Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Oceniono 1676 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.
Dworcowa 47D
63-200 Golina
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
egon - 2014-08-17 16:31:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiem ze ma julita na imie szczupla wysoka czarna i lubi ten sport)
zdjecie uzytkownika
lulek - 2014-08-22 22:58:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JAK TAM macie prace na produkcji czy zablokowali towar do rosji co??? ZNając firme podejrzewam ze idzie na lewo wszystko co zgadłem ???
zdjecie uzytkownika
Bozu - 2014-08-23 09:06:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@lulek A to ZMB jakieś wielkie kontrakty na eksport na rynek wschodni ma/miało? Cóż jeżeli tak to będą musieli jakoś to obejść, skorzystać z dopłat o ile Unia coś takie przygotowała. A znalezienie dodatkowych odbiorców może i jest ciężkim tematem, ale na pewno nie do zrobienia. To chyba dlatego szukają referentów d/s handlu..
zdjecie uzytkownika
baja - 2014-08-24 19:18:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie szukają referentów d/s handlu,żeby obejść jak zawsze z przekrętem.Zakład jest z tego znany jak i z innych przekrętów gospodarczych.
zdjecie uzytkownika
wielki - 2014-08-24 19:21:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Złodzieje i przekręty to jedyny komentarz.
zdjecie uzytkownika
kamikadze - 2014-08-29 16:35:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ten idiota Scislak nadal pracuje,czy tylko udaje.Widocznie jeszcze kasy mu brakuje.Czy Wojtek to wie? Zakupy czy tego nikt nie widzi? Jeden głupszy od drugiego.
zdjecie uzytkownika
kwejk - 2014-08-29 16:40:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Można zobaczyć tego ćwoka na fb jaki on podobny do tej fotki.Żenada.Myśli,że jet rozumny.Wręcz przeciwnie jest statystycznie głupi.
zdjecie uzytkownika
goja - 2014-09-01 17:49:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stopień głupoty twojego postępowania Panie łysy jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób.Święta prawda.
zdjecie uzytkownika
ali - 2014-09-05 18:12:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dymisja (usunięte przez administratora)byłaby dobrym posunięciem w zmb
zdjecie uzytkownika
mała - 2014-09-05 18:20:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Aferzyści i skorumpowani idioci.Prawo do bycia idiotą to jedno z nigdzie niezapisanych praw, z którego tak chętnie korzysta kierownictwo w tym zakładzie. Zapraszam bezmyślnych do refleksji.
zdjecie uzytkownika
zak - 2014-09-06 16:06:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
beauty makes idiots sad and wise men merry PROSZĘ NIECH SOBIE DYREKCJA PRZETŁUMACZY.
zdjecie uzytkownika
wania - 2014-09-06 16:09:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W tych cza­sach trze­ba uz­broić się w cier­pli­wość
i wal­czyć prze­ciw­ko idiotów cho­rych idei.Taką ideę przybrał łysy dyrektor, który w zmb robi za karierowicza

zdjecie uzytkownika
kim - 2014-09-07 11:40:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co powiecie o tym kimś co rządzi skupem tam w tej chlewni wyremontowanej .Siedzą aby przy tym korycie a ludziom za bydło nie płaci.Jedynie Walczak co tam jest w porzo,reszcie to słoma z butów wychodzi cwaniaczki.
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-09-08 16:38:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słoma z butów i sieczka w pustym łbie.Karierowicze u Wojtka
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-09-09 23:06:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zawiodłam się na tej firmie potwierdziło się ze Pan dyr...nazwisko na O...jest tam święta krową i zatrudnia " znajomków" ...chyba się boi konkurencji ...
zdjecie uzytkownika
michu - 2014-09-10 13:16:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wypłata dzisiaj będzie ?
zdjecie uzytkownika
hhhh - 2014-09-11 20:11:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mialem wyplate 4200
zdjecie uzytkownika
marcel - 2014-09-15 00:03:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kumple opowiadali ze nawet ochrone tam macie prawda to?
zdjecie uzytkownika
inez - 2014-09-16 18:03:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sami idioci,przekręty i przydupasy.Bagno na maxa.Sporo kasy 4200 na ile godzin w sierpniu trzeba było wypracować wg KP 160 (art. 129 § 1)
zdjecie uzytkownika
zak - 2014-09-17 10:27:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja mam 5200 za lizanie dupska dyrekcji matoły
zdjecie uzytkownika
nikt - 2014-09-20 14:39:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To chyba pracujesz na wadze na magazynie rzywca,bo tam same lizusy a zwłaszcza jeden taki.
zdjecie uzytkownika
zak - 2014-09-20 19:15:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robię to co pisze.Żywiec przez "ż" piszemy.Dlatego łysy szuka ludzi po podstawówce.Dziwne to dla mnie, gdyż w Polsce obowiązuję system nauczania gimnazjalny.
zdjecie uzytkownika
walus - 2014-09-20 19:20:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szambo nie zakład.Kierownictwo to odchody w tym szambie.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-08-07
Żródło: Gowork.pl
Poznań
(wielkopolskie)
  Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. to nowoczesna firma i solidny partner handlowy będący liderem w produkcji wołowiny. Nowoczesna technologia uboju i rozbioru gwarantuje możliwość doskonałej jakości produktów. Poszukujemy kandydata na stanowisko:   REFERENT D/S HANDLU Miejsce pracy: Golina koło Jarocina Nr referencyjny: referent d/s handlu   Od kandyd
zdjecie uzytkownika
glob - 2014-09-20 19:24:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Idiotów w zmb pod dos­tatkiem i chy­ba nie przypadkiem... Zwłaszcza tzw.uzdrowicieli w tym zakładzie.
zdjecie uzytkownika
maj - 2014-09-20 19:27:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Końco­wy efekt pra­cy człowieka in­te­ligen­tne­go jest nie do końca zna­ny w odróżnieniu od dzieła idioty.Pozdro łysy inteligencie.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: