Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Bohdan

Jaki macie problem z ukraincami pracują robią swoje ciekawe jakbyście byli na ich miejscu a propos pracusie widzę jak ciężko pracujecie na zakładzie szwedacie się to do pani od ciuchów i przesiadujecie tam to po kontach na telefonach brawo

Zajechany pracownik

Dostaniemy zyski (ochłapy) co by nam wszystkim mordy zamknąć. Stop segregacji w spółkach KGHM śmiech na sali wszyscy są równi. Tylko nie pracownicy Załamu . Człowiek sobie flaki wyprówa i co z tego ma (usunięte przez administratora). . Związki jakie związki martwią się tylko o własną (usunięte przez administratora) Panowie z nieudolnych związków może czas popracować trochę głową i zrobić coś dla pracowników. Wasze obiecanki i te kłamliwe pisma to poziom dna I wodorostów. Zostalicie wytresowani przez wielmożnego Pana Cezara prezesa jak małpeczki, Co on sobie wymyśli wy tak zrobicie Zróbcie tak żeby ludzie byli zadowoleni albo (usunięte przez administratora)

Biurowiec

Gratuluję Panie prezesie Jeżeli prywatnie jest Pan tak hojny jak zawodowo to współczuję małżonce i rodzinie mówią że prawdziwi mezszczyzni maja gest i rozmach dlatego widzę czemu z tą firmą jest tak zle ps Karma Wraca

Świeży
@Biurowiec

Bardzo dobre słowa. Popieram. I nie nazywaj go Panem... Trzeba na to szacunkiem sobie zasłużyć. Na szczęście ja już w pebece...

Bobek
@Świeży

A ja w hucie miedzi Głogów

Haha

Pierwsze primo dlaczego w tej firmie stawia się na Ukrainę. Wojna wojną ale to co się robi na wydziale ZT tworzy komedie. Pieniędzy niema dla pracowników ale dla Ukraińskich już jest. Może jest tak ze ktoś wyżej postawiony bije niezłe kokosy swoją firmą słupem. Drugie primo gdzie są zyski za poprzedni rok?. Dlaczego firma jak co roku nic nie dała dla dzieciaków . A zapomniałem wycieczka ale dla kadrowców bo zanim dotarła wiadomość już miejsc niebyło. Trzecie primo piknik rodzinny nikomu to niepotrzebne o ile będzie. Lepiej dać więcej na wczasowe bardziej ludzie skorzystają niż śmieszna integracja, gdzie każdy na drugiego patrzy z zazdrością. To samo z wycieczkami 40 osób skorzysta reszta smakiem się obejdzie.

Gringo
@Haha

Czysta prawda panie kolego .

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Magda

Mój Boże. Zróbcie coś z tą rachubą i kadrami Takiego nieładu nie było za żadnych rządów. Telefonów nie raczą odebrać. Brak kontaktu, wyglądają jakby siedziały za kare.Najlepiej jakby nikt tak nie przychodził. Złe i opryskliwe, a Pani Marzanna straszy, nie pomoże. Strach do niej wejść. Nowa Dyrekcji nadchodź jak najszybciej. Te stare zachowania może zostaną zniwelowane i będzie mógł pracownik coś załatwić a i Prezes nie będzie się wstydził za brak kompetencji Pań. Bezkrólewie Czas na zmiany Brawo

Biurowiec

Dlaczego tylko biurowiec jeździ na wycieczki i imprezy nawet nie wiemy że owe są lub po czasie się dowiadujemy dlaczego informacje i zapisy są nielegalnie zanim dojdzie do naszej w wiadomości gdzie obiecane zyski mimo dobrej sytuacji o co chodzi dlaczego czujemy się gorsi od innych z grup kapitałowych i KGHM ludzie nie bo piszmy się weekendy zróbmy strajk walczmy o swoje !

Pewny
@Biurowiec

Masz rację ! A związki nic nie załatwiają Milczą. Tylko kasę od nas doją. Kart na dzień dziecka nie ma. Stolowka likwidowania, bloczki zabrali, zysków nie ma, podwyżki nie widać na wypłatach... Ludzie w nas siła! Zróbmy coś!

Prawda
@Biurowiec

Myślę że to jedyna opcja strajk 0 sobót i niedziel to może coś wywalczymy związki tylko robią dobrze dla siebie druga rzecz sprawdzanie wyjazdów za sobotę ciekawy jestem ile sobót w miesiącu robi biurowiec. Czemu za niedzielę mamy płacone 10% a nie 15% czy 20? Proszę się obudzić tam na górze bo ludzie już są wściekli bynajmniej już sam strzał w stopę za zamykanie miesiąca 20 dnia jak tak dalej będzie to będziecie go zamykać 10.

@Prawda

Jak 20 można zamykać miesiąc,.. Ledwie kilka dni po wypłacie i 20 dni do wypłaty. Żona ma wypłatę ostatniego a sobotę z przykladowo 29tego doliczą do wypłaty... I żeby nie było, firma zatrudniająca ponad 5 tysięcy osób.. Leserzy tu robią po prostu i im się nie chce..

@Pewny

Trzeba działać,bo kroją nas z każdej strony.Zabierają nam wszystko to co tez nam sie nalezy. Co my gorsi jesteśmy od innych?Nasze dzieci są gorsze od innych dzieci?Tez chcemy jechać na urlop z rodzina,wypocząć.Tez chcemy kredkowe żeby naszym dzieciom kupić co potrzeba do szkoły,tez chcemy zyski bo wkoncu tez na te zyski zapierdal…y,chcemy zasłużonej nagrody dla pracowników,chcemy równości!Związki,jakie związki jak nic nie potrafią załatwić.

Niestety
@Celebrytka ze wsi

Wiejska celebrytko, startuj na przewodniczącego związków, chętnie na ciebie zagłosuję.

@Niestety

Z chęcią pójdę na spotkanie ze związkami i z szanownym panem prezesem.

Karol wkurzony
@Biurowiec

Zwiazki zdecydowanie nic nie robia, dlaczego nie wezmiecie sie do roboty !!! Zacznijcie wkoncu dbac o ludzi. Jakie konkrety zrobiliscie dla ludzi ?

Pracujesz na Specjalista ds. Umów Budowlanych w firmie KGHM ZANAM S.A.? Co sądzisz o rekrutacji?

Dzień dziecka

Dziś Dzień Dziecka, a zabrano nam talony, które zawsze były dla naszych dzieci, ponieważ w ramach tego zorganizowali sobie wycieczkę niby dla dzieci ( chyba tylko swoich). A reszta jak gorszy sort

olo

wszyscy tylko płaczecie że to i tamto, dlaczego wszyscy nie zadzwonią i nie napiszą do Inspekcji Pracy żeby w końcu się wzięli za to jak nas właśnie rozliczają i naliczają wypłatę, a reszta dni idzie się (usunięte przez administratora)

Sylwia
@olo

Właśnie to samo pomyślałam. Aż się zastanawiam czy może nie jest tak tragicznie skoro nikt jeszcze tego nigdzie nie zgłosił? :P

Ggg

Kiedy płacą wczasowe ?

Jakie opinie o pebece i zakładzie hydrotechnicznym? Skończyłem szkołe górniczą i byłem na rozmowie w zanamie a widze że opinie nie najlepsze

Obserwator

Związki ZZPPM KGHM ZANAM zamiast coś robić dla pracownika to sobie medale do piersi przyczepiają na FB .

Arizona team
@Obserwator

dokładnie, zasługi dla siebie. Co nam po tych pismach? Nie dzieje się nic, zero wsparcia nawet nic nie było wiadomo o tym spotkaniu. Członków mają gdzieś, liczy się tylko stała ekipa i wpływy. Niestety każdy jeden związek tak działa… czas chyba na zmiany i mocne przemyślenia.

Sylwia
@Obserwator

No tak

NICKO

Tylko co to daje takie pisanie tutaj Skoro i tak sobie z tym nikt nie robi

Zwiazki

Wypłata nagrody prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia poniedziałek pozdrawiam maruderów!

@Zwiazki

Rozumiem że nagrody będzie tyle co w KGHM, dwie i pół wypłaty.

I co z tą wypłatą?

Pyrak
@Ciekawy

Będzie 10.04 jak co miesiąc hehehehe, kasę to góra liczy dla siebie...

@HMG

Czy ty pracujesz w KGHM że chcesz takie zyski????

@Trit

Od ponad trzydziestu lat pracuję w hucie. (usunięte przez administratora)od pana Z mnie sprywatyzowały. Pozdrawiam.

Yhym
@Trit

Kghm mamy w nazwie firmy i jakby nie było to w KGHM pracujemy... Powinno to do czegoś zobowiązywać a nie że gorszy sort gówno wart...

@HMG

Przecież mogłeś nie iść do firmy!!!

@Trit

Pracuję w HMG, to firma przyszła do mnie. Pozdrawiam.

@HMG

To w końcu pracujesz w KGHM czy w zanamie?

@Trit

Ciekawe pytanie. Skoro firma nazywa się KGHM Zanam, to jak wolisz zarabiać? Jak w KGHM czy jak w Zanamie?

