada że tak to jest w tym biznesie,(chodż przekonywał że bedą kokosy ale chyba dla niego że zwerbwoał frajera do stania)widze że ta spedycja jest dla psełdo przewoźników (zamiast ciągnika kupili sobie busa za dotacje i udają przewożników zamiast w polu orać)

były
@obecny

HAHA widze że ktoś przejrzał na oczy hehe,dobrze że kolego za wczasu bo byś miał komorników na karku

weteran

Zatrudnię kierowcę na busa (blacha) kat B, praca 4/1 na własnej działalności gospodarczej z doświadczeniem w krajach UE.Dobra znajomość obsługi navi oraz czytania mapy.Osoby z nałogami proszę nie dzwonić.Tylko poważne oferty.Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.(usunięte przez administratora)

przewoznik

sami kierowcy do tego doprowadzaja pracuaj jest wszystko dobrze po zwolnieniu udaja sie do PIP pozniej okazuje sie ze pan kierowca opisujac w/w firme posiada kradziezie w poprzedniej firmie zatem prosze o okazywanie danych takich pseudo kierowcow tak samo ja oni opisuja nas zlodzieje .

Tomasz Stala :)
@przewoznik

MAJA TRANSPORT MYSZKOW -NIE POSZUKUJEMY KIEROWCÓW :) W CELU POWYZSZYCH KOMENTARZY ZAPRASZAM POSZKODOWANYCH 42-260 KAMIENICA POLSKA BAZA (usunięte przez administratora) :))))) POZDROWIENIA SERDECZNE

roberts

qrde to ja już nie wiem jak inni kierowcy robią po 16-18 tys. bo u mnie też jest 12 tys. max. Z tego co wiem to jedni mają zlecenia a inni nie. A firmę to nie interesuje.

życie
@roberts

Niestety z tymi dobrymi kilometrami to jest taki urban legend, wszyscy o nich słyszeli, ale nikt nie widział. Spotkałem takich na Europie, którzy się chwalili, że mają 17 tys, nawet jeden mówił, że 20 tys. Spotkałem też takich, co robili 10 tys!!! Jak jeździsz sam i nie masz auta w leasingu, to wychodzisz na tym spoko, ale jak zatrudniasz kierowców i do tego raty trzeba płacić, to jedynym wyjściem jest zrezygnować z takiego biznesu zanim komornik zapuka do drzwi ;/

porażka

+/- 12 tys /26 dni ;/

Wyliczenie
@porażka

12000km x 0,26(srednia )=3120eur z tego 1500eur na paliwo leasing na busa(2200zl) 550eur zus wiadomo (960zl) 240eur carrier 38 eur do tego ubezpieczenie auta,ocp,przeglady,księgowa,poczta itp. 200eur srednio trzeba na miesiac przeznaczyc,więc na koniec zostaje okolo 600eur zarobku. Do tego dochodzą nie rozpatrzone reklamacje które ciągną sie po 3-4miesiące 150eur w kredytowaniu firmy,tak że tylko wchodzić w ten biznes z firmą FleshRE

roberts

Witam Mam takie pytanko powiedzcie jakie kilometry robicie teraz w Roberts Europe??

haha

sam się oczerniłeś już wystarczająco, nikt z pracowników nie musiał tego robić za Ciebie :)))) Powodzenia w "prawie cywilnym" (usunięte przez administratora)

naje-mca@gazeta.pl

Były kierowco w firmie Maja-Trans Myszków, skontaktuj się ze mną na maila naje-mca@gazeta.pl Opisz mi jak Twoja praca tam wyglądała, co podpisywałeś, jak się Ciebie pozbyli? A przede wszystkim wystaw im opinię na ich stronce gowork, aby inni wiedzieli z kim mają do czynienia

bialy

Witam sprzedam wtt (usunięte przez administratora)

maniek

Witam,najmę się na kierowcę.jestem z północy kraju.roczne doświadczenie w robertsie.ostatni wyjazd miałem w grudniu.masz ofertę?dzwoń(usunięte przez administratora),lub pisz kinamarcin@wp.pl.

mistrz

aaa ja tam zadowolony jestem kase dostaje ,za urlop zwrocono ,kazdy w zamian cos wymaga , nie narzekam .

lajf
@mistrz

Drogi przewoźniku, zapewne sam się przekonałeś o tym, że nie każdy kierowca podpisuje to, co się przewoźnikowi wymarzy i co przewoźnik będzie na kierowcy wymuszał choćby groźbami. Najczęściej na tym dobrze wychodzi taki kierowca, prawda??? ;) Życzę Ci samych "udanych" kierowców, z których będziesz zadowolony i którzy wszystko Ci podpiszą. Jednocześnie spieszę Ci się wyjaśnić dlaczego aktualny kierowca (jeden z drugim) nigdy nie napiszą swojej opinii o pracodawcy w czasie kiedy jeszcze pracują. Po prostu boją się stracić pracę z dnia na dzień zostawiwszy z niczym, bo zapewne wtedy nie dałbyś wypłaty, tej której nie ma na papierze... Pozytywnie nie napiszą, bo nie ma nic pozytywnego, a negatywnie Cię podsumują po zakończonej współpracy. I bardzo słusznie. Jeślli pisze o Tobie źle więcej niż jeden kierowca, to znaczy, że sporo masz za uszami i nawet pisanie przez siebie samego (że niby to zadowolony kierowca hehe) peanów pochwalnych Ci nie pomoże w zepsutej reputacji.

prawne
@lajf

serdecznie zapraszam wszystkich rzekomo pracujacych w tej firmie a bylo ich zaledwie 3 , do siedziby rozliczen pracowniczych w celu rozwiania wszelkich watpliwosci ,a powyzsze wpisy opisujace nie prawde beda rozpatrywane na mocy prawa cywilnego o stosunku pisania nie prawdy,oraz oczerniania firmy po wskazanym adresie IP przez moderatora .

przewoznik

najpierw sie czyta co sie podpisuje pozniej sie dochodzi wlasnych uprawnien a w zasadzie kazdy kierowca zostaje pokrzywdzony i pisze o firmie dopiero gdy cos przeskrobie a pozniej wylatuje(usunięte przez administratora) i wielce nie winny . PIP pomaga szerokiej drogi

teżoszukany

Firma tylko podaje sie że jest z Myszkowa a mieszkają w Kamienica Polska tam sie teraz ukrywają

Zostaw merytoryczną opinię o Roberts Europe Sp. z o. o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Roberts Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roberts Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roberts Europe Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roberts Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Roberts Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roberts Europe Sp. z o. o.
1.6/5 Na podstawie 842 ocen.
  • Jana Pawła Ii 66
    05-500 Piaseczno

Roberts Europe Sp. z o. o.