Opinie o ELMO S.A. w Żelków-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELMO S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELMO S.A. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELMO S.A. w Żelków-Kolonia

Marcin Nowy wpis

Mam uprawnienia spawacza jak też 2.5 letni staż na tym stanowisku czy mógłbym się ubiegać o pracę w firmie elmo

Bożena Nowy wpis
@Marcin

Nie wiem, ale też się chętnie dowiem, bo mąż szuka zajęcia. Też ma doświadczenie, wiec niech ktoś napisze, jaka byłaby pensja. A do tego, czy taki spawacz z doświadczeniem pracuje sam, czy ma jakiś zespół pod sobą lub jakiegoś asystenta/pomocnika?

Człowiek Nowy wpis

Od operatora przecinarki plazmowej to głównie wymaga się umiejętności przygotowania detali do montażu, a wynagrodzenie piszą, że zależne od doświadczenia i umiejętności. No to skoro mam rok doświadczenia, to ile zarobku będzie, jako podstawa i jaki tu jest system premiowy? A co do tego wsparcia merytorycznego przy objęciu stanowiska, to na czym ono polega?

PPTiT

Sam podałeś tyle argumentów by zmienić pracę bo już nie wytrzymujesz. Sam musisz wybrać spokój czy srebrniki. Ja odrzuciłem ofertę elMO z 2015r 2800brutto. Teraz mam spokojną pracę ,zero ORAN..y,zero kontaktu z klientem ,żadnych TĘCZ i SAB . Pełen socjal i kasa większa oraz szacunek do pracownika. Nie licz że będzie lepiej jak będziesz jednoosobową grupą techniczną na 1800 abonentów.

Ktoś
@PPTiT

Ja już tam nie pracuje, może zarabiam mniej (po moim wypowiedzeniu i kilku innych były podwyżki do 3k brutto + premia), ale mam póki co spokój i wiele innych plusów. Dla mnie w elmo już za dużo procedur i nerwów a za mało wsparcia i sprzętu, myślę że będzie jeszcze gorzej. Dodam tylko że dobrego pracodawcę poznasz po tym jak się z nim rozstajesz ;-) także wszystkim pracownikom powodzenia ;-)

lis

W CORMAK ludzie zarabiają naprawdę duże pieniądze

Dyskusja w tym wątku i wątkach poniżej dotyczy pracy w Pionie Telekomunikacji, który od 2019r. nie jest już częścią ELMO S.A. Musimy jednak nadmienić, że (byli) pracownicy Pionu Telekomunikacji odbywali regularne i liczne szkolenia z zagadnień stricte technicznych, jak też z procedur stosowanych przez Zleceniodawcę prac, tj. Orange Polska.

Ktoś Nowy wpis
@ELMO S.A.

Pion Telekomunikacji od 2019 jest Solutions 30 Wschód teraz, tylko zapomnieliście dodać od którego miesiąca ;-)

ELMO S.A. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Operator Koparki.

Tak. ELMO poszukuje specjalistów do Pionu Energetyki tj. kierownika projektów, kierownika budowy, inżyniera budowy, elektromonterów i operatorów sprzętu ciężkiego. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy zamieszczonymi na stronie firmowej www.elmo.com.pl/category/praca/

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ELMO S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Spawacz/monter

Witam, widać ze poszukują spawaczy. Ktoś może powiedzieć jak tam praca wyglada ?atmosfera? I czy warto zaczynać prace w tej firmie.

Weekendy

Czy jest możliwość pracy dodatkowej w weekendy?

@Weekendy

Nie. Zasadniczo nie pracujemy w weekendy. W soboty czynna jest tylko stacja kontroli pojazdów, gdzie pracują jedynie uprawnieni diagności.

Czy w ELMO S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Tak. Organizujemy szkolenia zewnętrzne. Są to zarówno szkolenia stricte zawodowe, jak też szkolenia podwyższające tzw. kompetencje miękkie.

Spawacz

Witam chce tam zlozyc swoje cv na dzial konstrukcje stalowe jako spawacz mam uprawienia wie ktos morze jakie tam zarobki jaka atmosfera itp ?

@Spawacz

Nadal poszukujemy spawaczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi na naszym profilu w GoWork lub na naszej stronie internetowej www.elmo.com.pl

jurek

... ja też jestem spawaczem, napiszcie czy warto starać się o robotę......

@jurek

Witam szukam pracy jako spawacz widziałem ogłoszenie na olx do elmo ktoś może się wypowiedzieć na ten temat jak tam praca na dziale stalowym?

Firma (usunięte przez administratora) Gdy zadzwoniłem do kadr i zapytałem dlaczego dostałem 1605 zl za kilka dni zwolnienia ktoś z kadr nie potrafil mi odpowiedziec... po miesiącu mnie zwolniono... (usunięte przez administratora)

@Paweł

Taka sytuacja nie mogła mieć miejsca. Zawsze wyjaśniamy pracownikom z czego wynika kwota wypłaty, jakie są jej składniki i ich wysokość. Z całą pewnością fakt zwolnienia pracownika (o ile miał miejsce) nie mógł wynikać z pytań pracownika o jego wynagrodzenie.

Teresa

To niepokojące, co piszesz. Według kodeksu pracy mobbing "oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy jesteś pewny, że do takich zachowań dochodziło w Elmo S.A.? Jeśli uważasz, że tak, to czy zostało to gdzieś zgłoszone?

zolw66
@Teresa

Nie musi być długotrwałe. Wystarczy jeden raz :)

@Teresa

W przypadku powzięcia informacji o przypadkach wskazujących na występowanie mobbingu, ELMO prosi o niezwłoczne zgłaszanie ich do Działu Kadr i Płac. W naszej firmie nie może być miejsca na tego rodzaju zachowania.

Bronisław

Czy ruchoma stawka wynagrodzenia zależała od ilości przepracowanych godzin, czy premii uznaniowej? Jak te zapisy wyglądały w umowie? Napisz proszę coś więcej.

Monter

Co ty pie***sz robię jako monter i jest kierownik super, co do kasy tak jak piszesz podstawa ale jak by chciało ci się pracować LENIU to zostałbyś pare razy na dodatkowe zlecenia z jedną sobotę i masz z 3500-4000 wiec nie pier**l tylko do roboty

Śpioch
@Monter

Z Waszej dyskusji można wnioskować, że podstawa to 1600 netto, a ile trzeba pracować w nadgodzinach aby wyrobić te 4000 ?

CZABAN z tej strony
@Monter

Panie Monter konkretnie z jakiej jesteś strefy , gdzie tak dobrze może wtedy koledzy potwierdzą

Helena
@CZABAN z tej strony

Wcześniej ktoś pisał, że zarobki w Elmo to 3 tys. zł brutto plus premia. @JOHN TRAVOLTA pisze, że z 2,5 tys. zdegradowali go do 1,7 tys. (nie wiem - netto, czy brutto). Ile w końcu się u Was zarabia? Pytam o pensje w Elmo. Dzięki.

Sebastian
@Monter

W sobotę chyba żartujesz i wtedy dostanę 4000 !! Mam 6000 i pracuje 4 dni w tygodniu i żadnej soboty . Miałem styczność z Twoją firma to (usunięte przez administratora)do potęgi

@Helena

Dyskusja dotyczy pracy w Pionie Telekomunikacji, który od 2019r. nie jest już częścią ELMO S.A. Natomiast obowiązujące stawki płacy zasadniczej w obecnie prowadzonej przez naszą Spółkę działalności ustalane są indywidualnie, adekwatnie do posiadanych kwalifikacji i stanowiska pracy. Oferowane wynagrodzenie jest konkurencyjne, o czym przekonują nas liczne oferty od kandydatów do pracy oraz bardzo mała fluktuacja pracowników.

Czy w firmie ELMO S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, prowadzimy regularne, dostosowane do stanowiska pracy szkolenia pracownicze.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ELMO S.A.?

Tak, przyjmujemy osoby bez doświadczenia zawodowego, ale z chęcią do pracy i nauki. Oferujemy szkolenia, przygotowujemy i przyuczamy do pracy na określonym stanowisku.

Aktualność
Serdecznie witamy w serwisie informacyjnym i rekrutacyjnym firmy ELMO S.A.

