Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Kolego a ci nowi co przysli z Żychlina to zapi...ją jak szaleńcy nie wkurza cię to?? praca jest spoko, w jakim innym zakładzie dają premie wakacyjną? w żadnej

wlasnie racja klego,konczymy wczesniej i wychodzimy a nie trzeba siedziec od dechy do dechy jak gdzies indziej. ale minus to niektorzy specjalisci -kupa chamstwa,brak kultury,wyslowic sie nie umie.ta dziewczyna nowa to wymagajaca jak cholera ale konsekwentna w swoim działaniu też,widac wyksztalcona laska ale zepsuje sie na magazynie!he he albo i nie. ten z fm tez ok da się z nim dogadac o reszcie to poznej.ogolnie chce tam pracowac;/

piszecie takie głupoty na temat biedronki, pracuję tam od niedawna może nie jest kolorowo ale przynajmiej zarobki w porównaniu z innymi firmami są normalne 1500zł netto jak na początek to bardzo dobra podstawowa pensja plus premia jak trafisz na dobry dział i będziesz w miarę szybko ogarniał swoje obowiązki to te 2000zl spokojnie wezmiesz do ręki, co do tych zwolnien co powiedział kierownik to torchę śmieszne naprawdę że mamy się umawiać kto kiedy zachoruje ale to bardziej chodziło o to że ostatnio bardzo duzo ludzi poszlo na zwolnienie a za pewne polowa symulowala wiec jak juz mamy symulowac to kierownik kazal sie umawiac kto kiedy idzie zeby nie wszyscy naraz bo nie bedzie ludzi na zmianie, jak dla mnie w biedronce na dzien dzisiejszy pracuje się dobrze, minus tylko taki ze w weekendy trzeba robic i nie jest to lepiej platne, ale jeszcze jedna sprawa bardzo duzy plus jak się robi na nocki i się skonczy robote wczesniej to konczymy nie o 5 tylko o 4 a nieraz nawet o 3, a gdzie indziej tak jest ?? FM ?? hehe co do minuty masz byc rowne 8h a i minus biedronki jeden taki ze nad godziny cie nie pytaja czy zostajesz tylko ci mowia ze masz zostac

anonimowy

tak tak, to wszystko prawda, jest źle,(usunięte przez administratora)wymyśla, stwarza problemy, ale jest jeszcze jedna nowość, kierownik (usunięte przez administratora) stwierdził ze trzeba się umawiać na to, jeżeli zachorujesz, kiedy masz iść na zwolnienie tzn chodzi o to iż jeżeli osoba A i osoba B jest chora to trzeba się umówić który najpierw idzie na zwolnienie a który później, tak teraz jest ale przecież choroba nie wybiera. jest tak z powodu braku ludzi a co będzie jak magazyn w rawie się otworzy co to będzie. Mam dość traktowania nas jak maszyny, już raz w 2005 TVN zrobił im koło (usunięte przez administratora)widocznie im mało...

logo firmy OPERATOR MASZYN BARWIĄCYCH I MASZYN LAKIERNICZYCH
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kikika

anonim - 2011-01-04 11:20:35To jest ciekawe kto tam rządzi niby (usunięte przez administratora)(kierownik tak ma w papierach ) a tak naprawde to (usunięte przez administratora)( zwykły specjalista po staremu brygadzista ) .A poza tym brak szacunku dla ludzi liczą się układy (usunięte przez administratora) a nie poszczególna praca ludzi , mówiąc na skróty liżesz (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) to pracujesz nie liżesz wylatujesz.hahaha i jeszcze raz HA!! ta oczywista prawda az mnie oślepiła!!! genialne, dodam ze "kierownikiem' działu przyjęc jest zona wyżej wspomnianego (usunięte przez administratora). Ta para rzadzi pracą na magazynie... a podobno w Biedronce miało już nie być nepotyzmu, ale znając struktury, zakładam ze ani kierwnicy ani "starsi" nie znają słowa :) (usunięte przez administratora) to człowiek ikona, ani on mądry ani głupi, a gadane ma ze hoho,szkoda tylko ze bez sensu,ani ładu ani składu,ot takie pitu pitu.

Cześć wszystkim . Nie wiem co zrobic i chciałam zaczeprpać waszej wiedzy nie mam tu kontaktu z nikim kto pracował na magazynach w Mszczonowie a chciałm się dowiedziec jak tam jest tz.mam 19 lat i jeszcze się uczę i chciałam się tam przyjąc na piątek sobotę niedziele . czy da się w te sposób ?z góry dzieki

ARTURO - 2010-09-22 13:16:20 DLA LOLI !!!!!!!!! JEŻELI MATEMATYKA JEST TWOIM SŁABYM PUNKTEM TO SIĘ TYM NIE CHWAL.CHCIAŁAŚ ZARABIAĆ 1600ZŁ. BRUTTO NA CAŁY ETAT,A PROPONOWANO 1300ZŁ. BRUTTO NA 3/4 ETATU,WIĘC POLICZ SOBIE,ALBO POLICZĘ ZA CIEBIE ,BO ZNOWU COŚ POMYLISZ. ZA TYDZIEŃ PRACY CZYLI 40 GODZ.CHCIAŁAŚ ZARABIAĆ 400ZŁ BRUTTO,A BIEDRONKA ZAPROPONOWAŁA CI 433,33ZŁ.BRUTTO. WIĘC NIE PISZ TYCH BREDNI BO JAKO POLAK MUSZĘ SIĘ ZA CIEBIE WSTYDZIĆ.A TAK NA MARGINESIE PISAŁAŚ ŻE WYŚMIAŁAŚ KIEROWNICZKĘ ŻE ZA TAKIE PIENIĄDZE TY NIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ,NO TO NA PEWNO CIESZĄ SIĘ ŻE TAKI NIEUK NIE PRACUJE U NICH.CHYBA ŻE JESTEŚ BLONDYNKĄ TO WYBACZAM.POZDRAWIAM-KALKULATOR KOSZTUJE 5ZŁ. widzę że jestes w temacie. pracuje w biedronce na 3/4 etatu. po okresie próbnym myslałam że przejde na cały etat a jednak nie dostałam całego etatu tylko 3/4 i tylko na 8mc do przodu. Rejonowy jak z nim rozmawiałam przed podjęciem pracy, nie powiedział mi że praca będzie tylko na 3/4 etatu za 1300 brutto na rękę mam 950zl. czy jest możluiwość przejścia na cały etat? później po tych 8mc. u nas na sklepie są jeszcze 2 osoby na 3/4 etatu które też chcą przejść na cały etat. Oco chodzi Firmie? u nas brakuję 2 etatów na dwóch kolejnych biedronka też brakuję pracowników a oni zatrudniają na 3/4 Nie rozumiem polityki firmy?

magda

biedronka jest najbardziej porytą firmą jaką znam,to typowy obóz pracy,niemożna pójść do toalety ani na przerwę.przez 12godz.nie jesz i nie pijesz i do tego zarabiasz grosze.

To jest ciekawe kto tam rządzi niby(usunięte przez administratora) (kierownik tak ma w papierach ) a tak naprawde to (usunięte przez administratora) zwykły specjalista po staremu brygadzista ) .A poza tym brak szacunku dla ludzi liczą się układy (usunięte przez administratora)a nie poszczególna praca ludzi , mówiąc na skróty liżesz (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) to pracujesz nie liżesz wylatujesz.

obibok

ciekawe czy dunczyk by pracował za takie pieniądze w biedronce hahahaha

ARTURO

LOLA

Byłam Na Rozmowie O Prace w biedronce.Żenada pani kierownik zapytała mnie ile bym chciała zarabiac??? Więc powiedziałam ze tak 1600 brutto by mnie interesowało...a ona mi na to ale jest pani wymagająca.Potem zadawała mi jakieś zadania matematyczne wyśmiałam ja za 1,300 brutto i na 3/4 etatu nie miałam wogule zamiaru odpowiadac na jej idiotyczne pytania!!!Biedronki nadal są obozem pracy może nie wszędzie.Szanowna pani kierownik wsadz se pani tą prace w (usunięte przez administratora)

ja niestety nie wiem jak jest na magazynie gdyż się nie dostałem. Ale moja opinia na temat tego magazynu jest negatywna dlatego że w danym dniu powinienem się stawić pierwszy dzień w pracy. Ale tego nie zrobiłem gdyż nikt z kierownictwa mnie o tym nie poinformował że zostałem zatrudniony. Miały to bowiem zrobić osoby( moi znajomi) którzy byli już tam zatrudnieni i z którymi nie miałem żadnego kontaktu. Moim zdaniem to nie do nich należał ten obowiązek lecz do kierownika. Dlatego wystawiam negatywną opinię.

na ul Tarczyńskiej

na jakiej ulicy ta biedronka

Wtym smrodzie mała okruszynka padnie

Zgadza się to jest karygodne zeby nie miał kto wywieżć pojemników z odpadami, stoją trzy potężne kontenery aż z nich kipi a nad nimi stado owadów

Dlaczego ten burdel jeszcze nie jest zamknięty. Magazyn zwrotów; co tam się dzieje przejsć nie można ,a jaki syf a jaki smród.Odpadów smierdzących a robactwa,jaja majonezy potłucone.

monika

Wystarczy przeczytać umowe o prace z "Biedronka" wynika z niej jednoznacznie człowieku jestes [usunięte przez admina] a jak Ci sie nie podoba to poinformuj nas w 7 dni i spadaj ( delikatna wersja) . A napewno znajdziemy na Twoje stanowisko nastepnego jelenia Mam tu na mysli pracowników magazynu

kokieciara

Jest to praca stresujaca i dosc ciezka, ale zarazem wiele w tej firmie mozna sie nauczyc i rozwijac swoje mozliwosci. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo pozytywnie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili sympatyczni i uczynni. Najbardziej podobało mi się w magazyn "Biedronka"to, że: szybko lecial czas i caly czas bylo sie zajetym praca. Najbardziej nie podobało mi się w magazyn "Biedronka": ze kierownicy nie dawali wolnych weekendów na szkole

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka