Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

liuyt

[usunięte przez moderatora] biedroneczki

zbyszek

pilnie potrzebuje kontaktu do tego magazynu biedronki na ul.tarczyńskiej. proszę o pomoc

Łukasz

Witam, Szukam osób z którymi mógłbym dojeżdżać do pracy na magazyny w Mszczonowie. Mogę się dostosować, interesują mnie dojazdy z osobami z Sochaczewa i okolic oraz z Łowicza i okolic. Posiadam samochód więc też mogę jeździć. Jeżeli znacie takie osoby to powiedzcie im o tej wiadomości. Proszę osoby zainteresowane o kontakt [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-08-25 13:31:03 praca jak praca trzeba dobrze ogarnąć ją i będzie dobra kasa. Czyli macie stawkę akordową? Czy pracownicy pracujący przez firmę też mają stawkę akordową? Czy tylko agencja? W tesco agencja ma stawkę akordową, często liche zamówienia,więc muszą ostro zasuwać żeby zarobić te nędzne grosze. Zeby zamówienia były dobre można by pracować na taką umowę ale jest tragedia i przez agencję nie warto pracować. Nigdy bym nie podpisał takiej umowy! Mam stałą pensję i to mi odpowiada. Podejrzewam że u was są lepsze zamówienia i opłaca wam się pracować. Po za tym jest u was lepsza atmosfera a to duży plus.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

praca jak praca trzeba dobrze ogarnąć ją i będzie dobra kasa.

U nas 2900 i wiecej też zarobisz. Narobić się trzeba, ale chociaż traktują Cie jak człowieka. Chłopaki co przyszli z Tesco mówią, że nigdy by tamnie wrocili :-) mówią że jak w [usunięte przez moderatora] na bialorusi

pewnie w tesco pracujesz

ben

Z tego co widzę płacą wam nędzne grosiny! 1780 brutto zarabiałem 6 lat temu. Teraz mam 2900 brutto.

joker

Witam,jestem pracownikiem magazynu innej sieci sklepów i chciałbym się dowiedzieć ile zarabiacie. Jak wygląda u was praca i jaka jest atmosfera?

zainteresowana - 2011-07-19 20:18:54 jak wygląda praca w biurze? też na zmiany i w weekendy? dzięki! Jest jedna zmiana do 8-16 od poniedziałku do piątku

MSZCZONÓW DZIELNICA PRZEMYSŁOWA UL TARCZYŃSKA 121

JMD

ZAPRASZAMY DO CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO BIEDRONKA MSZCZONÓW ZACZĘŁA SIĘ NOWA REKRUTACJA, POTRZEBA PONAD 100 OSÓB ZAPRASZAMY

zainteresowana

jak wygląda praca w biurze? też na zmiany i w weekendy? dzięki!

dziobak - 2011-07-05 19:26:35 po 30 miesiącach pracy w tej firmie na róznych stanowiskach moge smialo powiedziec ze najbardziej pomylone pomysly nacalym centrum JMD ma \ jak wygląda praca w biurze? też w weekendy i na zmiany?

dziobak

po 30 miesiącach pracy w tej firmie na róznych stanowiskach moge smialo powiedziec ze najbardziej pomylone pomysly nacalym centrum JMD ma "ochrona mienia" czuja sie jak by chronili amerykańska ambasade w Iraku. A najlepszy z nich jest ten maly karakan tzw. [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam wszystkich cisnacych - damy rade:-)

na 3 zmiany bedzie lepiej napewno, pracuje juz pol roku i ogolnie jest ok tylko przelozeni sa bardzo niesprawiedliwi. faworyzuja (usunięte przez administratora)i tego z p01, jak sie nazywa...??? nie przenosza ich na inne podmagazyny tylko oni cisna ciagle u siebie, dlaczego tak jest?zwlaszcza(usunięte przez administratora)tak robi reszta dzieli sprawiedliwie.nawet ten (usunięte przez administratora)sie poprawil jest ludzki. kasa tez dobra w porownaniu do innych mag, tylko te wekendy trzeba tyrac.ale praca w pożo...

anonimowy

tak wo gule to powiem szczerze ze jest coraz lepiej, nie to co na początku istnienia magazynu ze pracowaliśmy po 12 cz 13 a nawet zdarzyło się 15..., nie ma co jest ciężko, narzeka się nie raz, na kierownika i specjalistów ale oni tez nieraz maja ciśnienie, muszą robić co im narzucą ale niekiedy przesadzają, i to mi się nie podoba a zwłaszcza o jednym specjaliście nie będę nawet pisał o kogo chodzi jego nazwisko zaczyna się na B.Jeżeli chodzi o mnie, to na zarobki nie narzekam pracuje od początku i zawsze jest ponad 2 tyś z przodu, słyszałem ze teraz mają być 3 zmiany prawdopodobnie od września a możne i wcześniej wiec będą potrzebne klejone ręce do pracy. Jak oceniam biedronkę nie jest to może spełnienie marzeń ale jest praca i kasa, to najważniejsze na pewno zmienię, prace i nigdy więcej nie mam zamiaru pracować w spożywce.

jesica

a o (usunięte przez administratora) to szkoda gadac (usunięte przez administratora) biela i sigit to pupilki (usunięte przez administratora)

Pola

tylko cieszyć się trzeba z podwyżek, a nie narzekać.... zauważyłam jakąś dziwną tendencję - WSZYSTKO I WSZYSCY SĄ BE... a może ktoś spojrzy na siebie... i powie, że nie ma sobie nic do zarzucenia, bo pracuje najlepiej, i w związku z tym otrzymuje najwiekszą premie, a wracając z pracy ma satysfakcję, że codziennie poprawia swoje wyniki, co wiąże się z większą premią i poprawą sytuacji materialnej

anonoim

I podwyżki ale jakieś śmieszne kwoty;-))) nawet nowi dostaną podwyżkę, jaka to sprawiedliwość pracóją po 2 miesiące i również dostaną

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka