Ricco

Opinie o Ricco

anonim 2008-10-17 12:07:06
co sądzicie o tej firmie? zamierzam tam podjąć prace, ale nie mam
pojęcia co to za firma. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w
tej firmie?
anonim 2008-11-29 17:38:59
Śpieszmy się poznawać ludzi - tak szybko odchodzą (z pracy) !!!
Ricco 2009-02-02 13:37:23
Jeżdzilem za kólkiem w Ricco z bazą we Wroclawiu. Zbankrutowali jak bylem akurat w trasie w Hiszpanii. Dzwonie do centrali spod Barcelony i slysze " Czlowieku wracaj, i tak nie dostaniesz pensji" mówię im jak (usunięte przez administratora) nie dostanę pensji, jak tak to to (usunięte przez administratora) i porzucam sprzęt w Hiszpanii i wracam autostopem. Dopiero się przestraszyli i przeslali pensje
Marian 2009-02-02 13:42:41
Ja mialem większego pecha, nigdy nie pisze na takich forach tylko czytam ale jak zobaczylem twój wpis, to mialem podobne wspomnienia.
Zajeźdzam na bazę we Wroclawiu, a tu kolesie od nas z bazy krzyczą że firma upada że strajkujemy i blokujemyt bramę. stalem z nimi caly dzień trochę pokrzyczeliśmy. Ale moja baba mówi czlowieku tam już noic nie zarobisz idz szukaj jakieś pracy. Ale byleem wkurzony nie mniej od ciebie
ryszarda 2011-01-20 21:14:25
ta, ten cytat stał się w Ricco klasyką
torek 2016-04-19 17:35:21
werderli, firma nie upadła, działają pod nazwą Ricco International Trade & Consultancy, w temacie jest tylko Ricco. Nawet teraz do Warszawy poszukuja inżyniera sprzedazy maszyn. Podobno warunki są ok i co wazne umowa o pracę.
Zostaw swoją opinię o Ricco - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ricco