Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Help

Potrzebny pilny kontakt z Ewelina mam dla niej coś co miało miejsce jakiś czas temu . Myślę ze nie będzie żałować

Aaaaa
@Help

O jaką Ewelina ci chodzi?

Frug
@Aaaaa

Ciekawe czy Ewelina wie co robił wczoraj jej facet po pracy i gdzie był.. Boże kobieto zrób coś bo on dalej cie zdradza i oszukuje ..

zxr
@Frug

ogarnij si (usunięte przez administratora) cie to powinno obchodzić

.v;f.111

o jaką Eweline chodzi????????

Nsushsu

Co to za jedna ewelina ze ja tak zajmujesz ?

Ruda

A na utylizacji jak smierdzialo tak jebie!

OLA

A co słychać na konfekcji świeżej jakieś zmiany co i jak?

Zoska
@OLA

Ludzie robią po 260 h ,nie moga sie dogadac ,zmiana zmianie pojezdza gorzej jak za Kubiaczke buhaha Brygadzisci laza i niczego nie potrafią dopilnować .... . brak słów

Kuba
@Zoska

Brygadzisci nie pilnują ludzi i pracy a kierownik nie pilnuje brygadzistow. Jak to się nie zmieni będzie jeszcze gorzej i jeszcze więcej godz .... Miały się soboty unormować a w ostatnia sobote co? Zmiana na ranno od 6 do 20 , a i tak konca nie bylo widac .... kpina jakas !!!

Judyta

Prosze nie ma to jak my. Myjemy a nikt nas nie pilnuje .. My teraz w pracy a ewy nie ma za co jej placa

@Judyta

Widac ze nie jesteś w pracy bo nie jesteś na bieżąco nawet w jakich godzinach myjemy.

piotr

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść, gdzie uzdrowicieli sześciu, tam zgon pewny.

blak

Dziady, dziady i jeszcze raz dziady. Tyle w temacie.

blak

Dziady, dziady i jeszcze raz dziady. Tyle w temacie.

dobre rady

A co prawda boli nie?hehe...lata mi to kolo tyłka..chcesz to ci adres podam żeby szukac niemusieli..ktos was porządku nauczyć musi

Stara pakownia
@dobre rady

Prawda to ciebie moze zabolec... mnie to szczerze wali co masz do powiedzenia na mój temat.. spójrz na siebie... ogarnij się... A później jak już faktycznie jakoś będziesz wyglądać to może wyjdziesz na ludzi ....

Gonzo

Wiecie może co teraz robi ten (usunięte przez administratora), największy były już uzdrowiciel z nowego rozbioru ?

lala

ten zaklad dawno zszedl na psy dzieki ogarniaczom i uzdrowicielom a gdzie jest malutki czlowieczek scislak? wielkie zero byly uzdrowiciel

lala

lol

Co tam do Wojtka PIP najwyzej zaplaci

pro
@lol

Duda dziś zabłądził w lesie niech sie jego żona zapyta co robił przez tą godzinę spóźnienia.. był w lesie z ta swoją bo niektórzy widzieli jak wyjeżdżają razem z lasu haha a ta jego żona wierzy w każde jego kłamstwo i z nim dalej jest a on sie nie zmieni

jack
@pro

Koledzy Ewki i Tomusia . Za grosz wstydu nie mają.

aaaa

Jest wypłata?

Wojtek
@aaaa

Nie ma w środę ma byc

ali
@Wojtek

Co? Chyba im się pomyliły dni. Dziś 10 zaczynają się znowu opóźnienia.

olak
@ali

Wystarczy telefon do ip

ewa

wojtek ma was gleboko w du..ie a wszyscy kierownicy to ciemnota cala ta dyrekcja pozal sie biedni tylko ci ludzie co musza pracowac na tych nierobow

xxxx

Gdzie niby ta atmosfera dopisuje bo Ja pierwsze slysze ze jest ok ha

fakty

Boże faktycznie z tymi ludzmi jest coś nie tak. Ledwie pakownie zaczeły jedna obok drugiej pracować i już sobie dogryzają. Za dużo pracujecie i za ciężko bo wam na głowy pada Jak ludzie ogarneli swoją robote i nie mają co robic no to łażą-a kto komu zabroni. Jak ktos nie umie czytać po polsku i nie rozumie po polsku to nie ogarnia towaru i ludzi-normalne Jak komus ktoś sie podoba na rozbiorze to sie nie skupia na robocie tylko na romansie-prawda Na żydowskiej pakowni mają teraz 3 brygadzistów ale jak kogos wagowe sie pytają na co ma iść ten towar to odpowiedz brzmi że NI WIEDZĄ.TO JA SIE PYTAM _KTO MA WIEDZIEĆ?odp.MASZ ROZPISKE TO SOBIE PRZECZYTAJ.Morzna by tu wymieniac niezliczone przykłady takiego tępego podejścia do ich obowiązków. Osobiściee uważam że takiego kierownika jakim był Ł.K.to nie ma w tym zakładzie,wiadomo że nie ma człowieka idealnego i tez mu sie zdarzały wpadki.Ale było o wiele lżej z pewnymi rzeczami.

pakownia
@fakty

Wez sie ogarnij bo jakos jak Marta G jest w pracy to wszyscy do niej przychodza sie pytac bo czarny nic nie wiem a nowy musi sie wszystkiego nauczyć jestescie tacy mądrzy to zamiencie sie miejsca stancie na ich miejscu na forum kazdy madry

abc
@pakownia

najgorszy jest ten w okularach na starej pakowni tempak jeden co on wogule ma za funkcję aby łazi zwolnić go

nico

nie badz smieszny zakladik syf

keinam

1500zł. za 300 godzin pracy miesięcznie. Darcie ryja kierownictwa masz gratis w pakiecie.

k.g

mazur zamiast pilnować pracy to pilnuje tej małej z nowego rozbioru

@k.g

A ta mała z Nowego to która?

A ta mała z Nowego co ja Mazur pilnuje to która to?

Pracus z Pakowni

ta mala to chyba ma na imie Natalia

Taka Natala

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.