Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Okocim

No i tak powiedziałem -ostatni zgasi światło w regionie okocim a będzie to niedługo. Ktoś coś wie dlaczego tylu ludzi się zwalnia? A to proste są osoby które zatruwają powietrze niszczą ludzi a to są ci sami co z jednej wsi przyjechali do wielkiego miasta. Kto następny? ?????? Wartościowi odchodzą. ....

Bolek
@Okocim

Przesadzasz! Rotacja była i bedzie! Odchodzą i przychodzą (jak w każdej korporacji) Jest też pełno osób co są w region Okocim od lat i wcale nie mają zamiaru zmieniać bo jest ok. A nikt nikogo na siłę nie trzyma. Praca w normalnych godzinach bez przenoszenia jej do domu! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.... Oczywiście chciałbym więcej zarabiać i aby zarobki szły w górę minimum z wzrostem kosztów życia ale reszta ok!

Okocim
@Bolek

Podziel się tym co bierzesz bo to dobre. Ha haaaaaaaaaa chyba jesteś z hr

Bolek
@Okocim

Nie dałeś rady i się wyżywasz. Znajdź Psychologa i zapomnij bo świat bez Ciebie kręci się dalej i jakoś nic się nie załamało.....

były PH
@Bolek

Widać że jesteś ze środka tego (usunięte przez administratora) Dużo o CP nie wiesz jak na przykład przeprowadzanie ocen rocznych pod dyktando (usunięte przez administratora) Daje sie (usunięte przez administratora)plany poprawy wyników z terminem do wykonania (plan poprawy wynikał z ogromnej ilości Fifo przecenianej na PSD przez co robiły sie luki w dostępności - a wizyty na PSD co 3-4tyg). Pracownik wszystko poprawia przed czasem + z każdego sklepu wysyła fotki. Zaprasza (usunięte przez administratora)na objazd rynku żeby pokazać ewolucję, a (usunięte przez administratora)niestety nie ma czasu i na kolejnym spotkaniu (usunięte przez administratora)wręcza PH Naganę Pisemną z tekstem typu ..." to ma polecenie (usunięte przez administratora) bo chyba się uwziął na Ciebie i wiem że obiecałem jak poprawisz rynek to temat się zakończy, ale niestety tak nie jest"... (nie jest to slowo w słowo ale tak mniej więcej to leciało) - i na to też mam nagranie na dyktafonie. Także nie wymądrzaj się jak nie masz pojęcia co się dzieje w CP i jakie Buractwo tam jeszcze pracuje.

były PH
@Bolek

Drogi Administratorze Serwisu GoWork... Czy CP Ci płaci za twoje dyrdymały typu (usuniętę przez administratora) ...? Bo tak to wygląda.... Nie było tam bluźnierstw, praw autorskich ani danych personalnych. Ta strona schodzi na psy... Widać że jesteś ze środka korporacji. Dużo o CP nie wiesz jak na przykład przeprowadzanie ocen rocznych pod dyktando dyrektora regionalnego (usunięte przez administratora) Daje sie pracownikowi plany poprawy wyników z terminem do wykonania (plan poprawy wynikał z ogromnej ilości Fifo przecenianej na PSD przez co robiły sie luki w dostępności - a wizyty na PSD co 3-4tyg). Pracownik wszystko poprawia przed czasem + z każdego sklepu wysyła fotki. Zaprasza kierownika obszaru na objazd rynku żeby pokazać ewolucję, a kierownik niestety nie ma czasu i na kolejnym spotkaniu kierownik wręcza PH Naganę Pisemną z tekstem typu ..." to ma polecenie dyrektora regionalnego (usunięte przez administratora)bo chyba się uwziął na Ciebie i wiem że obiecałem jak poprawisz rynek to temat się zakończy, ale niestety tak nie jest"... (nie jest to słowo w słowo ale tak mniej więcej to leciało) - i na to też mam nagranie na dyktafonie. Także nie wymądrzaj się jak nie masz pojęcia co się dzieje w CP i jakie Buractwo tam jeszcze pracuje.

Kandydatka

Na informacje zwrotna po rekrutacji czekałam ponad dwa tygodnie,mimo obiecanych 5dni.Odpowiedz otrzymałam dopiero po telefonie do osoby,z którą rozmawiałam.Co ciekawe,otrzymałam feedback,że wybrano już osobę,która "na pierwszym spotkaniu przedstawiła cała strategie i plan działania dla spółki opierając się na kilku danych zewnętrznych,które można pozyskać z Internetu."..Słowa Pani HRBP.Szok i niedowierzanie,na moich oczach dokonała się jawna dyskryminacje mnie i innych kandydatów,bo:Na 1 spotkaniu otrzymałam informacje,że rekrutacja obejmie 3 spotkania,celem pierwszego jest wzajemne poznanie się i oszacowanie dopasowania do organizacji.Tymczasem,finalnie rekrutacja miała podwójny standard,pozostali kandydaci nie mieli okazji się wykazać i nie zostali poinformowani,że po 1.moga przygotować dowolną analizę,projekt związany z zakresem zadań na aplikowanym stanowisku juz na1 spotkanie 2.ze drugiego etapu już nie będzie,bo przyszedl ktoś z gotową "metodyka" tylko w oparciu i dane z Internetu i już go zatrudnili.Po co więc marnować czas innych kandydatów i wprowadzać ich w błądSwoja droga słowo metodyka nie istnieje,dwa skoro zatrudnili kogoś po tak powierzchownej analizie "tego co można znaleźć w internwcie'",może nie ma czego żałować. Podpowiedź,sugestia dla Pracodawcy:warto ujednolicić kryteria i standard rekrutacji.Nie wszyscy kandydaci są traktowani równo,sprawiedliwie i obiektywnie. Ps.ale ponoć wolność Tomku,w swoim domku.

@Kandydatka

To nieźle!Jakaś nowa strategia rekrutacji.Brak słów,pachnie wkreceniem kogoś po znajomości,sorry,po tak zwanych rekomendacjach;) tudzież refferalach:)Stary numer jak świat.Nauwna jesteś kandydatko wierzac w jakiś standard rozmów.Im większą marka,tym większy bałagan. Ps.slowo metodyka istnieje,ale w odniesieniu do szerszego zakresu proponowanego działania.Jak można powiedzieć,że kandydatka dowiozła metodykę,nie znając całości informacji niezbednych do zaprojektowania takiego działania.A może już dawno znala:)Smiesznie i strasznie, gratulacje dla osoby przekazującej info zwrotne,adios.

@Kandydatka

Metodyka – zbiór metod, ustandaryzowane dla wybranego obszaru podejście do rozwiązywania problemów. Metodyka abstrahuje od merytorycznego kontekstu danego obszaru, a skupia się na metodach realizacji zadań, szczególnie metodach zarządzania.

@Kandydat

TAk, wiemy, wiemy, znamy AGILE, znamy PMI, W taki razie zmieńcie opis na swojej stronie, w sekcji JAK REKRUTUJEMY. Cytuję: Jak rekrutujemy? Każdy kandydat, którego zaprosimy do wzięcia udziału w rekrutacji, odbędzie spotkanie z bezpośrednim przełożonym oraz z HR Biznes Partnerem. W trakcie spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, dotychczasowych sukcesach oraz tym, co motywuje Cię do pracy. W niektórych projektach rekrutacyjnych prosimy kandydatów o wypełnienie testu psychometrycznego lub zapraszamy do udziału w sesji Assessment Centre. Dzięki temu zwiększamy prawdopodobieństwo tego, że obie strony będą zadowolone z przyszłej współpracy. Jaki każdy kandydat? Jakie spotkanie z bezpośrednim przełożonym? Chyba nie wszystkich to dotyczy. Zero informacji o jakimkolwiek etapie projektowym. KAndydatka masz rację, trzeba tępić takie kolesiostwo. Pewnie jest powiązane ze zmianą Prezesa od 1 stycznia...

X
@Wesoły Romek

Jeżeli ktoś nie jest w stanie przekazać takiej informacji osobie rekrutujacej, na temat swoich odczuć, a robi to za pośrednictwem tego portalu, to nie świadczy to dobrze też o tej osobie. Przykre...

X

@X

Pani XYZ niestety nie odebrała telefonu ode mnie. BYło kilka pytań z mojej strony, niestety zero szans na uzyskanie odpowiedzi. PRZYKRE również.

Bronisław
@Wesoły Romek

W swoim poprzednim komentarzu wspominałeś coś o rzekomej zmianie na stanowisku prezesa, które miało nastąpić od nowego roku. Wiesz może, czy rzeczywiście tego typu zmiana nastąpiła? Jeżeli tak, to znasz może powody, dlaczego postanowiono zmienić prezesa firmy Carlsberg Polska? Zachęcam do odpowiedzi.

apl

Witam, pojawiło się ogłoszenie na PH na Mazowieckie, chcę aplikować, ale pytanie: Czy ktoś mógłby coś napisać więcej nt pracy jako PH w Carlsberg? Przeglądając tut wpisy, to są one różne. Ciekawi mnie wynagrodzenie brutto i jak mniej wiecej jest z premiami dla PH? czy plany premiowe są jakies realne?

Pracodawca i tak zrobi to co będzie chciał,wybierze,kogo będzie chcial,nagnie oficjalne standardy,jeśli mu się podoba a Wy tym gadaniem i tak nic nie zmienicie. Sprawiedliwość w rekrutacji nie istnieje. Można nagrać "doskonały" film wizerunkowy dla osób z zewnątrz jakCP,a i tak najważniejszym sędzia są pracownicy,którzy już siedzą w organizacji.,tak jak ja. Widziałem wiele różnych rekrutacji,czasem oficjalna rekrutacja jest w toku,a bokiem wchodzi ktoś spoza rozdania czy short listy. Nie rozumiem,po co się tak oburzać,czy tylko CP jest na rynku.No właśnie:)Luz.

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

Zniesmaczona

Gdy na etapie telefonu z zaproszeniem pytasz,czy masz coś przygotować na pierwsze spotkanie slyszysz,że absolutnie nie ma takiej potrzeby a później otrzymujesz feedback taki jak Kandydatka...Jak normalny człowiek zapiznajesz się z informacjami na stronie pracodawcy nt.przebiegu rekrutacji,a później zgoła inna rzeczywistość.Nie polecam,strata czasu.

Sowa

Widzę dużo negatywnych opinii ale głównie z terenu... Jak jest z pracą w Warszawskim biurze?

Jak w raju

Sowa

Sarkazm? Możesz napisać coś więcej?

Wiciu
@Sowa

To samo co w terenie, "rotacja"

Larry
@Sowa

w biurze generalnie panuje bardzo fajna atmosfera. moim zdaniem o wiele bardziej ludzka niż w innych korpo. ktoś napisał o rotacji w biurze - bzdura, ja nie zauważyłam.

Ob

Cześć,jak rozmowy na PH w Warszawie? Jakieś informacje zwrotne?

kandydat
@Ob

Byłem, rozmowa ok, ale mieli się odezwać, co i jak i cisza - szkoda, bo powinni dać odpowiedz zwrotną - tak jak obiecali , to świadczy o ich profesjonalizmie a raczej jego braku :(

Serdel

Bardzo dobrze pracowało mi się tu przez 5 miesięcy na stażu Lubię atmosferę w Carlsberg Polska za: Przyjaźni współpracownicy

tom2
@Serdel

hahahahaha

tom

Cześć, Jak rozmowy na PH w Warszawie. Jakie spostrzeżenia, jak kasowo ? TOM

olej-nick

Witam , czy ktoś panuje nad rynkiem w Łodzi ? Handelek samplingiem aż kwitnie . Jakieś audyty robicie w tym carlsbergu ?

Dobrarada
@olej-nick

Wszystko jest w porządku, nic nie kwitnie prócz Twojej zemsty, proponujemy upuścic trochę tego jadu bo sam się przypadkiem ukąsisz. Pzdr zajmij się swoją pracą

olej-nick
@Dobrarada

Wiem,wiem premie słabe i piwko kusi pod czujnym okiem kosika , ten z bałut dalej handluje ?

PhCP

Polecam pracę PH. Moje sugestie dla Carlsberg Polska: Polecam pracę jako PH w CP. Lubię atmosferę w Carlsberg Polska za: Wszystko

Kubaaaaaaaaa

Jak,widze oferty z tej firmy pod tytułem super oferta to aż żal sie robi co oni wypisują praca dla ludzi bez ambicji praca za grosze co oni zrobili z pracy handlowca żenada żebraka brudasa robola i tyle!,, Moje sugestie dla Carlsberg Polska: Obudź sie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownictwo

Oleander

Co tam Pany, dostajecie fifo czy zaś nas wydymają?

Dosia
@Oleander

Wydymają u nas nikt go nie widział,jak co roku.

MoniaStonia

Ambasador Marek Premium - ktoś wie o co dokładnie chodzi w pracy? Jak zarobki itp? Rejon Szczecin

Pomocny
@MoniaStonia

To robota jak PH ale jeździsz z markami premium po najlepszych sklepach, szału nie ma bo targety mają ogromne.

@Pomocny

A jakie auto? Jaka podsatwa i jakie mozliwe premie?

@Paweł

Megane i ok 6 brutto Plus premia

Co się dzieje w Brzesku, Krakowie i Nowym Targu, że już KdH i Kosowie uciekają?

już mnie tam nie ma
@Kandydat

Ludziom po prostu rozum wraca na swoje miejsce. Jest bardzo ale to bardzo dużo obowiązków od ph po kierownika. Nie da się tak. Poza tym względy finansowe.

Hary

Ilu jeszcze wartościowych ludzi odejdzie z regionu okocim ? To już nie region okocim tylko Darkowo.

ale to już było
@Hary

Ostatni gasi światło.....

Zainteresowana

Czy ktoś może powiedzieć skąd tyle ostatnio rekrutacji w CP do działu HR? Z czego to wynika?

Kevin
@Zainteresowana

Nowa miotła ...

Krzysztof Romanowski

Czy ktoś może podzielić się opinią o oddziale małopolskim? klimat pracy, sytuacja, zasady użytkowania auta, kierownik, poziom zarobków: podstawa plus premia.

Okocim OK
@Krzysztof Romanowski

Oddział Malopolski nie polecam,RMS wódz (usunięte przez administratora)a osami żądzą jego (usunięte przez administratora) z tej samej wsi,razem się wychowywali,gdy dorastali to wieśniacy zrobili zrzute,i za zgromadzone pieniądze wysłali chlopakow,do miasta KRK,ci lizneli trochę prawdziwego zycia,i pieli się w hierarchii,nie stety po trupach i w świński sposób,topili przyjaciół w łyżeczce wody.Gdyby nie zbiórka wieśniaków na bilety do KRK to panowie pewnie by teraz pasali owce,lub handlowali oscypkiem przy deptaku ,a tagrze balonami na miejscowych odpustach.Panowie są teraz menagerami,i gnoja ludzi,praca pod nimi to nie kończący się dramat,zresztą kto jest pH obojętnie w jakiej branży i jeździ trochę po rynku,to omija ogłoszenia o pracy w carlsberg,bo wieści o atmosferze rozchodzą się poczta pantoflową.Lecz panowie Kosowie się nie poddają,i wychodzą z założenia jak brak wykwalifikowanego męskiego składu na rozmowach rekrutacyjnych,to postawili na kobiety,i budują żeńskie zespoly,i jakoś biznes się kręci.Wiec krótkie podsumowanie,pastuchy powinny pasać dalej owce a nie zarządzać i reprezentować firme Carlsberg.

Ok
@Okocim OK

Znikają z tej wypowiedzi polubienia.

Wielkopolanin

Gdzie tkwi problem? Ludzie z biura, marketingu nie mają zielonego pojęcia na czym polega praca przedstawiciela handlowego. Żyją po prostu w swoim świecie. Tak naprawdę wymagają od nas wszystkiego, wymieniaj kapsle, wstawiaj lodówki, rób ekspozycję, cenówki, jedź po piwo na kapsle, sprzedawaj. I Ty musisz mieć w rynku wszystko super. Nie ma mowy żebyś nie miał czegoś zrobionego. Ale sami nie potrafią ogarnąć prostych rzeczy. Zmienianie zasad konkursu biletowego w czasie jego trwania pokazuje tylko jacy ludzie nami zarządzają i co o nas myślą. Mecz za kilka dni a my do tej pory nie wiemy gdzie pojedziemy. Czy na mecz w czwartek czy w niedzielę. Ludzie czy Wy myślicie że nie mamy nic do roboty? Przecież takie rzeczy trzeba planować, mogę mieć lekarza, mogę nie mieć z kim zostawić dziecka. Może mam inne plany. Po za tym wyjazd na mecz to też niezła wycieczka. Nie każdy ma 15 minut na stadion. Będziemy po całym dniu pracy a później trzeba wrócić do domu po meczu i rano znowu do pracy. No dobra przepraszam, RTM musi się zgadzać. Na umowie o pracę powinno widniec nie Carlsberg Polska tylko SFA Polska.

Kaszti

Tej wiara a jak sytuacja w Poznaniu? Jak pani dyrektorka wielka i jej paź B? Chyba najbardziej kabaretowy duet w Polsce i najmniej profesjonalny. Kiedyś to było...

@Kaszti

Prosze zostawić naszego kochanego najwspanialszego kierownika Bartka. On jest bardzo sprawiedliwy, odnosi się do pracowników z wielkim szacunkiem, zależy mu na zespole jak mało komu. Jest naszym bohaterem.

Lipton
@Poznaniak

Poznaniak co ty bierzesz? Może jeszcze powiesz że się nie poci i nie harczy / pufa? HAhaha

@Lipton

Panie Lipton. Kochamy Bartka on jest filarem tej firmy. Gdyby nie on, nie byłoby też nas, a może cala firma Carlsberg by przestała istnieć gdyby nie dostał oświecenia pewnego dnia i nie wysłał CV do firmy? ??!!!!! Dziękujemy panie KOS za tak wspaniałą lekcje pracy i tak naprawdę życia.

Lipton
@Poznaniak

Naprawde nie wiem co bierzesz kolo. Szok i niedowierzanie. Albo jesteś tak mądry, albo jesteś zwykłym trolem. Każdy wie, co ten gość sobą reprezentuje. Jeśli chodzi o podejście do zespołu i równe traktowanie to takie coś nie istnieje. Są 4 osoby, które lubi, szczególnie wiadomo kogo, a reszty mogłoby nie być...

@Lipton

Nic nie biorę. B.C. jest dla nas jak ojciec, jak dobry wujek, zawszef jesto cierpliwy, potrafi wysłuchać, zawsze służy dobrą radą. To jest filar Carlsberga. A my go kochamy i nigdzie nie oddamy. Moglibyśmy nawet swoją premie oddawać byleby tylko chciał być dalej naszym kierownikiem.

Dawidek

Się gra się ma ????

Manaam
@Dawidek

Bylem podwładnym goscia, o którym się tu pisze. Szczerze, ma jedna dobrą cechę jako przełożony, prawie w ogóle nie wtrąca się do pracy, nie wie nic co się dzieje w rynku ani co robi zespół. No Ale złych cech jest więcej, nie będę się o nich tutaj rozpisywał. Wiadomo, że rzadko na jakimś wyższym stanowisku trafia się osoba, która jest sprawiedliwa i przyzwoita. O ile można mu wybaczyć brak kompetencji, podejścia do drugiego człowieka, intryganctwo, o tyle braku honoru się nie wybacza.

Południowy
@Manaam

Hahahah. Ladnie się w tym Pozku porobiło. Ludzie, zgłaszajmy wszelkie przypadki złego traktowania, agresji czy wyzwisk. To od nas zależy czy pozwolimy sobie na takie rzeczy. Fajnie ze tu piszesz, ale co zrobiłeś żeby tego człowieka pociągnąć do odpowiedzialności?

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska