Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
daro - 2015-01-21 19:38:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jednak ten zakład to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
bubu - 2015-01-21 21:42:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co sądzicie o dyrektorku na żywcu.
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2015-01-21 21:52:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o dyrektorku z zywca niewiem ale wiem trohe o kierownikah z rozbioru jest ih dwoh i pokazuje jeden przed drugim co potrafi
zdjecie uzytkownika
jaga - 2015-01-22 19:20:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie,aczkolwiek powiem tak nawet do łopaty się nie nadają.Sami alfonsi.
zdjecie uzytkownika
bax - 2015-01-22 19:21:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie co się dziwicie jaki pan, taki kram czego chcieć więcej.
zdjecie uzytkownika
mayk - 2015-01-24 11:53:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie wiedza (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
gwidon - 2015-01-24 14:51:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Głupota jest prywatna, ale jej skutki - społeczne, dlatego widać to w tym zakładzie,którzy nazywają go przybytkiem miłości w delikatniejszym słowa tego znaczeniu.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-01-25 13:14:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Raczej przybytek seksualności, a najwieksze wziecie mają Ukrainki bo są najbardziej chetne. Prawie przy tasmie sie nadstawiają a kierownictwo sie ślini. Ale mamy wtedy ubaw, zal tylko tych polskich żon
zdjecie uzytkownika
mały - 2015-01-25 19:47:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kierownictwo to takie napalone.Niech się lepiej napalą na pracę lub mieszają w spodniach swoich, a nie w innych.Zwłaszcza Dyrektor łysy.Do czego on Wojtkowi potrzebny sam zachodzę w głowę.I (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
tax - 2015-01-25 19:50:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Głupota to szczerość i uczciwość.Taka powinna być domena Ściślaka.
zdjecie uzytkownika
ona - 2015-01-26 06:53:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Polki tez sie nadstawiaja nawet po pracy zapraszaja do siebie na sex
zdjecie uzytkownika
spinka - 2015-01-26 12:19:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czesc wszystkim.
Nie wiecie czy nie potrzebuja na dziale gdzie pakuje sie hamburgery? Pozdro
zdjecie uzytkownika
dyrektor - 2015-01-26 13:09:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nikomu nie polecam tego zakładu,chyba że nie ma innej pracy.Człowiek jest poniżany, wykorzystywany do maksimum.Praca nie byłaby taka zła, ale ludzie którzy są na stanowiskach w ogóle nie powinni się tam znaleźć.To jest pomyłką tego zakładu.Sam właściciel do tego doprowadził zatrudniając tych jełopów.Głupota, głupota rządzi tym zakładem i oczywiście popęd z którym sobie nie mogą poradzić, a przecież wystarczy pójść do odpowiedniego lekarza.
zdjecie uzytkownika
jom - 2015-01-26 13:11:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Raczej do weterynarza hehehehehhehehhehe
zdjecie uzytkownika
jagna - 2015-01-26 13:12:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widocznie Ściślak za mało płaci, że te bidulki muszą dorabiać na boku.
zdjecie uzytkownika
olo - 2015-01-26 14:12:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Te co oddaja sie tepym kierownikom maja wieksze wyplaty. Jedna taka znam
zdjecie uzytkownika
giguś - 2015-01-26 16:31:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i tu się z tobą zgadzam olo wszystko za d.......... nie piszę,gdyż zaraz i tak będzie usunięte niecenzuralne słowo.
zdjecie uzytkownika
dok - 2015-01-26 16:34:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To istny zamtuz,żeby nie usunięto tak można ten zakładzik nazwać.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-01-26 16:44:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jedna taka Ukrainka to nawet mieszka z jednym kierownikiem. Ta sie ustawila, w domu jeden a poza domem pieciu. A wydawalo by sie ze chlop dosc madry
zdjecie uzytkownika
figo - 2015-01-26 17:17:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tam nie ma mądrych kierowników.Mądrzejsi pracownicy zapieprzają za nich.
zdjecie uzytkownika
mala - 2015-01-26 17:24:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje rowno z moja przyjaciolka tyle samo godzin i na tym samym dziale a wyplaty ma wiecej ode mnie o 600 zl bo oddaje sie kierownikowi. Wiem o tym bo mi sie zwierzala.
zdjecie uzytkownika
monia - 2015-01-26 17:36:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mala - 2015-01-26 17:24:34]:
A któremu, można wiedzieć? Moze tez bym spróbowała
zdjecie uzytkownika
jolka - 2015-01-26 18:08:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hahaha najlepiej Ściślakowi będziesz miała trzy lub cztery razy więcej
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: minimum pytań,nie wiadomo czy osoba z którą rozmawiasz,to ta konkretna osoba na konkretnym stanowisku,nie ma jakiegoś bliższego przedstawienia miejsca Twojej przyszłej pracy(wiadomo-jeśli jest ktoś mało odporny np. na krew i flaki a przede wszystkim na smród to chyba lepiej mu to od razu uświadomić a nie po tygodniu latania za badaniami i po max czterech godz pracy rzucić wszystko)ok to nie muzeum do zwiedzania ale mały pokaz by się przydał,poza tym kobietki w biurach robią wrażenie inteligentnych...i tylko robią,bo o drogę do konkretnej osoby lepiej nie pytaj.prędzej dowiesz się od"placowego"
Pytania: bez konkretnych pytań. po prostu tylko na jakim stanowisku chcesz pracować,jakie masz doświadczenie,resztę ktoś się dowie z Twojego CV.
zdjecie uzytkownika
mala - 2015-01-26 21:02:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Monia wymien kilku to ci napisze ktoremu
zdjecie uzytkownika
ambitna - 2015-01-27 12:04:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE MAM PRACY I PILNIE SZUKAM
CZY WIECIE COS O WOLNYCH MIEJSCACH PRACY
?
w Jarocinie tak ciężko o prace , więc sytuacja mnie zmusza niestety gdyby ktos cos wiedział dajcie znac POZDRAWIAM SERDECZNIE AMBITNA.;)
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x