MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Dostał ktoś informacje na temat podwyżek w związku z podniesieniem najniższej krajowej w Niemczech ?

Szanowny Panie Pracowniku, od 1 października podnosi się stawka minimalna w Niemczech, a w związku z tym, wszyscy nasi pracownicy, za czas przepracowany od 1.10 otrzymują oczywiście stawkę wyższą tzn. podniesioną do stawki obowiązującej. Pozdrawiamy serdecznie

Chce wyjechac do pracy na spawanie maszyn rolniczych jakies opinie?

Duży plus za szybką możliwosć rozpoczęcia pracy na produkcji w Legnicy. Fajni ludzie i miłe kierownictwo, jest ok.

Karol

Dobre wyjście dla kogoś na dorobku, kto nie chce się przeprowadzać na stałe do Niemiec. Agencja wszystko załatwia, zarobki w euro więc na starcie już jest lepiej niż w Polsce

Rolnik
@Karol

Dobrze to bylo 12 lat temu. Nie polecam pracowac na polskiej umowie w niemczech bo jest duzo minusów. Sam pracowalem jako spawacz 12 lat temu przez mrjob ale tylko 4 miesiace.

kon123
@Rolnik

Jakie minusy? mozesz rozwinac

@Rolnik

Szanowny Panie, niestety prawdopodobnie doszło do pomyłki, ponieważ 12 lat temu MR JOB jeszcze nie delegował Pracowników do Niemiec. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia to polska umowa o pracę tymczasową zawierana z MR JOB ma wiele plusów, o których warto pamiętać. Jedną z najważniejszych kwestii jest fakt, że pozwala Pracownikowi uzyskać wyższe wynagrodzenie netto w porównaniu do stawki umowy niemieckiej o takich samych warunkach. Polska umowa, w odróżnieniu od niemieckiej, zawierana jest w języku polskim - i jest to duży plus, zwłaszcza dla Kandydatów o niższych poziomach języka niemieckiego. Dodatkowo, Pracownicy posiadają pełną opiekę polskiego biura oraz dedykowanego dwujęzycznego Opiekuna MR JOB, który na bieżąco wspiera ich w trakcie pracy w Niemczech. Więcej informacji o tej formie zatrudnienia dostępnych jest również na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/aktualnosci/polska-a-niemiecka-umowa-o-prace-porownanie-warunkow-pracy-w-niemczech/ Pozdrawiamy.

Kopenhaga
@Karol

Osobiście bym do Niemiec nie jechał. Gdybym miał znów wybierać to tylko Dania.

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy jest możliwość otrzymania mieszkania, gdzie jest zezwolenie na zwierzęta? Jeśli tak to od czego to zależy?

Na zleceniach zdarzają się oczywiście Pracownicy, którzy wyjechali razem ze zwierzęciem, jednak jego pobyt należy każdorazowo konsultować z Rekruterem. Możliwość trzymania zwierząt na zorganizowanym zakwaterowaniu, zależy od właściciela mieszkania, który musi wyrazić zgodę na obecność zwierzęcia. Nasi Pracownicy mogą również samodzielnie wynająć zakwaterowanie ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to pracownikowi dobrać mieszkanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań. Pozdrawiamy.

Pilne
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Właśnie mamy problem co do pary która ma zwierzę. Proszę o kontakt kogoś wyżej bo my nie akceptujemy zwierząt.

@Pilne

Szanowni Państwo, prosimy o przesłanie dodatkowych informacji wraz z opisem sytuacji swojemu Managerowi Kontaktu – jego dane kontaktowe znajdą Państwo w mailu powitalnym, w informatorze "ABC Pracownika" oraz dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu. Zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki, aby rozwiązać sytuację. Pozdrawiamy.

wieluń

Dlaczego przed wyjadem nikt nie powiadomil mnie ze nie mozna palic na kwaterze? ani obok.

@wieluń

Panie WIELUŃ, zasady panujące na zakwaterowaniu zależą głównie od właściciela mieszkania oraz wspólnych ustaleń i decyzji mieszkających razem Pracowników. Alternatywną opcją dostępną dla naszych Pracowników, jest samodzielne wynajęcie mieszkania ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to Pracownikowi dobrać zakwaterowanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań. Pozdrawiamy.

.....

nam pani rekruter podziekowala jak uslyszala ze chcemy z pieskiem jechac

@.....

Nam również Pani rekruter powiedziała, że agencja nie zezwala na zwierzęta a byliśmy zainteresowani pracą. Po komentarzu tutaj miałam nadzieje że pozwalają zabierać zwierzaki ale niestety nie(ja mam kota).

@.....

Szanowna Pani, Możliwość trzymania zwierząt na zorganizowanym zakwaterowaniu, zależy od właściciela mieszkania, który musi wyrazić zgodę na obecność zwierzęcia. Niestety bardzo często właściciele są temu przeciwni, przez co ofert dla Pracowników ze zwierzętami jest bardzo niewiele i zdarzają się raczej rzadko. Właśnie dlatego pobyt zwierzęcia należy każdorazowo konsultować z Rekruterem, który posiada bieżące informacje o dostępnych zleceniach. Wybierając mieszkania dla naszych Pracowników, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze ich komfortowe warunki oraz dobrą lokalizację, zgodę na pobyt zwierzęcia traktując jedynie jako dodatkową zaletę, nie warunek konieczny. Alternatywnie, Pracownicy ze zwierzętami mogą samodzielnie wynająć zakwaterowanie ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to Pracownikowi dobrać zakwaterowanie idealne do jego potrzeb oraz umożliwiające zabranie ze sobą zwierzęcia. Pozdrawiamy.

Witam. Jest możliwość zabrania ze sobą kota? Rekruter powiedział, że agencja nie zezwala a w komentarzach przeczytałam, że nie którzy mają zwierzęta ze sobą. My jako para też chcielibyśmy zabrać ze sobą 2 letnią kotkę, której wyrobiliśmy niezbędne dokumenty.

............
@123456

U nas para ma kotka a mieszkaniu ale chyba nic nie wiedza o tym w biurze.Nam to nie przeszkadza.

@123456

Szanowna Pani, ponieważ przeważająca część kwater wynajmowana jest od prywatnych właścicieli to właśnie oni muszą wyrazić zgodę na pobyt zwierzęcia. I niestety bardzo często zdarza się, że są temu przeciwni. Wybierając mieszkania dla naszych Pracowników, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze ich komfortowe warunki oraz dobrą lokalizację, zgodę na pobyt zwierzęcia traktując jedynie jako dodatkową zaletę, nie warunek konieczny. Wśród Pracowników zdarzają się oczywiście sytuacje, gdy zwierzę zostało zabrane bez naszej wiedzy lub zgody właściciela mieszkania. Może to jednak prowadzić do dodatkowych kłopotów po odkryciu zwierzęcia np. przez właściciela lokalu. Alternatywą dla Pracowników ze zwierzętami jest samodzielne wynajęcie zakwaterowanie ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to pracownikowi dobrać mieszkanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań, w tym takie ze zgodą na pobyt zwierzęcia. Pozdrawiamy.

Bartek

Bardzo polecam tym bardziej, że przy pracy w DE agencja organizuje zakwaterowanie od A do Z. Przy małej znajomości przepisów i języka to super rozwiązanie.

@Bartek

Panie Bartku, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o naszej współpracy oraz polecenie. Pozdrawiamy Pana serdecznie! :)

Witam mam pytanie czy pracując przez agencję MR JOB można wykupić dodatkowe niemieckie ubezpieczenie? Pytam ponieważ nie wszędzie respektuja kartę EKUZ

@Adam

Panie Adamie, nasi Pracownicy ubezpieczeni są w polskim ZUSie i na tej podstawie posiadają ubezpieczenie na zagranicę, które umożliwia w miarę potrzeb korzystanie z usług medycznych. Karta EKUZ jest w takich przypadkach bardzo pomocna, ponieważ umożliwia transakcje bezgotówkowe oraz potwierdza prawo do bezpłatnego leczenia w państwach UE i EFTA. Jeśli chodzi o płatność za usługi medyczne, po okazaniu przez Pracownika karty EKUZ, niemieckie Ubezpieczalnie rozliczają się bezpośrednio z polskim ZUS / NFZ. W przypadkach, kiedy karta EKUZ nie będzie respektowana przez niemieckich Medyków, należy pamiętać, że wystawiony w Niemczech rachunek należy przedłożyć w polskim NFZ i starać się o zwrot poniesionych kosztów. Przez MR JOB nie ma możliwości wykupienia dodatkowego ubezpieczenia niemieckiego. Pozdrawiamy.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Dziekuje za odpowiedź pozdrawiam

@Adam

Nie można. Ekuz nie działało jak medusa oparzyla dzieciaka za granicą. Także to jest nic nie warte, aby tylko płacić.

Szanowny Panie ANONIM, wyrobienie oraz posiadanie karty EKUZ jest bezpłatne. W przypadku, kiedy karta EKUZ nie będzie respektowana przez placówkę medyczną w państwie UE lub EFTA, należy pamiętać, że wystawiony w rachunek należy przedłożyć w polskim NFZ i starać się o zwrot poniesionych kosztów. Pozdrawiamy.

Miko88

Z moim wykształceniem technicznym czułem, że nie przeskocze pewnego pułapu, dzięki Agencji Mr.Job znależli mi pracę w Niemczech i mogę robić praktycznie to samo za stawkę kilka raz wyższą.

Witam czy pracuje ktos w Abbelen w Tönisvorst na produkcji kotletów/ paluszków rybnych? Mam kilka pytań odnośnie pracy.

Dziękujemy za podzielenie się opinią o współpracy z nami. Miło nam, że mogliśmy pomóc w znalezieniu pracy w Legnicy. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Km

Czy mają państwo oferty dla operatora CNC bez prawa jazdy?

@Km

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji, który posiada informacje o aktualnie dostępnych ofertach pracy. Numery telefonu do naszych Rekruterów: Ola: +48600787656 Kasia W: +48692848424 Alina: +48536262629 Martyna: +48730212828 Asia G: +48501275510 Kinga: +48534202626 Ania: +48666169543 Agnieszka: +48536262020 Karolina: +48451075898 Pozdrawiamy!

ELo

Witam czy ktos był na skrecaniu skuterow wodnych z tej agencji prosze o szybką opinie czy oplaca sie w to pchac

Wiktor
@ELo

Jak masz bardzo dużo pary to jedz. Ja robiłem w wielu robotach ale tu wytrzymałem 2 tygodnie tylko. Bardzo duża rotacja.

Radek

Pracuję na produkcji w DE, zespół bardzo ok pieniądze zawsze o czasie. Polecam.

agencja bardzo dobra, wypłata zawsze przed czasem, mieszkanie bardzo dobre - prywatnie u niemeickiego emerytowanego malzenstwa. Praca jak praca, trzeba robic. Za granice nie jedzie sie odpoczywac a pracowac i zarobic. Na pewno tylko z ta agencja bede yjezdzal w ewentualne przyszle wyjazdy. Czekam na lapki w dol, ze zaplacili mi za ta opinie, i gadanie ze ta agencja jest do kitu. wyssałem z palca ta opinie, macie racje. Pozdrawiam hejterzy.

Darek

Wyjechałem 2 tygodnie temu z mrjob - wszystko super, jestem zadowolony, praca ok , zakwaterowanie dobre, narzekać nie można. Kontakt z Dziewczynami z biura bardzo dobry, Polecam.

@Darek

Panie Darku, Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nami oraz polecenie naszej agencji. Pozdrawiamy Pana serdecznie! :)

skrecz

Czy ktoś z firmy pomaga na miejscu z meldunkiem jeśli nie znam języka?

@skrecz

Szanowny Panie, nasi Pracownicy mogą liczyć na pomoc dedykowanego Pracownikowi Opiekuna, który pomoże w kwestiach meldunku po rozpoczęciu pracy w Niemczech. Pozdrawiamy!

Piter

Mnie zbywali ponad miesiąc, powiedziałem na początku że nie pojadę swoim autem tylko busem mogę dojechać i ok, Pani rekruterka mówi że będzie dzwonić za tydzień w poniedziałek, i faktycznie dzwoniła ale zaproponowała mi ciężką pracę na co się nie mogłem zgodzić, to mówi że będzie dzwoniła w następnym tygodniu jak będą nowe oferty, i koniec tu kontakt się urwał. Dzwoniłem potem ja do nich, bo wysyłałem Cv na odpowiednie oferty dla nie ale cisza, i tu już Pani rekruterka powiedziała że oni szukają osób typowo co swoim autem pojadą. Trzeba było tak od razu mi powiedzieć a nie czekałem i traciłem czas. Także jak nie nie macie auta lub nie chcecie jechać swoim to z nimi nie wyjedziecie.

@Piter

Szanowny Panie, jak informujemy w trakcie rekrutacji, wyjazd bez samochodu może być przeszkodą na wielu zleceniach. Własny transport znacząco ułatwia poruszanie się na miejscu, lecz wiele zależy od zlecenia i położenia zakładu pracy. Oczywiście, posiadamy oferty pracy, gdzie Pracownicy w ramach dogadania się ze Współpracownikami dojeżdżają razem lub auto nie jest wymagane. Warto jednak zaznaczyć, że takie oferty są bardzo popularne - aplikuje na nie wielu Kandydatów i szybko znajdują się chętni Pracownicy lub Kontrahent decyduje się na określone osoby. Brak nowych ofert, gdzie możliwy byłby wyjazd bez własnego transportu, prawdopodobnie był powodem iż Rekruterka nie skontaktowała się z Panem od razu. Proszę mieć również na uwadze, iż w bazie Kandydatów mamy blisko 90 tys. Kandydatów, a rekrutacje prowadzone są na wiele procesów rekrutacyjnych i czasem ciężko jest skontaktować się natychmiastowo z każdą Osobą. Prosimy o przesłanie dodatkowych informacji oraz swoich danych mailowo na adres: pawel.paprzycki@mrjob-hrs.pl. Zależy nam na dokładnym prześledzeniu Pana kontaktu z działem rekrutacji i podjęciu odpowiednich kroków w celu wyjaśnienia opisywanych przez Pana sytuacji. Pozdrawiam, Paprzycki Paweł Manager Działu Rekrutacji DE

Tadek

Mogę polecić, pracuje na stanowisku spawacza. Bez problemu idzie się dogadać, wypłaty zawsze w terminie.

Wojtek

Super, że agencja ma tyle różnych ofert. Pracuję na produkcji w Niemczech, praca odpowiednia dla mnie, wynagrodzenie świetne. Agencja szybko pomaga znaleźć pracę.

@Wojtek

Panie Wojtku, dziękujemy za podzielenie się opinią o współpracy z nami. Miło nam, że mogliśmy pomóc Panu w znalezieniu pracy w Niemczech. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 512.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 343, z czego 266 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej