Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Chyba nie widzisz co sie dzieje!!!! Bo tych osob jest coraz wiecej!!! I bedzie przybywac!!!

Obiektywny

Wypowiedzi sfrustrowanych głąbów którzy nic nie potrafią a chcieli by mieć najwyższą stawke. Ja pracuje 4 lata mam 4 grupe i nie nażekam.Nie jestem rodziną MK ani znajomym. Niesprawiedliwym by było gdyby matoł który nic nie umie miał taką stawke jak ja, skoro ja jestem samodzielny.

@Obiektywny

Jaki skromny. Jesteś taki super zdolny i samodzielny i w ogóle ohah a pracujesz na prpdukcji? Marnujesz się, takich ideałów szukają wszędzie.

Obserwator

Ludzie, skoro tak wam wszystkim w (usunięte przez administratora) zle narzekacie tylko to co wy tu jeszcze przepraszam bardzo robicie? Podobno wszędzie w koło tak super i przyjmują z otwartymi rękami za 4000tys?

Szukam pracy w sadach i szczerze mówiąc stawki w firmach obok oscylują miedzy 4000 a 4400 brutto a w starsprings masz 3350 brutto żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G

Co nie którzy nawet tyle nie mają

Tomasz Niecik

To czemu tam nie idziesz?

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
H df

Tragiczna firma, zarobki na niskim poziomie. Wielce 300zł podwyżki jak zdasz egzamin, i co, mamy się cieszyć że będziemy (usunięte przez administratora)zarabiać? Skończyły się czasy pracy za takie pieniądze, obudzić się musicie i zacząć płacić tyle co inne firmy skoro chcecie ludzi do pracy. (usunięte przez administratora)

Kriss

Osoba pracująca w tej firmie kilka lat, mająca doświadczenie w całym parku maszyn nie jest w żaden sposób doceniana. Nowy pracownik, bez doświadczenia zarabia podobne pieniądze (100-200zl różnicy)miedzy starym pracownikiem! To jest śmieszne! Jak zatem owy pracownik ma mieć motywację do pracy? Jeśli nic w tej kwestii się nie zmieni ludzie którzy są filarem tej firmy będą się zwalniać prędzej czy później a firma zostanie z nowymi pracownikami którzy dzisiaj są a jutro ich nie ma.

Zenek

Pracownik Produkcji 2018-08-11 07:48 przez Gerhard Przebieg rekrutacji Zatrudniają wszystkich, żadnych wymagań. Ale oferują wynagrodzenie niższe w amazonie czy biedronce. Najniższa krajowa (podstawa) + jakieś premie które nie wiadomo czy się dostanie. Czytałem opinie o tej firmie i zgadza się bardzo dużo. I TO JEST FIRMA KUTRA CO ROKU SIĘ CHWALI ILE FIRMA MA ZYSKU A DAJE ŚMIESZNE PIENIĄDZE. ŚMIECH ŚMIECH NIE ZATRUDNIAĆ SIĘ

Jakub

@Pracownik, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że okaże się ona pomocna dla wielu użytkowników forum. Jednak zachęcam Ciebie również do napisania, jaka atmosfera panuje w Starsprings Poland? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy sprzyjają one pracy zespołowej?

Kolejny
@Jakub

Panie Jakubie z biura, Atmosfera w pracy jest ok. Bo sami ja tworzymy! Ile razy potraficie przejsc przez hale z glowa uniesiona dumnie i nawet sie nieprzywitac. Dlaczego nie skomentuje Pan wynagrodzen jakie mieszecznie dostaja wasi pracownicy? Z tego co widze to glownie o pieniadze sie rozchodzi. Moze warto zabrac glos w tej sprawie.

Jakub "z biura"
@Kolejny

Starsprings Poland Sp. z o.o. nie upoważniła mnie do komentowania/udzielania odpowiedzi na tym portalu, ale pragnę zdementować opinię, że wypowiadający się powyżej użytkownik @Jakub to ja. :)

My

Teraz nagle wielkie podwyzki jak widza co sie dzieje!a w rzeczywistosci marne ochlapy zeby ludzie tam pracujacy przestali gadac. Do niczego dobrego to nie prowadzi

Mysle ze pracownik ktory pracuje od siedmiu lat i" jest z ta firma" powinien dostac co roku jakies dwa procent stazowego podwyzki a nie byc traktowany na rowni z nowymi...

On

Nie szanuja pracownikow ktorzy sa tam po kilka lat!!!!Tylko ciagle powtarzanie musimy dac nowym wiecej" zeby im wyrownac"a kogo to obchodzi ze on sie zgodzil przyjsc pracowac za takie pieniadze?!!!

Beny

Firma tragedia. Chyba w gorszej nie robilem .

Autor

Firma Starsprings ma swoje plusy jak i minusy. Decydując się na pracę w na produkcji, w trybie trzyzmianowym trzeba liczyć się z niedogodnościami. Jeżeli po podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Starsprings wychodzi, że jest więcej minusów niż plusów to zawsze można rozwiązać umowę i przejść do firm w których jest lepiej. Ta sama uwaga dotyczy niezadowolonych z wysokości wynagrodzenia. Jeżeli uważają, że zarabiają za mało to zawsze można spróbować gdzieś indziej.

@Autor

O widać że Panie z biura zabrały głos. Oczywiście że można się zwolnić, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Ale jak chcecie zbudować prężną produkcję bez pracowników, tutaj na atmosferę, ciężką pracę czy system zmianowy nikt nie narzeka. Chodzi przede wszystkim o zarobki, i to tylko w takim aspekcie że skoro kierownik obiecywał złote góry to powinien się wywiązać z swoich deklaracji. Nie zapomnijmy również o słowach prezesa że ta firma to ludzie , że to my ją budujemy☺ więc szanujmy owych ludzi i płaćmy im godnie, tak żeby byli choć częściowo usatysfakcjonowani. Pozdrawiam☺

@Autor

Racja przez to nowi długo nie pracuja

Zygmunt

A co powiecie o tym że tyle ludzi się ciągle zwalnia z starsprings? Dlaczego jest taka rotacja ludzi?

@Zygmunt

Panie (usunięte przez administratora)! Zapewne za mało płacą.A wymagają więcej od człowieka. Warunki straszne hałas pył metaliczny z drutów wyciągi kiepsko wyciągają dym. Praca monotonia monotonia pracowałem w starsprings wiedz Nie Polecam tego zakładu proszę inne firmy odwiedzić obok. Lepsze warunki i bez takiego hałasu. Pozdrawiam wytrwałych

Zadowolony hala B

Praca jest (usunięte przez administratora) jak ktoś jest lewus to się mówi trudno :) firma godna polecenia :) pozdrawiam cieplutko :)

Byly pracownik hali A
@Zadowolony hala B

Jak jest sie w tej firmie przez znajomosci ojca z kierownikiem to dlaczego mialoby ci sie nie podobac? :)

Firma delikatnie upada pod względem zarobków. Pracownik MA więcej robić,robić,robić A podwyżki nie ma. Kierownik się tłumaczy że zbyt drogie mają produkty.I brak klientów. A ludzkie uciekają do firm obok. Co na start mają więcej niż W starsprings. (usunięte przez administratora) Wypłaty stoją w miejscu A wszystko drożeje! Pozdrawiam.

Ja się zwolniłem i znalazłem pracę obok w granit i dostałem na początek 3tysie na rękę a w starsprnigs po kilku latach tyle nie dadzą. I niema nocek.

Góral

Prawidłowo tylko pogratulować słusznej decyzji bo W starsprings już za wiele się nie zarobi. Puścili autobusy żeby więcej zachęcić ludzi do pracy. A h..z tego jak wypłaty co raz mniejsze.

Pracownik hala A.B

Wypłaty małe. Podwyżek nie ma. Dostali wybrani nie liczni tylko, A KASA NA FURY JEST. NA ZAKUP MASZYN JEST JAKIEŚ AUTOMATY ŚMIESZNE. ZLECEŃ NIE MA PRODUKTY DROGIE TERAZ SZUKAJĄ OSZCZĘDNOŚCI W PRODUKTACH DO PRODUKCJI. A pracownik MA robić więcej A gdzie podwyżki? A ludzie uciekają. Żenada szkoda już wypisywać więcej bo miejsca nie wystarczy W bramce.

Pracownik pocket-u

Firma nie zbyt fajna. Wypłaty małe, nie dbają o stałych pracowników, im dłużej pracujesz tym mniejsze podwyżki(pracownik z 8letnim stażem zarabia 300zł więcej niż Ci na okresie próbnym). (usunięte przez administratora) Na nadgodziny też tylko "swoich" biorą. Wymagania jak w niemczech a wypłaty jak na ukrainie. Bardzo duży hałas i brud. Najlepiej tylko robić i się nie odzywać. (usunięte przez administratora) Lepiej znaleźć inną pracę niż tutaj przychodzić.

Krokodyl

Ale komu to przeszkadza?

To, że po miesiącu pracy przez agencję można przejść po znajomosci do firmy to czysta bzdura.

Nowy pracownik od 6 lat

Nie wiem kto zarządza kadrą i wynagrodzeniem pracowników Ale coś jest nie tak ludzie zarabiają grosze.Pracownik pracujący 3 lata zarabia tyle co pracujący 3 miesiące.Jesli ludzie z hali B zarabiają 2200 zl to jest jakiś koszmar to nie starcza na rachunki.A firma w grudniu chwali się zyskiem i pozycją na rynku jaki przez rok wypracowała.Kierownictwo obudzcie się tym firmy nie zbudujemy. Zacznijcie płacić za hałas szkodliwe warunki pracy.Poniewaz 60% ludzi pracujących szuka innej pracy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Hala B

Czy masz zdrowe ręce.

Młody

A są rozmowy!? Kto się zgłosi ten jest praktycznie przyjęty, patrząc na osoby które są tu zatrudniane! (Bez obrazy dla innych, ale przychodzą tu już ludzie chyba z tzw. łapanki).

Pracownik hala A.B

(usunięte przez administratora)Tak jak inni się wypowiadają starszy pracownik jest traktowany gorzej. A nowy lepiej. A o podwyżkach nie ma co rozmawiać z kierownikiem bo stały tekst pada Nie Ma KASY. (usunięte przez administratora) Bo nie masz normy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.