Tirt
@HMG

To co ja wolę to nie jest temat tej dyskusji!!! skoro chcesz takie zyski to czemu nie pracujesz w kghm tylko w zanamie!! Czego wy nie rozumiecie ze my nie jesteśmy pracownikami kghm-u!!!!

@Tirt

Pracuję w hucie a płaci mi zanam. Nie możemy przejść do prawdziwego KGHM bo jest blokada. Z produkcją w Polkowicach nie mam nic wspólnego. Od jutra mogę przejść do KGHM i dalej robię to samo co dzisiaj. Nasz specjalistyczny wydział jest integralną częścią huty. Zanam przeją takich jak ja ( z doświadczeniem i sprzętem) i doprowadził moje miejsce pracy do zagłady. Więc czego nie rozumiesz? Dajcie nam spokój, zabierzcie swoje "wibitne" kadry, to za miesiąc będziemy pracowac w KGHM i w końcu będę mógł wykąpać się w ciepłej wodzie.

Tirt
@HMG

Skoro mozesz przejść do kghm od jutra to przejdź i nie jęcz na forum!!! Piszesz że zanam przejął ciebie i doprowadził twoje miejsce do upadku!!?? Więc skoro tak tobie źle to czemu w takiej firmie pracujesz? Jak juz pisałem nikt Ciebie nie zmuszał bys tu pracował

@Tirt

Jak to napisać, aby przejść do KGHM to ów człowiek musiał by się zwolnić z Załamu przejść do firmy na miesiąc i wtedy składać podanie. Bezpośrednie przejście jest niemożliwe chyba ze po znajomościach. Prawdopodobnie jest to pracownik suwn

@HMG

Jakiej nagrody nie jesteśmy pracownikami KGHM lecz spółką więc o takich zyskach jakie ma KGHM nie myśl. W Zanamie nie jest tak źle masz zyski skromne ale są. Karpiowe, jajkowe, barbórka absencja chorobowa ( ale to jest skrajnie chore bo większość pracowników wiedząc ze jest chora woli przyjść do pracy bo straci 300 zł ) dofinasowanie do biletów w 50% do dużo i stażowe. Jedynie co złe w tej firmie to podejście do starych pracowników względem młodych. Młody przychodzi i po 2 latach ma tyle samo co pracownik z 10 letnim stażem.

Glodzik
@haha

Nie trzeba nic nikt nie jest (usunięte przez administratora) składasz wypowiedzenie i tyle w temacie nikt nie może cię blokować ani nic takiego niedopowiadajce historii wymyślonych w kombinacie brakuje ludzi i jak chcesz i spełniasz ich oczekiwania można przejść po rozwiązaniu umowy zgodnie ustawa zasadniczą kodeksu pracy to jest twój wybór i twoje życie pracujesz gdzie chcesz

Romek
@Glodzik

W hucie tak nie jest. Musisz mieć plecy z wydziału nie przejdziesz.

Nobas
@Romek

Ja się zwolniłem. przyjelem do innej firmy i dopiero mnie przyjęli

@Glodzik

Wiesz dobrze że na stanowisku, które się ubiegasz, nikt nie będzie czekał na ciebie 3 miesiące. Szczególnie że niema ludzi nie zastąpionych. W praktyce niema czegoś takiego bo nie przyuczysz wciągu 3 miesięcy nawet 1 roku nowego pracownika, który nie chce się uczyć. Chyba ze jesteś pracownikiem mało interesowanym dla firmy Zanam to masz drogę wolną.

@Zwiazki

Jakie zarobki macie że dajecie wypowidzenia

@Zwiazki

Gdzie ta nagroda, mądralo?

Zajechany pracownik

Panie nowy prezesie ZZPPM może Pan coś zrobi wkoncu dla ludzi. Związkowcy tylko mówicie załatwiamy załatwiamy a my robole i tak (usunięte przez administratora) z tego mamy. Może tak byście panowie związkowcy zaprosili po kilka osób z każdego oddziału Załamu i wysłuchali co mają do powiedzenia (PALUSZKI ,KAWE i HERBATE przyniesiemy swoje). Istniejecie dzięki nam . Wiec wkoncu zróbcie coś dla pracowników bo jeszcze trochę i nie będzie miał kto pracowac w tej firmie

Jakie zarobki KGHM ZANAM ślusarz spawacz dział montażowy?

7,5-9 tyś

On

Nie słuchaj go. Na stary 3.5k brutto. Nic więcej. Poza tym daj sobie spokoj z ta firma... Poczytaj forum.

Friki
@On

Po 4blatsch miedzyv 4a 5.5

Były

Nie idź tam za żadne pieniadze!!!

Celebrytka ze wsi

Takie zarobki ze od wypłaty do wypłaty braknie ci pieniedzy na jedzenie.

Młodzież

W tym roku nie ma kolonii dla dzieci to już tak wejdzie w nawyk? Wczasowe najmniejsze że wszystkich grup kapitałowych KGHM nie wydaje wam się że ktoś tu lekko mówiąc manipuluje proszę ujawnić ile zanam zarobił za tamten rok zysku ponoć rekord a tu taki wstyd i jałmużna gratuluję zarządowi i związkom działania brawo

Katarzyna
@Młodzież

A czemu niby ktoś miałby czymkolwiek manipulować? Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli.

Romek
@Katarzyna

W tamtym roku grusza była o parę stów wyższa. Jeśli nie ma koloni dla dzieci to na co poszły pieniądze z funduszu?

Pyrak
@Romek

Jaka grusza... To kpina z ludzi którzy pracują... Gruszy powinno być minimum 3000 zł a to co firma daje to na zamknięcie gęb. Wstyd mówić komuś ile dają bo inni dostają dużo więcej i faktycznie gdzieś jeżdżą a my to na łatanie budżetu domowego przeznaczamy. Gdzie kasa z zysków... Też będzie wstyd znając życie... My ciężko na to pracujemy i chcemy chodzić z podniesionymi głowami

@Romek

W tamtym roku grusza była wyższa a w tym roku zmniejszyli.Ja tu czegoś nie rozumiem.Wszysko poszło do góry a oni zamiast dać więcej to zabrali. Wszystkie firmy na około płaca po 4000-5000 zł.a Zanam 1500 zł.śmiechu warte

Xxxx
@Celebrytka ze wsi

1300 zł na paliwo dali. Do sławy i spowrotem. To jest wstyd się przyznać ile firma płaci. Dla Dzieci nic nie ma nie licząc dzieci osób siedząch w biurze mają wyprawę. Zyski poszły w zapomnienie. Związki wzięły w łapę i siedzą na grzedzie brawo wy nieudaczniki bez słowa.

Świeży
@Celebrytka ze wsi

Jakie 1.500zł ... Ja ledwo 1.300zł dostanę. Od razu im robię przelew zwrotny. Niech se w (usunięte przez administratora) wsadzą taką jałmużnę...

@Xxxx

Dokładnie zgadzam się!Na paliwo dadzą i myślą ,ze zamkną gęby ludzia.Wczasy po (usunięte przez administratora) Z taka kasa to pojedziesz na działkę poleżeć pod grusza(oczywiscie jeżeli masz działkę)

@Świeży

Przepraszam,miało być 1500 brutto

Wesoly

Lecz nagle Marian ze schodów spadł, I całkiem mu się pozmieniał świat. Gdy Marian nagle ze schodów spadł, W jedną noc przeżył pięć lat... W jedną noc przeżył pięć lat... Pozdro

@Wesoly

Panie ,,wesoły ,, Tak panu wesoło ? Bo mi nie! A może pan sobie w kieszeń bierze? Bo te pieniądze -ochłapy co daje nam Zanam to jałmuzna

Zajechany pracownik

Witam No normalnie (usunięte przez administratora) szlak mnie trafia jak słyszę kolegów z ZWR idźcie robić na nasze zyski. Bo musimy mieć porządne wakacje. Panowie z nieudolnych związków czy wy nie potraficie nic załatwić . Ludzie juz są na skraju wyczerpania nerwowego. Chodzimy do tej pracy bo musimy każdy ma jakieś opłaty kredyty inne zobowiązania.Wyplaty śmiech na sali wczasowka żenada zyski jakie zyski już nie wspomnę o naszych dzieciach .(usunięte przez administratora).... panowie związkowcy weźcie się za robotę bo jak ludzie się (usunięte przez administratora).... to was z biurowc na taczkach z gnojem wywiozą i się skończą wasze ciepłe posadki i branie wydawanie naszych pieniędzy

Ziko

Ktoś tu słucha Pana Grzegorza Szlapa zespół ,,Kowalski" brawo

Felek

No właśnie... Dlaczego tak jest że 95 % załogi dopłaca do wycieczek grupce ludzi... Większość nawet nie wie że są wycieczki w firmie do których się dopłaca bo nie ma informacji na ten temat... Dajcie ludziom po równo to będą z rodzinami jeździć gdzie chcą...

Yhym
@Felek

Wydają naszą kasę na swoje imprezy...

@Yhym

Dokładnie,zgadzam się.Ktoś musi (usunięte przez administratora) żeby ktoś mógł wydawać.Wdają nasza ciężko wypracowana kasę

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.