Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

załamana

Biedronka jako sklep jest nawet ok, praca też dobra, płaca również. Niestety jedna kwestia jest przy zatrudnianiu zatajana a mianowicie mówią że nie odpowiada się materialnie za różnice kasowe - czy to nadwyżka czy manko- materialnie może i nie ale niestety odpowiada się utratą pracy. Facet który jest dyrektorkiem chyba rejonu, ma ok 36 lat, ma chyba z tego frajdę że wystawia tyle zwolnień w ciągu dnia. Frajerowi chyba tatuś załatwił stanowisko i myśli że może niszczyć zwykłego pracownika. W grafiku na nowy miesiąc wystawiają kilka dni wolnego a jak wraca się po tym wolnym do pracy okazuje się że ostatniego dnia przed wolnym było się już ostatni raz w pracy, bo wstajesz rano wychodzisz do pracy idziesz do niej z myślą żeby przetrwać ten dzień w tych upałach a co się okazuje - oni wręczają wypowiedzenie, a dokładniej informują że jest się zwolnionym a świadectwo pracy przyjdzie pocztą.

@załamana

Zgadzam się w 100% z tą opinią.

xxxl

Mam pytanie do kogoś kto pracował w centrum dystrybucyjnym w modlnicy, na ilu zmianach się tam pracuje? po ile godzin czasowo, widziałem ich ogłoszenia dają brutto 2320 zł .

vilk

gdyby byli normalni ks i kr to zupelnie inaczej by wygladalo.nie polecam pracy na 3 maja.ks niby sa za wami a potem co do czego to dostajecie po (usunięte przez administratora) ale niektore osoby tez sa niezle.jak mozna nie odroznic cukini od baklazana i to majac studia.Reka reke myje jak widac.Moze i kasa wporzadku ale stanowczo nie adekwatna do wykonywanych czynnosci.Czesto trzeba robic za innych bo a to ta nie umie maszyna jechac,ta nie wejdzie na drabine.Mozna tak wymieniac.A dobrych pracownikow sie nie docenia bo nie liza tylka.Masakra.Nie warto.

Mati

BOXER- jeżeli Ty mi piszesz ze na warzywach są kartony max 5kg, to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz... Pomimo tego ze są lżejsze opakowania na warzywach, to biorąc po jednym nie wyrobisz praktycznie żadnej premii, a wtedy mogą Cię za to wyrzucić, bo jesteś mało produktywny. Kolejna sprawa. Jak ktoś może mówić ze praca nie jest ciężka skoro tam w ciągu dnia z 14 ton się przerzuca. Ja za słaby fizycznie jakoś nie jestem, ale jak się robi 6 dni pod rzad, dzień pierwszy i znowu 5 dni to ta praca jednak daje popalić.

logo firmy Operator wózka widłoweg
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Klarka

Ja jestem z takich benefitów mega zadowolona. Bezpłatne masaże i obsługa fizjoterapeuty w pracy? Szczęka opada! :) Odkąd mój sklep ma kontrakt z care solutions to znacznie lepszy klimat jest w firmie, bo ludzie przychodzą bardziej wyluzowani i nie są przede wszystkim obolali :)

Klarka

Oooo w Gdańsku widze to samo ;) Ja jestem z Lubina ;)

BoXeR

To teraz moje dwa słowa odnoście centrum dystrybucyjnego w Modlnicy. Zatrudniłem się tam na sekcje kompletowania. Na początek jeden dzień siedzicie na stołówce 8h i macie za zadanie czytać rożne broszury, nie możecie wcześniej wyjść, kolejne dni to już szkolenia na magazynie pod okiem " ekspertów ". Szkolenie z obsługi wózka trwa około 4 dni. W tym czasie jesteście przydzielani pod " opięke " innego robola. Ogólnie praca fizycznie nie jest ciężka ( paczki do max 5 kg na warzywach ) ale musicie być przygotowani na szybką i ciągła prace w pozycji schylonej. Nie każdemu to odpowiada oczywiście. Nie zwracajcie uwagi na to jak osoby szkolące was będa mówiły jak to ciężko i w ogóle. Najbardziej śmiać mi się chciało jak moi " szkolący " mówili o tym i sugerowali że nie dam rady, mimo to ze moja siła fizyczna to dla nich poziom nie do osiągniecia ( pozdrawiam chłopaki , nauczyłeś się w końcu obsługiwać telefon ?). Tyle osobiście polecam każdemu można spróbowac :)

kropka
@BoXeR

A jakie są zarobki w C.H Modlnica? na komplementacji i jakie zmiany z godzinami pracy?

gigant

czy beda "13" w tym roku?

mar

a jak wygląda praca kontrolera jakości w centrum dystrybucji?

onaaa

Dzięki PB czyli rozumiem ,że da się wytrzymać.

PB

napewno lzejsza niz faceci,kompletuja papierosy itp. jezdza "Koniami", kleja i sztukuja kartony rozwalone, wozą palety ostreczowane

onaaa

Powiedzcie a kobiety w centrum w Modlnicy jaką pracę wykonują i jakie warunki pracy,bo mam się tam zgłosić.

acapullo_21
@onaaa

Witam. Przepracowałam w nie jednej porządnej firmie. Praca w Modlnicy wygląda tak. Generalnie to zasuwasz po 10h,kolejnego dnia masz wolne w zalezności jak wypadnie grafik. Oczywiście pracujesz na pewno 8h i 30minut w tym 15 minut przerwy . Wolne dwa razy w tygodniu. Jeżeli ktoś ma dużo siły i wystawi cztery kartony załóżmy spagetti na samą górę czy piw praca jak najbardziej dla niego. Prawie bez przerwy rzuca się robotę i leci na kase . Z-ca- Kierowniczki bardzo miłe,pomocne,trzeba się nauczyc wszystkich kodów na pamieć,zeby płynnie operować transakcjami. Niestety nie ma żadnych szkoleń czy oprowadzania po sklepie,ty musisz sama obejść sklep i obaczić co się z czym je. Na kasach są kartki z wydrukowanymi kodami do wszystkich produktów. Trzeba się również ruszać i szybko załapać sytuację w pracy,zeby wiedziec na czym się stoi na czym ona polega. Ja załapałam wszystko w dwa tygodnie. Nie byłam tylko na wypieku i nie pisałam sprawdzianu sprawdzającego wiedze o kodach na kasie a taki jest. Musiałam zrezygnowac z tej pracy poniewaz zdrowie pokazało swoje a do tęgich osób nie należę. No i to ciągłe siedzenie na kasie, niekiedy przez cały dzień,nigdy więcej.

PB

Tak napewno na lepsze sie zmieni hehe ,bedziemy robic do 50 :)

gigant

ta ustawa zmieni sie jeszcze pare razy , nie badz naiwny...

PB

Gigant ciekaw jestem czy za 10 -15 lat pracy tam , tez bedziesz tak tryskał entuzjazmem???To nie kopalnia ze po 25 latach idziesz na emeryturke, tam trzeba tyrac do 68 puki co :)

DC09
@PB

Niepolecam nikomu pracy w centrum w wersji wojniczu. Robi sie nadgodziny przymusowo, nikt niezapyta czy mozesz zostac czy nasz czas i checi musisz i juz, a przy wyplacie... Dostaje sie mniej premi bo za nadgodziny musza zaplaci i w rezultacie wyplata mniejsza niz w miesiacach bez nadhodzin. Zero szacunku do pracownika, tylko srednia i srednia i bledy jak w szkole. Nietraktuja cie powaznie jak doroslego czlowieka tylko jak murzyna ktory na tyrac i sie nieodzywac. Pozdrawiam ludzi którzy juz zmadrzeli i noechca miec nic wspólnego z tą firmą tak jak ja.

tofik

niby tani sklep a maja bardzo dużo produktów przeterminowanych w sprzedaży nie o jeden dzień nawet o dwa tygodnie czy to jest dopuszczalne aby tak truć ludzi skoro w sklepie spożywczym nie potrafią sprawdzić terminów tylko najlepiej wscisnąć klientowi aby nie mieli strat to jest żałosne raczej niezrobie w tym sklepie już zakupów i znajomym bede odradzał

gigant

kompletacja to nie jest praca dla mieczakow, tylko prawdziwych mezczyzn , ci co sie zwalniaja to wymiekaja , bo sa slabi .. a pozniej mowia ze to najgorszy zaklad.. tak sie tlumacza , a dobrze wiedza ze gdzie indziej tyle nie zarabia , ale coz zycie , slabio ludzie zarabiaja mniej bo sa slabi i szukaja pracy lzejszej ... z ktorej i tak moze znowuu odejda , bo zawsze jakies ale ..ten kto nie hcce pracowac nie bedzie pracowac...jak sie idzie do pracy to idzie sie pracowac , a nie siedziec , mieczaki o tym nie wiedza.. pozdrawiam nygusy..

xxx

Witajcie! Czy ktos z Was mógłby załatwić kontakt do kierownika działu Transportu w Sosnowcu? Bądź koordynatora transportu (o ile taki jest?). Pozdrawiam

P01

Jeronimo martins LUBIN kierownik 1 zmiany to kompletnie niekompetetna osoba na tym stanowisku brak urlopow opcja na zadanie zagrozona wypowiedzeniem umowy i chyba najwieksza ćpalnia masa mety sie tam sypie i muszą jelczem dowozić towar grzebanie w zleceniach podczas pracy zmiana ilosci towaru w czasie rzeczywistym a później brak premii na koniec miesiaca za ilosc bledow ktore sami wklepali pracownikowi za nic zeby tylko nie bylo premi do wyplaty ogólnie mowiąc zenada specjalisci tam to tez uposledzone osoby zamiast pomagac i udzielac wskazówek utrudniaja prace sekunda przekroczenie przerwy o 1 sekunde jest liczone jako pełne 60 sek tragedia najgorsze centrum dystrybucji w jakim pracowałem.

DC 10

nie polecam pracy w biedronce nadgodziny nocki święta za taka kase to żaden rarytas i nic przyjemnego 300 za obecnośc było już nie ma uwalanie po tych nędznych premiach non stop abyś robolu za gołą podstawe robił a ludzie myślą że biedronka to coś dobrego i wgl promocje ta kosztem pracowników wyzysk , dookoła magazyny stoją a biedronka na pełnych obrotach DC 10

PB

Na nadgodziny musisz sie sam zgodzic, jesli masz 7 godzin w grafiku to zrobisz 7 i do domu , moga Cie laskawie poprosic zebys zostal,a Ty im mozesz pokazac srodkowy palec

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka