RECROOT Ltd

Brandon

Opinie o RECROOT Ltd

anonim 2009-02-23 12:31:44
[usunięte przez moderatora] ja już tam pojechałam i przez 2 tygodnie byłam tylko 2 dni w pracy oszukują kłamią i więcej nic !!!!!!!!!!!!!!!nie zapewniaja pracy tylko mieszkanie z patologiczne za które trzeba płacić !!!!!! [usunięte przez moderatora]
anonim 2009-02-23 12:34:19
nie jedź tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie zatrudnaij się przez nich bo nie będziesz miał nawet za co wrócić, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] z biura które tam parcują kłamia w żywe oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kris chorzow 2009-05-11 23:55:41
a mi sie podoba;] w zeszłym roku pracowalem 3 miesiace i w tym tez jade. dokladnie wyjazd za 4 dni ;p do konca roku zostaje

nikt mnie nie oszukał, prace mialem pewną ;]
D.opole 2009-10-03 10:13:05
[usunięte przez moderatora] spartanskie warunki marne zarobki wyzysk bród smród ubóstwo kłamstwo i szachrajstwo. Zeruja na polakach ciezko pracujacych i [usunięte przez moderatora] zarabiajacych .[usunięte przez moderatora]
PRACOWNIK 2010-02-17 14:33:40
[usunięte przez moderatora] NIE MA PRACY LUB PRACUJĄ WYBRANE OSOBY CAŁY CZAS. NIE OPŁACA SIĘ TĄ AGĄCJĄ INTERESOWĄĆ BO YLKO ZOSTANIECIE BEZ PRACY. NIE POLECAM
z piekła :-) 2010-02-17 14:37:53
agencja która uważa ludzi jak są im potrzebni później mają ich w [usunięte przez moderatora] unikajcie tej agencji[usunięte przez moderatora]
Polak 2012-06-17 14:37:14
[usunięte przez moderatora] mialem do czynienia z ta agencja ponad rok temu, nie polecam nikomu , [usunięte przez moderatora]
mój nick ;P 2012-09-02 22:35:28
a możesz podać nazwy tych innych agencji?
mój nick ;P 2012-09-02 22:36:15
a możesz podać nazwy tych innych agencji?
ziutka 2012-12-13 23:55:59
Contract Personnel Ltd, Staffline, Galaxy Personnel, Adventage Recruitment (koło Mety), Total Employed koło ronda (teraz ma chyba inną nazwę) - te są w Thetford. Ogolnie więcej jest w Bury St Edmunds. Powodzenia :)
kogucik 2013-02-05 17:12:21
to fakt ze da sie wszystko zalatwic,tylko ze czasem trzeba z siebie robic [usunięte przez moderatora] durnia i tlumaczyc sie z wszystkigo -no a wtedy daj boze moze sie uda i moze nawet potem nie bedzie kary-hehe -typu nie pujdziesz przez tydzien do pracy ...
anonim 98 2014-12-15 14:35:43
zgadzam sie, pracowalam dwa miesiace i niestety musialam wrocic do Polski. Zapewniaja prace taka gdzie jest miejsce, nie moga zapewnic mieszkania, przeciez to nie jest w ich kwestii, oni jedynie moga pomoc jesli ktos nie jest w stanie zrobic tego sam. Ja nigdy nie narzekalam i mam zamiar wrocic
Intelektualistka 2016-08-26 11:29:55
A ja nie polecam co innego mowia, a co innego robią. Kierownictwo slabe, chamstwo i tyle. A co do pracy to faktycznie wyzysk chociaż mają jedną fajną możliwość pracy w Turnersie na winogronach, ale reszta dramat.
tak 2016-09-06 15:21:55
No to skoro kierownictwo dopisuje @Miron to już jest to dobry znak na to, że się dobrze dzieje, najważniejsze jest to, że wypłata jest u nich adekwatna do kwalifikacji. Zasanawia mnie jednak jakie są socjale.
Hejhej 2016-11-10 23:47:51
Pracowałam 4 miesiące codziennie. Polecam Panią Kasię (teraz chyba pracuje w Recroot, ale w Thetford). Wszystko jak najbardziej okej.
Zostaw swoją opinię o RECROOT Ltd - Brandon
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RECROOT Ltd