MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Szukałem pracy w Legnicy i agencja szybko ją znalazła. Miłe i sympatyczne Panie rekruterki we wszystkim pomogły! Aż chce się wracać do biura, gdzie wszystko tlumacza bez pośpiechu i jeszcze pytają, czy wszystko jasne. Tego się trochę bałem szukając nowej pracy, wszystko jednak zorganizowane i przekazane co do joty.

henryk

po przyjeździe okazało się, żejest tylko jedna szafa. Niby nie ma tragedi, ale srednio bo wszystkich rzeczy nie wypakjesz. Jeden telefon i agencja wszystko załatwiła. Kolejna szafa stala w ciagu kilku dni. pytali tez, czy wlascicel przywiozl, czy jest ok. polecam wiec agencje za pomoc i mega kontakt!

Piter

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy spawacza w polsce i zagranica i agencja znalazła mi zatrudnienie w tym samym zawodzia. Kasa jest dobra, spoko warunki nie ma co narzekac. Pierwszy i nie ostatni wyjazd

Oko

A ja nigdy u was nie pracowalem a czasem dostaje oferty a to źle o was świadczy dodam że tylko raz bylem w waszym biórze w celu zrobienia rozeznania. Proszę was o wymazanie mojego numeru z systemu

@Oko

Szanowny Panie Oko, Mailing z ofertami pracy i smsy są wysyłane wyłącznie do użytkowników, którzy zgodzili się pozostawić swoje dane i wyrazili zgodę na wysyłkę informacji. Nie mniej rozumiemy i szanujemy Pana decyzję. Jeśli nie jest Pan zainteresowany naszymi ofertami pracy i informacjami marketingowymi, proszę o przekazanie danych, które mają zostać wykasowane z bazy na adres skargi@mrjob.pl - wówczas zostaną one natychmiast usunięte.

Emilia
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A jak można się zapisać do tej bazy? Chciałabym być na bieżąco, chociaż najbardziej interesuje mnie praca z domu. No i dlatego moje pytanie, czy zdarzają się takie oferty?

@Emilia

Szanowna Pani Emilio, dziękujemy za zainteresowanie. Rekrutujemy na stanowiska, które wymagają fizycznej obecności w miejscu pracy. Zatrudniamy pracowników w takich branżach jak produkcyjna, automotive, magazynowa, w których nie przewiduje się możliwości pracy zdalnej. Gdyby mimo wszystko była Pani zainteresowana naszymi ofertami pracy, proszę o kontakt pod adresem mailowym rekrutacja@mrjob.pl bądź telefonicznie poprzez infolinię 222 282 182. Zapraszamy do kontaktu.

pracowałem
@Oko

Pracowałem za pośrednictwem tej firmy i powiem jedno DNO DNA zero kompetencji i organizacji

Kama
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Ile można zarobić na produkcji, to też praca dla kobiet? Wszystkie obowiązki są takie same jak dla mężczyzn? Chciałabym wiedzieć co jaki czas są podwyżki, o ile są. Wszyscy pracownicy mają u Was umowy?

@pracowałem

Szanowny Panie, Zadowolenie naszych Pracowników oraz relacja z nimi są dla nas bardzo ważne, ponieważ pozwalają nam budować długofalową i udaną współpracę. I zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Państwa praca przebiegała komfortowo - oferując pełne wsparcie naszego ponad 70-osobowego zespołu. Przykro nam zatem, że negatywnie ocenia Pan pracę z nami. Niestety, ze względu na anonimowość oraz brak dokładnych informacji, które mogłyby wpłynąć na Pana negatywną opinię o nas, nie jesteśmy w stanie w pełni odnieść się do Pana opinii. Zawsze zależy nam jednak na pełnym wyjaśnieniu oraz rozwiązaniu zgłaszanych sytuacji, dlatego prosimy o przesłanie pełnego opisu mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pana wiadomość zostanie przekazana bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych i zostanie dokładnie rozpatrzona. Pozdrawiamy.

@Kama

Pani KAMO, każdy nasz Pracownik zatrudniony jest w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową, która podpisywana jest przed rozpoczęcie pracy. Zarobki uzależnione są od zlecenia, zakresu i rodzaju pracy czy umiejętności Kandydata (np. znajomości języka niemieckiego). Dla pracy w Niemczech na stanowisku pracownika produkcji zazwyczaj są to stawki od 13,00 do 14,00 euro/h brutto. Na niektórych zleceniach zdarzają się premie okolicznościowe lub podwyżki w przypadku, kiedy Pracownik się sprawdzi i nasz Kontrahent jest z niego zadowolony. Każdy pracownik może również liczyć na zorganizowane i opłacone zakwaterowanie na terenie Niemiec. Jeśli chodzi o zakres pracy to zawsze dostosowywany jest on dla kobiet, a nasi rekruterzy dokładnie mówią, jak wyglądać będzie praca i obowiązki w trakcie przedstawiania oferty. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji. Kontakt do naszych Rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy. :)

Diana
@pracowałem

Możesz napisać coś więcej? Czemu masz aż taka zła opinię? Napiszesz gdzie i na jakim stanowisku pracowałeś? I dlaczego masz zarzuty do organizacji? Będę wdzięczna bo chciałam wyjechać z tą agencja do pracy

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Polecam zero jakich kolwiek problemów praca naprawdę super zakwaterowanie również bez zarzutów wypłata na czas zero jakich problemów

Malwa
@Piotr

To jakich kwot tak mniej więcej można się spodziewać? I o jakim stanowisku w ogóle mówisz? Fanie że zakwaterowanie ok, a firma to opłaca czy Ty?

@Malwa

Pani Malwo, wysokość wynagrodzenia zależy od stanowiska, na którym wykonywana będzie praca oraz doświadczenia i znajomości języka niemieckiego u Kandydata. Każdy pracownik może skorzystać ze zorganizowanego i opłacanego przez nas zakwaterowania. A w ostatnich Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2022 aż 87%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre. :) Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji, który będzie mógł opowiedzieć więcej o aktualnych ofertach, wraz ze stawkami: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy.

@malwa
@Malwa

Zarobki zależne od ilości godzin przepracowanych ale proszę mi uwierzyć byłem z wieloma agencjami pracy i za wszystko płaca nie ma z tym problemu zakwaterowanie jest opłacone przez agencje

Interesuje mnie stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług pracy tymczasowej w tej firmie, bo widziałem ogłoszenie. Orientujecie się, jak wygląda praca i jakie zadania są do wykonania? Jak wygląda atmosfera w pracy? Wole dopytać, zanim wysle CV, bo kilka razy się sparzyłem.

Panie ANONIM, odpowiadając na Pana pytania: rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług pracy tymczasowej prowadzona jest do naszej centrali w Legnicy z biurem w samym centrum miasta. Jako firma wciąż dynamicznie się rozwijamy i nie zwalniamy tempa - stale powiększając nasz już ponad 70-osobowy zespół. :) Praca obejmuje bezpośrednią pracę z klientem B2B: pozyskiwanie klientów w zakresie sprzedaży usług pracy tymczasowej i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych, uczestniczenie w spotkaniach handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych. Dodatkowo zatrudniony pracownik będzie zajmował się inicjowaniem działań zwiększających efektywność procesów sprzedażowych, realizacją planów sprzedażowych i przygotowywaniem raportów sprzedażowych oraz współpracą z działem rekrutacji, koordynując proces zatrudniania pracowników. W związku z tym poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży o obsłudze klienta, ze zdolnościami interpersonalnymi, sprzedażowymi, negocjacyjnymi i komunikacyjnymi oraz gotowej do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Dolnego Śląska i nie tylko (przyda się zatem prawo jazdy kat. B). Komunikacja i integracja to dla nas podstawa w codziennej pracy i lubimy się nawzajem. Często wyjeżdżamy więc na wspólne weekendowe wypady. Byliśmy już w Austrii i odkrywaliśmy raftingowo rzekę Salzę oraz przejechaliśmy kilkadziesiąt kilometrów na off-roadach. Jednocześnie, nie zapominamy o rozwoju, dlatego na naszym ostatnim szkoleniu uczyliśmy się o komunikacji. Cenimy również wspólne świętowanie - zarówno w Dzień Chłopaka, Mikołajki czy urodziny można liczyć na miły prezent. Codziennie pracujemy z ludźmi i dla ludzi, więc wiemy, jak ważna jest empatia i zrozumienie. Organizujemy zbiórki żywności, angażujemy się w szlachetną paczkę (wspierając wiele rodzin) czy licytacje charytatywne. Zachęcamy do przesłania swojego CV mailowo na adres: kariera@mrjob.pl lub kontakt telefoniczny: 600 787 689 :) Pozdrawiamy.

Dama

Czy ktoś w ostatnim czasie wyjechał do pracy w Niemczech? Jak ocenianie współpracę z agencją? Zastanawiam się z koleżanką czy wyjechać do pracy. Jakie zarobki są realne? Plis odpowiedź ktoś czy warto

Irka
@Dama

Jasne, że warto! Zarobki zależne są od tego, jaką pracę otrzymasz, ale wszystko jest legalne, bezpieczne, kasa na czas co miesiąc. W razie problemów masz też zawsze agencję do pomocy i są z Tobą w kontakcie. Pracuje od kilku miesiecy i nie zaluje wyjazdu.

Leszek

Agencja szuka księgowego do swoich struktur. Tyle, że wśród wymagań jest najmniej 2 lata praktyki w zawodzie oraz komunikatywna znajomość niemieckiego. Czy osoba nieposługująca się tym językiem i z mniejszym stażem pracy, może z powodzeniem ubiegać się o tą posadę? I ilu spotkań trzeba, by dostać tę pracę?

@Leszek

Panie Leszku, jeśli chodzi o aktualnie prowadzoną rekrutację na stanowisko Księgowy/a to co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego są wymagane, ze względu na zakres obowiązków w codziennej pracy. Wciąż jednak dynamicznie rozbudowujemy nasz dział księgowości, więc często szukamy kolejnych osób. Zawsze warto więc zaaplikować i zostawić swoje dane kontaktowe do kolejnych rekrutacji. Po przesłaniu CV, rekrutacja jest 2-etapowa i składa się z dwóch spotkań. Pierwsza rozmowa odbywa się bezpośrednio z działem HR. Jest to okazja nie tylko do lepszego poznania Kandydata, lecz również lepszego poznania nas jako firmy, dowiedzenie się więcej o pracy z nami czy dostępnych benefitach (takich jak m.in. niesamowite spotkania i wyjazdy integracyjne w naszym zespole). Drugi etap rekrutacji obejmuje spotkanie z Managerem działu Księgowości i skupiamy się na sprawdzeniu kompetencji twardych. Wiemy, że czekanie na odpowiedź w sprawie pracy może być stresujące, dlatego każdy etap rekrutacji zakończony jest informacją zwrotną (niezależnie od wyniku rekrutacji). :) Panie Leszku, zachęcamy do przesłania swojego CV mailowo na adres: kariera@mrjob.pl. Nasz zespół nie przestaje się rozwijać, również w dziale księgowości. Pana aplikacja trafi bezpośrednio do naszego działu HR-u, który skontaktuje się z Panem, jeśli pojawi się nowa oferta w przyszłości. Pozdrawiamy.

Robert Bok

Pracuje przez biuro w legnicy. Ogolnie jest spoko. Kilka ofert przedstawili od renki, rozmowa była po kilku dniach i pracuje od 4 miesięcy. Wczoraj dostałem smsa, ze będą dni otwarte i jakies konkursy w maju. Na pewno podejde, może akurat cos wygram – byłoby milo :D Pozdrawiam dzieczczyny z biura. Zawsze mile i usmiechniete, mega pomagaja !

Andriej
@Robert Bok

Widziałam na mieście plakat, że te dni otwarte będą 20 maja. Chyba też podejdę i zobaczę oferty jakie będą dostępne. gdzie dokładnie pracujesz? Jakie są warunki?

Pierwszy raz wyjazd z tą agencją i okazał się niezbyt przyjemny. Mieszkanie w którym mieszkaliśmy to jakaś masakra może i ładnie wyglądało na zdjęciach ale to co się tam działo było porażką, kilkanaście karaluchów na mieszkaniu, odkręcenie wody w kuchni wiązało się z zalaniem łazienki, kable wisiały sobie koło wody, gdzie w każdym momencie mogło się zrobić zwarcie. Panie w biurze nie doinformowane w pewnych kwestiach. Co do wypłaty jest to na plus zawsze na czas, praca też spoko. I dużym atutem jest dofinansowanie przejazdu.

@Anonim

Szanowny Panie Anonimie, miło nam, że pozytywnie ocenia Pan naszą terminowość, pracę na zleceniu czy oferowane zwroty. Jednocześnie, zgadzamy się, że opisywane przez Pana warunki mieszkaniowe są jak najbardziej niedopuszczalne i nie powinny mieć miejsca. Tym bardziej, że jako agencja zawsze dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas zakwaterowania spełniały wyznaczone standardy oraz były komfortowe do codziennego mieszkania. Czy warunki mieszkania zostały zgłoszone do Managera Kontraktu? Prosimy zgłosić opisaną sprawę i opisać dokładnie sytuacje na zakwaterowaniu swojemu managerowi – zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki, aby zapewnić Państwu komfortowe warunki mieszkaniowe, które pozwolą na spokojną pracę w Niemczech. Pozdrawiamy.

Julia
@Anonim

Jak dużo osób było zakwaterowanych tam? Te mieszkania to są bardziej jak hotel pracowniczy czy prywatne lokalizację? Zastanawiam się nad wyjazdem ale najbardziej się tej kwatery właśnie boje. Duże dofinansowanie do dojazdu jest?

Krzychu

Praca w porzadku, warunki dobre i zawsze płacą na czas. Wyjazd i zakwaterowanie dobrze zorganizowane - dostałem adres i trafiłem. Pracuje, zarabiam i jestgit

Emilia
@Krzychu

Hejka, a jakie stanowisko? Marzy mi się ostatnio praca za granicą. A raczej po prostu nie jestem zbyt zadowolona z zarobków tutaj w kraju, co tu ukrywać. Natomiast nie widziałam tu dawno świeżych ogłoszeń. Są takie wyjazdy? I czy wymagają języka ewentualnie?

@Emilia

Pani Emilio, aktualnie zatrudniamy na stanowiska takie jak pracownik produkcji, spawacz czy elektryk. Posiadamy również oferty dla Pracowników z mniejszą znajomością języka niemieckiego - jednak zależy to od wybranego zlecenia. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdzie Pani m.in. na naszej stronie: https://mrjob.pl/oferty-pracy/ Zapraszamy również do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji. Kontakt do naszych Rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy. :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Jako agencja pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, że przyjazna i dobra atmosfera miejsca pracy to ważny aspekt codziennej pracy. Tym bardziej że niezależnie od branży czy stanowiska, każdy z nas spędza w pracy sporą część swojego tygodnia. Zawsze dbamy więc, aby nasi pracownicy mogli pracować w miejscach, gdzie będą czuć się dobrze. Aby to zapewnić, szczegółowo sprawdzamy miejsce oraz warunki pracy i regularnie badamy zadowolenie naszych Pracowników nie tylko z miejsca pracy, lecz także z relacji ze współpracownikami czy kierownikiem. I jest nam niezwykle miło, że w ostatnich Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB 2022 nasi Pracownicy ocenili swoje miejsca pracy w Niemczech na średnią ocenę 4,2 z 5, a miejsca pracy w Polsce na 4,5 z 5. :) Pozdrawiamy.

Tak szczerze, to Mr Job jest pierwszą agencją z którą nie miałem absolutnie żadnych problemów..

władysławDWR
@Michał

kolejny komentarz napisany przez pracownika mrjob zapewne.po co tak słodzic? teraz sie dorobili na ludziach to ich olewaja,kiedys dbali o czlowieka.

@władysławDWR

Panie Władysławie, Komentarze w większości są pisane przez naszych pracowników (aktualnie zatrudnieni lub takich którzy byli naszymi pracownikami) Czasami pisane są także przez kandydatów u których nie doszło finalnie do zatrudnienia u nas. Cieszy nas, że nie tylko te negatywne historie są tutaj poruszane, a pracownicy dzielą się tym pozytywnym doświadczeniem :) Panie Władysławie, ponieważ napisał Pan, że "kiedys dbali o czlowieka" , był kiedyś Pan naszym pracownikiem, czy jest aktualnie? Jaka sytuacja doprowadziła do tego, że ma Pan taką opinię? Bardzo zależy nam na tym, aby wyjaśnić tą sytuację. Gdyby zechciał się Pan podzielić swoją historią na maila: skargi@mrjob.pl Trafi ta opinia bezpośrednio do Managera. Dziękujemy za komentarz i Pana opinię. Pozdrawiamy serdecznie

@Michał

Cześć czy pracuje ktoś z was przy załadunkach ciężarówek meblami szkolnymi, może się ktoś się wypowie a może ktoś się wybiera

XL
@Michał

Wszystko super do pierwszej wypłaty, potem okazuje się że nie wszystko złoto co się świeci ostatnią pensję dostałem okrojoną nie tylko z godzin, ale także z "jakichś innych kosztów " serdecznie nie polecam.

@XL

Szanowny Panie XL, jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do wysokości swojego wynagrodzenia, zapraszamy do kontaktu z Panią Anetą Kläsener - Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozdrawiamy serdecznie!

No ba.
@Michał

Na wstępie aplikacji miałem problem, mam negatywne podejście, wręcz z dystansem.

Olek

Mega szybka rekrutacja, dzięki czemu szybko zaczyna się pracę. Warunki w Legnicy ok, nie mam uwag

wojtek

Zakwaterowanie super, czysta kuchania i łazienka ok, wypłata zawsze na czas - a nawet szybciej na koncie. Wszystkie godziny się zgadzaja. Kilka miesięcy pracy jako spawacz i współpracę oceniam bardzo dobrze.

Danuta
@wojtek

Interesuje mnie temat zakwaterowania, czy samemu się mieszka czy po kilka osób, czy oni załatwiają nocleg czy można odmówić i dostać więcej do wypłaty? Kwestie finansowe są bardzo istotne, którego dnia zwykle jest kasa na koncie, za nadgodziny też płacą?

radek

Wszystko ok! Świetny kontakt z koordynatorem, ze wszystkim pomogła i wiele wyjaśniła. Wsystarczyło zadzownić i od razu dostałem odpowiedź. Zero czekania na niewiadomo co. Sama praca też spoko! Nie było problemu pojechac z kolega.

Julia
@radek

Mógłbyś dać znać jak zakwaterowanie? Jakie są warunki? Ile osób mieszka? I czy dużo to kosztuje. Będę wdzięczna za odpowiedź

@Julia

Pani Julio, mamy nadzieję, że jeden z Pracowników odpowie na Pani pytanie o swoich wrażeniach z oferowanego zakwaterowania. Z naszej strony możemy dodać, że każdorazowo oferujemy bezpłatne i zorganizowane zakwaterowanie naszym Pracownikom. Pokoje są z reguły 1 lub 2 osobowe, a ilość osób w mieszkaniu zależy od wielkości zakwaterowania, możliwości mieszkaniowych w okolicy czy preferencji Pracowników. Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników, kierujemy się ich wygodą oraz lokalizacją - a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy. Niezwykle cieszy nas zatem, że w ostatnich Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2022 aż 87%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre. :) Pozdrawiamy.

Ktos

Czy to prawda,że jeżeli w danym miesiącu było się na l4 to 2 dni wolne za ten miesiąc nie przysługują? Jest jakaś ustawa która o tym mówi?

@Ktos

Dla współpracy, jaką jest praca tymczasowa, wymiar urlopu wypoczynkowego regulowany jest zgodnie z art. 17 ust. 1 ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. A Pracownikowi tymczasowemu przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze dwóch dni za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji pracodawcy użytkownika lub więcej niż jednego pracodawcy użytkownika. W przypadku zwolnienia lekarskiego Pracownik nie pozostaje w dyspozycji Pracodawcy Użytkownika i w związku z tym nie nabiera prawa do urlopu wypoczynkowego w tym okresie. W razie dodatkowych pytań dotyczących zasad urlopu, zapraszamy do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika. Jego dane znajdują się w "ABC Pracownika", dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu, jak również w mailu powitalnym. Pozdrawiamy.

karol

Bardzo duża pomoc kordynatorów, załatwili wszystkie formalności. Pierwszy wyjazd, ale na pewno nie ostatni

Elżbieta
@karol

A do jakiej pracy pojechałeś? Jakie warunki zakwaterowania? I co jaki czas można wrócić do PL?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, mamy nadzieję, że Pan Karol lub któryś z naszych aktualnych Pracowników odpowie na Pani pytanie o zlecenie, które wybrali. Od siebie możemy dodać, że przeprowadziliśmy kilka wywiadów z naszymi Pracownikami o ich codziennej pracy w Niemczech, które może Pani obejrzeć po tym linkiem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLH1yQhG-P4JWS-vNysLqd2E7y1-O0KrFb :) Każdy z naszych Pracowników ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec. Wybierając zakwaterowania, kierujemy się komfortem oraz lokalizacją - a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy. Wszelkie kwestie są także konsultowane z Pracownikami, ponieważ zależy nam na komforcie, który powinien być zapewniany, aby Pracownik mógł odpocząć po pracy. I bardzo cieszy nas, że w Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2021 aż 86,4%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre. Jeśli chodzi o zjazdy do Polski są one indywidualną decyzją każdego Pracownika, który w pełni dysponuje swoim urlopem wypoczynkowym. Pozdrawiamy.

Bartek
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

W pełni dysponuje swoim urlopem jeśli macie państwo na myśli błagalne prośby o urlop kontrachenta ponieważ już pół roku nie widzieliście rodziny to faktycznie tak jest w pełni dysponujecie swoim urlopem.

Leszek
@Bartek

To ile przez pół roku uzbierało Ci się urlopu i dlaczego z niego nie skorzystałeś na powrót do rodziny? Nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi. Czy jeśli pracodawca u którego pracowałeś robił Ci problem by skorzystać z urlopu, to nie mogłeś się zwrócić po pomoc do koordynatora z agencji?

@Bartek

Panie Bartku, każdemu naszemu Pracownikowi przysługuje urlop w wymiarze 2 dni za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji jednego pracodawcy-użytkownika. Pracownik wybiera daty urlopu, a następnie potwierdza jego termin z bezpośrednim przełożonym w miejscu pracy w Niemczech. Oczywiście, może zdarzyć się sytuacja, że przełożony odmówi urlopu ze względu na wcześniejszy wniosek innego Pracownika na wolne w tych dniach lub zwiększoną ilość pracy. Proponowane są wtedy alternatywne terminy aby umożliwić Pracownikowi odpoczynek w najbliższym możliwym terminie. Urlop wypoczynkowy jest ważnym prawem każdego Pracownika, a jego przedłużający się brak sytuacją niedopuszczalną. Dokładnie przeanalizowaliśmy urlopy Pracowników i nikt nie zgłaszał problemów z otrzymaniem urlopu, zwłaszcza przez okres pół roku, o którym Pan wspomina. Czy sytuacja dotyczy naszej współpracy? Czy problem zgłoszony został do Opiekuna lub Managera Kontraktu? Prosimy o bezpośredni kontakt w celu niezwłocznego rozwiązania sytuacji. Dane dedykowanego Opiekuna znajdzie Pan w "ABC Pracownika", dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu, jak również w mailu powitalnym. Pozdrawiamy.

Bartek
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Śmiech na sali wielokrotnie temat był poruszany z opiekunem projektu i to przez wielu pracowników .

@Bartek

Panie Bartku, Jaki pisaliśmy wcześniej, każdy Pracownik ma prawo do urlopu wypoczynkowego, a przedłużający się brak zgody jest niedopuszczalny i niezgodny z wartościami naszej agencji. Prosimy o przesłanie dokładnych informacji oraz opisu problemu mailowo na adres: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozwoli nam to sprawdzić, jak dokładnie wygląda sytuacja oraz niezwłoczne ją rozwiązać, aby mógł cieszyć się Pan odpoczynkiem. Pozdrawiam, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych

Ludwik

Szybko załatwili pracę na produkcji w Legnicy, bez zbędnych formalności i przez błyskawiczną rekrutację. Pozdrawiam p. Michaline

@Ludwik

Panie Ludwiku, dziękujemy za Pana opinię. Pozdrowienia zostały oczywiście przekazane. :) Miłego dnia!

Wiertniczy

W tej agencji polecam jedynie tylko to ,że wypłata jest na czas.Inne sprawy dotyczące tej agencji odradzam: -zła komunikacja między koordynatorami a pracownikiem -o wnioskach za dofinansowanie za dojazdy informują dopiero po miesiącu czasu (pracownik jest minimum miesiąc czasu w plecy z pieniędzmi za dojazdy) -jesli przedstawiasz merytorycznie sprawę i masz w 100% rację np. co do zwrotów jakich agencja zapewniała przy podpisywaniu umowy ,nie masz na co liczyć ze strony agencji na prawdę i wymyślają jakieś błache wymówki -i te papiery ciągle wypełniać i wysyłać listownie do agencji...(drukowanie,wypełnianie,druczki itp.) ,koszmar

@Wiertniczy

Szanowny Panie WIERTNICZY, Bardzo nam przykro, że negatywnie ocenia Pan naszą współpracę, która rozpoczęła się w styczniu 2023 roku. Warto jednak podkreślić, że sprawdziliśmy dotychczasowe rozmowy z naszymi koordynatorami i zawsze mógł Pan liczyć na kontakt telefoniczny oraz mailowy, zarówno z dedykowanym Opiekunem Pracownika oraz z Managerem Kontraktu. Co więcej, wiele prób naszego kontaktu pozostawało bez odpowiedzi z Pana strony. Odnosząc się jednak do bezpośrednio do Pana zarzutów, nie możemy zgodzić się, że został Pan potraktowany niesprawiedliwie w zakresie zwrotów. Zasady są takie same dla wszystkich Pracowników i działają w naszej firmie już od lat. Dostarczona przez Państwa faktura do zwrotu nie miała wyszczególnionych nazw zakupionego towaru. Przez to nie mogła zostać rozliczona jako zakup odzieży roboczej, o czym zostali Państwo natychmiast poinformowani. Jako agencja wierzymy we współpracę na przejrzystych zasadach, dlatego zasady zwrotów zawarte są m.in. w Informatorze „ABC Pracownika”. A każdy Pracownik otrzymuje także maila powitalnego, w którym przybliżone są najistotniejsze tematy - w tym zasady zwrotów poniesionych kosztów. Warto również zaznaczyć, że zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy nie jest obowiązkiem pracodawcy, lecz wyłącznie jego uprawnieniem. Aby ułatwić Państwa pracę w Niemczech, oferujemy takie dofinansowanie, zgodnie z określonymi warunkami (m.in. zasadą, że gdy kilka osób dojeżdża jednym samochodem, zwrot przysługuje tylko jednej z tych osób), które przedstawione zostały Panu bezpośrednio przez Opiekuna Pracownika w rozmowie telefonicznej. Aktualnie zatrudniamy ponad 800 Pracowników i w każdym tygodniu rozpoczynamy współpracę z nowymi Kandydatami. I to właśnie dla Państwa bezpieczeństwa – wszystkie formalności wymagają wypełnienia odpowiednich druków czy przesłania dodatkowych dokumentów. Dzięki temu, zarówno My, jak i nasi Pracownicy, mamy pewność, że m.in. Państwa wynagrodzenie trafi terminowo na odpowiednie konto bankowe. Nie uważamy, więc tego za wadę naszej współpracy, ponieważ pozwala nam to oferować w pełni legalne i bezpiecznie zatrudnienie Pracownikom, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 504.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 265 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej