MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Były Kandydat

Szczerze nie polecam tej firmy, a mianowicie Pani K******** jest osobą niewiarygodna, niekompetentną. Można czekać na odpowiedź do Os ***j śmierci i czy tak czy tak, kandydat jest Ola*y!!!

@Były Kandydat

Szanowny Panie, od ponad 12 lat podstawą naszej działalności jako agencji jest wspieranie Kandydatów w znalezieniu pracy oraz późniejszym zatrudnieniu. Nie byłoby to możliwe, gdyśmy na co dzień kierowali się opisywanymi przez Pana wartościami. Niestety, ze względu na brak informacji, ciężko nam odnieść się do Pana zarzutów dotyczących naszego zespołu. Prosimy więc o przesłanie dodatkowych informacji oraz swoich danych mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pozwoli nam to na prześledzenie Pana kontaktu z działem rekrutacji oraz pełne wyjaśnienie sytuacji. Pozdrawiamy.

........
@Były Kandydat

O tej kobiecie to można książkę napisać. Nie prosimy się już nic jej,bo na zaliczkę kiedyś czekaliśmy długo.

Były kandydat.
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Pani Ka****** wie bardzo dobrze, teraz cienki komentarz z firmy, można w toalecie puścić. Nie polecam, nie jest to firma przynajmniej osoba z którą prowadziłem rozmowe, aby była w moich oczach osoba odpowiedzialną!

@........

Szanowny Panie, zaliczki wypłacane są raz w miesiącu - 25-tego dnia danego miesiąca, czas oczekiwania jest więc niezmienny dla każdego pracownika. Warunkiem uzyskania zaliczki jest dostarczenie kompletu dokumentów, w tym wypełnionego wniosku o wypłatę zaliczki, do dedykowanego Opiekuna Pracownika DE do 18-go danego miesiąca. W MR JOB wierzymy we współpracę na przejrzystych zasadach, dlatego zasady uzyskiwania zaliczek zawarte są m.in. w Informatorze „ABC Pracownika” – przekazanym przy zatrudnieniu czy omawiane przez Opiekunów, którzy chętnie odpowiadają na dodatkowe pytania oraz wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Jeśli uważa Pan jednak, że obowiązki zostały zaniechane przez pracownika MR JOB, ma Pan możliwość złożenia skargi na skuteczność́ działania przydzielonych pracowników. Informację wraz z opisem sytuacji proszę przesłać mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pana zgłoszenie zostanie przekazana bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. Pozdrawiamy.

@Były kandydat.

Panie BYŁY KANDYDAT, bardzo nam przykro, że tak negatywnie ocenia Pan swój kontakt z nami. Brak natychmiastowego kontaktu ze strony rekruterki spowodowany mógł być brakiem nowych ofert, dopasowanych do Pana preferencji oraz oczekiwań lub tymczasową nieobecnością rekruterki np. ze względu na urlop. Warto mieć również na uwadze, iż w bazie Kandydatów mamy blisko 90 tys. Kandydatów, a rekrutacje prowadzone są na wiele procesów rekrutacyjnych i czasem ciężko jest skontaktować się natychmiastowo z każdą Osobą. Jednocześnie, zapewniamy że celem pracy każdego pracownika działu rekrutacji jest wspieranie Kandydatów w znalezieniu pracy oraz pozytywne przeprowadzenie ich przez proces rekrutacji. I często (czy to w wywiadach, czy w regularnych badaniach satysfakcji pracowników) nasi Pracownicy wspominają, że z naszego podejścia do Pracowników inne agencje pracy powinny brać przykład. Niestety ze względu na anonimowość Pana komentarzy ciężko nam bezpośrednio odnieść się do wspomnianych sytuacji oraz dokładnie je zweryfikować. Naszym priorytetem jest jednak poznanie sytuacji w celu rozwiązania zgłoszonych zastrzeżeń. Tak jak pisaliśmy wcześniej, prosimy o przesłanie swoich danych oraz opisu sytuacji mailowo na adres: skargi@mrjob.pll. Pozwoli nam to na prześledzenie Pana kontaktu z działem rekrutacji i podjęcie odpowiednich kroków. Pozdrawiamy.

Były kandydat.
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

To niech osoby rekrutujące, mają pełną kontrolę nad pracą, jaka wykonują. A nie wysyłanie kandydatury do pracodawcy, z przewidywanym terminem wyjazdu, i "0" odpowiedzi przez Państwa firmę odnośnie decyzji, czy i jaka jest, czy nie ma odpowiedzi od pracodawcy. Dlatego z mojej strony nigdy się nie spotkałem z tak niekompetentną firmą, osobą!

@Były kandydat.

Panie BYŁY KANDYDAT, jak już pisaliśmy wyżej, prosimy o przesłanie swoich danych oraz opisu sytuacji mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pozwoli nam to na prześledzenie Pana kontaktu z działem rekrutacji w celu wyjaśnienia opisywanych przez Pana sytuacji. Niestety, w związku z brakiem dokładnych informacji, ciężko nam odnieść się do wszystkich przedstawionych przez Pana zarzutów. A zapewniamy, że chcielibyśmy gruntownie poznać sytuacje, które skłoniły Pana do napisania tylu negatywnych słów. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

Tuttlingen

Agencja bardzo dobra, wypłata zawsze na czas. Mieszkania są załatwiane od A do Z o nic nie trzeba się martwić. Praca jak praca, trzeba robic aby zarobić. Za granicę jedzie się pracować a nie odpoczywać. Szczerze polecam współpracę z tą agencja, jeśli będę chciała kiedyś także wyjechać za granicę to napewno z tą agencja. Zero jakichkolwiek problemów. Osoby które piszą takie komentarze zapewne coś nie poszło po ich myśli i teraz trzeba się odegrać. POLECAM POJECHAĆ I SIE SAMEMU PRZEKONAĆ NIŻ CZYTAĆ OPINIE. Bo ktoś komu coś nie wypaliło, to nie jest wina agencji a swojego zachowania w pracy. Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.

@Tuttlingen

Ok

Rafał
@Tuttlingen

Jeśli chodzi o grzałki w tutt to żadna osoba nie chwaliła pracy,także komentarz pisał ktoś z .... Czasem to idzie się tu pośmiać.

@Rafał

Dziwne ja akurat słyszałam odwrotnie. Także polecam pojechać i się samemu przekonać a nie czytać opini ludzi,którzy potrafią pisać bzdety tylko dlatego że komuś coś nie wypaliło.

Rafał

Mam zdjęcia, nagrania głosów... Mogę udostępnić niedowiarka jak potrafił się Niemiec odezwać do Polaka, bo Niemcy myślą że każdy Polak to kolek co nic nie rozumie. Ja po prostu wystawiłem swoją opinię bo na tym to polega.

@Rafał

Panie Rafale, komentarze w większości są pisane przez naszych Pracowników (aktualnie zatrudnionych lub takich którzy byli naszymi Pracownikami). Czasami pisane są także przez kandydatów u których nie doszło finalnie do zatrudnienia u nas lub takich, którzy to zatrudnienie rozważają i mają dodatkowe pytania. Cieszy nas, że nie tylko te negatywne historie są tutaj poruszane, a pracownicy dzielą się również tym pozytywnym doświadczeniem. Dobra atmosfera miejsca pracy jest dla nas ważna, dlatego chętnie zapoznamy się ze wspomnianymi przez Pana materiałami. W związku z tym prosimy o przesłanie dodatkowych informacji do Pani Anety Kläsener Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: aneta.klaesener@mrjob.pl Wszystkie uwagi dotyczące zlecenia oraz codziennej pracy na nim, może Pan zgłosić również bezpośrednio do Managera Kontraktu. Naszym priorytetem jest zawsze dokładne poznanie sytuacji oraz podjęcie wszelkich kroków w celu rozwiązania zgłoszonych zastrzeżeń. Wszystko po to, aby praca naszych Pracowników była komfortowa i bezproblemowa. Pozdrawiamy.

NoName

Czy jest i jak działa program poleceń? Czy jest dodatek świąteczny? Bo nie ma nigdzie informacji na te tematy.

@NoName

Szanowny Panie, aktualnie nie posiadamy Programu Poleceń Pracowników. W temacie dodatków za dni świąteczne to, jeśli praca w tym czasie nie jest planowana, dodatek za święto się niestety nie należy. Wynagrodzenia za dni świąteczne zgodnie z ustawą Entgeltfortzahlungsgesetz (par 2) wypłacane są wyłącznie za dni, w których Pracownik byłby angażowany przez Pracodawcę Użytkownika. Wszelkie dodatkowe kwestie związane z wypłatą wynagrodzenia za dni świąteczne reguluje ww. ustawa oraz układ zbiorowy BAP / DGB, stosowane przy wyliczaniu wynagrodzeń dla naszych Pracowników. W razie dodatkowych pytań związanych z dodatkami za dni świąteczne, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Opiekunem Pracownika DE Pozdrawiamy.

Czy aby podjąć pracę w Niemczech przez MR Job koniecznie jest posiadanie samochodu ?

Lusi
@Paweł

Nie musisz mieć samochodu,możesz się zabierać z kimś z mieszkania,a agencja wtedy dopłaca do paliwa kierowcy. Nie opłaca się jeździć swoim autem.

@Paweł

Panie Pawle, Własny samochód na miejscu znacząco ułatwia poruszanie się na miejscu, lecz wiele zależy od zlecenia i położenia zakładu pracy. Oczywiście, posiadamy oferty pracy, gdzie Pracownicy w ramach dogadania się ze Współpracownikami dojeżdżają razem lub auto nie jest wymagane. Warto jednak zaznaczyć, że takie oferty są bardzo popularne - aplikuje na nie wielu Kandydatów i szybko znajdują się chętni Pracownicy lub Kontrahent decyduje się na określone osoby. Warto zatem każdorazowo konsultować z Rekruterem, czy wspólne dojazdy z innym Pracownikiem i wyjazd bez auta są możliwe, ponieważ Rekrutacja ma bieżące informacje o dostępnych zleceniach. :) Numery telefonu do naszych Rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Asia G: +48 501 275 510 Kinga: +48 534 202 626 Ania: +48 666 169 543 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy serdecznie!

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Grzałka

Agencja dobra choć mieszkania mogła by organizować lepsze. moje ostatnie zlecenie było w Tutlingen okropne miasto nie polecam. Pracowałem na grzałkach patron praca lekka ale strasznie nudna praca po 10godz siedzaca głównie plecy bolały i nogi. Ogólnie ludzi żle traktowało kierownictwo majstra miałem idiote czekanie na prace aż coś znajdzie było stresujace. A czesto sie zdarzało że sie bez powodu wydzierał. Nie polecam tej pracy i miasta okropna

@Grzałka

Szanowny Panie, jeśli chodzi o opisywane przez Pana zlecenie to lekki zakres pracy jest często doceniany przez innych Pracowników – każdy preferuje jednak różne tryby pracy i jest to kwestia bardzo indywidualna dla każdego z nas. Miło nam, że pozytywnie ocenia Pan samą współpracę z naszą agencją. Jednocześnie, bardzo zmartwiła nas opisywana przez Pana atmosfera w miejscu pracy, ponieważ jak najbardziej zgadzamy się, że nie jest ona przyjemna i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Jako agencja wierzymy, że dobra atmosfera miejsca pracy jest jednym z kluczowych elementów zatrudnienia i bardzo ważne jest dla nas zapewnienie Państwu komfortowych warunków codziennej pracy w Niemczech. Właśnie dlatego ocena miejsca pracy, kontaktu z kierownikiem oraz współpracownikami jest jednym z aspektów poddawanych analizie przez nas w trakcie regularnych Badań Satysfakcji Pracowników MR JOB. Czy atmosfera w miejscu pracy była zgłaszana do Managera Kontraktu? Zależy nam na pełnym wyjaśnieniu sytuacji, ponieważ Pracownicy na zleceniu nie zgłaszali wcześniej podobnych uwag lub zastrzeżeń. W związku z tym prosimy o przesłanie dodatkowych informacji do Pani Anety Kläsener Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozwoli nam to na dokładną analizę oraz podjęcie odpowiednich kroków. Pozdrawiamy.

james88
@Grzałka

Z nami sprawa wyglądała identycznie. Nikomu nie polecamy tam pracy,zgłaszaliśmy problemy do kordynatora ale to nic nie pomagało.MR Job zeszło na psy.Mam nagrania głosowe z pracy jak traktowano nas ale tez innych polakow z innej agencji.Lepsze warunki teraz mamy przy sprzątaniu pensjonatów.

@james88

Szanowni Państwo, Opisywane przez Państwa sytuacje są niepokojące i zgadzamy się, że nie powinny mieć miejsca. Aktualnie na zleceniu w Tuttlingen pracuje ponad 80 naszych Pracowników i nikt nie zgłaszał wcześniej podobnych zastrzeżeń dotyczących atmosfery pracy czy kontaktu z innymi Współpracownikami. Co więcej, wielu z Pracowników pracuje tam od dłuższego czasu i ocenia to zlecenie bardzo pozytywnie, wśród zalet wymieniając m.in. lekki zakres pracy czy duże wsparcie Współpracowników przy braku znajomości języka niemieckiego. Państwa uwagi traktujemy jednak bardzo poważnie i zależy nam na pełnym wyjaśnieniu sytuacji, które przyczyniły się do negatywnej oceny pracy na tym zleceniu. Jeszcze w tym tygodniu, planowane są spotkania Managera Kontraktu bezpośrednio w firmie, zarówno z naszymi Pracownikami aktualnie pracującymi na zleceniu, jak i oddzielne spotkanie z przedstawicielami firmy. Aby móc w pełni wyjaśnić przytoczone przez Państwo sytuacje, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy i przesłanie przez Państwo dodatkowych informacji na adres: aneta.klaesener@mrjob.pl. Zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych

Iza

Czy ktos korzystal z tej oferty ? Lub pracuje na tym stanowisku aktualnie prosze o informacje jak to wyglada na miejscu , przy nawlekaniu koralikow na drucik przy produkcji grzalek ???? Pusia374@wp.pl

Nawlekacz koralików
@Iza

Bardzo polecam odkąd wyjechałem jestem zadowolony i czuję się jak na urlopie ,praca co prawda monotonna ale nic nie stoi na przeszkodzie puścić sobie audiobooka czy jakiś ciekawy podcast i czas leci szybciej,praca nie jest nudna jeżeli masz chęć się uczyć nowych rzeczy np :jak ustawić maszynę albo co znaczy dane słowo i kiedy go używać ,po kilku miesiącach jeśli masz chęć nauczenia się języka jesteś w stanie pogadać jak zapytają kiedy urlop lub gdzie na niego lecisz albo powiedzieć z czym masz problem. Jeśli znasz język angielski to bez problemu dogadasz się z dużą częścią pracowników. Podsumowując praca fajna ,łatwa ,lekka i przyjemna,ale to kwestia tego czy jedziesz tam pracować czy tylko mieć pracę.

Jurek

Trochę bałem się wyjazdu do Niemiec, ale okazało się, że bez powodu. Agencja załatwiła zakwaterowanie co bardzo ułatwiło mi życie, dzieki!

@Jurek

Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nami. Pozdrawiamy Pana serdecznie! :)

Czy ktoś dostał już jakieś informacje na temat podwyżek w związku z podniesieniem płacy minimalnej?

Szanowny Panie Pracowniku, od 1 października podnosi się stawka minimalna w Niemczech, a w związku z tym, wszyscy nasi pracownicy, za czas przepracowany od 1.10 otrzymują oczywiście stawkę wyższą tzn. podniesioną do stawki obowiązującej. Pozdrawiamy serdecznie

........

Nic jeszcze nie wiemy,bo nas nikt nie raczy poinformować dlatego tutaj wchodzimy i czytamy.

@........

Wraz z fiszkami z wynagrodzeń za 09/2022 otrzymają Państwo szczegółowe informację na temat podwyżek Państwa wynagrodzeń, które obowiązują od 01 października. Pozdrawiamy serdecznie

james88

kiedy beda paski wyplat?

@james88

Panie JAMES88, paski z wynagrodzenia wysłane zostaną 10 października czyli dzisiaj. :) Pozdrawiamy.

Chloe

Szukam kobiety, z samochodem, z Podkarpacia do wspólnego wyjazdu do pracy z agencja mr job. Jeśli jest chętna, proszę odezwij się na maila ozon555@o2.pl

Robert

Aplikowałem na operatora produkcji w Wałbrzychu, dość sprawnie i łatwie przeszedłem rekrutację. Pracę zaczałem bardzo szybko. Na każdym kroku agencja wspiera co bardzo ułatwia sprawy.

@Robert

Panie Robercie, dziękujemy za podzielenie się opinią o współpracy z nami. :) Pozdrawiamy Pana serdecznie!

3 października jest wolne w Niemczech,czy będzie to dzień płatny?

Szanowny Panie PRACOWNIK, Wynagrodzenia za dni świąteczne zgodnie z ustawą Entgeltfortzahlungsgesetz (par 2) wypłacane są wyłącznie za dni, w których Pracownik byłby angażowany przez Pracodawcę Użytkownika. Wszelkie dodatkowe kwestie związane z wypłatą wynagrodzenia za dni świąteczne reguluje ww. ustawa oraz układ zbiorowy BAP / DGB, stosowane przy wyliczaniu wynagrodzeń dla naszych Pracowników. W razie dodatkowych pytań, prosimy o nawiązanie kontaktu z dedykowanym Opiekunem DE. Pozdrawiamy

Jacek

Wolny bezpłatny. Kolega z agencji niemieckiej mówił że mają płatne. Także jak to jest bo wstyd mi się kordynatorki o to pytac

@Jacek

Panie Jacku, tak jak pisaliśmy wyżej, zgodnie z ustawą Entgeltfortzahlungsgesetz (par 2) wynagrodzenia za dni świąteczne wypłacane są wyłącznie za dni, w których Pracownik byłby angażowany przez Pracodawcę Użytkownika. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Pracownika DE - chętnie odpowie on na wszystkie Pana pytania oraz wyjaśni wątpliwości. Dane dedykowanego Opiekuna znajdzie Pan w dokumentach przekazanych przy zatrudnianiu (m.in. w Informatorze ABC Pracownika) oraz w przesłanym mailu powitalnym. Pozdrawiamy.

Wuja

W Niemczech podniosła się stawka minimalna a u was jak to wygląda? hm?

nick
@Wuja

U nas stawka zostaje 11e a inna niemiecka agencja daje 12,45e w tym samym magazynie.

@Wuja

Szanowny Panie, od 1 października nastąpi zmiana stawki minimalnej na kwotę 12,43 EURO - zgodnie z niemieckim przepisami. Jednocześnie, każdorazowo zależy nam, aby zarobki Pracownika wyjeżdzającego były jak najwyższe, tak aby pracował on i był zadowolony jak najdłużej z naszej współpracy. :) Pozdrawiamy.

Mija
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

W takim razie gdy mamy 11 euro to mr job od października też podniesie stawkę dla pracowników?

janek
@Mija

oczywiscie ze nie.nie musza bo masz polska umowe nic nie warta.

@Mija

Szanowna/ Szanowny MIJA, zgodnie z niemieckimi przepisami o stawkach minimalnych (wymienione powyżej), stawki naszych Pracowników zostaną dostosowane do wymaganych w przepisach kwot. Pozdrawiamy

Klaudia
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A kiedy dostaniemy jakieś informacje na temat podwyżek?

@Wuja

Szanowni Pracownicy, od 1 października podnosi się stawka minimalna w Niemczech, a w związku z tym, wszyscy nasi pracownicy, za czas przepracowany od 1.10 otrzymują oczywiście stawkę wyższą tzn. podniesioną do stawki obowiązującej. Pozdrawiamy serdecznie

@Klaudia

Szanowna Pani Klaudio, od 1 października podnosi się stawka minimalna w Niemczech, a w związku z tym, wszyscy nasi pracownicy, za czas przepracowany od 1.10 otrzymują oczywiście stawkę wyższą tzn. podniesioną do stawki obowiązującej. Pozdrawiamy serdecznie

legnicok
@janek

chcemy we 3 osoby jechac,maja pokoj 3 osobowy?

@legnicok

W zależności od miejsca pracy, w danej okolicy, szukane i wynajmowane są noclegi dla naszych pracowników. Zazwyczaj są to pokoje 2 osobowe, jednak gdy zgłoszą Państwo wcześniej iż zależy Państwu na 3 osobowym pokoju, nasza firma dołoży wszelkich starań aby takie lokum dla Państwa znaleść (tu wiele zależy od dostępności lokali na danym lokalnym rynku). Zachęcamy do kontaktu z działem niemieckiej rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie

@janek

Panie Janku, jak najbardziej podnosimy stawki naszym pracownikom. :) Wielokrotnie podkreślamy, że polska umowa o pracę jest zawierana z pracownikiem, ponieważ niesie ona za sobą korzyści dla pracownika tymczasowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu płaci on znacznie mniejsze składki ubezpieczeniowe. Zachowujemy przy tym oczywiście dla pracownika dogodności, jak na przykład podwyżki obowiązujące dla niemieckiej umowy. Zależy nam, aby nasi pracownicy byli jak najbardziej zadowoleni z współpracy z MRJOB.

Czy ktoś dostał już informacje na temat podwyżek w związku z podniesieniem minimalnej w Niemczech?

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Czy w związku z tym pracownicy dostaną aneksy do umów?

Dostał ktoś informacje na temat podwyżek w związku z podniesieniem najniższej krajowej w Niemczech ?

Chce wyjechac do pracy na spawanie maszyn rolniczych jakies opinie?

Duży plus za szybką możliwosć rozpoczęcia pracy na produkcji w Legnicy. Fajni ludzie i miłe kierownictwo, jest ok.

Karol

Dobre wyjście dla kogoś na dorobku, kto nie chce się przeprowadzać na stałe do Niemiec. Agencja wszystko załatwia, zarobki w euro więc na starcie już jest lepiej niż w Polsce

Rolnik
@Karol

Dobrze to bylo 12 lat temu. Nie polecam pracowac na polskiej umowie w niemczech bo jest duzo minusów. Sam pracowalem jako spawacz 12 lat temu przez mrjob ale tylko 4 miesiace.

kon123
@Rolnik

Jakie minusy? mozesz rozwinac

@Rolnik

Szanowny Panie, niestety prawdopodobnie doszło do pomyłki, ponieważ 12 lat temu MR JOB jeszcze nie delegował Pracowników do Niemiec. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia to polska umowa o pracę tymczasową zawierana z MR JOB ma wiele plusów, o których warto pamiętać. Jedną z najważniejszych kwestii jest fakt, że pozwala Pracownikowi uzyskać wyższe wynagrodzenie netto w porównaniu do stawki umowy niemieckiej o takich samych warunkach. Polska umowa, w odróżnieniu od niemieckiej, zawierana jest w języku polskim - i jest to duży plus, zwłaszcza dla Kandydatów o niższych poziomach języka niemieckiego. Dodatkowo, Pracownicy posiadają pełną opiekę polskiego biura oraz dedykowanego dwujęzycznego Opiekuna MR JOB, który na bieżąco wspiera ich w trakcie pracy w Niemczech. Więcej informacji o tej formie zatrudnienia dostępnych jest również na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/aktualnosci/polska-a-niemiecka-umowa-o-prace-porownanie-warunkow-pracy-w-niemczech/ Pozdrawiamy.

Kopenhaga
@Karol

Osobiście bym do Niemiec nie jechał. Gdybym miał znów wybierać to tylko Dania.

Czy jest możliwość otrzymania mieszkania, gdzie jest zezwolenie na zwierzęta? Jeśli tak to od czego to zależy?

Na zleceniach zdarzają się oczywiście Pracownicy, którzy wyjechali razem ze zwierzęciem, jednak jego pobyt należy każdorazowo konsultować z Rekruterem. Możliwość trzymania zwierząt na zorganizowanym zakwaterowaniu, zależy od właściciela mieszkania, który musi wyrazić zgodę na obecność zwierzęcia. Nasi Pracownicy mogą również samodzielnie wynająć zakwaterowanie ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to pracownikowi dobrać mieszkanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań. Pozdrawiamy.

Pilne
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Właśnie mamy problem co do pary która ma zwierzę. Proszę o kontakt kogoś wyżej bo my nie akceptujemy zwierząt.

@Pilne

Szanowni Państwo, prosimy o przesłanie dodatkowych informacji wraz z opisem sytuacji swojemu Managerowi Kontaktu – jego dane kontaktowe znajdą Państwo w mailu powitalnym, w informatorze "ABC Pracownika" oraz dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu. Zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki, aby rozwiązać sytuację. Pozdrawiamy.

wieluń

Dlaczego przed wyjadem nikt nie powiadomil mnie ze nie mozna palic na kwaterze? ani obok.

@wieluń

Panie WIELUŃ, zasady panujące na zakwaterowaniu zależą głównie od właściciela mieszkania oraz wspólnych ustaleń i decyzji mieszkających razem Pracowników. Alternatywną opcją dostępną dla naszych Pracowników, jest samodzielne wynajęcie mieszkania ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to Pracownikowi dobrać zakwaterowanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań. Pozdrawiamy.

.....

nam pani rekruter podziekowala jak uslyszala ze chcemy z pieskiem jechac

@.....

Nam również Pani rekruter powiedziała, że agencja nie zezwala na zwierzęta a byliśmy zainteresowani pracą. Po komentarzu tutaj miałam nadzieje że pozwalają zabierać zwierzaki ale niestety nie(ja mam kota).

@.....

Szanowna Pani, Możliwość trzymania zwierząt na zorganizowanym zakwaterowaniu, zależy od właściciela mieszkania, który musi wyrazić zgodę na obecność zwierzęcia. Niestety bardzo często właściciele są temu przeciwni, przez co ofert dla Pracowników ze zwierzętami jest bardzo niewiele i zdarzają się raczej rzadko. Właśnie dlatego pobyt zwierzęcia należy każdorazowo konsultować z Rekruterem, który posiada bieżące informacje o dostępnych zleceniach. Wybierając mieszkania dla naszych Pracowników, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze ich komfortowe warunki oraz dobrą lokalizację, zgodę na pobyt zwierzęcia traktując jedynie jako dodatkową zaletę, nie warunek konieczny. Alternatywnie, Pracownicy ze zwierzętami mogą samodzielnie wynająć zakwaterowanie ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to Pracownikowi dobrać zakwaterowanie idealne do jego potrzeb oraz umożliwiające zabranie ze sobą zwierzęcia. Pozdrawiamy.

Witam. Jest możliwość zabrania ze sobą kota? Rekruter powiedział, że agencja nie zezwala a w komentarzach przeczytałam, że nie którzy mają zwierzęta ze sobą. My jako para też chcielibyśmy zabrać ze sobą 2 letnią kotkę, której wyrobiliśmy niezbędne dokumenty.

............
@123456

U nas para ma kotka a mieszkaniu ale chyba nic nie wiedza o tym w biurze.Nam to nie przeszkadza.

@123456

Szanowna Pani, ponieważ przeważająca część kwater wynajmowana jest od prywatnych właścicieli to właśnie oni muszą wyrazić zgodę na pobyt zwierzęcia. I niestety bardzo często zdarza się, że są temu przeciwni. Wybierając mieszkania dla naszych Pracowników, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze ich komfortowe warunki oraz dobrą lokalizację, zgodę na pobyt zwierzęcia traktując jedynie jako dodatkową zaletę, nie warunek konieczny. Wśród Pracowników zdarzają się oczywiście sytuacje, gdy zwierzę zostało zabrane bez naszej wiedzy lub zgody właściciela mieszkania. Może to jednak prowadzić do dodatkowych kłopotów po odkryciu zwierzęcia np. przez właściciela lokalu. Alternatywą dla Pracowników ze zwierzętami jest samodzielne wynajęcie zakwaterowanie ze zwrotem kosztów przez MR JOB – zgodnie z określonymi warunkami. Pozwala to pracownikowi dobrać mieszkanie idealne do jego potrzeb i oczekiwań, w tym takie ze zgodą na pobyt zwierzęcia. Pozdrawiamy.

Bartek

Bardzo polecam tym bardziej, że przy pracy w DE agencja organizuje zakwaterowanie od A do Z. Przy małej znajomości przepisów i języka to super rozwiązanie.

@Bartek

Panie Bartku, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o naszej współpracy oraz polecenie. Pozdrawiamy Pana serdecznie! :)

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 506.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 265 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej