Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

parzniew

dc18 na parzniewie to kolchoz pracy ludzie przychodza i odchodza , czesc ludzi jest na l4, jedna zmiana zapieprza z a dwie i tak dostaja marne pieniadze , malo tego wyplaty nie zgadzaja sie z tym co jest wywieszone na tablicy, chodzi o wydajnosc, ludzie narzekaj, jeszcze miesiac i nie biedzie mial kto robic na dc18, tak traktuja tam ludzi

PB

Oczywiscie ze mozna zarobic 3 tys. tylko jakim kosztem? Skoliozy i garba na starosc.A pomysl ze za kompletacje w holandii dostajesz 5 tys, i normy sa duzo mniejsze niz w polsce.Ale jak to w polsce chca z czlowieka wycisnac ile sie da

Lub
@PB

Chyba na jogurtach robisz bi masz plecy to moze 3 tysie bierzesz bo tam tak zarabiaja jak jest dobry okres czyli ptzed swietami. Nie gadaj ze na p08 czy 01 tyle zarobisz i nie wciskaj ludziom glupot. Raz Ci sie udalo i siejesz zamęt. Mlody jestes i glupi ze tam robisz bo robota jest za ciezka do tego wynagrodzenia, kręgosłup da w koncu znac, a sa juz tacy co nigdy nic cięższego niepodniosa. DC Lubartow

@Lub

Swieta prawda

pracus
@Lub

Jak czytam te posty to rece mi opadaja. Pracuje na magazynie od 2 lat, pierwsze poltora roku robilem na kompletacji.... rzucali mnie wszedzie po kazdym z dzialow, nie mialem przypisanego stalego miejsca.... najnizsza pensja jaka wzielem to na okresie probnym 2460 zl NETTO(2 lata temu)!!! bo wtedy na probnym liczyla sie jeszcze norma... pozniej tylko w gore az do 3000 zl do lapki, ale to trzeba bylo sie nabiegac i nadzwigac... od 3 miesiecy robie na zaladunku, a tu biore po ok 2700 zl NETTO... ale oszczedzam zdrowie. Podstawe mam 2600 BRUTTO, to ponad 2000 NETTO, za to ze tylko przychodze do pracy, reszta to premia za wydajnosc. Jak ktos jest nauczony pracy i chce zarobic, ma tu szanse... a lewusow pozdrawiam, niech narzekaja dalej. Za stanie nikt nie placi!!!

Nickt
@PB

JA CHCĘ ZGŁOSIĆ ZAŻALENIE NA KASJERKĘ BIEDRONKI Z POWODU ŻE NIE CHCIAŁA MNIE OBSŁUGIWAĆ TYLKO KAZAŁA IŚĆ DO INNEJ KASY ŻE ONA SCHODZI A TO BYŁA NIE PRAWDA PO OBSŁUGIWAŁA DALEJ LUDZI A MNIE WYGONIŁA PO CHAMSKU SIĘ ODDZYWAŁA TO SIĘ MI PRZYDAŻYŁO W BIEDRONCE W MYSŁOWICACH PRZY UL MIKOŁOWSKIEJ TA KASJERKA SIĘ NAZYWA AGNIESZKA NOWA PRZYJĘTA JA NIE WIEM CZY TO PRAKTYKANTKA CZY CO ALE TAK PO CHAMSKU SIĘ DO LUDZI OD NOSI ŻE SZKODA GADAĆ GDZIE TAKĄ KASJERKĘ DO PRACY ZATRUDNILI ŻE LUDZI NIE CHCĘ OSŁUGIWAĆ TO NIECH WŁAŚCICIEL BIEDRONKI JĄ ZWOLNI Z PRACY BO ONA SIĘ CHYBA DO BIEDRONKI DO PRACY NIE NADAJE WOGULĘ JAK TAK POSTĘPUJĘ Z KLIENTAMI BO ONA MYŚLI ŻE CO TO ONA NIE JEST

PB krk

Jak widac ,kazdy magazyn rzadzi sie wlasnymi prawami, jak i kazdy z nas ma inna pojemnosc zoladka :).Ale szczerze to "posilki regeneracyjne" sa malutkie

magazyn Biedronka

PB ot chyba na innym magazynie Biedronka pracujesz, bo u nas w Parzniewie porcje są nie do przejedzenia. A umowę dają na rok (pytałem teraz zatrudnionych i maja umowy do końca 2015).

logo firmy OPERATOR MASZYN BARWIĄCYCH I MASZYN LAKIERNICZYCH
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
PB

2170 brutto (1577zl na reke) to przyzwoicie? w Tym zmiana popoludniowa i nocna, soboty niedziele i swiieta, no tak nie jest to najnizza krajowa ale za taka robote to sie nie kalkuluje.Umowa na rok?pierwsza jest na miesiac albo na 3 miechy,dopiero druga na rok.Posilek? hahaha porcje sa jak dla dzieci w przedszkolu,a i tak czasem brakuje .Premia oczywiscie realna ,tylko za jakie bóle i cierpienia porobisz tak 5 lat ,a na starosc gwarantuje Ci ze plecy sie o Cieie upomna.

magazyn Biedronka

Praca magazyniera to fizyczna robota więc jak się ktoś dziwi że ręsami pracowac musi to chyba żartuje ;) wiadomo czasem karton jest cięższy, czasem lżejszy. Dają umowę o pracę, od razu na rok, całkiem przyzwoita podstawa. Codziennie dostaje darmowy posiłek- - odciągają tylko podatek (zupa, główne, deser i kompot. Premia jest realna do wyrobienia w miesiącu. Prawda jest taka, że jak nie chce sie pracować to i za 10 000 będzie się narzekało :) a porównując pensje na innych magazynach to Biedronka płaci bardzo dobże pozdro ziomy

przyjaciel bedronki

No trzeba sie nameczyc i to nie lekko, a pomysl ze tak musisz robic przez okolo 20 dni w miesiacu, za 300-400zl brutto.Praca nie jest adekwatna do otrzymywanych pieniazkow.Za 1600zl mozna znalesc lzejsza prace bez weekendow i bez nocek.

dosw magazynier

Czyli omijac nowy magazyn biedronki w parzniewie z daleka z ta premie ciezko jest wyrobić? bo szkoda mi czasu na robienie badan itd jak taka porażka

Pan Martins Jeronimo

LUDZIE TRZYMAJCIE SIE JAK NAJDALEJ W CHUJA WAS ZROBIĄ ZA 1580 NA MIESIAC,JEDEN DZIEN NIE PRZYJDZIESZ 1200 ZAROBISZ STANOWCZO ODRADZAM

przyjaciel biedronki

tak wozek jest i to nawet elektyryczny , ale samo sie na palete nie wrzuci , musisz urzyc raczek i schylac sie po towar, a kregoslup pracuje pelne 8 godzin. Podstawe masz stala , plus akord, czyli musisz zapie... caly miesiac , bo liczy sie srednia miesieczna a nie dzienna.Odpuscisz 2-3 dni to nie bedziesz mial premii.a wyobraz sobie robisz 15 dni na najwyzszych obrotach, ledwo zipiesz , 5 dni jestes niedysponowany (bo cos boli w plecach ,samopoczucie,kac) i po pieniazkach. I na co bylo te 15 dni zapier... ? O znizkach do sklepu zapomnij

Alexandra!

Czy ktoś z was pracuje jako kontroler jakości w biedronce?jak wygląda ta praca?ciężka?jakie zarobki?

kompletacja

o czym ty czlowieku gadasz 1500zl na magazynie?nieopowiadaj głupot!!!!!!!!! Zarabiam w granicach 3000zł a maja i wiecej kompletacja!!!!!!!

przyjaciel biedronki

Praca na magazynie to baaardzo ciezka charuwa,8- 9 godzin przerzucania towaru non stop.Dziennie przerzucisz okolo 10 ton, i to za marne 1600zl.Jesli chcesz wieksza kase to przygotuj sie na okolo 15 ton i moze 2 tyisiace wezmiesz(Norma jest od 220 opakowan na godzine wtedy 300zl BRUTTO).Polowa osob ktore tam pracuja ma problemy z kregoslupem,ale oczywiscie jest wspanialy masaz ktory pomaga na wszystko ,no i nie zapominajmy o rozgrzewce,ktora jest przykrywka w razie gdyby komus strzelil kregoslup.(Wtedy zarzad ma alibi ,rozrzewka byla ? byla ) Przerwa tylko w wyznaczonych godzinach.a jak pojdziesz pozniej to zostana Ci przyslowiowe same ziemniaki.Powiem tak , wieksza kase dostaja pracownicy rozworzacy towar na przyjaciech niz ten ktory musi (usunięte przez administratora) fizycznie przez miniumum 8 godzin dziennie , to gdzie tu sprawiedliwosc? Rozliczenie jalmuzny jest co 3 miesiace i o nadgodzinach mozesz pomarzyc bo wczesniej czy pozniej wydadza Ci je.No i nie wiem czy warto pracowac za 1600zl sobote niedziele ,swieta (zadnych dodatkow za te dni ) i nocki (dodatek okolo 100zl BRUTTO!!! miesiecznie)I jeszcze jedno błedy kompletacji zrobisz ich duzo to Ci wezma jakis procent premii ,ale oczywiscie , "...biedronka chce dac zarobic..." Liczy sie tylko srednia, klapki na oczach i robic robic pełne 8 godzin. Mowa o DC KRAKOW

heniek
@przyjaciel biedronki

Jedno pytanie jaki towar przekładacie?

@heniek

p08 p01 p15,,ale juz mnie tam nie ma chwala Bogu

anna

A czy mogłabym sie dowiedziec czy w Mszczonowie nadgodziny sa platne?

ktos

na mszczonowie magazyn to jedna wielka porazka kaza ludziom zapirdzl....a noc schodzi dopiero jak sie rozwidnia, malo tego jest mało ramp, towar zawalony na dokach i braki w autach dostawczych, totalny chaos, jeszcze praca w 1 i 2 listopad sa dwie zmiany 16 i 23 kto towymyslil. dyrekcja zapewne nie wie jak jest na magazynie i nie ma pojecia jak jest naprade,gdyby byl ktos madry to inaczej by to rozwiazal

jooo

hej i znow pomalu widac ze troche osob jest na dc10 mszczonow bo zaczynaja wydziwac te snieszne cwiczenia i zastraszanie jak nie bedziesz cwiczyc to cie zwolnimy pelne zastraszanie

ktos

narozmowach mowia jedno a na magzynie drugie i kaza zapieprzac do oporu, ochrona na magazynie traktuje ludzi jak potencjalnych zlodzieji, chodza miedzy regalami, sprawdzaja wozki i sprawdzaja pracownikowi wszystko co ma w kieszeniach oraz dmuchanie w alkomat, brak organizacji, kaza zostawac po nocy bo nie ma ludzi do roboty, zwalniaja za byle co, brak slow na to wszystko, jedna wielka porazka, podobno nie maja ludzi do pracy na pruszkow, maja nietypowe zmiany i dlatego kazdemu nie pasuje druga i noc oraz praca w swieta, niech ktos madrze zarzadzi normalne zmiany a ludzie wtedy beda chetni do pracy a nie jak teraz braki w ludziach.

klemes
@ktos

Zgadzam się z twoją opinią co się dzieje na tych szkoleniach to jeden wielki cyrk. Traktują ludzi jak murzynów. Ludzie którzy zarządzają tym syfem to straci kontakt rzeczywistością. Praca po godzinach to jest tutaj normą (rozliczenie 3 miesięcznie). Kierownicą stosuje jedną zasadę jebać jebać aż zajebać:) Przestrzeganie czasów, norm akordowych itp. to co się dzieje w tych CD to jedno wielkie nie porozumienie ludzie sami odchodzą albo ich zwalniają za wódkę. A jak zobaczą pensje całe 1550 zł za ten cały cyrk to reszta ucieknie już widzę kolejkę chętnych do pracy CD.

sylwia28
@ktos

ja akurat sie nie martwie bo jestem na innym dziale nie na dziale kompletacji :-)

zgrzy

Witam czy warto zatrudnic sie jako magazynier w pruszkowie, chodzi mi glownie o zarobki jakie sa konkretne..

Woj
@zgrzy

Przeczytaj wiadomość wyżej tam ktoś opisał warunki i ile można zarobić!

Dani

Zatrudniłem się 2 tygodnie temu CD Parzniew jako Magazynier a dokładnie do działu kompletacji. Na rozmowach na których na delegowali na inne oddziały mieliśmy się szkolić aby nie daleki przyszłości jak już otworzą Centrum wszystko potrafić. Ale niestety życie okazuje się brutalne :) o szkoleniach można zapomnieć bo nikt nie ma na to czasu zresztą nie ma co się dziwić bo norma którą trzeba ułożyć żeby otrzymać jakoś premie to nie wiem czy buty siedmio milowe pomogą. A to że mieliśmy się szkolić to wszyscy mają wyjeb....Po to nas wcześniej zatrudniają bo mają nie ludzi i łatają nami. Centrum mieli otworzyć w grudniu ale już słuchy chodzą ze będzie obsuwa więc kolejne miesiące czekają na delegacji. Praca to nieustające noce 7 dni w tygodniu. Za błędy robią z premii więc jak ktoś je robi to zostaje mu skromna podstawa czyli ponad 1500 zł. Przez dwa tygodnie co jeżdżę to już 40 % osób zrezygnowało zresztą nie ma co się dziwić bo sam ciągnie do wypłaty i znikam. Jak ktoś ma przyjąć prace na kompletacji to naprawdę proszę się mocno zastanowić czy warto? Zresztą innych działach też do radości nie skłania... chyba że dział reklamacji ale tam praktycznie same kobiety pracują. I proszę nie wierzyć to co mówią spotkaniach wysyłają wszystko po całej Polsce , kwaterują na jakiś zadupiach co do sklepu jest jakieś 4 km! Na weekend miało się wracać do domu też nie prawa itp. Ładnie wszystko wygląda przy podpisaniu umowy a później to już prawdzie hard rock.

sylwia28
@Dani

Hej nie zgadzam sie z tym co piszesz,co do delegacji juz na pierwszych rozmowach pytaja sie czy ktos moze jezdzic na szkolenia wiec wszystko czarne na białym,na dziale reklamacji nie poracuja tylko kobiety są tez faceci,byłam w hotelu w dwóch miastach i jest ok,wojnicz,lubartów wszystko jest wporzadku,na weekendy wracaja ludzie co nie pracuja w soboty i niedziele,jak ktos idzie w niedziele na noc w piatek powrot w niedziele rano z powrotem bus zawozi do hotelu.Co do zarobków to zalezy na jaki dział trafisz,podstawe kazdy ma ta samą,tylko premie inne

Dani
@sylwia28

Żeby podjąć zatrudnienie to trzeba wyrazić zgodę na delegację to po pierwsze. Po drugie w Hotelu to może jest w porządku ale za hotelem to już nie! wiec co jest ok :) chyba ze twoją pasją jest liczenie aut ile przejedzie po drodze:)Oczywiście wracasz w piątek po nocy odsypiasz, zostaje ci cała sobota a w niedziele wyjeżdzasz o 7 rano aby iść na noc do pracy super wekeend:) Premie dokładnie są inne na każdym dziale ale czy wyrobienie na 1h 220 kartonów aby dostać 300 brutto jest normalne?? zauważyłem że już ściągają ludzi Płońska i Wyszogrodu wcale mnie to nie dziwi bo długo nikt tam normalny nie wytrzyma!! Życzę miłej współpracy Biedronką!

radek

Witam. Jutro jadę na rozmowę do Centrum Dystrybucji Mszczonów. Stanowisko inspektor ds.administracyjno-magazynowych. Jakie to stanowisko, jak zarobki ,warunki pracy itd.?

anu
@radek

Witam. Chciałam wiedzieć jaka jest atmosfera w Mszczonowie na magazynach i ogólnie jak jest, i na czym polega Pana funkcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka