Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Pracowity

Do adama bo trzeba byc wyjatkowym bezdusznikiem zaklad bez perspektywy pracownicej szczegulnie kadry aw zakladzie szczegulnie konfekcja swieza zenada brak osob myslacych o pracy a brygadzisci pozal sie boze z jednym wyjatkiem

pracownik konfekcji
@Pracowity

Panie pracowity, wykaż się i awansuj ... Wtedy dopiero krytykuj.

Dlaczego w zpm nie ma paczek na swieta dla,pracownikow oczywiscie wyzsze stanowisko ma co roku I nie tylko oni a reszta co na co idzie nasze,socjalne.

Pracownik abc

Znam Kaja osobiście. Kradnie swoim pracownika pieniądze. Nie umie zrozumieć prostego wyjaśnienia danej sytuacji. Łazi po zakładzie i udaje że coś robi a dostaje za to wypłatę w wysokości 10 000. I okrada do tego jeszcze myjkowych i Ukraincow.

Kaj M
@Pracownik abc

Kaj, Gniazdowski, Pietrzak wybierają ludziom pieniądze z kopert. Okradają myjkowych, Ukraińców, ciągle im mało. Udają, że pracują, ale żeby pracować, to trzeba się na tym znać. Kraść każdy potrafi. Wiecie kto w zakładzie robi najlepsze lody? To Milena Pietrzak, która była zwykłą strażniczką, a teraz jest niby kierownikiem, z tym, że ona nie ma o niczym pojęcia.

pracownik 1
@Kaj M

Dobre lody robi także Ewka z myjki Wielka brygadzista a nic nie potrafi aby się ruchac z Tomusiem Cwaniara.

idą święta
@pracownik 1

No to co, konkurs na robienie lodów? Oto zawodniczki: Milena P, Ewka z myjki, madzia z kuchni, której aż się wart trzęsą na widok przypora. Zgłaszać następne. Może ta najgrubsza ze straży zakładowej, kure-ski makijaż już ma, trochę mydła i może startować.

@idą święta

Milena P. też robi dobre lody. Zapytajcie dyrektora janusza W, jak razem jeździli do pracy. Nie jeden hotel zaliczyli.

nick
@michu

Kogo? dyrektora? HAHAHA! czlowiek nie wie o czym mowi nie zna sie na niczym nie panuje nad niczym. janusz w nie potrafi sie szefowi wytlumaczyc tylko dzwoni po mechanikach i kaze mowic na glosnomowiacym! to jest dyrektor?

Jacek

A co to za milena?

Kskd

Noe tylko starsi są na portierni też młodzi a zwłaszcza ten jeden co ciągle gada z tą z konfekcji

inco
@Kskd

Kto rządzi tą strażą zakładową? On nie ma o niczym pojęcia, nie wie co wyprawiają jego strażnicy, zwłaszcza ci na hali, zbychu, marek, ten szczerbaty grubas.

xx
@inco

Ich kierownikiem jest Kaj wiec wszystkto do niego zglaszac moze sie wezmie za tych nierobow . Niech ktos sie wezmie za ta straz bo robia co chca . Zbychu pali po katach . Grubas caly czas z tym mareczkiem siedza i udaja ze nic nie widza aby kawka i jedzenie i siedza aby na stolowkach i nic nie robia . A ten grubas niech poszuka zębów .. niedlugo to sie w drzwiach nie zmiesci

Kaj M
@xx

Kaj z Krotoszyna, ten co go komornik licytuje, a teraz Wojtek go spłaca?Jakiś czas temu do Kaja przyszedł pracownik i dał płytę CD, na której rzekomo było nagranie jak ludzie kradną mięso. Kaj zapłacił za tę płytę 1000,00zł, a tu okazało się, że płyta była pusta. Taki Kaj inteligentny, poszedł nawet z tym na policję, ale tam wyśmiali jego inteligencję. Około 2 lata temu na nowej portierni, kiedy nie było jeszcze kamer, pracownicy straży zakładowej, tzw. interwencyjni pobili jednego pracownika. Kaj oczywiście go zastraszył i nic z tego nie było, dostał chyba od nich jakąś kasę, żeby siedział cicho. Jeden z kierowców pobił ułomnego pracownika, który był niepełnosprawny. Sprawa trafiła na policję, ale Kaj usunął nagranie z monitoringu, zastraszył tego biedaka, że jak się ze sprawy nie wycofa, to go zwolni z pracy. Kaj strasznie boi się ludzi inteligentniejszych od siebie, a że w zakładzie takich jest wielu, no to jest zakompleksiony i wystraszony.

x

scislak zabral cala gwiazdke

Filip

Na prezenty czy bonusy na święta raczej nie ma co liczyć ja przez kilka dobrych lat przepracowanych zalapalem się tylko raz ...

@Filip

Sa jakieś nowe oferty pracy ? Dajcie jakieś namiary .

q

Z wypłat zadowoleni wszyscy ?

Asia
@q

Wypłaty były zdecydowanie mniejsze niż w poprzednim miesiącu .

xxx
@q

Wypłaty za zasuwanie po 12 godz. na pakowni były kiepskie.Już lepiej wychodzilismy na wypłacie jak sie pracowało po 10,5godz.Porażka

BHP
@xxx

Praca powyżej 8h to niewolnictwo,jeżeli zgadzasz się na takie warunki to i z wypłaty Ci potną,bo i tak przyjdziesz pracować i nie będziesz kIEROWNIKOWI marudzić :) Pozdrawia były pracownik

hugo
@BHP

Dokładnie a gdzie jest ten kretacz z jastrzebia jego wysokosc mgr scislak?

zks
@hugo

swe rządy prawi w Sokołowie w Tarnowie :) a raczej udaje że rządzi.Nasprowadzał ukraińców i myśli że tym zwojuje przemysł mięsny

zico
@zks

ściślak miał jakąś wiedzę, natomiast obecna zmiana krotoszyńska nie ma o niczym pojęcia, za to w podpierdalaniu są mistrzami.

Asia
@zico

Same fajki dzis na pralni

inco
@Asia

A straż zakładowa gdzie jest? Po co jest monitoring? Czy w tym zakładzie ktoś nad czymś w ogóle panuje? Co robi Kaj, Gniazdowski, Pietrzak?

x
@zico

scislak ten idiota wez mnie nie oslabiaj uzdrowiciel jak inni

hugo
@x

dokładnie inaczej wojtek by go nie wyjeb..l

ftug
@xxx

to widocznie za mało pracujecie musicie robić po 14 godzin.

Tabb m

Halo konekcja a Edzia z kim teraz urzeduje jak Grochol w Belgii siedzi ???

Czyli nic a socjalne ciekawe gdzie idzie

rrrxggg

na te pseudo zupy których bym psu nie dal

magda R
@rrrxggg

Właściciel firmy kateringowej, Klauza truje ludzi tą paszą. A ta madzia z kateringu powinna być krawcową, bo szycie męskich przyporów najlepiej jej wychodzi.

ghff

A tak poważnie to będzie coś na święta?

@ghff

Będzie, to samo co rok temu

Ja cos wiem
@ghff

No pewnie suchy chleb i sol

@Ja cos wiem

A od stycznie 2017 znowu 10% z kopert będzie zabierane.

Gggggg

No i dobrze

jsjhshh

A na święta coś będzie

zico
@jsjhshh

Tak, po 500 zł. na każdego pracownika.

Hehe

On

Czy ktos,mial w.banku spółdzielczym wyplate

ttt

W PKO jest

fania

Kasa już jest

jjjj
@fania

Ja niemam chyba to od banku zalezy

abc

Przelewy pewnie znowu w poniedziałek.

aaaa
@abc

U mnie na koncie jeszcze nic nie ma

W poniedziałek pewnie.

A wypłaty kiedy

hdjdjd

Czy wypłata będzie?

Gerard M.

Co na pralni? Pracowalem dwa lata temu u Biernackiego i zastanawiam sie czy Magda wprawila i umyla zeby

@Gerard M.

Aby siedza na tej pralni i fajki czuc

Utylizacja
@Adam

Czujnik dymu tam powinni zamontowac haha. Jak się przechodzi to jakby pozar byl w środku

mmm
@Utylizacja

A od czego jest straż zakładowa?

rolo
@Adam

Zamontować im kamerkę, tam to jest (usunięte przez administratora) na kółkach. Ale jak się trzyma kierownictwu palec w du-ie to wolno wszystko.

Marcin B.
@Utylizacja

Na utylizacji , nie lepiej ,tam tez kopca fajki

@Marcin B.

No, a mohery ze straży zakładowej śpią i nie widzą, co dzieje się im pod nosem.

xx
@michu

A zbychu ze strazy zakladowej pali po wszystkixh kontach gdzie sie da a niby staraz zakladowa ? Co jemu wolno a inntm nie .

@xx

Do kladnie sami dawaja przyklad siedza nie pilnuja za siedzenie maja placone na nowym wiecznie siedzi nie pilnuje nie jest on jeden

zbychu
@Karolina

zbychu żre za darmochę na nowej kuchni, siedzi na stołówce zamiast wziąć się za robote. Ten stary łysy w okularach, były wuefista, na nowej portierni tylko fajki pali przed portiernią, a nam nie wolno, nie mamy nawet palarni.

jANUSZ
@rolo

jAK MIELISCIE PALARNIE TO NIE SZANOWALISCIE I PETY WYRZUCALISCIE WSZEDZIE WIEC NIE MA PALARNI DZIEKI WAM WSZYSTKIM. WIEC ZALOZ SOBIE KAMERKE NA SWOJEJ GEMBIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.