Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Łabadzak

Gdy pracuje po 12 h i mi z tym zle, to jedyne kogo z a to winic to tylko siebie , bo na to sie godze!

Szymon kiedyś wydawka

pracowałem u Wojtka około 2 lat okolice 2010 roku i widzę że niewiele się zmieniło poza tym że Ściślak wyautowany, dziwicie się romansom w firmie jak tyra się po kilkanaście godzin to więcej widujesz laski w pracy niż własną kobietę, a że nigdy nie brakowało tam nóg które same się rozkładały to inna sprawa, a te buraki Gabryś i Jabol nadal tam ściemniają? Osobisty rekord pracy to 20h weszliśmy na wydawkę w sobotę rano z Zeniem ( pozdrawiam serdecznie) o 5 wyszliśmy w niedzielę około 1 w nocy. Co do Jankesa to zawsze odstawał intelektem od Tomka blondyna co zginął w wypadku. Wypłaty widzę nadal po terminie więc dziwię się Wam ludzie że jeszcze tam tyracie ale jest nadzieja wczoraj CBŚ razem SG i PIP-em powinęło kilka osób z szefostwa Pini w Kutnie to może i u Wojtka przewietrzą gabinety

l

Na konfekcji jest jak jest ale robi się po 8h, może i są dziwne godziny pracy ale przynajmniej nie zapierdziela się po kilkanaście godzin dziennie i nie działa się na zasadzie praca - sen i znowu praca, tylko już jest lepiej, jest więcej czasu dla siebie :) i tez zobaczy się na jak długo to będzie

Karol

Na to wychodzi ... Teraz z Sebastianem kręci i nie tylko buhaha xD Ksiaze poszedł w odstawke haha

SOKOŁÓW TARNÓW

Witam, jakiś czas temu stery naszego zakładu przejął niejaki Pan Ś., troche poczytałem wasze forum i nie trudno sie domyśleć że ten koleś to porażka :) przez tego jełopa musimy tyrać teraz po 10-12 godz. na rozbiorze bo ten chłop nie ma pojęcia o robocie. Ludzi nie przyjmie bo nikt za 12 zeta nie chce przyjść do pracy a wymagania ciul wie jakie. Niedługo chlopaki z wykrawki padną i nie będzie miał kto robić, taką politykę ma właśnie ten śmieszny człowieczek w okularach. Na całe szczęście jego czas niedługo minie bo podobno zarząd nie jest zadowolony z zysków naszego rozbioru koszernego dlatego mam nadzieję, że ta ameba umysłowa niedługo opuści nasz zakład i przyjdzie jakiś kumaty dyrektor który ma pojęcie o robocie a nei wprowadza jakieś swoje zmiany nie mając do tego ani ludzi ani zaplecza. a jak było u was?

x
@SOKOŁÓW TARNÓW

Ten smieszny pajac Ścislak to nieporozumienie Wojtek go wyj..l wiec szuka schronienia gdzie sie da. Nic nie umie nawet do trzech zliczyc porazka.Niech zmiata z powrotem do Jastrzebia

magda R

Nie wiem dlaczego Wojtek trzyma jeszcze Klauzę z tym jego parakateringiem. Przecież tego nie można jeść, w zupie blond włosy, madzia ciągle w telefonie, zajęta umizgami z Zacłoną. Niech ktoś z tym zrobi wreszcie porządek. Pracownicy to też ludzie, a madzia tylko za chłopami się ogląda.

Mikolaj

Tak do ceni nawet czekolady na święta do dzieci nie dostaniesz

xx

Fajny też jest ten czajka taki wytatuowany misiu robi na nowym . Jego perfumy czuć na całym korytarzu

zielonomi

Fajny ten chłopak sztanga na niego wołają Kto to ?

brak sił

No cóż żydzi wrócili i odrazu pakownia robi po 12h.Boże miej nas w opiece bo jak sie nic nie zmieni to nogami do przodu wyjdziemy.Ciekawe czy chociaż Biernacki nas finansowo dziesiątego doceni.Jak myślicie .

k.g

a może nie wpierdalajcie się w nie swoje sprawy? zajmijcie się swoim życiem w końcu ludzie a nie non stop o kimś wypisujecie.. żenada

Bolo

Może ciekawsze za co ???

Bitches

A widzieliście Rafała? Jaki z niego rocky balboa? Ciekawe od kogo dostał po mordzie

dobry znajomy
@Bitches

Skąd wiesz, że dostał po mordzie? Nie wiesz co piszesz, nie nasz Go ...

Krzys

Witam szukam pracy czy potrzebuja kierowce u biernackiego

Asia

Prosze zamiast pracowac to siedza sobie na pakowni

Pakownia
@Asia

Kto niby siedzi????

Slawek

Magda zabiesz sie w koncu do pracy nie wiem za co placa tobie

Xxx

Prosze jak sie dzien mazurowi zatrzyna on i ta jego mala

Bartek

Potrzeboja jeszcze moze do pracy na stanowisko mechanika wie moze ktos cos

Asia

Po ile godz pracuja na pakowni

Co tam u mazura

@Adam

Jakie sa zarobki na konfekcji

Matrix

Szkoda mi was ludzie , bo sie meczycie ,robicie po 12 h dziennie i tak na prawde nic z tego nie macie ,aby zmeczenie ,i bol, a zycie przemija ,takze pracowalem w tym zakladzie ,i to pare ladnych lat ,i sie zwolnilem ,bo to jest oboz!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.