Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

ika

Witam idzie ktos fo pracy na magazyn biedronki w parzniewie? Niby rusza od 1 listopada wiadomo cos?

anu

Witam. Szukam pracy i zastanawiam się na pójściem na magazyn biedronki do Mszczonowa. Proszę, powiedzcie mi jaka jest tam atmosfera i ogólnie .

Ratamana

Chcecie pracować n magazynie w biedronce w pruszkowie to najlepiej pogadajcie sobie z magazynierami z hebe bedziecie mieli obraz tego co wasz czeka w biedroneczce. Nadgodziny nie placone tylko oddawane jak nie ma pracy bo malo dostaw jest. Mobbing. Wyzywanie i ublizanie. Nie interesuje ich ze pko nie dziala i to jedyny dojazd do pruszkowa mimo ze sie spozniasz i przedstawiasz kwit od kierownika pociagu i tak cie opindila... trzymajcie sie z daleka od jmp bo to kolchozy.Ochrona traktuje kazdego jak zlodzieja jestes trzepany co chwile alkomat na wejsciu i mozesz miec jeden wynik 00.00 takze kretynizm jezeli ja jadac autem moge miec 0.15 chore przepisy specjalisci kawal buractwa koordynatorzy typowi zwyrodnialcy od katowaniaa psychicznego. Nie polecam pracowalem tam poltora roku dalem sobie spokoj z ttm kretynizmem ps. Jak sie spoznisz zasuwasz z buta 35 minit... biedroneczka bedzie 1,5km dalej takzr pomyslcie jak zima bedzie milusio

matrawpr
@Ratamana

Nie wszędzie musi być tak samo,jak człowiek pujdzie do pracy to się przekona jak jest,opinie nie zawsze sie sprawdzaja ludzie wypisuja co chca a jak sie pujdzie to okazuje sie ze nie jest wcale tak jak opisuja. Co do Hebe to akurat sie sprawdza to nie znaczy ze w biedronce tez tak bedzie.

Zanam
@Ratamana

Firma w Lubinie pada na ryj.Ratują ich jeszcze ludzie z Ukrainy. A wystarczy Stolarza wywalić by polepszyć sytyłacje. palant

magda

Czesc kto jezdzi na szkolenia z Pruszkowa do Wyszkowa na magazyn Biedronki????? Jaka tam jest ogólnie atmosfera?

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
sylwia28

Hej może znajdzie się tutaj ktoś kto idzie do biedronki na magazyn w Pruszkowie?????????

ciekawski

Powiedzcie mi jak to jest z ta umowa? Od razu daja czy przez jakiś czas pracuje się na zlecenie a jak tak to jak długo? Potrzebne uprawnienia na wozki czy bez nich na kompletacje tez przyjmą?? Kto dojezdza ze Skierniewic,jest autobus?

praca ciezka,na kompletacji tylko dla hardkorow.U nas w Krakowie po pol roku co trzeciej osobie kregoslup siada.1800 zarobisz.A jak zapierdalasz to do 2600.

mateo19502

a ja mam pytanie o której wyjeżdżają busy z Skierniewic? i gdzie oni dokładnie stoją?chodzi o magazyn w Mszczonowie

Kilowe

To sąm[usunięte przez admina] a najgorsze to sąm te z OCHRONY dość ze trzepią cie po wyjściu z hali to jeszcze chodzą i sprawdzają cie na hali i po 4lub 5 razy dzienie traktuja nas jak [usunięte przez admina] obmacują i sąm bardzo nie mili nie wspomnę o liderach i kierownikach tylko wykorzystują ludzi jak moga nić nie robią itp, zamiast 8 godz pracy to pracuja po 10 lub 11 godz a w umowie maja podstawowe 8godz i nad godzinami[usunięte przez admina] ludzie maja tylko po 2 lub 3 nad godzin a wyliczeniu wychodzi od 30 do 40 nad godzin. i zarabiaja grobne pieniądze jak to sie nie zmieni to będą sami tam pracować kierownicy i liderzy, więc nie polecam tam tego magazynu i trzymać sie z daleka tej biedronki wiem otym doskonale bo tam pracuje

,.,.,.

Dajcie sobie spokój wszyscy co szukacie pracy naprawdę szkoda marnować swojego czasu,siły .Jak tylko potrafią wykorzystują człowieka a nadgodziny to obowiązek bo jak nie zostaniesz to zaraz ...................

loiuy

[usunięte przez moderatora] Chcieli by pisano o nich dobrze? Trzeba na to zasłużyć!

?

anonim - 2013-08-16 20:28:19 No to co mówisz to może być bo nadgodziny w takich sklepach się zdarzają często jak jest tyle klientów wieczny ścisk bo każdy chce zrobić zakupy w Biedronce ale w związku z tym rozumiem że kadrowa pilnuje waszych nadgodzin na liste wpisujecie i płacone jest normalnieNo pensja za nadgodziny duża była. Co by częściej tyle mieć na koncie :-))

****

Atmosfera mogę Ci powiedzieć jak Tobie będzie pasować żebyś się nie zdziwił że przyleci "LIDER" i powie że masz zasuwać do 22 a potem za godzinę że do 23 czyli będziesz [usunięte przez moderatora]

Juras

Ludzie nawet spoko, ale nie pogadasz, bo nie masz na to czasu, hehehe

P{ioter1976

W Wyszkowie tez juz jest podobnie. Nadgodziny i (usunięte przez administratora) kiedyś chwalilem prace i proponowalem innym. A teraz nie życzę nikomu takiej pracy. Nadgodziny placą ale premi nie ma wiec wychodzi jak kiedys z premią. Tylko czlowiek wykończony fizytcznie i psychicznie.

jenny

magaznier biedronka mszczonów - 2013-04-18 22:42:28 w magazynie biedronki zatrudniają na pełne etaty. Zarobki jak na te czasy są moim zdaniem ok. Jest dział gdzie przyjmują towar i pracują od 6do14 i jest dział gdzie się kompletuje towar i wysyła a zmiany od 12 do 20 i od 20 do 4 na innych centrach może się trochę różnić. Jeszcze jest dział zwrotów ale oni mają różne zmiany. Podstawowa płaca magazyniera to 2100brutto plus premia uznaniowa bez żadnego wysiłku na kompletacji towaru zarobki są 1800netto jak ktoś robi wyższe normy to spokojnie ma ponad 2000netto zależy od działu czy ważywa czy nabiał czy mroźnia bo są różne przeliczniki ale 2000 na każdym dziale spokojnie się zarobi jak się chce robić. Najlepiej moim zdaniem mają na załadunku bo tylko ładują towar i liczy im się średnia na wszystkich ale mają 2300-2500netto we mszczonowie. Przyjęcia towaru też meją średnią na cały dział zależy ile przyjmują towaru ale zarobki od 2200netto do 2500netto. ci co tylko zdejmują towar ratrakami albo rozwożą towar na ramby mają ze średniej magazynowej czyli różnie ale ponad 2000netto zawsze Polecam pracę w biedronce bo są jeszcze premie wakacyjne jak się na zwolnienia nie chodzi to we wrzesniu 1500brutto premia wakacyjna plus bony na świeta na zakupy w biedronce 300nettoTo co napisałeś niestety nie jest już aktualne. Po zmianie dyrektorki zaczęły się hocki klocki. Po pierwsze zostały skasowane premie wakacyjne i roczne. Jeżeli chodzi o kompletacje to jedna zmiana cały czas dogina na drugą zmiane, a druga nocki. Dyrektorka wzięła dodatkowe sklepy w związku z czym są ciągłe nadgodziny ale nie licz na to że dostaniesz za nie kaskę - rozliczą to z Twoją premią, żeby było "jak trzeba". Jak pracujesz na mroźni to nie obowiązują żadne dodatki ani inne bhp (np dodatkowe badania czy 15 lat pracy i emerytura!!! - bo nie masz wpisane w dokumenty). . A ostatnio to już przeszli samych siebie, bo grafiki dają Ci z tygodniowym wyprzedzeniem. Kiedyś naprawdę to była fajna firma, a teraz to tylko szukać innej pracy i zgłosić do PIP, bo coraz więcej praw pracowniczych jest łamanych.

magaznier biedronka mszczonów

paaw

A ja chciałbym się dowiedzieć jak jest w tych centrach dystrybucyjnych, niebawem zostanie otwarte w gdańsku, potrzebują magazynierów, ale mam pytanko: czy jest tzw dział przyjęcia towaru? bo wszyscy pewnie nie robią wszystkiego? no i ile można zarobić, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie są zarobki na magazynie w centrum dystrybucyjnym i czy praca jest na cały etat.Proszę o odpowiedz.

gringo

a jak Biedronka skomentuje nowy polski film Dzień Kobiet?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka