RECROOT Ltd

Brandon

Opinie o RECROOT Ltd

anonim 2009-02-23 12:31
[usunięte przez moderatora] ja już tam pojechałam i przez 2 tygodnie byłam tylko 2 dni w pracy oszukują kłamią i więcej nic !!!!!!!!!!!!!!!nie zapewniaja pracy tylko mieszkanie z patologiczne za które trzeba płacić !!!!!! [usunięte przez moderatora]
anonim 2009-02-23 12:34
nie jedź tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie zatrudnaij się przez nich bo nie będziesz miał nawet za co wrócić, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] z biura które tam parcują kłamia w żywe oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kris chorzow 2009-05-11 23:55
a mi sie podoba;] w zeszłym roku pracowalem 3 miesiace i w tym tez jade. dokladnie wyjazd za 4 dni ;p do konca roku zostaje

nikt mnie nie oszukał, prace mialem pewną ;]
D.opole 2009-10-03 10:13
[usunięte przez moderatora] spartanskie warunki marne zarobki wyzysk bród smród ubóstwo kłamstwo i szachrajstwo. Zeruja na polakach ciezko pracujacych i [usunięte przez moderatora] zarabiajacych .[usunięte przez moderatora]
PRACOWNIK 2010-02-17 14:33
[usunięte przez moderatora] NIE MA PRACY LUB PRACUJĄ WYBRANE OSOBY CAŁY CZAS. NIE OPŁACA SIĘ TĄ AGĄCJĄ INTERESOWĄĆ BO YLKO ZOSTANIECIE BEZ PRACY. NIE POLECAM
z piekła :-) 2010-02-17 14:37
agencja która uważa ludzi jak są im potrzebni później mają ich w [usunięte przez moderatora] unikajcie tej agencji[usunięte przez moderatora]
Polak 2012-06-17 14:37
[usunięte przez moderatora] mialem do czynienia z ta agencja ponad rok temu, nie polecam nikomu , [usunięte przez moderatora]
mój nick ;P 2012-09-02 22:35
a możesz podać nazwy tych innych agencji?
mój nick ;P 2012-09-02 22:36
a możesz podać nazwy tych innych agencji?
ziutka 2012-12-13 23:55
Contract Personnel Ltd, Staffline, Galaxy Personnel, Adventage Recruitment (koło Mety), Total Employed koło ronda (teraz ma chyba inną nazwę) - te są w Thetford. Ogolnie więcej jest w Bury St Edmunds. Powodzenia :)
kogucik 2013-02-05 17:12
to fakt ze da sie wszystko zalatwic,tylko ze czasem trzeba z siebie robic [usunięte przez moderatora] durnia i tlumaczyc sie z wszystkigo -no a wtedy daj boze moze sie uda i moze nawet potem nie bedzie kary-hehe -typu nie pujdziesz przez tydzien do pracy ...
anonim 98 2014-12-15 14:35
zgadzam sie, pracowalam dwa miesiace i niestety musialam wrocic do Polski. Zapewniaja prace taka gdzie jest miejsce, nie moga zapewnic mieszkania, przeciez to nie jest w ich kwestii, oni jedynie moga pomoc jesli ktos nie jest w stanie zrobic tego sam. Ja nigdy nie narzekalam i mam zamiar wrocic
Intelektualistka 2016-08-26 11:29
A ja nie polecam co innego mowia, a co innego robią. Kierownictwo slabe, chamstwo i tyle. A co do pracy to faktycznie wyzysk chociaż mają jedną fajną możliwość pracy w Turnersie na winogronach, ale reszta dramat.
tak 2016-09-06 15:21
No to skoro kierownictwo dopisuje @Miron to już jest to dobry znak na to, że się dobrze dzieje, najważniejsze jest to, że wypłata jest u nich adekwatna do kwalifikacji. Zasanawia mnie jednak jakie są socjale.
Hejhej 2016-11-10 23:47
Pracowałam 4 miesiące codziennie. Polecam Panią Kasię (teraz chyba pracuje w Recroot, ale w Thetford). Wszystko jak najbardziej okej.
Jacek 2016-12-03 16:32
Ktoś pracował przez nich na produkcji w Guildford? Dajcie znać czy warto ;)
Dominika 2017-07-21 09:45
@Jacek widzę, że niestety nikt tu nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się na wyjazd do tej pracy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Czego mogą spodziewać się osoby, które myślą o pracy na produkcji właśnie w tej firmie? Co powinni wiedzieć przed podjęciem decyzji?
Zostaw swoją opinię o RECROOT Ltd - Brandon
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RECROOT Ltd