Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
nnn - 2014-12-10 15:11:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niestety na koncie nie ma
zdjecie uzytkownika
jjhh - 2014-12-10 15:13:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zawsze o 15 byla a dzis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jakim banku masz
zdjecie uzytkownika
nnn - 2014-12-10 16:24:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bank spółdzielczy,nadal nie ma
zdjecie uzytkownika
uuuu - 2014-12-10 16:40:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kja w wbk tez niemam a mialem zawsze miedzy 15 a 16
Moze wogole nie przelali
zdjecie uzytkownika
jjjh - 2014-12-10 17:16:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wbk dostalo wyplate
zdjecie uzytkownika
jolka - 2014-12-10 17:59:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PKO też już ma
zdjecie uzytkownika
jhco - 2014-12-10 18:19:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co myslicie o otwarciu forum o biernackich

Ja dzis uszlyszalam fame ze nic na swieta nie bedzie
zdjecie uzytkownika
kkk - 2014-12-10 18:50:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A marne te nasze wypłaty były
zdjecie uzytkownika
ooooooooc - 2014-12-11 15:59:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I co z paczkami
zdjecie uzytkownika
relacja - 2014-12-11 17:54:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no teraz to relacja live normalnie z dokonywania przelewow. tak szczerze wam powiem, ze chcialbym miec wyplate jak najszybciej - generalnie to wszystko to co robicie i tak pewnie powinno byc lepiej placone, kazdy by tak chcial. jak macie wyplaty to sie cieszcie niektorzy jeszcze czekaja. ciekawe co na te swieta bedzie...
zdjecie uzytkownika
bi - 2014-12-11 20:07:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W tym roku paczek nie ma
zdjecie uzytkownika
olek - 2014-12-12 18:29:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Caly rok jeb... za 2 tysiace a nasza firma nawet nam glupich paczek nie da
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-12-16 21:38:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po co paczki pracownikom lepiej kietownictwo wiecej dostanie.
zdjecie uzytkownika
nikt - 2014-12-17 19:59:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie bedzie nic na świeta
zdjecie uzytkownika
piki - 2014-12-18 20:10:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co myslicie o nowej ochronie naszej
zdjecie uzytkownika
ggghh - 2014-12-19 12:47:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ochrona jest smieszna

A paczki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
kkk - 2014-12-19 16:02:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Są zakłady gdzie dawali po 700zł na święta
zdjecie uzytkownika
gggg - 2014-12-19 20:09:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora)nie dal nawet glupiego bonu za 100 do dino
I jeszczewyplaty bylo 200 mniej
zdjecie uzytkownika
lll - 2014-12-19 20:29:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale kierownicy na pewno o sobie na święta pomyśleli
zdjecie uzytkownika
mały byk - 2014-12-19 22:44:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
więc tak.opiszę to z pola widzenia pracownika który wytrzymał tylko(aż?)3 dni.z wierchu?-bajka.Panie w mini,cyc(jeśli ma :D ) na pokaz,figurka spoko...ale z błyskotliwością kiepsko.czyli skórka jest ładna ale w środku pustka ;).panowie w białych koszulach,w lśniących autach...nie ma większego smrodu,jak perfumowany gnój...brygadziści,zmianowi,czy ch... wie jak do nich się zwracać(pewnie sami nie wiedzą )są od wszystkiego jak i od niczego.każą robić ze 3 roboty na raz a w gruncie rzeczy sami nie wiedzą co robią.grunt że czas leci i coś się dzieje.jesteś zatrudniony na odpowiednie stanowisko ale i tak robisz wszystko inne (bez uprawnień szkolenia idt )i nie ważne o twoje i innych zdrowie.produkcja,wyposażenie,logistyka...szału nie ma.wszystko na pokaz.byle kasa ale tylko dla kierownictwa.a dla tych którzy na nich robią to te resztki które spływają do rynsztoku jak jucha z tyłu zakładu.dużo by opisywać o organizacji,produkcji,zaopatrzeniu,wyposażeniu...o wszystkim.ludzie!!!niech ktoś w końcu się przełamie i zacznie opisywać w jakich warunkach musicie robić.nie macie własnej godności???bród,smród,poniżanie,warunki w jakich pracujecie...żal mi Was ;(
zdjecie uzytkownika
nn - 2014-12-20 20:06:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wyplaty są zawsze na czas 10-tego, a o której kto ja dostaje zalezy od banku. Praca jsk każda inna, jak sie chcę pracować to się pracuje a jak się komus nie podoba niech się zwolni i zarabia 1000 zl gdziekolwiek.
zdjecie uzytkownika
zonk - 2014-12-21 13:38:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do mały byk Dokładnie jest tak jak piszesz.Tylko zapomniałeś dodać,że do wszystkiego co się dzieje doprowadził ten oszołom Ściślak co nic nie kuma widać takich Biernacki potrzebuje głupszych od siebie.
zdjecie uzytkownika
jjjhj - 2014-12-22 19:05:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wesolych swiat bo biernaccy zapomnieli onasz
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: minimum pytań,nie wiadomo czy osoba z którą rozmawiasz,to ta konkretna osoba na konkretnym stanowisku,nie ma jakiegoś bliższego przedstawienia miejsca Twojej przyszłej pracy(wiadomo-jeśli jest ktoś mało odporny np. na krew i flaki a przede wszystkim na smród to chyba lepiej mu to od razu uświadomić a nie po tygodniu latania za badaniami i po max czterech godz pracy rzucić wszystko)ok to nie muzeum do zwiedzania ale mały pokaz by się przydał,poza tym kobietki w biurach robią wrażenie inteligentnych...i tylko robią,bo o drogę do konkretnej osoby lepiej nie pytaj.prędzej dowiesz się od"placowego"
Pytania: bez konkretnych pytań. po prostu tylko na jakim stanowisku chcesz pracować,jakie masz doświadczenie,resztę ktoś się dowie z Twojego CV.
zdjecie uzytkownika
bi - 2014-12-22 19:33:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No racja Wesołych Świąt.Tylko to nam zostało bo paczek nie ma .
zdjecie uzytkownika
zuta - 2014-12-22 23:03:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No dostalismy prezenty na swieta rabat na 20% w ccc gdzie rozdawali to na rynku ludziom hah....ale te 20 % ciagnie od was anetka z pakowni
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x