Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Golina

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

pro 2016-06-24 05:24:46
Cały czas zakład poszukuje ludzi do pracy a szczególnie rzeźników jak ich pomocników
góra 2016-06-24 11:05:25
zaskocze cię ale jednak analityków finansowych potrzebują obecnie na zatrudnienie, na stronie napisali
viola 2016-06-24 11:44:22
To nie zadna telenowela tylko prawda o tym co jedna osoba robi z ludzmi. Bo jak Ewka wezmie sobie kogos pod swoje skrzydla to tylko rujnuje mu zycie bo ten Tomek przez kure....two z nia i jej wplyw robi sie taki jak ona. Nie wiem jak jego rodzina z nim wytrzymuje. Niech Ewka wezmie sie z nim za ratowanie myjki a nie tylko bzykanie. Bo my naprawde mamy tego dosc brzydzimy sie nimi. Bo nie po to ktos dostaje posade zeby miec czas na kure....two tylko po to zeby pracowac niech ktos z gory sie tym zainteresuje wkoncu bo jak nie to my im dowody dostarczymy.
? 2016-06-24 12:10:21
Skoro tak twierdzisz to nie widze nic innego jak dostarczyc dowody a nie tylko pisac.Tak na marginesie powiem, że Wojtek ma ( usunięte przez administratora )wasze pisanie.
viola 2016-06-24 12:25:00
Moze Wojtek ma to gdzies ale w biurze ich kierownictwo p. Mariusz czy p. Mirek napewno nie bo im zalezy zeby to jakos funkcjonowalo a nie ze koordynatorzy zamiast pracowac sie bzykaja.
kami 2016-06-24 12:53:16
a jak w końcu z tymi targami w FOOD AFRICA CAIRO 2016 ? ktoś zda relację i powie jak tam wypadliśmy?
goryl 2016-06-24 14:28:20
Jak z wszystkim, kupiłbys to badziewie w biedronce?
rekruter 2016-06-24 14:31:09
ale o jakie pieniądze chodzi konkretnie? co o tym sądzicie..
wściekła 2016-06-25 11:37:00
Posluchaj sobie cwaniaczku.przyjdz na wage i przewaz tyle ton co my to inaczej będziesz szczekal.bo niby ku...co my na wagach robimy?a pakownia skad ma towar? Bo ten towar ktos musi wazyc!!!! Nie ktore ciezko pracuja wiec uszanuj to a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] glupot.pozdrowienia z tamtej strony!!!
owa 2016-06-25 11:44:00
ja właśnie nie chciałbym dźwigać dlatego z oferowanych w internecie stanowisk pracy u was bardziej odpowiadałoby mi stanowisko konserwatora maszyn i urzedzeń - czy jako kobieta mam szansę na taką posadę?
klara 2016-06-25 15:37:25
teraz nikogo nie szukają @owa ale wiem, że nie ma problemu z przyjmowanie kobiet
x 2016-06-25 20:30:22
biernacki szuka głupszych od siebie
owa 2016-06-25 20:34:21
@wasyl jedną literkę zjadła i od razu hejt:( a ja słyszałam że szukają myjkowych i rozbieraczy
gosia 2016-06-26 10:09:02
daj sobie spokoj z tym poj....m zakladem
dfgh 2016-06-26 12:17:27
@owa jak to gdzie szukaja? przynajmniej tutaj na gowork nie widac zadnych aktualnych ofert prachy od nich
henio 2016-06-26 22:40:35
Do Viola. Prosze cie naprawde jezeli mozecie cos zrobic z ta Ewka i Tomusiem todzialajcie bo juz sie zygac sie patrzac na nich jak na zakladzie miziaja slodza sobie i wogole. Ja pracuje tu tyle lat i czegos takiego jeszcze nie widzialem. Jak nie w pracy sie bzykaja to byle szybko zniknac i jechac gdzies na sek....s. A robota niedopilnowana. Biedny ten Tomek dal jej sie omamic ale skoro jest taki glupi to bedzie teraz mial problem. Moze ten zaklad nie jest idealny ale placa na czas i ale nikt nie bedzie im placil za bzykanie ... pozdrawiam myjkowych...
kolega 2016-06-27 09:55:49
No wlasnie wczoraj oboje byli przed swoimi pracownikami myslac ze nikt ich nie zauwazy jak beda sie bzykac po katach na zakladzie. A pilnowac roboty nie ma komu. Taka polityka w tej firmie. Mysli Tomus ze dzieki ronansowi z nia bedzie mial lepsze uklady. Bzyknie ja albo na zakladzie albo po pracy pojada i bedzie dobrze. Glupek. A ona to wykorzystuje i ma radosc z tego. Potrzebuje go do zaspakajania swoich potrzeb. Niech ktos normalny wezmie sie za ta myjke i to ogarnie uczciwie i porzadnie.
rgt 2016-06-27 18:25:32
no nie nic nie ma raczej..ale pameitam ze byly oferty na stanowisko konserwatora maszyn i urzadzen w miejscowosci Buszewo wiec moze sie znow cos pojawi
? 2016-06-28 11:03:33
Powalony zakład
Tymon 2016-06-28 18:56:42
No wiadomo, generalnie btwa tak, że ludzie zachowują sie dziwnie, czasami niegrzecznie, ale tutaj na stronie też to się pojawia, a to przecież nic kompletnie nie znaczy, więc po co się tym przejmować. A zakład jest bardzo fajny moim zdaniem, naprawdę
heniu 2016-06-29 07:12:26
Nie bądz zalosny kierowniczku z przypadku.Wiesz tyle co zjesz.
xxxxr 2016-06-29 20:08:26
Co Ci dwaj odpierdalaja na nowej pakowni,jak tak mozna ludzie zaczynaja znowu pracowac po 13 14 godzin gdzie jest IP??
piotr 2016-06-29 21:43:15
A ta Ewelina z pakowni najmądrzejszy . Przynajmniej teraz będzie spokój
ilona 2016-06-29 21:49:56
Pewnie ta młoda znowu ją zdenerwowala i karetka ją zabrała
andzia 2016-06-29 23:14:32
A na myjce nadal kure...two Ewka i Tomus w akcji caly czas. Zamiast pilnowac porzadku to wola sie mizdalic w pracy albo po pracy. Jaka to polityka w tej firmie. My zasuwamy ile sie da na kazdym dziale a na myjce co- bzykanie. Dobranoc
Asia 2016-06-29 23:46:41
Co tam słychać na pakowni. Dajcie namiary na dobrą robote
Pawel 2016-06-29 23:53:24
Piszcie czy na transporcie da się wyżyć w tej firmie. Można podjac sie tu pracy
? 2016-06-30 10:08:31
Nigdy w zyciu z daleka od tego zakładu
xxxxxxxxxx 2016-06-30 12:34:59
Ten zakładzik niszczy ludzka psychikę i samych ludzi
zuz 2016-06-30 14:32:51
bry ll to lachociag :) sponsora sobie znalazl. on sam zawsze bedzie nikim
Wołodzia 2016-06-30 15:04:31
Mam nadzieję, że Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. ma jakieś aktualne ogłoszenia czy nie?
kolo 2016-06-30 15:38:18
A ile ten michal bryll ma lat
kolo 2016-06-30 15:41:56
A ile ten michal bryll m lat
AAAAAAAAA 2016-06-30 18:14:25
BRYL NIE JEST LACHOCIĄGIEM . PRAWDZIWY LACHOCIĄG TO TEN FAŁSZYWY PIES STEFAN Z ROZBIORU . WIELKI POSRANY KIEROWNIK KTÓREMU SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE - BURAK ZE WSI !!! TA JEGO UKRAINSKA DZIWKAA ZEZA POWOLI DOSTAJE OD ROZGLĄDANIA SIE PO HALI , STEFAN JAK PIES PILNUJE BY MIAŁA LEKKA PRACĘ A INNE ZA DWÓCH MUSZA PRACOWAC . STEFAN TY BŁAŹNIE !!! TY ŚMIECIU !!!
hello 2016-06-30 19:09:26
To czlowiek dno. Mysli ze ktos zazdrosci mu podrozy jak by to bylo najwazniejsze. Kazdy madry raczej wspolczujr mu z powodu brata. Vzarna owca w rodzinie. Wstyd przynosisz.
karolina 2016-06-30 19:39:46
ewelina tro najgorszy babsztyl na zakladzie
x 2016-06-30 19:59:17
Cały ten zakład to śmiecie
kolo 2016-06-30 21:22:57
To ile ma lat ten bryll
olek 2016-06-30 22:56:52
Zachoauje sie jakby mial 15.
Rambo 2016-07-01 00:02:16
25lat ma. Propo konfekcji świeżej dlaczego pracownicy muszą przechodzić na pakownie i pomagać skoro mają dużo roboty u siebie ??? W momencie gdy odmowia są zastraszani ze dostaną wypowiedzenie. Szantaż!!!! Czy ktoś coś z tym zrobi?
Jadwiga 2016-07-01 00:09:39
Dlaczego Amandzia ze swiezej kończy pracę wcześniej niż wszyscy? Co to za przywileje?
Kaskada 2016-07-01 08:21:13
Kaskada 2016-07-01 08:37:27
Moi drodzy, jest coś takiego jak inspekcja pracy i tam należy zwrócić się z tym problemem. W tym zakładzie pracownik ma obowiązki zaś niedouczone kierownictwo nawet nie zna kodeksu pracy. Brak napojów w upały, zastraszanie, oszukiwanie na godzinach, jakieś budżet, w których trzeba się mieścić. To wszystko jest chore, bo brakuje ludzi, pracujecie po 14 godzin i jeszcze mało? Przecież Wy nie macie nawet czasu dla siebie, ten zakład zawładnął Wami całkowicie. A gdzie Wasze rodziny, czy macie dla nich czas? Mimo, że zakład nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec pracownika, to wymaga od niego całkowitość poddania, ile wytrzymacie w tym tempie. Sam byłem pracownikiem tej firmy kilka lat temu, mam kontakt z kumplami z tamtego okresu i oni twierdzą, że jest gorzej niż było. Skoro wtedy było tragicznie, to teraz nawet sobie tego nie wyobrażam. Ponoć jest nowe kierownictwo, jakaś straż zakładowa, jakiś Przemo co grzebie ludziom w kieszeniach kiedy są na kibelku. To koszmar, więc jak najwcześniej złożyć pismo skargę do Inspekcji Pracy, wskazać na niedociągnięcia i wtedy może ktoś się obudzi, że pracownik to też człowiek. Pisząc skargę do PIP, nie trzeba się na tym podpisać, wskazać jedynie fakty wskazujące na nie przestrzeganie prawa pracy. Dopóki tego nie zrobicie, to sytuacja się nie zmieni. Wystarczy przecież zatrzymać produkcję, wstrzymać ubój, ale wszyscy pracownicy powinni stanąć murem jeden za drugim i wtedy władza firmy musi dostrzec, że jest coś nie tak. Pracuję w Holandii na podobnym stanowisku jak i Biernackiego, wynagrodzenie i warunki pracy nieporównywalne z Biernackim. Tutaj nikt nie szantażuje, masz zapłacone za każdą przepracowaną godzinę.Trzymam za Was kciuki i w razie czego pomogę. Sam wyślę anonim do PIP.
abc 1 2016-07-01 11:10:23
Oj Tomus dzis w nocy ale brales ta Ewke bzykanie na calego... Mysleliscie ze nikt was nie widzial okolo 2 mniej wiecej... szkoda ze nie mialem telef zrobil bym zdjecie i puscil twojej zonce albo jej mezowi. Prosze tak sie pracuje na tym zakladzie i za to dostaje sie kase...
były 2016-07-01 11:46:26
Też byłem pracownikiem i PIP był nie raz widać Wojtek ma tyle kasy żeby zapłacić karę.Skąd ma? Oczywiście że Was oszukuje.
? 2016-07-01 11:49:10
Ściślak zrobił taki syf ale i tak go wyj...li
koko 2016-07-01 11:54:26
Kiedy będzie palarnia na zakładzie wiecie coś może?
xxxxxxx 2016-07-01 12:16:48
A najgorsze jest to ze masz wypadek w pracy a oni jeszcze ci zabieraja 60 zl za kazdy dzień chorobowego patologia
cccccc 2016-07-01 13:20:49
Mysla ze dostali troche wladzy to moga sie bzykac na zakladzie. Ewka z Tomkiem za robote niech sie wezma. A on taki dobry jak i ona. Zalosni oboje. Zygac sie juz chce naprawde jak sie na nich patrzy. Ona niech najpierw spojrzy w lustro. Mysli ze znalazla glupiego naiwnego mloda kochanka to jest piekna. On niech sie nie osmiesza lepiej pewnie zamyka oczy jak ja posuwa wazna dla niego jest jej dziura.
nunka 2016-07-01 13:32:56
Przyszedl br yl i znowu smierdzi.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.