Z uwagi na pojawiające się liczne pytania i komentarze dotyczące naszej spółki postanowiliśmy rozpocząć aktywne wykorzystywanie platformy GoWork do komunikacji ze wszystkimi osobami zainteresowanymi działalnością ELMO. Niezwykle cenne są dla nas wszelkie uwagi i konstruktywna krytyka, ponieważ traktujemy je jako dodatkowe źródło wiedzy o procesach zachodzących w naszej organizacji i okazję do ich usprawniania. Nie możemy jednak nie reagować na informacje nieprawdziwe lub szkalujące, a w szczególności te odnoszące się do działalności, której ELMO już dawno nie prowadzi. Tak więc od dzisiaj będziemy na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania oraz będziemy informować o bieżących, istotnych faktach „z życia firmy”.

Głównym celem i powodem naszej obecności na platformie GoWork jest aktywna komunikacja z jej użytkownikami, a przy tej okazji również przedstawienie prawdziwego, obiektywnego  i w miarę kompleksowego obrazu pracy w naszej firmie tak, aby te informacje stały się dostępne również dla osób zainteresowanych pracą w ELMO.

Już od ponad 30 lat zajmujemy się budową polskiej infrastruktury drogowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i internetowej, sukcesywnie zwiększając skalę działalności Grupy Kapitałowej ELMO. Obecnie specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług dla rynku budownictwa infrastrukturalnego w obszarze elektroenergetyki, produkcji metalowej oraz budownictwa drogowo-mostowego.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszego profilu,a w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: elmo@elmo.pl lub telefonicznie 25 643 60 75 w.102

Sebastian

To prawda.

Helena
@Sebastian

Wiadomo, że obecnie szacunek pracodawcy do pracownika (i rzecz jasna odwrotnie), to absolutna podstawa. Dlatego zmartwiłeś mnie, potwierdzając zdanie @Pan Tomasz. Przydałoby się jednak nieco więcej informacji. Jak dokładnie ten ów braku szacunku przejawia się w firmie ELMO? Podasz przykłady konkretnych sytuacji?

Grażyna

@Pan Tomasz dlaczego tak ostro Pan ocenia tą firmę? Możesz powiedzieć Pan coś wiecej o warunkach umowy i atmosferze w pracy? Jakie podejście i czy do wszystkich takie same ma przełożony?

Zyxel VMG8924-B10A

Mam prośbę do wszystkich niezadowolonych /już nie pracujących /pomocnych robiących instalacje biznes. Dorwałem w elektrośmieciach Zyxel'a VMG824-B10A. Nie mogę go zdebrandować nawet przez UART. Potrzebuję hasło admina lub supervisora by przywrócić go do pracy. Za pomocą user/user i bpack/bpack niestety, ale niewiele można ustawić. Mi głównie zależy by mieć dostęp do WAN. Chcę wgrać niebrandowane FW i używać go w sieci osiedlowej opartej o skrętkę (nie ma nic wspólnego z Orange). Fajny router, działa, ale teraz jest bezużyteczny. Pomoże ktoś w pozyskaniu tego hasła? Ps. Szukałem już na Kitz Forum, HWUpgrade. Na całym świecie (Anglia, Włochy, Turcja) bootloader jest odblokowany, a w pomarańczowym jest nawet hasło założone na CFE. Mam Kumpla w salonie Orange. Elmo odesłało Go na infolinię. Napisał e-mail i cisza. Zyxel EMEA też rozkłada ręce. Jeżeli ktoś ma obawy by napisać tutaj zapraszam do odzewu. Podam nicki pod jakimi można mnie znaleźć na Elektro*zie, Trzepak*, Sa*club, Sat-4-A*l, Telepol*s, Satkur*er-Bez-Kabl*, Openr*uter, Openlink*ys, itp. Tam możemy podyskutować i tam się odwdzięczę. Pozdrawiam.

Patrycja

@Grzesiek, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w ELMO tak? Na jakim stanowisku chciałbyś pracować? Aplikowałeś już? @gość, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w ELMO w Siedlcach - każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Grzesiek

Bardzo oszczędni w słowach jesteście. Może ktoś podpowie jak się pracuje w firmie??

gość
@Grzesiek

z zegarkiem w ręku czasy gonią. jak nie masz pracy polecam sprobuj, jak masz pracę i chcesz zmienić - - - zastanów się

Zostaw merytoryczną opinię o ELMO S.A. - Żelków-Kolonia

• Jak się pracuje w ELMO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELMO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ELMO S.A.