Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Co tam na konfekcji

Xxx

No no mazur dzis pokazales

Cccc
@Xxx

A co odjebal madry brygadzista? Znowu stawil sie za ta swoja ?

A co tam na utylizacji ?co to za fajny chlopak sie przyjal od miesiaca moze?jakis namiar

Xxxxxx
@Kasia

Jak od miesiaca on dluzej robi

Ha.Ha.Ha
@Kasia

Ładny czy nie słodki tak go (usunięte przez administratora)

Buhhhh
@Ha.Ha.Ha

Slodki wszystkich podjebuje caly czas wielji niby kierowca tira

Buhhhh
@Ha.Ha.Ha

Slodki wszystkich podjebuje caly czas wielki niby kierowca tira

@Ha.Ha.Ha

a jak ma ten nowy bo niby ze slodkim robi na zmianie . fajny sympatyczny chlopak

@Kasia

A wolny czy zajety?zainteresowal mnie?dajcie namiary

Piotrek
@Ha.Ha.Ha

Juz go podjebal haha ale tamten mu pocisnal i po temacie

Aaa
@Piotrek

Czeba jechac do domu Ewy i powiedziec co ona robi na zakladzie z ludzmi ze robi meza w konia moze w koncu zrozumi jaka zdolna ona jest i do czego ostatnio stala z gosciem w krotoszynie a my jechalismy do pracy widac ze nie jednego ma dobre ziółko. Z niej

Sss
@Aaa

Prosze madzia co dzis wyprawia

XXXXX

Mirek ma na imie

Asa
@Aaa

A jak taEwa sie nazywa?

Bturas
@Buhhhh

Ano glupie sie to urodzilo , i raczej mondre ni umrze.

Monika bede sie uczepiac kogo bede chciala a tobie gowno do tego

dddddddddddddd

Biernacki tonie niczym Tytanic

Kaj M
@dddddddddddddd

Biernacki tonie, bo nie interesuje się firmą, wierzy swoim uzdrowicielom, a oni mają go w du-pie i wykorzystują go. Na stanowiskach kierowniczych są zatrudnieni ludzie, którzy nie mają o niczym pojęcia, murzą Wojtka, a on im wierzy i płaci. Kaj, Gniazdowski, Wasielewski mają go w głębokim poważaniu, okłamują go i oszukują, kradną kasę pracownikom z kopert i spłacają swoje długi. Dopóki Wojtek nie zrobi z nimi porządku, to ta firma nigdy nie wyjdzie na swoje, a Wojtek zostanie z ręką w nocniku, ale na własne życzenie. Jest w zakładzie wiele osób, które coś sobą prezentują maja wiedzę, ale oni są ograniczani, np. Artur Zjeżdżałka, bardzo rozsądny i ułożony gościu, ale dopóki będzie uczciwie robił swoje, to nic nie osiągnie, bo Wojtek uwierzy tym jełopom z Krotoszyna. Tylko oszuści i dupowłązy robią w tej firmie karierę.

ubój

nic się nie zmieni, bo wojtkowi na tym nie zależy, oby tylko kasa dla niego była. A ewka, milena, wielka smrodliwa gocha, magda z kuchni to wszystkie ku-y,a z ich usług w gratisie korzysta kierownictwo. Znane jest powiedzenie, że jak (usunięte przez administratora) nie da, to pies nie weźmie. Podobno bezzębny zbychu ze straży bzyka milene i magde z kuchni.

kolo123

A Tomek sammyjki nie jest wstanie dopilnować . dalby rafę gdyby Ewka go nie wykorzystywała do czego się da. Najważniejsze dla niej jest bzyka..... A nie praca. Myśli ze jej wszystko wolno bo ma układy ale te układy się kiedyś skończą i Ewka spowrotem wróci do obory to mezusia w łaskę ktory dawno powinien z nią skończyć po tym jak go w rogi kopie na kazdym zakrecie.

prawda
@kolo123

A głównie ze swoim Tomaszkiem. Jak są tacy zakochani i pragną się nawzajem to niech wezmą rozwody oboje i będą razem i wtedy beda miec spokój a tak to ludzie gadaja to co widza i co wiedza na temat ich romansu.

lol
@Kaj M

i wszystko na ten temat wpis jak najbardziej trafiony

pracownica

Tomek ma zone fajna każdy taka zone dobra by chciał znam ja osobiście . I sa naprawde dobrym malzenstwema a wy jak nie wiecie to Wezcie się za robotę Uczciwa. A Ewka brzydal jakich malo w tym zakładzie. Co on w niej widzi. Dobrze musi mu dawać.

kkk
@pracownica

Zajmijcie się ludzie własnym życiem a nie opisujecie dobrego człowieka Tomek to dobry pracownik i nie zasłużył na takie opinie . A jak macie cos do Ewy to piszcie o niej albo idźcie do jej szefów.

