MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Juliusz

Nie mam na co narzekać. Długo zastanawiałem się czy wyjeżdżać do DE, ale znajomy mnie namówił i dał namiary na MR Job. Nie żałuje

@Juliusz

Dziękujemy za podzielenie się opinią o współpracy z nami. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Panu w rozpoczęciu pierwszej pracy w Niemczech. Pozdrawiamy Pana serdecznie. :)

Orzel

Wszyscy pracownicy będący u tego samego kontrahenta co ja są niezadowoleni ze współpracy z managerem czy istnieje możliwość zmiany managera ? A jeśli tak jakie kroki należy podjąć?

@Orzel

Szanowny Panie, mają Państwo możliwość złożenia skargi na skuteczność działania przydzielonych pracowników z MR JOB (w tym Managera Kontraktu). Prosimy o przesłanie wszystkich informacji wraz z opisem sytuacji mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Państwa zgłoszenie przekazane zostanie bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, który podejmie odpowiednie kroki w celu rozwiązania sytuacji. Każdorazowo zależy nam, aby praca każdego Pracownika była komfortowa i był on zadowolony z naszej współpracy. Pozdrawiamy.

Bartek

Wypłata na czas, jasne warunki umowy i fajni ludzie w pracy. Moim zdaniem warto nawiązać współpracę

@Bartek

Panie Bartku, cieszymy się, że postanowił Pan podzielić się swoim doświadczenie ze współpracy z nami. Dziękujemy za opinię. :) Pozdrawiamy Pana serdecznie!

Emilia

Cześć, na jaki etat szukają tego montera konstrukcji stalowych z ogłoszenia? Cały czy mniej? Jak ktoś pracował, to niech zostawi komentarz, będę bardzo wdzięczna.

@Emilia

Pani Emilio, niestety, nie posiadamy aktualnie ofert pracy na stanowisko montera konstrukcji stalowych. Zachęcamy jednak do sprawdzenia naszych innych ogłoszeń: https://mrjob.pl/oferty-pracy/ Może Pani skontaktować się również bezpośrednio z naszym działem rekrutacji. :) Numery telefonu do naszych Rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Asia G: +48 501 275 510 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy serdecznie!

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Radek

Dzięki agencji Mr Job mogę zarabiać więcej niż w Polsce. Warunki zatrudnienia są dobre, płacą na czas a w razie problemów biuro zawsze słuzy pomocą.

Krystyna
@Radek

No to dobrze że na czas bo tego się bardzo obawiam w przypadku pracy męża.. No a zastanawia się nad wyjazdem. Powiedz mi proszę jak oceniasz warunki mieszkaniowe? Jest czysto, jest miejsce na prywatność?

Bardzo fajna opcja dla kazdego kto chce zarobić w euro bez przeprowadzki za granice. Agencja wszystko załatwia, spoko wynagrodzenie i była podwyżka itd. Jestem zadowolony

@Tomek

Ja się nie zgodzę. Kolorowo tak nie jest....

@Marcin

Panie Marcinie, w razie jakichkolwiek problemów lub niezadowolenia, zachęcamy do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika lub Managerem Kontraktu. Zależy nam, aby każdy Pracownik czuł się komfortowo w trakcie pracy w Niemczech i był z niej zadowolony - podejmiemy więc odpowiednie kroki w celu rozwiązania sytuacji. Dane kontaktowe Opiekuna oraz Managera Kontraktu znajdzie Pan m.in. w "ABC Pracownika", dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu, jak również w mailu powitalnym. Pozdrawiamy serdecznie.

Xyz

Czy jeśli po 12 miesiącach skończy się umowa na danym zleceniu, to można przedłużyć i pracować dalej na tym zleceniu z mr job, czy trzeba wybrać inne zlecenie na kolejne 12 miesięcy?

@Xyz

Panie/Pani XYZ, kwestię tę określa Ustawa z dnia 9 lipca 2003r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z późniejszymi zmianami. Łączny czas pracy tymczasowej na rzecz tego samego Kontrahenta (czyli pracodawcy-użytkownika) nie może przekroczyć 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy. Do okresu zatrudnienia wlicza się wszystkie okresy wykonywania pracy u tego samego pracodawcy-użytkownika - nie jest wymagana ciągłość zatrudnienia. Więcej informacji o pracy w Niemczech za pośrednictwem MR JOB znajdą Państwo również m.in. w FAQ na naszej stronie: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/faq-najczesciej-zadawane-pytania/ :) Pozdrawiamy.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Dlaczego po upływie 12 miesięcy pracy na tym samym kontrakcie niektórzy mają przedłużoną umowę na kolejne 12 miesięcy? Skoro można tylko 18 miesięcy pracować na jednym zleceniu?:)

@Xyz

Po upływie 18 miesięcy (liczony jako łączny czas pracy na rzecz tego samego Kontrahenta), Pracownik może kontynuować pracę u innego Kontrahenta (czyli innego pracodawcy-użytkownika) do czasu zakończenia umowy. Pracownik otrzymuje wtedy odpowiedni aneks do zawartej umowy na zmianę pracodawcy-użytkownika. Zgodnie z dyrektywną unijną (art. 11 ust. 3 lit. a), art. 12 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE)nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Dz. Urz. UE L 166 z 30.04.2004 r., str. 1, z późn. zm.)) Pracownik może być oddelegowany do Niemiec przez łączny okres 24 miesięcy. Pozdrawiamy.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Czyli po 24 miesiącach pracy z mr job trzeba wrócić do polski? Czy mozna kontynuować pracę w niemczech z mr job?

@Xyz

Tak jak pisaliśmy powyżej - Pracownik może być oddelegowany do Niemiec przez łączny okres 24 miesięcy, zgodnie z dyrektywną unijną (art. 11 ust. 3 lit. a), art. 12 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE)nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Dz. Urz. UE L 166 z 30.04.2004 r., str. 1, z późn. zm.)). Jeśli jest Pan naszym Pracownikiem, zachęcamy do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika, który na bieżąco odpowie na wszystkie dodatkowe pytania. Pozdrawiamy.

kandydat

Cześć. Jakie są warunki mieszkalne. Napiszcie jakie są realne zarobki na rękę po przez tą agencje??

Pracowałem dla agencji na zleceniu w Feba mimo wielokrotnych zgłoszeń managerowi że jestem (usunięte przez administratora)przez kierownika produkcji nic z tym faktem nie zrobiono. Jesteśmy ludźmi i prosimy o traktowanie nas jak ludzi.

Szanowny Panie BYŁY PRACOWNIK, jest nam niezmiernie przykro, że negatywnie ocenia Pan współpracę z nami. Jednocześnie, bardzo zaskoczył nas napisany przez Pana komentarz, ponieważ żaden z Pracowników obecnych na zleceniu nie zgłosił wcześniej podobnych uwag do Managera Kontraktu lub Opiekuna Pracownika – a tym bardziej sytuacja nie była zgłaszana wielokrotnie. Co więcej, kierownik produkcji również jest Polakiem i nie wpłynęły żadne skargi na jego zachowanie od osób pracujących na kontrakcie. Wręcz przeciwnie, Pracownicy zwykle bardzo pozytywnie wyrażali się o pracy na zleceniu. Jako Agencja działamy na rynku od ponad 12 lat, a naszym celem od zawsze jest zapewnienie Pracownikom bezpiecznego i komfortowego zatrudnienia w Polsce oraz w Niemczech. Właśnie dlatego oferowane miejsca pracy są przez nas weryfikowane, a Pracownicy mogą liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu w trakcie swojego pobytu za granicą. Aktualnie zatrudniamy na terenie Niemiec ponad 800 osób i wielu Pracowników oceniło, że z naszego podejścia inne agencje powinny brać przykład. Pana oskarżenia są bardzo poważne i zależy nam na pełnym wyjaśnieniu sytuacji. Niestety, ze względu na brak informacji, ciężko nam odnieść się do Pana krzywdzących zarzutów. W związku z tym prosimy o przesłanie dokładnego opisu mailowo na adres: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych

Mm

Na ile podpisuje się umowę? Jaki jest okres umowy?

@Mm

Panie/Pani MM, umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy. W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu z naszym działem rekrutacji. :) Numery telefonu do naszych Rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Asia G: +48 501 275 510 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy.

Krystek

Moim zdaniem agencja zapewnia dobre warunki oraz stały kontakt z opiekunami w Niemczech. Nie mam tutajuwag, jest ok :)

@Krystek

Szanowny Panie Krystek, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nasza firmą. Pozdrawiamy serdecznie

Elżbieta
@Krystek

A jak wygląda zakwaterowanie, ile osób jest w jednym pokoju?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, Standardowo, pokoje w jakich mieszkają nasi Pracownicy są 1 lub 2 osobowe. Zależy to oczywiście od możliwości mieszkaniowych w okolicy czy preferencji Pracowników. Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników, kierujemy się komfortem oraz lokalizacją - a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy. Wszelkie kwestie są także konsultowane z Pracownikami, ponieważ zależy nam na komforcie, który powinien być zapewniany, aby Pracownik mógł odpocząć po pracy. W Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2021 aż 86,4%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre, co bardzo nas cieszy. Może Pani również obejrzeć prawdziwe zdjęcia zakwaterowania naszych Pracowników na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/aktualnosci/mieszkania-naszych-pracownikow-w-niemczech/ lub na naszym kanale na (usunięte przez administratora) https://www.youtube.com/playlist?list=PLH1yQhG-P4JUB3u-3AzMAiBJCnA9juJdK Pozdrawiamy.

Przyszły Pracownik

Czy pracując przez mr job w niemczech otrzymuje się np premie swiateczna? I czy pracując w niemieckiej firmie przez agencje można otrzymać tzw. "Weihnachtsgeld"?

@Przyszły Pracownik

Panie PRZYSZŁY PRACOWNIK, na niektórych zleceniach zdarzają się premie świąteczne, kiedy Pracownik się sprawdzi i nasz Kontrahent jest z niego zadowolony. Decyzja o wypłacie premii świątecznych dla pracowników jest jednak podejmowana indywidualnie przez Kontrahentów i to oni ustalają m.in. kwotę dodatku świątecznego. Weihnachtsgeld nie jest wypłacany. Pozdrawiamy.

Mariusz

Pracując jako spawacz w Niemczech idzie zarobić uczciwe pieniądze. Jasne zasady wynagrodzeń, bez niepotrzebnych problemów i trudności.

@Mariusz

Panie Mariuszu, dziękujemy, że wypowiedział się Pan na łamach tego portalu. Cieszymy się także, że współpraca przebiega po Pana myśli. Pozdrawiamy serdecznie

Patryk

Pracuję jako elektryk już od pół roku. Cieżka, ale opłacalna fucha. Polecam.

@Patryk

Panie Patryku, dziękujemy bardzo za podzielenie się przez Pana swoją opinią i doświadczeniem związanym ze współpracy z nami. Pozdrawiamy serdecznie

Miki

Nie polecam tej agencji wypłata nie na czas mają opóźnienia i głupie wymówki, w dodatku wysyłają ludzi do pracy na okres kilku tygodni o czym nie mówią bo wiadomo nikt na 3 tygodnie do Niemiec nie pojedzie, a potem niby zapewniają inną pracę, ale ja ani nikt z moich znajomych nie dostał żadnej oferty

@Miki

Szanowny Panie, Dodawał Pan tej samej lub bardzo podobnej treści opinie kilkukrotnie. Terminowe wynagrodzenie to zdecydowanie nasz priorytet, czego dowodzą fakty, czyli ilość wychodzących przelewów wynagrodzeń do naszych pracowników w stosunku do liczby osób będących w zatrudnieniu na ten czas, dlatego postanowiliśmy odnieść się merytorycznie do ostatniej sytuacji. Fakty są takie, że zdarzył się pracowni, który wniosek dot. wypłaty wynagrodzenia, dostarczył pusty (tzn. bez podanego nr konta bankowego) z samym podpisem. Oczywiście na tej podstawie nie mogliśmy wypłacić wynagrodzenia, ponieważ nie znane było nam konto bankowe. Następnie wpisał w nazwę banku CINKCIARZ oraz trzykrotnie przekreślony numer rachunku bankowego. Dokument był błędny i absolutnie na jego podstawie nie mogliśmy dokonać wypłaty wynagrodzenia. Nie mieliśmy do tego możliwości, co więcej dokładnie informowaliśmy jakie błędy wniosek zawiera i jak musi on być wypełniony poprawnie. Po kilkukrotnych wyjaśnieniach i pomocy osób trzecich, udało się uzyskać poprawny wniosek i wypłata będzie w możliwie najszybszym terminie (czyli jutro 27.10.2022). Zapewniamy także iż jesteśmy w stu procentach rzetelną i terminową firmą. Działamy na rynku już ponad 12 lat i zatrudniamy aktualnie ponad 800 osób na terenie Niemiec, a terminowość wypłat to nasz największy priorytet. Nie wysyłamy także pracowników na zlecenia kilkunastu dni, a wręcz nie podejmujemy takiej współpracy z kontrahentami. Każdorazowo zależy nam na jak najdłuższym kontrakcie i pobycie pracownika w Niemczech. Kierowanie pracowników na tak krótki okres byłoby zdecydowanie nieekonomiczne dla każdej ze stron. Zwolnienia z naszej strony są sytuacjami sporadycznymi i zazwyczaj wynikają z problemów związanych z postawą lub zachowaniem pracownika (np. nadużywanie alkoholu, niestawianie się w pracy, rażące błędy w pracy, lekceważąca lub agresywna postawa). Z takimi pracownikami kontrahenci najczęściej rezygnują ze współpracy, ale tak jak wspomnieliśmy są to sytuacje sporadyczne. Zdecydowana większość pracowników decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych i pracuje u naszych kontrahentów miesiącami jak i latami. Pozdrawiamy serdecznie

rudyryc
@Miki

tez nie polecam,wlasnie zjechalem....

@rudyryc

Szanowny Panie Rudyryc, czy może opisać Pan dokładnie powód swojej decyzji? Bylibyśmy ogromnie wdzięczny za opisanie sytuacji na maila skargi@mrjob.pl, ponieważ w korespondencji mailowej dokładnie i szczegółowo będziemy mogli prowadzić sprawę w celu wyjaśnienia powodu Pana powrotu. Mail i sprawa zgłaszana na tego maila prowadzona jest osobiście przez Managera Działu Opieki Pracownika. Pozdrawiamy serdecznie

Jacek

Jasne warunki współpracy, wypłata na czas. Według mnie warto nawiązać współpracę z Mr.Job.

@Jacek

Panie Jacku, bardzo dziękujemy za podzielenie się Pana opinią na temat współpracy z nami :)

Daniel

Dobre warunki pracy i co bardzo ważne stałe wsparcie biura W przypadku pytań i problemów jest się do kogo zwrócić o pomoc.

Jacenty
@Daniel

to daj mi namiar do kogo sie zglosic bo kordynator mnie zlewa.? czekam na pilna odpowiedz

@Jacenty

Szanowny Panie Jacenty, Każdy problem czy pytanie można kierować Pan do swojego Managera Kontraktu lub Opiekuna. Każdy nasz pracownik ma przypisanego swojego Managera/Opiekuna w związku z tym kontakt powinien być podejmowany ze swoim indywidualnym koordynatorem. Jeśli uważa Pan, że Pana sprawa nie została rozwiązana lub kontakt jest utrudniony, prosimy o dokładne opisane sytuacji na maila skargi@mrjob.pl. Sprawa trafi do Menagera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. Pozdrawiamy serdecznie

Kotka

NIE POLECAM Agencji, wysyłają ludzi do pracy które jest inna niż na umowie, pracuje się w innym charakterze niż na umowie. Jeśli zwrócisz uwagę że praca miała wyglądać inaczej to cie zwalniają. Masz dźwigać robić to co ci każą na miejscu, często bez uprawnień i przeszkolenia bhp się pracuje. Firma nie odpowiedzialna i nie rzetelna wypłaty nie na czas. Agencja nie powie Ci ze praca jest na okres kilkunastu dni bo wiadomo, że nikt nie przyjedzie, a potem głupio udają że pracodawca jednak nie potrzebuje pracowników i muszą Cię zwolnić wtedy za buty Cie nie zwrócą kasy i za przejazd bo nie było 30 dni pracy....

@Kotka

Zapewniamy, iż nie kierujemy pracowników do pracy, która jest inna niż ustalona czy wskazana na umowie, ponieważ takie działania prowadziłyby do frustracji pracowników, a co za tym idzie do ich szybkiego powrotów do domu, co jest sprzeczne z celem działalności naszej firmy. Jeśli chodzi o ewentualne rozbieżności lub problemy pojawiające się na zleceniu, każdorazowo prosimy o kontakt z Managerem kontraktu i zgłaszaniu wszelkich sytuacji, abyśmy mogli reagować możliwie najszybciej. W momencie gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy, każdorazowo proponujemy pracownikowi inny możliwy kontrakt w Niemczech na który mógłby się przenieść, tak aby mógł kontynuować pracę na terenie Niemiec. Zapewniamy także iż jesteśmy w stu procentach rzetelną i terminową firmą. Działamy na rynku już ponad 12 lat i zatrudniamy aktualnie ponad 800 osób na terenie Niemiec, a terminowość wypłat to nasz największy priorytet. Nie wysyłamy także pracowników na zlecenia kilkunastu dni, a wręcz nie podejmujemy takiej współpracy z kontrahentami. Każdorazowo zależy nam na jak najdłuższym kontrakcie i pobycie pracownika w Niemczech. Kierowanie pracowników na tak krótki okres byłoby zdecydowanie nieekonomiczne dla każdej ze stron. Zwolnienia z naszej strony są sytuacjami sporadycznymi i zazwyczaj wynikają z problemów związanych z postawą lub zachowaniem pracownika (nadużywanie alkoholu, niestawianie się w pracy, agresywna postawa). Z takimi pracownikami kontrahenci najczęściej rezygnują ze współpracy, ale tak jak wspomnieliśmy są to sytuacje sporadyczne. Zdecydowana większość pracowników decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych i pracuje u naszych kontrahentów miesiącami jak i latami. Jeśli chodzi o kwestię zwrotów kosztów poniesionych w związku z wyjazdem do pracy (np. odzież robocza, buty robocze czy koszt dojazdu), jak najbardziej są one zwracane po przepracowanym okresie 30 dni, co wskazywane jest podczas rekrutacji, w umowie, załącznikach czy w otrzymywanym po zatrudnieniu informatorze „ABC pracownika”. Pozdrawiamy serdecznie

Byly

Ogolnie kontskt Oceaniam ok mieszkanie ok wyjazd samemu gorzej bo 2 parowy ci sie trafia na mieszkaniu i Maja wiecej do gadania od ciebie.Na oferte bez jezyka radzilbym tez uwazac bo niby bez jezyka a pozniej (usunięte przez administratora) powod do zwolnienia jest wymyslany.Agencje schodza na psy

@Byly

Szanowny Panie, Zapewniamy, że jeśli oferta pracy jest skierowana do osób bez znajomości języka niemieckiego, to nie stanowi to później absolutnie żadnego problemu i powodu do późniejszego zwolnienia. Mamy aktualnie zatrudnionych setki pracowników właśnie bez znajomości języka niemieckiego i z powodzeniem pracują u kontrahentów. Każdorazowo zależy nam na długofalowej współpracy i zadowoleniu pracowników. Zawsze zachęcamy do zgłaszania jakichkolwiek problemów do swojego Managera Kontraktu, aby mógł podjąć stosowne kroki w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie

Obecny pracowników Tuttlingen

Nie wiem skąd te negatywne opinie o pracy na produkcji w tym mieście, ani komentarze typu "nikt pracujący tam nie chwali tej pracy" - zdecydowanie się nie zgodzę. Pracuję na tym projekcie od jakiegoś czasu i sobie chwalę, Polacy z jakimi mam tutaj kontakt także. Samą agencję oceniam bardzo dobrze, od organizacji wyjazdu aż po kontakt obecny, telefon zawsze odbierają i pomagają nawet po godzinach swojej pracy, gdy sytuacja tego wymaga - za to duży plus :) także kandydaci nie sugerujcie się tutaj negatywnymi opiniami, bo te najczęściej są wystawiane przeze sfrustrowanych ludzi, którzy zamiast chodzić do pracy brali co chwilę L4 i pili, a potem płacz jaka to agencja zła i że bezpodstawnie zostali zwolnieni - to samo z warunkami mieszkaniowymi - jak kto dba tak ma :) a ludzie sami sobie robią pod górkę. A jak czytam tutaj opinie że " praca nudna bolą nogi i plecy" to zastanawia mnie, czy dla takiej osoby w ogóle jakas praca będzie okej. Bo jak się nie chce pracować to zawsze się powód znajdzie :) pozdrawiam

xyz
@Obecny pracowników Tuttlingen

Lubie sobie wypic ale to nie oznaczala ze jestem leniem tak mnie zastanawia fakt wypowiadania sie moze lepiej jednak pisac dobre komentarze i niech sie inni zatna na miejscu .

Tut
@xyz

A co prawda zabolała? Skoro dotknął Cię taki komentarz. Opinia jest przecież pozytywna - dziewczyna chwali agencję i pracę samą w sobie. A powiedzmy sobie szczerze jak się zachowują Polacy za granicą - jeżdżę od prawie 10 lat i swoje już widziałam. Zostawiają po sobie (usunięte przez administratora) i niczego nie szanują. I stąd tutaj na portalu opinie o miejscach zamieszkania - skoro na zdjęciach wyglądają dobrze, a ludzie przyjeżdżają na miejsce i jest bardzo zaniedbane/brudne - to myślisz że czyja to wina? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 506.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 265 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej