logo Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Golina

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Pani 2017-02-06 17:45
I znowu pakownia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kobiety po 12 13 godzin czy wy kierownicy nie mozecie z tym cos zrobic tylko wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] macie zal mi tych kobiet pracowalam tam i im współczuję
xxx xxx xxx 2017-02-06 21:57
Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wadze terminal ? I jak z kasą ?
9ooooo 2017-02-06 23:43
Rzeźnicy na pewno będą mieć koperty . bo nie pozwolą żeby być bez kopert.
ggvghjbbbv 2017-02-08 18:40
nie wiem po co ślepego zrobili brygadzista on nic nie umie wczoraj i dzisiaj pokazal jaki jest nieogarniety ale był bałagan kierownicy zróbcie coś z nim
samanta 2017-02-08 18:54
zycie nie doceniaja tych co maja pojecie ciekawe co by zrobili jak by co nie ktorzy odeszli
Xxxxx 2017-02-09 14:44
Co tam. Slychac na wydawce. Po ile godz pracuja
oli 2017-02-10 02:57
I co z tymi kopertami. Ma byc wszystko na konti czybkoperty. Bo tak to okaze sie ze nieoplaci sie praxowsc jak będzie konto bo 500plus wezma
Maluch 2017-02-10 06:45
Czytając treści komentarzy, można wnioskować, że w tej firmie pracują same ku--wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szumowiny, alkoholicy, czyli sam margines. Największa zaraza przyszła z Krotoszyna i okolic.
Adrian 2017-02-10 08:29
wiec sam sie przyznales ze do ktoregos osobnika nalezysz?i sam wiesz najlepiej do ktorego cheba ze sie zwolniles lub cie wyrzucono na zbity pysk cwaniaczku?ale ja mysle ze nadal tam pracujesz bo niestac cie na inna prace . wez sie ogarnij i rob to co robiles.
linda 2017-02-10 08:31

jak ci sie nie opaci to sie zwolnij buraku
Asia 2017-02-10 10:22
Na konto wyplaty benda
ggg 2017-02-10 12:32
Sam jestes burak szkoda mi moich 4 tys. Wyplaty plus2000 zl 500 plus
Super 2017-02-10 15:04
Ty zarazo zrozum, że 500+ jest wypłacane z podatków, a jeżeli nie chce ci sie pracować, bo całe wynagrodzenie ma iść na konto i boisz sie, ze Ci zabiorą 500+ , zrezygnujesz z pracy to skąd będą pieniądze na ten pisowski program. Ktoś uczciwie pracujący, będzie musiał placic wiecej, aby utrzymac takiego nietoba i złodzieja jak ty.
aaaa 2017-02-10 16:08
Mam wyplate
Le meme baquette 2017-02-10 17:56
Ludzie, naprawdę mi się was żal robi, gdy czyta się te wasze wypociny. Ta strona, służy do wystawiania opini na temat danej pracy, a nie wypisywanie bzdur, jak to ktoś się zakochuję, uprawia seks z tym i z tamtym czy zupełnie z innymi duperelami. Najbardziej śmieszy mnie to całe wasze zachowanie, zwłaszcza gdzie każdy może te durnoty przeczytać. Dajcie też spokój z tymi pytaniami o "Koperty" lub czy są wypłaty. Tak samo to narzekanie, jak to mało płacą. Jeśli nie zapierdzielasz i udajesz z siebie durnia w robocie, nie oczekuj, że będziesz zarabiał 3/4 tysiące. To dobry zakład. Zawsze daję pieniądze na czas i nigdy nie miałem żadnych opóźnień co co wypłaty. Premie również są, jeśli wykonuję się to co powinno zamiast rozmawiać, śmieszkować czy robić cokolwiek innego. Raz po raz zdarzały się sytuacje, gdzie wypłata była obcinana, lecz zdarzyło mi się to tylko raz gdzie można to już wybaczyć i wszyscy dobrze wiemy, że każdy zakład pracy nie jest święty, ten też nie jest, ale zapewne jest lepiej niż w inym AAA zakładzie. Daję takie 7/10 i zapraszam nowe osoby do pracy, bo naprawdę nie jest aż tak źle, jak co nie które ciemnoty tutaj wypisują ;)
No 2017-02-10 19:31
Jasne tylko na pakowni wypłata jest nie adekwatna do zarobków jeżeli chodzi o godziny i kobiety pracujące fizycznie po za ich siły a faceci stoją sobie i nawet pojemnika nie umią soboe wrzucić tylko oglądają sie na innych albo chodzą a baby jeb*a fakt faktem nie powinno być tu wpisywane życie prywatne ludzi co robią czy się ruch*aja czy nie to każdego indywidualna sprawa
tbn 2017-02-10 22:34
wow
Damian 2017-02-11 09:40
Dobrze napisane na temat tego buraka
abc 2017-02-11 17:33
Jeśli chodzi o wypłate to jest ok.-przynajmniej dla mnie.
Lecz dzwiganie,zapierdalanie żeby ogarnąć niewyobrazalna ilośc ton i charowanie po 12godz to przekracza
wydolnośc ludzkiego organizmu zwłaszcza kobiecego na pakowni.
Narazie po kilka osób co tydzień na L4 a dalej czas pokaże kto wytrzyma a kto odejdzie.
Pieniadze to nie wszystko-bez zdrowia nie ma niczego.
b 2017-02-12 11:48
ogarnijcie się ludzie
miko to to 2017-02-13 10:10
witam, zapytanie kto to jest pan BINEK i dlaczego to taka łajza !!! mialem okazje go poznac i mysle ze normalny nie jest !!!
zapala 2017-02-13 10:43
i tu sie mylisz ....
Kaj M 2017-02-13 15:48
binek to strażnik, który trzyma palec w du==ie kajowi i gniazdowskimu, on im donosi na pracowników. Już dostał po ryju, widać za mało. Potrafi grzebać w damskich torebkach, ubraniach kiedy są w WC i szuka tam papierosów. Słoma z butów jemu wystaje,a we łbie sieczka.
Biurowa 2017-02-13 17:46
Kaj w zasadzie nic nie robi. Jestem z biura i widzę kto się kręci po biurze a kto na prawdę coś robi. Kaj nic nie rozumie Za To ta Milena ze straży potrafi coś załatwić. Wiem bo nie raz była u mnie i tłumaczyłam jej bo kojowi nie szło wyjaśnić.
augusto 2017-02-13 19:32
nie wiem dlaczego kaj, gniazdowski tolerują aroganckie zachowanie się binka, któremu słoma z butów wystaje. Stworzyli kastę oszołomów, nie mają żadnej wiedzy na temat prowadzenia firmy. Kajowi faktycznie trudno cokolwiek wyjaśnić, on nic nie rozumie i takimi ludźmi się otoczył. Jednak potrafi wojtkowi tak murzyć, że ten jemu wierzy. Pracowników traktują jak zło konieczne.
wróżka !!!!! hahahahahhahahahahahahahahaaaaaaaa 2017-02-14 10:56
palant jakich mało binek srinek ....i tak juz zbieraja sie nad nim czarne chmury !!!!! jeszcze tylko troche ....
ZACZAROWANY 2017-02-14 15:44
ale mam ubaw zgadka kto to ???

ALE SIE CHOWIECIE PO KUNTACH ...!!!!
I LUBI WYWOZIC WUZYKIEM

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KTO TO !!!!!!!
Michal 2017-02-14 19:51
NA BANK MIALES PIATKE Z POLSKIEGO HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA
Jacek 2017-02-14 19:54
To wsadzcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w worek i schowajcie i niech szpera dalej haha bedzie mial nauczke wtedy powie ze reka mu smierdzi naprawde od trzymania jej w czyjejs [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Rrrrrr 2017-02-14 19:56
Zagadki piszesz ale zdania sprecyzowac nie umiesz
L4 2017-02-15 09:23
A co żal Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska to się z nią zamień i tyle madralo... widocznie ma mu temu jakieś powody że jej cały miesiąc w pracy nie ma.. naprawę gościu zajmij się sobą a nie do innych problem masz... ogarnij się.. . Każdy robi jak uważa masz problem odnośnie jej osoby idź się poskarz przelozonemu albo powiedz jej to w twarz a nie wielkie wypisywanie po prostu żal Ciebie... Każdy niech zacznie od siebie ocenę bo nikt ideałem nie jest...
Rupeć 2017-02-15 18:07
Zostało oddane.
odpowiedz 2017-02-16 10:32
to pan BINEK BINEK tak pieknie sklada zdania i tworzy nowe wyrazy ...ale wiesmak hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
dyrekcja 2017-02-16 14:35
niewolnicy biernola smieszni jestescie
Kaj M 2017-02-16 18:04
binek zawsze nosi w kieszeni pudełko z wazeliną, bo kaj i gniazdowski mają takie hemoroidy w du---ie, że bez tego ręka tam nie wchodzi. Wszystko to pustaki.
Michal 2017-02-16 19:34
Niewolnikiem jestes ty bo ciagle musisz trzymac reke im w dupie po sam lokiec hahahaha
Grtyder 2017-02-16 21:36
A mianowicie w jaki sposob zostało oddane?
Ikar 2017-02-17 17:39
Ludzie, opanujcie się, zacznijcie się szanować, bo jeżeli sami nie będziecie się szanować, to ci pseudokierownicy, pseudobrygadziści nie będą Was szanować. . Ludźmi skłóconymi łatwo manipulować. Nie dajcie się poniżać. A binkowi kupcie wazeline, bo już mu jej brakuje a kaj i gniazdowski zadki majã ciasne, takie gejowskie.
Ikar 2017-02-17 17:40
Toudi 2017-02-17 19:28
Ty cwelu jeden wejdz tam to zerzra cie zywcem i sam jestes smierdzielem cioto
Arassss 2017-02-17 19:31
A kogo tak nazywasz?jak masz do kogos cos to pisz a nie obczerniasz wszystkich
Kill 2017-02-17 20:17
Niby kto regus lub arek ,lub grzesiu ha ha ha
Gitres 2017-02-18 19:33
Jebac ten syf
Dżentelmen 2017-02-18 21:23
No na utylizacji jebie , jak oni mogą tam pracować , zapewne twarde sztuki i na dodatek mega głupie
Darek 2017-02-18 22:13
Mega glupi to jestes ty cwelu maja tam lepiej niz smieciu
RRRRrrrr 2017-02-18 22:15
Zadna praca nie hanbi a kasa jest
uuuuuuuuuuuuu 2017-02-18 22:19
No ci trzej to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podjebywacze trzej muszkieterowie ze az zal
Kaj M 2017-02-20 15:34
Jaka kasa? Nigdy nie doliczysz się ile zarobiłeś, ns ile Cie okradli Twoi przełożeni. Kaj, Gniazdowski i Pietrzak robią to na żywca.
Kaj M 2017-02-20 15:34
Vfder 2017-02-20 23:01
Tak ,pewnie ja widze na co dzień jak tam macie knòry niemyte
Zostaw swoją opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.