Opinie o ELMO S.A. w Żelków-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELMO S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELMO S.A. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELMO S.A. w Żelków-Kolonia

Romek

To szczera prawda o ełku że peaqcują lyzusy z grajewa a ci co byli porządnimi ludzmi dali plamę

@Romek

To prawda on zawsze dzwonil do kierownika w suwalkach i smarowal o wszystkich ze tacy jeszcze sa no bo z grajewa zadnego wstydu nie ma tylko dlugi jezor

wujek
@potworek

jego nikt nawet teraz nie cierpi pospolity (usunięte przez administratora) gbur a w jezyku to nie wiadomo kto

miks

słyszałem że w tej firmie mogą wysyłać na uszkodzenia na inne rejony

york

Widzę że negatywne opinie o elmo są usuwane czyżby oni byli administratorem tej strony to w takim razie po co ją zakładają skoro nie każdy może napisać co myśli o tej firmie ?

gość
@york

dają nie licz na kokosy ile utargujesz w zasadniczej tyle masz pewne

roki

nie wiecie czy elmo daje ludziom premie i mniej więcej ile

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ELMO S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

gość

masz prawo do pracy o nic się nie upominaj płacą systematycznie wg uznania bez bliżej okreslonych zasad raczej mniej niż więcej

koki

Nie wiecie czy elmo jeszcze zatrudnia ludzi

koki

to tam tak ludzie pracują ?

wujek

tak to prawda że w ełku nie ma zgrania i część nie przeszłą a ci co przeszły to lyzusy i tacy byli przedtem co widać

mobi

Nowe forum odnośnie pracy w elmo i starej firmie netbud już istnieje. Chcesz opinii monterów i wiedzy jak wygląda praca na co dzień zajrzyj (usunięte przez administratora) to się dowiesz.

ciekawy :)

witam możecie mi napisac jakie zarobki maja kierowcy ciężarówek w elmo żelków ? dzieki z góry

cia.

Po części muszę się z tobą zgodzić z pracą nie jest lekko pracodawca dyktuje warunki i wymagania co do kompetencji są coraz większe .czy byłby to teltech czy elmo jeśli monter nie potrafi policzyć portów w onu to źle a są tacy co szerokiego ni w ząb i są obrażeni na cały świat . W elmo dostali by góra 2000 brutto

poro

Skrzyknąć się z kim? zawiść chamstwo wredność donosicielstwo szyderstwo to nieliczne cechy monterów podpiepsząjących kolegów .Odkąd pamiętam to i w tepsie i net. tak było Starzy wyjadacze potrafiący sprawdzić czy tel działa roskrosoać naket i zestawić neo która wróci za dzień na uszkodzenie.tylko fuchy i fuszera certyfikacje zaliczane przez kierownika. Auto jak prywatne gdzie tak jest?

zielwoj

Trzeba było się w porę skrzyknąć i nikt do nich by nie przeszedł. Może byśmy trafili do teltechu? Bez konserwacji Orange tracił by wskaźniki i zaufanie Klientów, na którym tak bardzo Im zależy a NPS spadł by na dno...

manio
@zielwoj

też tak myślałem ci co krzyczeli że nie przejdą pierwsi podpisywali,trzeba liczyć tylko na siebie i nikogo się nie sluchać

potworek

Ola widzisz mało kto jest za tobą ja jestem nie podpisałem tych groszy ale ten co pyta z dnia2014-12-14 godz 15.01 znam go z widzenia masakra wielki fachowiec że wszyscy się śmieją z niego kategoria A .a niewie gdzie są miejscowości co niekture ten facet to masakra był dla netbudu teraz dla elmo pozdrawiam

maksio
@potworek

masz racje w tym netbudzie nigdy nie było zgrania a w elmo wydaje mi się że będzie jeszcze gorzej dużo osób krzyczało że nie przejdzie,a co innego zrobili

potworek

pracownicy netbudu nie trzymają się razem oprucz jednego miasteczka tam jest jedność nie to co ełk tam to masakra tak się dali w d....ę że nie wiem co napisać co nie którym krzyżyk jechać na rozmowę i z tym samym wrócić i ciekawe co oni w lustrze widzi potworka czy wstyd przed kolegami tylko to im zostało ja bym się zapadł pod ziemię ale oni nie mają czego honoru pozdrawiam

Plonsk

Proszę o opinię na temat pracy w Elmo na st. telemonter kat.A o wynagrodzeniu i godzi. pracy. Pracy w święta ,wypłacie nadgodzin itp.

cola

ilu zatrudnia pracowników

ola

nie rozmawiamy pojedyńczo, razem albo wogóle.

kor

i co problem z orange nie podpiszemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strefa białystok

Prosimy o aktualne wiesci z ELMO ma przejac strefe bialystok i wiecej po dziadbudzie

elektroenergetyk

Jest ktoś kto potrafi coś powiedzieć o pracy na stanowisku asystent projektanta/inż. elektryk? Czy tylko każdy potrafi narzekać a jak chodzi o konkrety to nikt nie potrafi powiedzieć co i jak....

Zostaw merytoryczną opinię o ELMO S.A. - Żelków-Kolonia

• Jak się pracuje w ELMO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELMO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ELMO S.A.