Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Asia

Jakie sa zarobki na pralni

Xxx

Co tam u magdy

@Xxx

Spokuj jak dari nie ma bo aby siedziala i nic nie robila pierdoly jej w glowie byly

@Adam

Co tam u mazura i tej malej nadal sie pilnuja

Magda
@Karolina

Napewno sie pilnuja. Wielka miłosc zakładu :D

Kiel

Jak sie nazywaja ta ewka i tomus,chce zobaczyc pare biernackiego na fejsie.

hola hola
@Kiel

(usunięte przez administratora) Para ostatniego roku na tym zakładzie. I pamiętajcie ten temat jest i będzie i wiele osób interesuje. Bo oboje za grosz wstydu nie mają i sumienia. Mają rodziny a się razem puszczają . A Ewka potrafi tylko usuwać wpisy na swój temat ale od prawdy nie ucieknie.

...

Nie polecan

W

Czy tylko ja nie mam hajsu na koncie jeszcze ? :O

Lala

Skoro tak najezdzasz na te dwie osoby i skoro Cię znają to się ujawni a nie masz do nich pretensje.... uwierz mi laska brak słów na twój temat... zacznij od siebie A nie od innych...

@Lala

to mi brak na twój ogarnij sie

@masa

Najłatwiej pisze się o nich nie patrząc na to jakimi my jesteśmy może zacznij od siebie a nie najezdzasz na tą dziewczynę... odpuść sobie laska...sama do ideałów nie należysz...

@Lala

a co ty tak bronisz tej pani m a moze to ona sama

@masa

Znam ja dobrze i ona ma ma to gdzieś co mówią o niej... żyje swoim życiem a Ty widocznie swojego nie masz

xxxxr

Żałosny jesteś Ty czlowieku wracając do tej telenoweli,napisz coś o sobie jaką może Ty tworzysz beznadziejna pare z druga bliską Ci osoba!!Tamten temat nudzi juz wszystkich i śmiać sie chce już każdemu kto tu wchodzi i to czyta a juz jakiś czas był spokój i niestety znalazła sie jakas ofiara ktora wraca do tego nudnego tematu!!

@Lala

przeciez jak ktos sie ujawni i powie prosto w oczy to jutro nie praacuje !!!

@Lala

wiecie co , tu wcale nie chodzi ze ktos interesuje sie czyims zyciem tylko o to ze kierownictwo szanowne szuka w pracy lasek na boku a potem one nic nie robia ,premie dostaja ,godziny im sie dopisuje itd. a inni pracuja i jeszce sa (usunięte przez administratora) za byle (usunięte przez administratora) Rafalek Tomeczek i inni moga robic co chca bledy popelniac jakie chca zawsze sie wybiela . Dziwne ze SZEF tego nie widzi . Wojciechu drogi ta banda robi cie na szaro jeszcze wiele innych osob udaja przed Toba ludzi ze swietnymi pomyslami ze umieja oszczedzac robic super interesy ale nie robia tego bezinteresowanie wprowadzaja ludzi do firmy a sami biora na boku .... WOJTEK na litosc boska przejrzyj na oczy daj pracowac i zarobic szarym ludziom bo firmy nie wyniosa w kieszeni ale Twoi pseudo przyjaciel w teczce cie doprowadzado bankructwa ........

x
@pracownik

Wojtek otaczal sie zawsze przygłupami ostatnio Ścislak byl tego przykładem.Może trzeba mu kupic nowe okulary bo w tych widzi zbyt rozowo ten zakład

w

dziadostwo zaklad

aghhhj
@w

na złość nie zrobili przelewów na długi weekend

xxx

dddcccf
@aaaa

Na koncie nie

coinfo

Przeciek od dawnego kierownika michala b: amanda magda i martyna to najwieksze ku...wy powiatu. Amandzie i rafałka sam wozil do hotelu

Nur
@coinfo

Czego zazdrościsz flecie?

@coinfo

Prawda ze na konfekcji beda pracować na trzy zmiany po 8h ? Jaka jest tam wypłata ?

x

Czas na kontrolę PIP i innych ten zakład dawno zszedł na psy

lombard

z tego co slysze nowy ciagle cos zjeb....ie i paletami im towar autem na stary wioza... bo widac ze mazur nic nie ogarnia tylko ponoc na tel wisi i du....pe lize wyzej pier..... obci,,,agacz lodziasz jeszcze wiecej na tym nowym czerwonych kominow a emilka z tego co slyszalem (usunięte przez administratora) ciagle grzeje na starym w biurku... przy farelce.... wielka damulka ktora wszystko wie jak zawsze na czerwonej....

@lombard

Skoro nie wiesz co to za towar paletami przywoza to sie de...nie wypowiadaja zjebany to raczej jestes Ty piszac takie brednie.Ale z jednym sie zgodze co do Emilki święte słowa napisane i sama prawda!!!!!

Ciepło

A ja sie jej nie dziwie ,w kiblu zimno, na hali +1st a na jadalni starej wieje samym chłodnym powietrzem. tylko w biurku jest ciepło to idzie i sie ogrzeje .A gdzie ma sie rozgrzac po tyle godz. robienia na hali. Na jadalni nie włączą ogrzewania bo mają na nas wyj.....i nikt sie za to nie weżmie.A póżniej zdziwieni dlaczego tyle ludzi na L4.

@Ciepło

Człowieku gdzie ona niby robi na hali z godz moze porobi i juz jest przepracowana ogarnij sie z tym co piszesz

leń

A to druga sprawa,ale na koszernej hali Gi..... nie lepiej sobie pogrywa-naJlepiej sobie zludzi zrobic niewolników-tak panie Gi.....

Urażona

Skoro tak napisałeś to znaczy że nieudacznikiem jesteś Ty widocznie matka natura nie obdarzył Cię niczym skoro innych tak obrażasz... P.s. masz problem powiedz do prosto w twarz A nie pod byle pseudonimem.... żałosne...

@Urażona

dla twojej informacji jestem kobietą dobrze mnie znasz

lombard

CO tam slychac na pakowniach jak leca teraz razem na jednej starej hali... i ciekawe kiedy kiedy wroca nastare smieci.... teraz dwie pakownie i pewnie problemy....

Blaki

Nie ma to jak przepekac jutro ,i dopiero w srode na popoludniu do pracy,takie wygody nie u biernackiego

jola

Totalne (usunięte przez administratora) zaklad

A

Niech te gwiazdeczki z kuchni zaczna w koncu czepki nosic. Ile można jesc te rude loki czy blond wlosy

Aneta
@A

Typowo. Nie dosc ze zupa gesta jak budyń to jeszcze wlosy sie ciagna

Help

Potrzebny pilny kontakt z Ewelina mam dla niej coś co miało miejsce jakiś czas temu . Myślę ze nie będzie żałować

Aaaaa
@Help

O jaką Ewelina ci chodzi?

Frug
@Aaaaa

Ciekawe czy Ewelina wie co robił wczoraj jej facet po pracy i gdzie był.. Boże kobieto zrób coś bo on dalej cie zdradza i oszukuje ..

zxr
@Frug

ogarnij si (usunięte przez administratora) cie to powinno obchodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.