Jaga
@pracownica

Jak jest taki dobry to dlaczego ciagle Tomka opisuja? cheba az tak dobry nie jest?i cos go do niej ciegnie?zonemozema sympatyczna ale nie atrakcyjna i woli odmienne i taki fajny nie jest bo typowy cwaniaczek jest i go opisuja bo go nie lubia i tyle

Jaga
@Jaga

I go tak nie bron bo sama pewnie juz znim cos mialas

KKKKK
@pracownica

tOMEK NIE PRZYPOMN SOBIE ZE MA JESZCZE CORKE Z POPRZEDNIEGO ZWIAZKU .sWIETY NIE JEST I NIECH ZMIENI FRYZURE BO WYGLADA JAK SKUNKS. PO CHOLERE SIE HAJTAL JAK LATA ZA EWKA ?Z MUSU PEWNIE BO TA JEGO TO CHEBA HAMBURGERY Z MAKA WPIEDALALA

Dostawca

Firma Biernacki Jest Najlepsza i Solidna;) Pozdrawiam!!

Asia
@Dostawca

A z kim mazur by nie chcial byc tylko ten problem ze jego nikt nie chce

x
@Dostawca

Może dla ciebie, ale nie dla innych kierowniczku Nie polecam tego chłamu

O ta co Mazur za nia lata i ja pilnuje

Hmm
@Monika

To wspoczuje rodzinie a jak ona ma na imię

HHH

Co tam u tego pedala z pakowni? Mazura. Nadal pilnuje swojej wybranki? Gosciu jest popierdolony :)

zico
@HHH

a kto w tym zakładzie nie jest popierdolony, nikt normalny tam nie wytrzyma tego terroru psychicznego niby kierownictwa. Dla nich każdy pracownik to złodziej, alkoholik, głupek, któremu można naubliżać, który może zapierdalać 14 godzin na dobę i jeszcze być oszukany przy wypłacie na kasie, tj. kradnie się pieniądze z kopert. Szantaż w tym zakładzie to norma. Kierownictwu wydaje się, że za bramą stoi mnóstwo bezrobotnych, którzy czekają na pracę. Za bramą czekają jednak nie bezrobotni, a rolnicy, którzy nie mogą się doczekać pieniędzy za sprzedane bydło, właściciele firm, które wykonały swoje usługi dla biernackiego i nie mają zapłacone. Jeszcze trochę to nawet Ukraińcy nie będą chcieli w tym bagnie pracować.

@HHH

Chociaz dobrali sie dobrze, bo slyszalam ze ona to tez niezly agent jest. Nikt madry i o zdrowych zmyslach nie zostawi rodziny i poleci do innego, tymardziej do Mazura. Zal mi ciebie dziewczyno!

Hmmm
@Monika

A o kim mowa ???

x
@zico

Wszyscy rządzący to świry bez szkół, a biedni pracownicy muszą na nich zapierda....ć

rolo

Dzisiaj trzeba nasłuchiwać co powiedzą Jankowski, Strzykalski, Kaj, Gniazdowski, Milena Pietrzak, Janusz Wasielewski i inne zwierzęta z ZPM Biernacki. Może wreszcie przemówią ludzkim głosem i złożą pracownikom chociaż życzenia świąteczne. Życzę im tego, aby ludzie szanowali ich tak jak oni szanują ludzi. Wiele po nich spodziewać się nie można, ale niech chociaż tym biednym ludziom nie kradną pieniędzy z kopert, i to byłby już prezent dla pracowników. Milenie życzę wygranej w konkursie na robienie loda.

hohoho

Przynajmniej jak tu pracuję, dla mnie Jankes jest porządnym gościem, który widać że ma głowę i chce żeby było jak najlepiej pracownikom (nie wspominajcie o tych całych paczkach bo on tym nie rządzi..chyba xD) oczywicha że nie ma ludzi idealnych i też nie ma ludzi głupich, gdyby każdy który sie tego podejmuje był nieogarnięty to zakładu by już dawno nie było, za jego rządów jest lepiej, tyle powiem :) wesołych świąt wszystkim !!! xD

He

Nikt nic nie robi, a ten wczoraj znowu stał z tą z konfekcji i ploteczki. Ladnie

@He

Co tam u madzi z kuchni

majami
@Adam

madzia staje do konkursu w robieniu loda, ale w całym zakładzie wszyscy mają za małe przyporki, chociaż kilka już zacerowała. Chociaż ta ze straży zakładowej, co to waży tyle co mały hipcio, też ma niezłe usta, ale mogłaby zainwestować w tik-taki, bo jej jedzie nie tylko z papy. Kure==ki makijaż to nie wszystko.

Pracowity

Zycie jest tak krotke a wy piszecie bzdury biernacki ewa czy tomek ja czy ty i tak czeka nas to samo zgon tylko trzeba byc czlowiekiem zyc w zgodzie z wlasnym sumienien o ile mozna pomoz drugiemu nic ujac nic dodac zyjcie wesolych swiat oraz dobrego nowego roku zyczy wan nikt wazny

Krzychu
@Pracowity

Dajcie jakies na miery do kogos wedle pracy

Iza
@Krzychu

Jakie sa zarobki na pakowni

Asia
@Iza

Prosze znowu fajki na pralni czuć

zico
@Asia

A co robi straż zakładowa? Nic, bo ten stary łysy wuefista robi to samo.

@Asia

Kiedy było je czuć? Bo ja byłem i jakoś nic nie czułem

Jak drzwi.byly o twarte. To juz nic nie czuc

Kaj M

W dn. 22.12.2016r. kiedy piszę ten komentarz, Kaj, Wasielewski i kierownik Mirek są w pracy nachlani, impreza na całego. To jest ta dobra zmiana Wojtka.

Ziomek

Napiszcie lepiej co tam na konfekcji słychać

xxxx

Też myślałem, że pracodawca nas oszukuje, że należy nam się fundusz socjalny w tym paczki i zadzwoniłem do inspekcji pracy gdzie dowiedziałem się, że pracodawca który dokona zapisu w regulaminie pracy ,że nie tworzy funduszu socjalnego to nie ma obowiązku dać nam paczek więc niestety zgodnie z prawem nic nam się nie należy

aaa

Gdzie nasze paczki trzeba to gdzieś zgłosić

Poirytowany

To jest wstyd jak na tak wielka firmę żeby pracownicy tyrali jak woły cały swój czas poświęcają biernackiemu bo to jest chore żeby 12 godzin czy więcej siedzieć w tym zakładzie paść można na ry..j i zero wdzięczności żeby paczek nie dać na święta w każdym innym zakładzie to albo paczki albo bony albo dostają na wczasy pod grusza to ja soe pytam gdzie to nasze socjalne tylko szkoda że te ludzie z biurowca i kadra rzadzaca dostają paczki żenada

Rozbior
@Poirytowany

Jeszcze jak padniesz na ryj albo sobie cos zrobisz od zmęczenia to powiedza ze to twoja wina zaklad ktory szacunku do ludzi wogole nie ma i ich rodzin a im wiecej godzin tym wiecej upierdolone z wyplaty a o socjalnym szkoda wogole pisac i paczkach

@Rozbior

Zbychu to aby kuchnia i je. Wogole nie pilnuje

Piniu
@Poirytowany

Racja,pracuje w innej firmie ,jutro mam wolne,wigilie zakladowa ,wiem ze beda paczki i jakas kasa do wyolaty.Wam tez sie to nalezy,poniewaz ciezko pracojecie !!!

Eh
@Piniu

Skoro pracujesz w innej firmę to po co się tu udzielasz

Piniu
@Eh

Eh poto by wkorwiac takich , jak ty

Eh
@Piniu

Najpierw weź słownik ortograficzny do ręki zanim coś napiszesz analfabeto a potem mozesz się udzielać

Pakowania

Paczek nie będzie bo biernacki ukraincom dom buduje i teraz musimy zapierdalac po 14 godzin

dom
@Pakowania

Dom buduje co tak skromnie-fakty są takie że kupił na przeciwko firmy dwa domy dla ukrainców a kto wie morze im jeszcze wybuduje blok mieszkalny.

Kskd

Jak to ile przyszli na 1 w nocy i siedzieli do 14...

Ewelina

Ile godzin pracowała konferencja świeża. Idą święta może będą paczki?

MAM TO
@Ewelina

Wystarczajaca pani Ewelino.

A co tam w straży słychać ile się zarabia.

Nikt wazny

Prawie w kazdym zakladzie gdzie pracuje ponad 20 osob musi byc fundusz socjalny na wczasy pod grusza paczki dla dzieci lub inne swiadczenia socjalne jak ich niema to jestesmy okradani w zywe oczywesolych swiat i lepszego roku

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.